Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14451) Integra válasza DrTechnoid (#14447) üzenetére


Integra
titán

jah, most jöttem rá, hogy lehet adni neki fegyvert :DDD

végre kész a 70-es smithing, heavy armor most már nem gond :))

van egy olyna küldetés, hogy shalidor's insights. elmegyek a kijelölt helyre, bemegyek és egy nagy vasrács fogad, ami nem nyílik ki. sehol sem találok kapcsolót hozzá vagy falikart, hogy felhúzódjon. valaki ismeri ezt? ötlet?

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14452) Varlaisaran válasza Papabear195 (#14450) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Ysolda nem Belethor boltját, hanem a Bannered Mare-t viszi tovább (ezt mondogatja is sokszor), erre van is egy kisküldi, mammut agyarat meg nem tudom még mit kell neki szerezni. Ez nem bug. Meghalhat bármilyen okból, még a polgárháborúban is. Én ugyanígy jártam a Warmaidens tulajával, Avenicci férjével, nem jut eszembe a neve. Meghalt a whiteruni csatában, azóta csak Adrianne-el tudtam fegyóval kereskedni.

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#14453) genndy válasza Integra (#14451) üzenetére


genndy
addikt

Az nem ahhoz a küldihez tartozik, a Shalidor az radiant quest, 4 dungeon közül küld az egyikbe véletlenszerűen. Szóval semmi dolgod a ráccsal, az majd máshoz kell, más úton kutakodj.
Meg ilyenkor nem árt ha megírod a dungeon nevét amiben vagy, úgy könnyebb ám segíteni.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#14454) Prosector válasza Varlaisaran (#14452) üzenetére


Prosector
addikt

Harcimedve Ulfberth :D

(#14455) Integra válasza genndy (#14453) üzenetére


Integra
titán

aha, akkor azért nem nyílik.. :)

most az onmund's request-et nyomom, ahol enthir-nek kell a varázsbotot visszaszerezni. eljutottam jó mélyen a barlanban, van persze mit ad isten, megint egy vasrács, és a ebben a nagyobb teremben a ráccsal szemben, 4 forgatható totem, szokásos, bálna, madár, kígyóval rajta. eddig ok, csak semmit sem látok a barlanban most ami alapján rájönnék, hogy milyen szimbólumokra kell forgatni, hogy meghúzam a kart és kinyíljon a rács :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14456) Integra válasza Integra (#14455) üzenetére


Integra
titán

jaj, lemaradt :DDD
ansilvund excavation-ban

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14457) freelanced


freelanced
addikt

Kár, hogy nem jön több DLC :O

Még jó, hogy PC-n vagyunk -> Modok

Amúgy vett valaki Anniversary Editiont végül?

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#14458) Integra válasza Integra (#14456) üzenetére


Integra
titán

na, jútúb segített, de meg nem mondom, hogy miért ez a puzzle megoldása :( ha valaki tudja, ossza meg

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14459) genndy válasza Integra (#14455) üzenetére


genndy
addikt

1. Próbálkozol, nincs olyan sok kombináció. Büntire vigyázz, sokszor a rossz kombináció csapdát aktivál.
2. Megnézed a forgatós kövek beugróit. Könnyű rájönni (van amelyikben csorog a víz, a másikban fúj a szél...)
3. Kell ott lennie egy könyvnek, lapozd át.

4.

Sas, Kígyó, Bálna, Kígyó

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#14460) Integra válasza genndy (#14459) üzenetére


Integra
titán

mitől van az, hogy állandóan azt írja egy ideje ki, hogy a vámpír vérem felforr a napon meg, hogy egyre jobban éhezem és nőveli az étvágyat? nem csináltam vámpíros küldetést etc...
vagy megettem volna valami vámpír port?! hogy lehet kigyógyulni?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14461) Tirexi válasza Integra (#14460) üzenetére


Tirexi
addikt

Vagy csak szimplán megkaptad a vámpírságot mondjuk alvás vagy harc közben. :Y
Azt elég nehéz lesz kikúrálni ha már nagyon kifejlődött.
De persze van rá mód. [link] [link]

(#14462) Integra:
Akkor már vámpír vagy. Jó korán észrevetted. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14462) Integra válasza Tirexi (#14461) üzenetére


Integra
titán

alvás meg harc közben? wtf?! tuti kell legyen valami megoldás, mert olyan nincsen, hogy nincsen, biztos, hogy beletettek a játékba a készítők rá gyógyírt. most írta ki először, hogy beszélni akarok valakivel, vagy enni belőle.

