Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14851) Tirexi válasza neko18 (#14847) üzenetére


Tirexi
addikt

Fraps az fel tudja venni az ENB DLL-es játékokat szal azzal. :K

(#14852) Terminator17 válasza genndy (#14850) üzenetére


Terminator17
senior tag

winterhold ott van az akadémián? nekem magyar szal .. :DDD

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#14853) genndy válasza Terminator17 (#14852) üzenetére


genndy
addikt

Igen, a varázslóknál, ahol a többiek is vannak a szállásukon.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#14854) Terminator17 válasza genndy (#14853) üzenetére


Terminator17
senior tag

a centúriókat kinyírod azt a törp robit, olyat lehet valahol csinálni? hogy melletted harcoljon?

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#14855) genndy válasza Terminator17 (#14854) üzenetére


genndy
addikt

Szerintem ez telefon áldásos szövegjavítója volt... :p
Centúrió követőt akarsz csinálni? Alapjátékban nem lehet, lehet hogy van rá mod.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#14856) neko18 válasza Tirexi (#14851) üzenetére


neko18
senior tag

arigatou gozaimasu :R

kdxsv

(#14857) Varlaisaran válasza IldiH (#14845) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Inkább egy korábbi mentésről kezdd el ezt a rész újra, már ha van használható közeli mentés. Léptetgetni visszafelé eszedbe ne jusson, mert akkor aztán tényleg kell egy régebbi mentés.

Más.
Az ott nem centurió hanem Centurion.

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#14858) genndy válasza Varlaisaran (#14857) üzenetére


genndy
addikt

Az eredeti angolban. Magyarításban centúrió lett :) (illetve néha centurió)

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#14859) DrTechnoid válasza Terminator17 (#14854) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Akkor már miért nem egy Summon Karstaag? Márhogyha persze fenn van a Dragonborn.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#14860) Pipó


Pipó
őstag

Help: magyarul játszom, csak így tudom leírni a problémám: Télvár akadémián 3 misztikus fókuszpontot meg kellene tisztítanom és mintha kaptam is volna hozzá valami eszközt, de már nagyon rég vettem fel a küldit és elfelejtettem mi lehetett az. Van 3 világító kék fény, ami megy fölfelé egy-egy kútból, mikor ott vagyok írja, hogy nyomjak entert, de erre semi nem történik. Ezért gondolom, hogy nincs nálam, ami kellene. Emlékszik valaki? (azzal az univerzális bottal próbáltam elszívni, de arra nem reagált)

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#14861) genndy válasza Pipó (#14860) üzenetére


genndy
addikt

Egy fekete-sárga kesztyű kell hogy nálad legyen (a tisztításhoz vedd fel).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#14862) Prosector válasza Pipó (#14860) üzenetére


Prosector
addikt

Azt hiszem erre gondolsz:

[link]

Sztem Genndy is ezt irta.

(#14863) Tirexi


Tirexi
addikt

A DLC-k is le lettek fordítva? Csak mert nekem egyik sem lett magyar.

(#14864) genndy válasza Tirexi (#14863) üzenetére


genndy
addikt

Azok nem.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#14865) Pipó válasza genndy (#14861) üzenetére


Pipó
őstag

THX!!!

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#14866) IldiH válasza genndy (#14846) üzenetére


IldiH
aktív tag

Köszönöm a válaszokat. Ettől tartottam. Sajnos sokkal régebbi mentéseim vannak, csak azokat tartom meg, amik vízválasztónak tűnnek (bár már azokat sem tölteném vissza, túl sok mindent csináltam azóta). Erről a küldetésindításról nem gondoltam, hogy valamibe bezavar, így kitöröltem a közeli mentéseket. :W Megcsináltam az erődtakarítást, ezután már beszélhettem a tábornokkal.

(#14867) creedszl


creedszl
aktív tag

Srácok mely lényeknek van hatalmas lelkük.Szeretném azzal feltölteni Azura csillagát és miután nem Black-re vittem a küldetést így ugye emberek és hasonlók szóba sem jöhetnek....

