Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14501) Jorus válasza Pipó (#14495) üzenetére


Jorus
nagyúr

Az északiak jellemzően speciel a Birodalom ellenségei. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#14502) Skyhunter válasza genndy (#14500) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Ha viszont nem akarok örökké csak szintezgetni, akkor nem érdemes a Legendary-t bekapcsolni...(?) Jobb nekem mondjuk lvl30-on 100-as fegyverskillel....?

Van ilyen mod is nem, ami feloldja a skill 100-as capjét, a kérdés az, hogy a +pontokat számolja-e a rendszer?

(#14503) Pipó válasza Jorus (#14501) üzenetére


Pipó
őstag

Jóvan na. Csak a film kedvéért írtam. ( a narrátor ott minden főbb szereplőre elmondta a jellemzőit, mit tartalmaz a dossziéja.)

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#14504) genndy válasza Skyhunter (#14502) üzenetére


genndy
addikt

Csak ha 100-as képességet használsz, akkor nem fejlődsz, nem lépsz szintet. Direkt ezért tették be a Legendaryt. Hogy pl. egy harcos maradhasson harcos, ne kelljen a magas szinthez minden skillt használni.
Biztos van ilyen mod, de nem ismerek, és nem tudom mit kezd a 100 fölötti értékekkel a játék.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#14505) Jason19 válasza Skyhunter (#14502) üzenetére


Jason19
senior tag

Skyrim community uncapper a neve, és számolja 100 fölött is. (én max. 150-re állítottam)

(#14506) kiskornel


kiskornel
addikt

Szerintem olyan 40-es szintig király játszani. Afölött már túlfejlődik a karakter.

Meglátásom szerint úgy lett tervezve a játék, hogy akkor nem fejlődik túl a karakter, ha minden képességet egyenlő arányba fejlesztesz. Én mindig a max fokozaton tolom a cuccost. Így sok-sok taktika kell, hogy ne gyakjanak le. Adott esetben elfutni, varázsitalok, varázslás, xy dologgal rendbehozni a karaktered, és vissza a küzdőtérre.
Én pont a kovácsolást és az enchantolást használtam arra, hogy a karakterem egyensúlyba maradjon sokáig. Ha tápolod a kovácsolást, szintet lép a rendszer. Ha viszont nem kovácsolsz extra-extra fegyvert, akkor az ellenségeid erősek lesznek a szintlépés miatt, ugyanakkor a te harcos képességeid egy jottányit se nőnek.
Viszont max fokozaton kell Lydia is tölteléknek, mert különben nagyon-nagyon nehéz a játék.

Fegyverek meg nem túl erősek, csak ha kovácsolsz és echnatont raksz még rá.

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#14507) syberia válasza kiskornel (#14506) üzenetére


syberia
veterán

Én most azon vagyok hogy meglegyen a 60-as Smithing és tudjak varázsfegyókat fejleszteni, a különféle mesterségeket kihagytam mert az erdei elfem nagyon brutális sebzéssel tud már lvl 35-ön nyulazni ;]

https://howbad.info/

(#14508) Integra válasza syberia (#14507) üzenetére


Integra
titán

nyulakat lő vagy nyilazni? :D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14509) syberia válasza Integra (#14508) üzenetére


syberia
veterán

A nyulak sem ússzák meg ha túl közel merészkednek ;] A növényevők sajna elég butuskák, néha szinte rálépek a gyanútlanul sétálgató szarvasokra, miközben 120 decibel hangerővel csörtetek át erdőn-mezőn. :))

https://howbad.info/

(#14510) Pipó válasza kiskornel (#14506) üzenetére


Pipó
őstag

Vettem nemrég egy kutyát, meg velem volt Lídia is (mióta egybekeltünk szerintem még harciasabb), elő sem kellett vennem sokszor a kardot, mire odaértem az ellenhez, Lidia a hátam mögül lenyilazta, a kutya meg előrefutva megharapdálta. Olyan unalmas lett, hogy hagytam inkább a kutyát elpusztulni egy tömeges csatában. Egyébként is idegesített már az ugatása.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#14511) syberia válasza Pipó (#14510) üzenetére


syberia
veterán

Ezért a REX felügyelő vesz rajtad revansot ;]

szerk: nem tudtam hogy el lehet venni feleségül, melyik paphoz vigyem a csajt? :))