thx :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14463) Integra válasza Tirexi (#14461) üzenetére


Integra
titán

b+, most esik le, hogy miért kérdezték állandóan, hogy jól vagyok e, elég sápadtnak tűnök... hát honnan a búsból tudtam volna ebből, hogy valami történt?! azt hittem ez valami random beszólás.... :((( :DDD semmi jelét nem mutatta a játék ezen a hülye dumán túl, hogy baj lenne :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14464) Tirexi válasza Integra (#14463) üzenetére


Tirexi
addikt

A varázslatok között az aktív varázslatoknál (utolsó lap) meg tudod nézni mi az ami éppen aktív rajtad.
Oda berakja pirosan a rontásokat, átkokat is.
Ne aggódj én is úgy jártam annó mint most te, de nekem még szerencsém volt mert idejében leszedtem.

(#14465) viharhozo válasza Integra (#14460) üzenetére


viharhozo
addikt

Megsebzett egy vampir. A bal felso sarokban kiirja (contracted with sanguine vampirism), de azt nem mindig veszi eszre az ember a csata heveben.

Kigyogyulni Morthalban lehet, beszelj a fogadossal, o majd eliranyit. Kell hozza black soul gem, de ha nincs, az illetekesnel lehet venni. Meg annyit, h a "dawn" a program szerint pontban 5 ora.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#14466) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Na megvettem ennek az akciónak a keretén belül, nemrég kezdtem el, de már most érzem, h nem nyúltam mellé :C Modokat honnan lehet letölteni, illetve melyeket érdemes vagy teljesen mind1?

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#14467) Tirexi válasza Scholes9 (#14466) üzenetére


Tirexi
addikt

Az összefoglaló hsz mindenre választ ad. :)

(#14468) Integra válasza viharhozo (#14465) üzenetére


Integra
titán

megvan a black soul gem, fallon jön oda reggelre a megbeszélt helyre, erre az is megtámad, nem gyógyít ki..
itt azt mondja, kikell gyógyítania, ehhez képest késsel rohan nekem... bugos a program itt is???

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14469) Scholes9 válasza Tirexi (#14467) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Hú azt elfelejtettem lecsekkolni, köszi :R

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#14470) Papabear195 válasza Scholes9 (#14466) üzenetére


Papabear195
tag

Én is mostanában kezdtem el játszani a játékkal, de idejét nem tudom mikor kötött le ennyire egy program. Modokat a Nexus oldalról tudsz letölteni.

(#14471) viharhozo válasza Integra (#14468) üzenetére


viharhozo
addikt

Szivj vert a talalkozo elott!

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#14472) XIII Ramses


XIII Ramses
aktív tag

Segítsetek !
A játék állandóan kilép az asztalra !
Átkutattam a netet a probléma megoldásának irányában, (hangkártya 16bit, grafika csökkentése) de egyik se segít. Szerintem a vga memória kezeléssel lehet baj, mert városban sosem lép ki, csak a szabadban.
Tud valaki új megoldást ami működik is?

(#14473) Scholes9 válasza Papabear195 (#14470) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Neked is köszi :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#14474) Integra válasza viharhozo (#14471) üzenetére


Integra
titán

elmentem máshova emberért, de nem akar vért inni... csak harcolni
hogy kell?!

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14475) Ryder62 válasza XIII Ramses (#14472) üzenetére


Ryder62
őstag

Modok vannak fent? ini-t átírtad közben? Nem fut valami ram terhelő progi háttérben? Újratelepítéssel próbálkoztál már?

Sok mindentől kilépkedhet a játék amúgy meg halkan megjegyzem ha az adatlapod ki lenne töltve akkor esetleg lelehetne szűrni ezt azt.

(#14476) XIII Ramses válasza Ryder62 (#14475) üzenetére


XIII Ramses
aktív tag

i5 2500k, hd6950, ha ez segít. Közben végső elkeseredésemben próbálgatok feltenni esb modokat, a játék szebb tőle, még tesztelem holnap hogy itt is kilépeget e.

