Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14701) reveant válasza Ryder62 (#14700) üzenetére


reveant
csendes tag

Akkor?

(#14702) Ryder62 válasza reveant (#14701) üzenetére


Ryder62
őstag

Passz. Nem tudom hogy lehet kilőni azt a vackot.

(#14703) reveant válasza Ryder62 (#14702) üzenetére


reveant
csendes tag

Oksa

azért köszi

(#14704) Prosector


Prosector
addikt

nem 0-ra kell atirni hanem "false" -ra.

mindent "false"-ra kell, aminél "true" van(ha ki akarod kapcsolni)

most olvasom, neked False-on van, ez erdekes, pedig ugy ki kene lonie....

[ Szerkesztve ]

(#14705) Prosector


Prosector
addikt

Ha false-nál is mukodik, akkor az nem DOF, nem raktal fel vmilyen masik effektet?

(#14706) genndy válasza reveant (#14701) üzenetére


genndy
addikt

Skyrim főkönyvtárban (ahol a TESV.exe is van): enbseries.ini

[EFFECT]
EnableAdaptation=false
EnableDepthOfField=false

Így ki kell kapcsolnia.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#14707) Ryder62 válasza genndy (#14706) üzenetére


Ryder62
őstag

EnableAdaptation

Ez mi túlkép?

(#14708) genndy válasza Ryder62 (#14707) üzenetére


genndy
addikt

A szem alkalmazkodását modellezi a sötét-világos hirtelen átmeneteknél. Tehát ha fölnézel a napra, elvakít, de aztán gyorsan "hozzászoksz". ha bemész egy sötét barlangba, ugyanígy.
Én nem szeretem. A saját szemem majd alkalmazkodik a monitorhoz, nem kell azt modellezni.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#14709) reveant válasza genndy (#14706) üzenetére


reveant
csendes tag

Ha ezeket is átállítom akkor sem jó:(

(#14710) Varlaisaran válasza Ryder62 (#14690) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Igaz, itt off a FO, nem is játszom vele, de megnézném a modod, csak mint egy kíváncsi kollega:)

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#14711) Varlaisaran válasza GypsFulvus2 (#14689) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Köszi. Azt hiszem, nagyjából megvan a fejemben egy elképzelés, persze minden további támpont jól jön, de inkább azért hogy ne rugaszkodjak el az eredeti elképzeléstől. A szobor az ugyanolyan marad a modban is mint az eredeti volt, de egyik kollega egy marhajó ötlettel állt elő, egy dragon skeletonra feszített animált, élő Sunbird.képében.
Az ötlet, egy-egy régi nép történetével kapcsolatban jó, sőt nagyon jó. Ha esetleg eljutsz oda, hogy ráérsz, addigra lehet el is készül a korabeli ayleid White Gold város, ami egy masszív, igényes alap lehet egy jó lore-modhoz, akár a régi időutazásos ötletre alapulva. Az van most ugyanis, hogy nem az én WGT modelljeim kerülnek a fő projektbe, mert én anno átterveztem a komplexumot korabeli WGTnek, nem pedig ICnek, így csak mint resource lesz kiadva. Esetleg nem is adnánk ki, ha lenne pár ember aki bevállalna egy ilyen modban részt venni quest coder, level designerként, jó alap megvan, elég gyorsan el is készülhet. Persze, hol van ez még...

[ Szerkesztve ]

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#14712) Ryder62 válasza genndy (#14708) üzenetére


Ryder62
őstag

Ez gondolom skyrim.ini-ben is bent van. Mert ha igen, azonnal kilövöm. Idegesít ez az effekt.

Varlaisaran:

Ez lenne.

[ Szerkesztve ]

(#14713) Varlaisaran válasza Ryder62 (#14712) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Ez komoly, lehet benne jónéhány kellemes munkaóra. Nem gondolkodtál valami skyrimes projekten még? ilyen jó gyakorlattal meg néhány jó ötlettel szép dolgokat össze lehet hozni.

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#14714) Tirexi


Tirexi
addikt

Egy kérdésem lenne:

Lefuttattam a BOSS-t és sok Recognised Plugins-nál ezt kapom:

Contains dirty edits: 92 ITM, 3 UDR records. Needs TES5Edit cleaning. A cleaning guide is available here.