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#14512) Integra válasza Pipó (#14510) üzenetére


Integra
titán

milyen íjjat meg nyilat érdemes neki adni?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14513) syberia válasza Integra (#14512) üzenetére


syberia
veterán

Én egy viszonylag gyenge sebzésű kardot adtam az enyémnek, az is elég hogy lefoglalja az ellent amíg én kényelmes távolságból lövöldözök :D

https://howbad.info/

(#14514) Integra válasza syberia (#14513) üzenetére


Integra
titán

közelharcra egy sokkoló varázspálcát kapott, távolból meg amit default adott neki a program :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14515) Pipó válasza syberia (#14511) üzenetére


Pipó
őstag

Úgy emlékszem Riftenben mentem be a templomba, a paptól meg kell venni egy amulettet (talán Mara és nem drága kb. 250 arany) azt felvenni, majd lehet menni udvarolni, másnap visszamenni a templomba az esküvőre. Még nézelődők is jönnek, meg gratulálnak. Utána mindig ad egy kis pénzt, hogy üzletelt és az az én részem. Főz nekem ebédet (házikoszt néven). Tök megéri. Én a hangjába szerelmesedtem bele, ahogy mondja, hogy cipelné a cuccomat. :)

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#14516) Pipó válasza Integra (#14512) üzenetére


Pipó
őstag

Szoktam cserélgetni, attól függ mit találok, de a legerősebbekből szoktam neki, sajnálnám, ha meghalna. Párszor vissza kellett már emiatt tölteni, ha valami közelharcos fegyót kapott. Botokat is szokott használni, varázsol gólemet, meg ilyesmit. Szóval nálam elég aktív.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#14517) Integra válasza Pipó (#14516) üzenetére


Integra
titán

véletlen láttam, de mikor írtam, hogy hova lett és kutattam neten megoldás után, akkor láttam egy jútúb videóban hogy a whiterun alatti kriptában van ha megölték, és ott újjá éled :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14518) genndy válasza Pipó (#14516) üzenetére


genndy
addikt

Ha meghal, akkor te ölöd meg...
Alapból ugyanis halhatatlan, ha legyengült akkor az ellenfelek azonnal békén hagyják, térdre rogyva liheg egy darabig. De ha ilyenkor odaküldesz egy tűzlabdát (vagy bármilyen területre ható varázslatot, rpg-szaknyelven "AoE"), vagy megcsapod, abba belehal szegény.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#14519) syberia válasza Pipó (#14515) üzenetére


syberia
veterán

Köszi az útbaigazítást, máris indulunk a tolvajok városába! :C

(#14518) genndy ahá, így már kezd körvonalazódni hogy az előző karimnál miért halálozott el szegény kísérőm..azóta lecseréltem az egerem egy pontosabbra :DDD

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#14520) Pipó válasza genndy (#14518) üzenetére


Pipó
őstag

Jujj! A feleséggyilkos! Kapott tőlem egy szép kis szarvat :)

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#14521) kiskornel válasza genndy (#14518) üzenetére


kiskornel
addikt

NPC védett mód nem tökéletes. Mérgezett fegyverek esetében a mérgezés összerogyás után is hat, és halált okoz.
De legtöbbször mi nyírjuk ki, az már igaz.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#14522) Integra válasza Pipó (#14520) üzenetére


Integra
titán

van valami kritérium, hogy mit tud a popi hordani? saját szintemtől függ? ami rám megy, az jó rá is? mert akkor gyártok neki dragon páncélt :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14523) Pipó válasza Integra (#14522) üzenetére


Pipó
őstag

Nem tudom van-e határ, én még amit adtam mindig tudta hordani, használni. Ki fogom próbálni, hogy ha olya fegyvert adok neki, ami tud lélekkövet tölteni, meg üres követ, vajon feltölti-e. Utána majd jól elveszem tőle.