[ Szerkesztve ]

(#14477) viharhozo válasza Integra (#14474) üzenetére


viharhozo
addikt

Alvo vagy pacifyolt leny kell hozza. Lopakodj melle, es pickpocketelj (E), ekkor megjelenik egy feed akcio is.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#14478) Integra válasza viharhozo (#14477) üzenetére


Integra
titán

na most betennék egy fejet falbaverős szmájlit, de csakazértsem :DDD
heavy armor, nulla pickopcket szinttel... igazi lopakodásra trenírozott karakter, egyszerűbb 5 játékórát újra csinálni mint lopakodni :( :))

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14479) Integra válasza viharhozo (#14477) üzenetére


Integra
titán

közben olvasom, asszem a pacify nekem egyszerűbb lesz, mert van egy blade katanám, amit ha feltöltök soul gem-mel, akkor a schok mellett menekülést is szór néha az ellenfélre.. így csak bemegyek egy bandita táborba ahol mindig újra teremnek és ott reggelizem majd egyet. de csak holnap, ma no game :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14480) Pipó


Pipó
őstag

Hahoj! Meg kellene találnom a módját, hogy Thoraldot kiszabadítsam a thalmoroktől, de azt mondják az őrök, hogy csak birodalmi parancsra engednék el. Ehhez be kell állnom a birodalmiakhoz előbb, vagy van más békés út is? Egyelőre nem kaszabolnám le az őröket. THX

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#14481) genndy válasza Pipó (#14480) üzenetére


genndy
addikt

A parancsot csak birodalmi katonaként kapod meg. Vagy mészárolsz.
Esetleg beosonsz, de ahhoz jó magas zártörés kell és szerencse, de akkor kell a legkevesebb thalmort megölni (kettőt-hármat akkor is meg kell, mert kifelé útban lennének).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#14482) Pipó válasza genndy (#14481) üzenetére


Pipó
őstag

Ettől féltem. Próbáltam befelé osonni, láthatatlanná válva, de úgy is egyből kiszúrtak. Ha beállok birodalminak, változik valami a többi küldetéssel?

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#14483) genndy válasza Pipó (#14482) üzenetére


genndy
addikt

Van hátsó bejárat is, el kell tudnod menni mellettük.
Nem változik más, csak persze akkor a Stormcloakok ellenségek lesznek, de nem befolyásolja a többi küldit (szándékosan így csinálták meg).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#14484) viharhozo válasza Integra (#14478) üzenetére


viharhozo
addikt

En sose csinaltam, de sztem minden varosban talalsz ejjel alvo embert, aki melle 15-os sneakkel is oda tudsz lopozni.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#14485) Pipó válasza genndy (#14483) üzenetére


Pipó
őstag

Két kijárat van, igaz láthatatlanul csak az egyiknél próbáltam. A másiknál odaállítottam Lídiát közvetlenül az őr elé, hátha elvonja a figyelmét, de mindig engem néz, akár mit csinálok. Azt hiszem, kicsit későbbre halasztom a küldit, vagy még próbálkozok settenkedve.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#14486) wednesday


wednesday
őstag

Sziasztok.

Én még csak most kezdtem el ismerkedni a Skyrimmel. Ez az első Elder Scrolls játékom is. Olvasgattam a fórumot és az lenne a kérdésem, hogy tényleg jobb ha az ember a legnehezebb fokozaton kezdi a mókát?
Főleg a topic elején láttam ilyen hozzászólásokat, az azóta kijött patchek nem balance-oltak semmit? Sajnos normalon kezdtem, ez lehet kevés lesz.

Már nincs kedvem 2x újrakezdeni emiatt. :DDD Először ismerkedés után level 11-ról kezdtem egyet újra, egy számomra megfelelőbb karakter választása után.Bár nem is tudom, hogy menet közbe lehet állítani a nehézséget, most nem vagyok otthon, hogy rálessek.

Olyan szint lenne az ideális, aminél nem szívom azért a fogam, de nem is unom halálra magam, az a pont gördülékeny élvezetes játékmenet, kis kihívással megfűszerezve.
Modokkal szerintem nem foglalkozom, abba nem hiszem, hogy bele tudnám ásni magam. :)

(#14487) Ryder62 válasza wednesday (#14486) üzenetére


Ryder62
őstag

Lehet állítani menet közbe is. Válassz :)

Novice: 2x, 0.5x
Apprentice: 1.5x, 0.75x
Adept: 1x, 1x
Expert: 0.75x, 1.5x
Master: 0.5x, 2x
Legendary: 0.25x, 3x

Az első szorzó hogy mennyit sebzel a második hogy mennyit sebződsz.