Itt mi a fenét kell csinálni? Látom, hogy van ott egy leírás de konkrétan miről is van itt szó? :F

Na meg van ilyen is: Bash Tag suggestion(s): {{BASH: Delev, Relev}}

(#14715) genndy válasza Ryder62 (#14712) üzenetére


genndy
addikt

Tudtommal csak ENB fícsör.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#14716) wesker24 válasza Tirexi (#14714) üzenetére


wesker24
senior tag

Nálam is sok ilyen van amikor a BoSS-t futtattam !

Van egy TES5 Edit progi amivel ezt simán meg lehet oldani hogy egyiknél se irja ki ezt a hibát !

Azért irja ki mert néhány hibás vagy helytelen rekord van a fájl állomáyban amit ezzel a Tes5 edit progival meg lehet tisztitani !

Persze csak az csináljon ilyet aki ért hozzá mert nagyon könnyen elronthatja vele az adott fájlt.

Van róla egy leírás hogyan lehet könnyen és gyorsan elvégezni a Tes5 Cleaninget !

A Bash Tag Suggestion meg az hogy a MOD készitője belenyúlt rendesen a fájl állományba túl sok dolgot változtatott meg benne az eredeti állapothoz képest.

És a BOSS ki is irja hogy ez a MOD szinte az eredeti állapothoz képest kb a 89-90 % megváltozott!

Ez nem hiba ezzel nem kell foglalkozni nálam is van egy pár.

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#14717) Xerxész válasza wesker24 (#14716) üzenetére


Xerxész
őstag

Nyugodtan le lehet futtatni a TES5EDIT programot, nem kell perfekt moddernek lenni hozzá...tapasztalatból mondom, mert én is használom. Pedig a Skyrim előtt azt sem tudtam, mi az, hogy mod...viccen kívül.
Annyi, hogy követni kell azt a tutorialt, amiben leírják lépésről lépésre, hogy mit kell tenni.

Nagyon jól kipucolja a modokat, nem lesz működési zavar bennük. Mert a dirty edit bizony gyakran meggátolja a mod helyes működését.

Szóval Tirexi, töltsd le a programot és pucold ki vele az érintett modokat. :K

Viszont a Bash Tag az nekem is kínai, ahhoz nem mertem hozzányúlni. :D

(#14718) wesker24 válasza Xerxész (#14717) üzenetére


wesker24
senior tag

Persze én is tudom én ne tudnám én is gyakran szoktam használni ! :D

Én is azt mondom hogy ha a leirást követi az ember nagy baj nem lehet !

A Bash Tag az viszont tényleg bonyolult ahhoz én sem szoktam hozzá nyulni !

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#14719) Ryder62 válasza Varlaisaran (#14713) üzenetére


Ryder62
őstag

Rengeteg órámat elvette, szerintem volt vagy 70-100. Ezalatt kijátszhattam volna a skyrimot dlc-stül mindenestül.

Skyrimban max kisebb moddal próbálkoznék. Esetleg új falvak, városok, új tájak, meglévő városok/falvak kibővítése, játéktér kibővítése stb.

De ehhez kell 1., sok idő, 2., egyedi ötlet amit még más nem valósított meg, 3., legalább egyszer végigvinni a játékot a lehető legjobban, minden dlc-vel.

Pl kibővített városok már vannak.

(#14720) Varlaisaran válasza Xerxész (#14717) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

És ugye elolvasta a tisztogatás előtt mindenki, hogy mit ír a leírás olyan dirty editekről bizonyos modoknál/dlcknél, amik valójában nem azok, és kitisztítani is tilos őket. Néha pont ebből van a baj.

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#14721) Terminator17


Terminator17
senior tag

üdv
tudna vki segíteni? valami mirabella ervine csajnak kéne megmutatni nekem a télvári akadémiát de rohadtul nem csinál semmit. Mászkál iszogat alszik. és nem tudok tovább jutni a küldivel emiatt. hiába akarok vele beszélni mert küldi szerint ezt kéne azt mondja folyton hogy amint végig vezetett beszélhetünk ujra. ötlet?