[ Szerkesztve ]

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#14524) Integra válasza Pipó (#14523) üzenetére


Integra
titán

a villámszórós varázspálcája az én popimnak olyan, de ha kifogy, akkor nem tölti újra, manuálban kell bohóckodni, elvenni tőle, feltölteni és visszaadni neki. bosszantó. ráadásul ilyenkor közelharcban nagy bajban van, mert nem csinál semmit :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14525) Pipó válasza Integra (#14524) üzenetére


Pipó
őstag

Én adtam neki egyszerre kardot, nyilat, botot, buzogányt és elég jól váltogatja. Ja és van jeggyűrűnk, annak is van valami varázsa, de hogy hordja-e már nem emlékszem.

[ Szerkesztve ]

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#14526) Integra válasza Pipó (#14525) üzenetére


Integra
titán

köszi a tippeket, megtuningolom holnap, de 3 napja be se kapcsoltam, annyira ideges lettem erre a rohadt vámpír betegségre, először azzal kell még foglalkoznom... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14527) genndy válasza Integra (#14522) üzenetére


genndy
addikt

Ha jobb az alapcuccánál amit adtál neki, és megfelel a skilljeinek (Lydia pl. nehézpácél+kard+pajzsos) akkor használja. De ez se igaz teljesen, mert nálam kétkezes kardot használt (ha jobb volt a statja a sajátjánál), de a könnyűpáncélt nem vette fel, hiába volt jobb a statja. Wikin utána lehet nézni a társak tulajdonságainak, játékban asszem nem, illetve meg kell figyelni mi van alapból nála.
Gyűrűt, nyakláncot fölveszi, ha hasznos (életerő-növelő gyűrűt pl. nálam hordta).
Botot nem tölt újra, szerintem lélekkövet sem fog, hiába adsz neki olyan kardot, de ezt ki lehet próbálni.
Mondjuk az érdekes ogy ha elveszed tőle a botot miért nem közelharcol, mert elég jól váltogatják a fegyvereket
Ha egy kétméteres drabális faszit kétkezes karddal viszel magaddal társnak akkor is le"popi"zod? :DDD

kiskornel : kösz a kiegészítést, ezt nem tudtam. Gondolom akkor ez tűz/jég/villámsebzésű fegyvereknél is igaz (mert mérgezést szerintem ellenfél nem használ, de mágikus fegyvereket azért igen).

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#14528) Pipó válasza Integra (#14526) üzenetére


Pipó
őstag

Én megcsináltam a Farkasos küldit, bevállaltam a Farkast, de azon az egyen felül még nem alkalmaztam az átváltozást, így viszont immunis lettem a betegségekre, azóta nem kaptam el semmit, valahol írja is. Annyi, hogy nem tudom a saját ágyamban pihentre aludni magam, mert hogy a bestia vérem nem engedi.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#14529) Integra válasza Pipó (#14528) üzenetére


Integra
titán

lehet, hogy az lesz nekem is, elkeztem már amúgy azt a küldetés részt és companion vagyok már. amúgy mi van ezzel az alvás dologgal? én van hogy napokat nem alszom, csak tolom a küldetéseket. és nem vettem észre, hogy ha állva t-re ráverve várok, vagy az ágyban ugyanezt, lenne különbség.