(#14488) wednesday válasza Ryder62 (#14487) üzenetére


wednesday
őstag

Ez jó, kösz. :)

Na ha lehet menet közbe állítgatni akkor megnyugodtam. Akkor végül is csak annyi a dolgom, hogy tekerem fel (mint télen a fűtést) ha szükségét érzem. :D

(#14489) Varlaisaran válasza wednesday (#14486) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Én például sosem megyek Adept fölé. Főellenségeknél, sárkányolásnál lenne értelme, mert egyedi ellenfelek és legyenek erősek, legyek én is erős legyőzni őket. De mikor egy dungeonban a 42. draugr-t ölöm le, egyenként 1323423 kaszabolással, az ujjam már bezsibbad tőle, na az meg már vicc - egyébként is a küldetés, a történések jobban lekötnek mint a csapkodás meg a varázslós hegesztés.
50valahány szinten 100as onehandeddel egy 125öt sebző egykezessel egy draugr deathlord 6-8 csapás, vagy 3 esetleg 4 power attack Adepten. Bele nem mernék gondolni Masteren meddig kéne csépelnem, és ugye mire végzek eggyel, már jön a többi. De embere válogatja, van aki arra megy rá minél jobban végigdarálja-doomozza a helyszíneket egy feltápolt valamivel, míg mások próbálnak reálisan nekiállni, abba meg szvsz. nem fér bele a negyedórás csapkodás-hegesztés.

Irtad hogy első TES játékod. Ha megteheted, én a helyedben az Oblivionnal kezdeném, fantasztikus úgy játszani, hogy azt elsőre végigvinni, majd átlépni ebbe a világba az ottani élményekkel, a megismert történelemmel, egyéb dolgokkal. De igy sem fogsz csalódni ha komolyabban érdekel ez a műfaj.

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#14490) Ryder62 válasza Varlaisaran (#14489) üzenetére


Ryder62
őstag

Valahogy én is így vagyok. Meg kell találni az egyensúlyt. Ha túl nehéz az idegesítő, nem szórakoztató, (sok halál, sok újra töltés, toporgás egy helyben) viszont ha könnyű úgy meg unalmas, nincs kihívás.

(#14491) wednesday válasza Varlaisaran (#14489) üzenetére


wednesday
őstag

Köszi a tanácsokat. Lehet belenézek az Oblivionba is. :)

Nekem is az Adept tűnik szimpatikusnak, azért is, mert senkit nem ér bónusz előny illetve hátrány. Én sem a hentelés miatt játszanék a játékkal. Az meg, hogy a végén erősek vagyunk mint egy isten, az meg belefér. Pláne, ha bármely fokozaton ez történik, akkor felesleges szívatnom magam vele az elején, hogy jó nehézre állítom.

(#14492) Varlaisaran válasza Ryder62 (#14490) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Főleg a respawnoló tömeges ellenfelek (bantit draugr) idegesítő, sokszor úgy vagyok velük hogy futok előlük, összegyűlnek egy helyen kapnak egy fus ro dah-t azt amíg éledeznek szépen lelépek, nincs kedvem bohóckodni velük.
Ellenben emlékszem Morokeire, a legelső dragon priestre akivel megküzdöttem, vagy a Gauldur fivérekre, na az viszont mind élvezetes epic battle volt. Mire ezek a nagy küldetések lecsengenek, itt van vége a játéknak, csak beidegződött banditacséplés, sárkányölés marad.

Erről eszembe jut valami, mégegy debilség a játékban amit ki nem állhatok. Ha csépelsz egy humanoid ellenfelet, egy adott health alatt megadja magát, vagyis ezt mondja. Viszont ha regenerálódik akkor ismét támad. Ennek semmi értelme ilyen formában. Érdemesebb volna az, ha egy ilyen surrender esetén pl. beszélni lehetne vele és nem volna többé hostile, esetleg elmenekülne, vagy bármi csak ne újra támadjon, esetleg ritkán. Erre a dologra nem látott valaki modot?

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#14493) wednesday válasza Varlaisaran (#14492) üzenetére


wednesday
őstag

Egy pár óra játékkal a hátam mögött velem olyan történt, hogy vannak az úton ilyen kötekedő alakok...

Azokkal megvívtam egyet leszúrtam egy másikat viszont életben hagytam (ez nem egyszerre történt).