Hulligaaan

(#14868) genndy válasza creedszl (#14867) üzenetére


genndy
addikt

Draugr Deathlord Common, Greater, Grand
Ash Spawn ImmolatorDB Grand
Betty NetchDB Grand
Dragon Priest Grand
Draugr Death Overlord Greater, Grand
Falmer WarmongerDG Greater, Grand
Mammoth Grand
Falmer Shadowmaster Common, Grand

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#14869) Tirexi válasza genndy (#14868) üzenetére


Tirexi
addikt

Ha már itt tartunk hol lehet lélek szívó varázslatot tanulni? :D
Régen meg volt nekem ez de most valahogy nem találom. Kinél lehet olyan könyvet venni?

(#14870) #84221696


#84221696
törölt tag

Az egyik küldiben rá kell jöjjek, a karmazsin nirngyökér jelentőségére. 30 darabot kell összegyűjtenem belőle. Sajna, egyet megettem, kipróbálás gyanánt! :D Van több is, vagy csak 30 darab létezik belőle a Feketevég-ben?

(#14871) genndy válasza Tirexi (#14869) üzenetére


genndy
addikt

Can be purchased from: Calcelmo, Falion, Farengar Secret-Fire, Madena, Nelacar, Phinis Gestor, Sybille Stentor, Wuunferth the Unliving, Wylandriah, Talvas FathryonDB
Vagy ha szerencséd van, találsz dungeonban spell bookot.

meunier : nyugi, van vagy 40-50 darab, csak alaposan körül kell járni az egészet.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#14872) Tirexi válasza genndy (#14871) üzenetére


Tirexi
addikt

Oké ezekből egyet tudom hol van (Falion) a többiről még nem is hallottam. :D
Köszi. :R

(#14873) genndy válasza Tirexi (#14872) üzenetére


genndy
addikt

Calcelmo - Markarth, a palotában a törp romoknál
Falion - Morthal
Farengar - Whiterun, Dragonsreach (főküldi elején már találkozol vele)
Nelacar - Winterhold, The Frozen Hearth inn
Phinis Gestor, Sybille Stentor - Akadémián
Wylandriah - Riften, palota
(és ezeket csak úgy fejből :D :B )

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#14874) Tirexi válasza genndy (#14873) üzenetére


Tirexi
addikt

Az igen akkor te nem keveset játszottál már vele. :D
Én megint elkezdtem az egészet elölről most már magyarul és hamarosan jön a második Alduin csata. :Y
De előtte gondoltam kicsit felerősödök még és körül nézek a Varázsló akadémián.

(#14875) genndy válasza Tirexi (#14874) üzenetére


genndy
addikt

Skyrimban és Obliban is olyan 550-600 órám van (játékonként). Nincs is más amiben ennyi lenne (talán FO3, ~300 órával? Azt sose adtam össze) Szeretem a TES-univerzumot :K

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#14876) Jorus válasza genndy (#14873) üzenetére


Jorus
nagyúr

Dwemerek != törpök :)

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#14877) genndy válasza Jorus (#14876) üzenetére


genndy
addikt

Jogos. Tudom.
De rövidebb volt leírni :P

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#14878) TSanya


TSanya
aktív tag

Sziasztok!

Nekem a sima 2 DVD-s alapjáték van meg. A DLC-k beszerzésén gondolkodom, de sokkal olcsóbban kijönnék, ha megvenném a Legendary Edition-t itt, mintha külön steam-en szerezném be őket.
Szóval, ha a legendaryt beszerzem, akkor simán feltelepíthetem csak a DLC-ket az alapjátékra, vagy újratelepítés szükséges? Amit nem szeretnék ...

Üdv:
S

(#14879) genndy válasza TSanya (#14878) üzenetére


genndy
addikt

Tudtommal a Legendary nem külön játékként jelenik meg az accon, és helyileg is ugyanoda települ, mint a sima Skyrim. Tehát aktiváláskor észre fogja venni hogy ott az alapjáték, ezért azokat a fájlokat nem fogja letölteni, csak a DLC-ket.
Ismétlem: HA jól tudom (én külön vettem meg az alapjátékot és egyenként a dlc-ket).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#14880) szasanyi válasza genndy (#14879) üzenetére


szasanyi
félisten

Ez elég valószínű mivel a Skyrim Legendary Edition = Skyrim alapjáték + DLC kódok egy dobozban. :)

TSanya: érdekes, mert sztem a Skyrim normál kiadása 1 DVD-s, nekem is ez van meg. :U És igen, a Legendary sokkal olcsóbb mint az alapjátékhoz megvenni a DLC-ket. Én is pár napja vettem át, mert a fiam azt kérte.