genndy:
megnézem majd ezeket, mert tök véletlenül jöttem rá, hogy lehet a kísérőt tuningolni, egyszer csak varázspálcával nyomult és lángot szórt.... :DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14530) Jorus válasza Integra (#14529) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ha kipihent vagy a normális mennyiségű, rendszeres alvástól, az bónuszt jelent a skillek fejlődésénél (ha nb nejeddel hálsz, az még jobb ilyen szempontból).
Egészen pontosan, ha csak úgy ledőlsz vahova (fekvőhelyre persze), az 5% pluszt ad a fejlődéshez (Rested), ha fogadóban vagy a saját ágyadban alszol, az 10%-ot (Well Rested), ha a nejeddel hálsz, az 15%-ot (Lover's comfort).
Vérfarkasként azonban nem tudod magad kipihenni, így nincs bónusz. Meg mondjuk esztétikai szempontból sem vagy minden igényt kielégítő, mert például bűzlesz, mint egy ronggyá ázott kóbor kutya.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#14531) DrTechnoid válasza Jorus (#14530) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Én is ezért vettem le magamról a farkasember állapotot. Azt a pár százalékot is is kell használni a tuninghoz kraftolásnál.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#14532) Integra válasza Jorus (#14530) üzenetére


Integra
titán

a vérfarkasból nem lehet kigyógyulni?
haha, van olyan hely, ahol a nőmmel tudok aludni? ezek szerint valahol össze is adnak vele? nem is tudtam.. viszont ez jelentheti miért kell annyira sok tőrt gyártanom és alig kúszik fel a smithing-em.. és akkor ez azt jelenti, hogy minden éjjel aludni kellene legalább 8 órát? lehet ezt a bonust valahol ellenőrizni?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14533) wednesday válasza Integra (#14532) üzenetére


wednesday
őstag

Ki.
Én is gyógyult vagyok már. :D
Szerintem a házas élethez szükség van saját házra is.

Én páncélokat kovácsolok, illetve kikeresem a legdrágább cuccost, amit elő tudok állítani. Úgy vettem észre akkor ugrik nagyobbat.

Szerk: Ja igen, Mágiánál tudod nézni az aktív hatások között, hogy éppen milyen dolgok hatnak rád. Ott van a listában a kipihentség is ha éppen hat. Ott van a vérfarkas állapot is, ha meg már gyógyult az ember akkor értelem szerűen kikerül onnan.

[ Szerkesztve ]

(#14534) Jorus válasza Integra (#14532) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ki lehet gyógyulni. Az egyik lehetőség a Companions' questline végén vár rád, de nem szeretném lelőni a poént, a másik lehetőség, hogy vámpírrá válsz.

Ha van feleséged (popi nej :D), akkor vele tudsz aludni az ő házában, illetve, ha van házad, akkor eldöntheted, hogy hol szeretnétek lakni. Riftenben keresd fel Mara templomát, aztán nézz szét.

Nem szükséges 8 órát aludni, elég egyet is. Ébredés után a képernyő tetején kiírja, hogy milyen állapotban ébredtél, pl.: "You awaken feeling Well Rested". Ebből meg már tudod, mekkora a bónusz, ami 8 órán keresztül hat. Ezt egyébként befolyásolják az egyes Stone-ok hatásai is, plusz, ha fent van a Herathfire és van popi nej meg popi gyerkőc, akkor 25%-os bónuszt kapsz. Ha meg vérszopó vagy, akkor a koporsóban alvás ad bónuszt.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#14535) wednesday válasza Jorus (#14534) üzenetére


wednesday
őstag

A vérfarkas nem immunis a vámpír fertőzésre? És úgy általában a betegségekre?

(#14536) Jorus válasza wednesday (#14535) üzenetére


Jorus
nagyúr

De, alapvetően igen. De egyes nagy hatalmú vámpírok vérfarkasként is képesek belőled vámpírt csinálni, csak nem szeretnék spoilerezni. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#14537) Integra válasza wednesday (#14533) üzenetére


Integra
titán

saját házam van már, az az első mindig amire gyűjtök új karakternél, hogy összekaparom az 5 rugót a kecóra whiterun-ban, mert a sárkány pikkelyek bazi nehezek :) meg lehetetlen tárolni a rengeteg ékszert etc ami sok pénzt jelent.

az aktív hatásokat igen, közben mondták már a kollégák, azóta sasolom azt is, idegesítő, azóta mindig veszem a hatástalanító löttyöket :DDD

jorus:
feleség, másik ház, egyre jobb, micsoda rejtett poénok vannak benne :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14538) Pipó válasza Jorus (#14534) üzenetére