Na ott eltettem a kardot erre felkelt és ő is eltette. De ugyanúgy azokat a sértő megjegyzéseit tette, legalább vett volna vissza az arcából... :D

(#14494) Sólyom szava válasza Varlaisaran (#14492) üzenetére


Sólyom szava
csendes tag

Ha zavar a fejetlen kaszabolás a Skyrimben, nagyon ajánlom az ASIS + Duel - Combat Realism modokat.
ASIS
Duel

Nagyon testre szabhatóak, ha megfelelően beállítod, az ellenfélnek nincs több élete, te sem ütsz kisebbet (sőt, egyes beállítások mellett mindenki nagyobbat sebez, ami nagyon érdekessé és taktikussá teszi a csatákat, vigyázni kell minden ütésre). Ugyanakkor az ellenfelek sokkal okosabbak, rendesen használják az italokat/varázslatokat, csoportban mozognak, értelmesen blokkolnak és kivárnak, ha te blokkolsz, és rengeteg más apróság, amitől nagyon jó lesz a harc - többé nem hack-and-slash, komolyan gondolkodnod kell, hogy mibe sétálsz bele.
Emellett esetleg a Skyrim Redone is segíthet, abban is hasonló változtatások vannak, de nem ennyire kidolgozottak és sok csomag van még mellette, ami esetleg nem érdekel.

Peace is a lie. There is only Passion.

(#14495) Pipó


Pipó
őstag

Oblivionban ahogy erősödtem, úgy erősödtek némely ellenfelek. Itt is hasonlóan van? Itt volt, hogy otthagytam ellenfelet, mert túl erős volt, aztán mikor később felerősödve visszamentem már sokkal könnyebb volt legyőzni. Más: 35-ös szinten vagyok, csak a harcos dolgokat erősítettem, olyan vagyok, mint Stirlitz (északi típus, könyörtelen a birodalom ellenségeivel :DDD ) de a legerősebb kard is 45-ös, amit találtam, pedig az egykezes képességet tornáztam fel leginkább, elérve a 100 pontot, ami önmagában egy csomó plusz a kardra. Hol lehet ilyen erős kardokat zsákmányolni, amiket írtok? Bűvölést, kovácsolást teljesen elhanyagoltam, csinálni nem tudok. A karakter szintlépésem úgy lelassult, hogy 3-4 óra játék után lépek egy szintet.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#14496) genndy válasza Pipó (#14495) üzenetére


genndy
addikt

Nem, változtattak a rendszeren: az ellenfelek veled erősödnek, de szinthatárok között vannak. Viszont ha bemész egy dungeonba akkor ott fixálja az ellenfelek szintjét, tehát később visszamenve könnyebb dolgod lesz.
Szinttől függően lehet egyre erősebb fegyvereket találni, de igazán erőset csinálni csak kovácsolással lehet, az rettentően megdobja a sebzését a kardoknak (meg a páncélok védelmét). Ha továbbra is könnyebben akarsz szinteket lépni, akkor kezdj el gyúrni valami másra. Vagy tedd Legendássá amiből 100-as vagy, és fejleszd fel újra.
Egyébként ha nem zavar a dolog, akkor innen már végig ilyen lassú lesz a fejlődés, sőt 50 szinttől még jobban belassul.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#14497) Pipó válasza genndy (#14496) üzenetére


Pipó
őstag

Ez a legendás fejlesztés ez mi? Hogy kezdjem újra pl. az egykezest? Nem nő már 100 óta semmit.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#14498) viharhozo válasza Pipó (#14495) üzenetére


viharhozo
addikt

Az ellenfelek kozul van amelyik a szintedhez kepest valtozik, es van, amelyik nem. Tudtommal a foellensegek nem ilyenek.

Sajnos igazan eros cuccot csinalni kell (mar csak azert is, mert akkor azt csinalja, amit te akarsz). Erre sok otletem nincs, masodikra nyilvan okosabb az ember, es az elejetol kezdve gyur smithingre+enchantra, igy nem olyan unalmas a dolog. A smithinget mindenkepp nyomni kene, mert azzal a meglevo kardjaidat is durvan tudod upgrade-elni.

Az armor ratinget 667-ig kell nyomni, folotte nem szamit.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#14499) Pipó válasza viharhozo (#14498) üzenetére


Pipó
őstag

Nah, gyúrok akkor kovácsolásra.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#14500) genndy válasza Pipó (#14497) üzenetére


genndy
addikt

Amiből elérted a 100-at azt a skillt Legendássá teheted. Ott lesz a Skills menüben a képességnél.
Visszaesik 15-re és visszakapod a rá kiosztott perkpontokat. És akkor fejlesztheted újra (nem tovább! Csak újra 100-ig).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.