[ Szerkesztve ]

(#14881) genndy válasza szasanyi (#14880) üzenetére


genndy
addikt

Úgy tudom a Legendarynál egy darab kódot kapsz, nem pedig 4-et (alapjáték+3 DLC), és van olyan is, amikor a GOTY kiadás külön sorként jelenik meg a Steamben (pl. Batman AA/AC ilyen volt, meg a Borderlands 2 is). Ezért mondom, hogy nem tudom biztosan hogy a Skyrim nem pont ilyen-e, de úgy tudom hogy nem.
Ha tényleg 4 kód van a dobozban, akkor nincs gond, megmarad egy alapjátéka mondjuk elajándékozni.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#14882) szasanyi válasza genndy (#14881) üzenetére


szasanyi
félisten

Ezt hogy érted, hogy a GOTY kiadás külön sorként jelenik meg a Steamben? Mármint ha a normál és a GoTY változat is telepítve van? Mert akkor igen, de ez más... itt nincsenek az alapjátékba integrálva a DLC-k mint a GoTY kiadások esetében, tehát ugyanúgy kell telepíteni először az alapjátékot majd egyenként kell letölteni / telepíteni külön-külön a DLC-ket. És ez az amiért nem lesz különbség a két Skyrim változat között. :)

MOD - Dawnguard, Hearthfire, Dragonborn DLC kód van a Legendary kiadásban. Milyen 4.-re gondolsz? :F

[ Szerkesztve ]

(#14883) genndy válasza szasanyi (#14882) üzenetére


genndy
addikt

Igen, van hogy a kettő külön jelenik meg, még ha az alapjátékhoz külön is meg lehet venni a dlc-ket. De ha GOTY-t veszel az alapjáték mellé, külön sort kapsz.
Hát az alapjáték kell hogy legyen a 4.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#14884) szasanyi válasza genndy (#14883) üzenetére


szasanyi
félisten

Ja, hogy úgy! :D Azért alapjáték, mert az az alap és nem kiegészítő.

[ Szerkesztve ]

(#14885) TSanya válasza szasanyi (#14880) üzenetére


TSanya
aktív tag

Szia!

Jó néhány hónappal ezelőtt írtam itt arról, hogy nem tudom elindítani a játékot, akkor is csak csatolt fényképek alapján hitték el a kollégák, hogy ez egy kétlemezes verzió. Bizonyos .ini fájlokat nem telepített fel :F
[link]
A 2. lemez viszont rejtély, mivel telepítéskor sem kellett.
És igen, itt a DLC-k letöltési kódok formájában érhetőek el.

Köszönöm a válaszokat, természetesen genndy kollégának is.
Rámozdulok akkor erre a Legendary-ra.

Üdv:
S

(#14886) wjbhbdux válasza TSanya (#14885) üzenetére


wjbhbdux
veterán

ne szórakozzál a lemezekkel hanem írd be a kódot és töltsed le steamről

/s

(#14887) Pipó


Pipó
őstag

Érdekes esetem volt. Lídia valószínűleg odavághatott egyet a lovamnak harc közben (nem ültem rajta, de ott lábatlankodott), mert mikor vége lett a csatának a ló nekiugrott a drágámnak és rugdosta. Na mondom ráülök inkább a lóra, talán abbahagyja. Abba is hagyta, de addigra Lídia lett pipa és egy villámló bottal kilőtte alólam a lovat úgy, hogy a földre estem. A ló meg sehol, pedig legdrágább dolog a lóbőr :)

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#14888) Tirexi válasza Pipó (#14887) üzenetére


Tirexi
addikt

Az igen ezt a jelenetet megnéztem volna. :DDD
Amúgy van több olyan ló mód is ahol a ló nem hal meg és bármikor odahívhatod magadhoz.