Pipó
őstag

Hogy tudok az asszonnyal együtt "aludni"? Befektetem az ágyba, de akkor már én nem tudok mellé feküdni, mert akkor ő felkel. Lehet ez azért mert farkas vagyok. Gyerek ezután lehet, terhes lesz, vagy örökbe fogadunk? A másik: a kincses térképeket hogy kell használni? Azon én nem tudok azonosítani semmilyen helyszínt, annyira kezdetleges.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#14539) Varlaisaran válasza Pipó (#14538) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Épp ez benne a rajság. Látsz egy szimbolikus rajzot, amin van egykét jellegzetes forma ami után beazonosíthatod a helyszínt. Én kettőt találtam meg eddig (pedig sok van), egyikre teljesen véletlenül jöttem rá, a szélmalom által. Ez egy jó húzás volt, a baj az hogy a loot elég gyengécske nagyobb szinteken főleg. De jó buli.

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#14540) Jorus válasza Pipó (#14538) üzenetére


Jorus
nagyúr

Elég, ha van nejed, és lefekszel aludni, ekkor már Lover's Comfort-tal ébredsz. Gondolom éjszaka odavackolja magát melléd. :)
Gyerkőcöt csak örökbe fogadni lehet, és persze csak, ha aktív a Hearthfire.
Térképek azok ilyenek, ahogy Varla is írja, ettől jó, ha megtalálod a kincset. Ami persze jellemzően nem éri meg a vesződséget, de ha mondjuk IRL is szereted a geocachinget, akkor elszórakozol vele. :)

Integra: ellenben válás nincs, csak holtodiglan, holtáiglan. Ha érted hogy mondom. :)

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#14541) Integra válasza Jorus (#14540) üzenetére


Integra
titán

az a baj, hogy ha itt le is gyakom a zasszonyt, a whterun kriptában újra feléled, nincs szabadulás :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14542) Jorus válasza Integra (#14541) üzenetére


Jorus
nagyúr

Kellett neked ilyen spéci csajost választani. :) Az enyém szimpla kis vajákos, igaz, nem is akarom, hogy megmurdeljen.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#14543) energy4ever


energy4ever
addikt

A magyaritas kb mikorra lesz letoltheto allapotban? Mert mar elege reg, csak az a szoveg van kint, hogy teszteles alatt van, meg ilyenek..

(#14544) Pipó válasza energy4ever (#14543) üzenetére


Pipó
őstag

Én magyarul játszom egy hónapja, eddig még hibátlan! Van egy alternatív magyarítás, tökéletes.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#14545) energy4ever válasza Pipó (#14544) üzenetére


energy4ever
addikt

Egy linket tudnal kuldeni rola? En a magyaritasra vartam eddig, es direkt nem kezdtem el a jatekot, csak felraktam, meg modositgattam rajta, hogy szep legyen majd jatek kozben!

(#14546) Varlaisaran


Varlaisaran
senior tag

A Bethesda blog (bethblog.com) másnak is átirányít a német bethblogra(.de) ?

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#14547) Pipó válasza energy4ever (#14545) üzenetére


Pipó
őstag

pm.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#14548) Jason19


Jason19
senior tag

[magyarítás link] Már volt linkelve korábban is.

(#14549) kislaki92


kislaki92
senior tag

sziasztok ! azzal a problémával fordulok hozzátok,hogy amikor az első sárkánnyal kell végeznem,megölöm meg minden...átkell kutatni a tetemét...mindent kiveszek belőle és ugyanúgy mutatja,hogy kutassam át a tetemet...és a társaim pedig akikkel odamentem letérdelnek és fogják a fejüket...valaki valami ötlet?:S

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#14550) genndy válasza kislaki92 (#14549) üzenetére


genndy
addikt

El kellene szívnod a lelkét de nem megy. Tedd fel az Unoff. Patchet vagy kapcsold ki a Dragonborn DLC-t.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.