(#14889) Pipó


Pipó
őstag

A képzettségeknél nem látok olyan opciót, hogy kétkezest lehetne használni egykézben (Obliban volt ilyen), itt megszűnt, vagy csak nem látom. THX

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#14890) Tirexi válasza Pipó (#14889) üzenetére


Tirexi
addikt

Kétkezest csak két kézben lehet tartani. :D

(#14891) genndy válasza Pipó (#14889) üzenetére


genndy
addikt

Obliban? Hol, merre? Szerintem csak moddal ott is.

Skyrimban nincs ilyen, egy/dupla/kétkezesre szedték szét a skilleket, és nem vágó/zúzó mint Obliban. Moddal lehet hogy lehet amit írsz, de én nem ismerek ilyet (meg új animációk is kellenének akkor, már csak emiatt sem állt neki szerintem senki).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#14892) Pipó válasza genndy (#14891) üzenetére


Pipó
őstag

Pedig tök úgy emlékszem. Lehet, hogy keverem valamelyik Risen-el.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#14893) Tirexi válasza Pipó (#14892) üzenetére


Tirexi
addikt

Amúgy meg lehet csinálni csak át kell írni a Creation Kit-ben a fegyvert two handed-ről one handed-re. :D

(#14894) stefi76 válasza genndy (#14891) üzenetére


stefi76
tag

Animáció nem feltétlen kell, a Gothic 3 kapcsán volt olyan, hogy egyszerűen átszerkesztette az ember a tárgy file-ban a hivatkozott opciót two-hand-ról one-handre és voilá, lett mondjuk egy batár egykezes pallos máris a kezedben, amire az egykezes fegyókra megírt fizika és animáció működött.

[ Szerkesztve ]

(#14895) stefi76


stefi76
tag

Tegnap este nekiálltam óriásokat aprítani, lovat félreparkoltam kicsit messzebbre, de az egyik csak kinyírta.
Az az 1000 arany meg kell, ezért nekiálltam keresgélni.
Van sok horse-mod, feltettem azt, amelyik nem engedi meghalni, vigyázni vele, mert magasból való leugrás esetén a ló ugyan nem, de mi meghalunk, azt számolja a gép:
[link]

(#14896) freelanced


freelanced
addikt

Hello! Nem tudja valaki, hogy az Anthology verzióba, hogy vannak a Skyrim kulcsok? Tehát mind külön vagy egyben van az összes? Arra gondolok, hogy külön tudom-e aktiválni a DLC-ket.

Csak azért mert nekem az összes megvan már kivéve a Dragonborn, viszont lehet, hogy kiadok 10 ezret a csomagért mert a többi játék is jól jön igényes kis csomag és ennyi még annyira nem sok érte.

Ami nem kell max eladom, viszont ha egyben van akkor nem tudom mit csinálok vele :U

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#14897) genndy válasza freelanced (#14896) üzenetére


genndy
addikt

Egy darab Skyrim LE kulcs van benne.
Meg kell venned a Dragonbornt külön.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#14898) freelanced válasza genndy (#14897) üzenetére


freelanced
addikt

És a LE verziót engedi aktiválni a steamre úgy hogy van rajta Skyrim már vagy nem?

Bár abból amit írtál azt gondolom, hogy nem.

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#14899) Pipó


Pipó
őstag

Kovácsolás és bűvölés italokra volna szükségem (amiket találgattam már elhasználtam). Tudja valaki, hogy lehet-e ilyeneket venni, vagy készíteni, ha igen kitől, illetve honnan a recept? THX

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#14900) freelanced válasza Pipó (#14899) üzenetére


freelanced
addikt

A Kovácsolás a következő:

Blisterwort (4)
Glowing Mushroom (3)
Sabre Cat Tooth (3)
Spriggan Sap (3)

A büvölés ezekből állhat:

Ancestor Moth Wing (DawnGuard kiegészítő)
Blue Butterfly Wing
Chaurus Hunter Antennae (DawnGuard kiegészítő)
Hagraven Claw
Snowberries
Spawn Ash (DragonBorn kiegészítő)
Spriggan Sap

Illetve ha nem lenne elég erős, akkor csinálhatsz olyat ami az Alchemy képességet növeli és akkor még jobbat tudsz majd. :R

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.