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#14722) Jorus válasza Terminator17 (#14721) üzenetére


Jorus
nagyúr

Télvári Akadémia. Eret vágok. :D
Ha nagyon nem akarja a dolgot, akkor konzolba Setstage mg01 200 és annyi, mehetsz Tolfdirhez.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#14723) Ryder62 válasza Jorus (#14722) üzenetére


Ryder62
őstag

"Télvári Akadémia. Eret vágok."

Igen, én is itt ragadtam le. :DDD

(#14724) Terminator17 válasza Ryder62 (#14723) üzenetére


Terminator17
senior tag

hát a magyarításba ez van :DDD köszönöm a segítséget holnap kipróbálom

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#14725) Tirexi válasza Xerxész (#14717) üzenetére


Tirexi
addikt

Hát én néztem egy tutorial videót erről a programról de nekem kínai az egész... :DDD
Nálam már kapásból az alap file az Update.esm is hibás a BOSS szerint.

Van valami nagyon egyszerű tisztítási módszer? Linket vagy akár le is írhatjátok plz. :D

(#14726) Varlaisaran válasza Tirexi (#14725) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Ilyen mély szinten már nincs easy-to-use módszer, bár ez sem nehéz. Erről beszéltem párral lejjebb, van amelyik plugin eleve dirty edites (pedig nem az, csak így látja), de őket nem bántjuk. Unoff patchek pluginjei, nagyobb modok masterei, update.esm, meg hasonlók, ahol azért dirty, mert csak így működőképes, ilyen maga a skyrim.esm is. Tele toldozás-foldozással, dummy refekkel, scriptekkel, minden vacakkal, amiket ha kitisztítasz, valami más nem fog müködni.
Anno Oblivionnál a tisztítás leírásában (uesp) szerepelt egy közösség által összerakott lista minden nem-bethesda cuccról, amiket nem szabadott tisztítani a fentiek miatt. Gondolom itt is van, vagy lesz majd.

Do NOT clean Skyrim.esm!
Do NOT clean the Unofficial Patches (USKP, UDGP, UHFP, UDBP). They have already been cleaned.
You should clean the official DLC. (Update.esm, Dawnguard.esm, HearthFires.esm, Dragonborn.esm)
You can also clean just about everything else.

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#14727) Terminator17


Terminator17
senior tag

lenne még egy olyan kérdésem hogy ha találkozni kell utána azzal a valakivel akkor mire odaérek a helyszínre ő már ott vár elvileg? csak mert senki nincs ott.

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#14728) kyd


kyd
tag

Üdv!
A Legendary Edition-ban, hogy lehet kikapcsolni a dlc-ket?

(#14729) Tirexi


Tirexi
addikt

Elkapták a karakteremet... Most már ő is vámpír.

(#14730) Terminator17 válasza Terminator17 (#14727) üzenetére


Terminator17
senior tag

illetve még van egy olyan is hogy felolvastam azt a tekercset ott aho lvana beszélő sárkány , jött valami videó aho legy csaj kinyirt egy sárkányt. Ezek után kihúzzák mind 3 an a kardjukat mert várják a sárkányt és semmi. áll mindenki mint f@sz a lakodalomban

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#14731) Jorus válasza Terminator17 (#14727) üzenetére


Jorus
nagyúr

Picit konkrétabban? :) Milyen questline, milyen quest, hol?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#14732) Terminator17 válasza Jorus (#14731) üzenetére


Terminator17
senior tag

alduin nevezetű sűrkányra várnak. ősi tekercset kellet felolvasnom ami ilyen törp barlangba volt a föld alatt.

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#14733) Varlaisaran válasza Jorus (#14731) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Alighanem az Alduin's Bane cinematic módjában ragadt valamiért. Nálam is volt ilyen, nem tudom az okát, nem is fogalkoztam vele. Visszahoztam egy korábbi állást, onnan kezdtem újra, és ha jól emlékszem, az azt megelőző küldetés nem volt megfelelően teljesítve, de már nem emlékszem hogy mi volt pontosan. Az biztos hogy vissza kell hozni egy olyan állást, ahol még nem kezdődött el az Alduin's Bane. Meg lehet próbálni setstagezni is (ha egyáltalán van konzol a cinematicban), de ennek nem vagyok híve, így nem is adok ilyen javaslatot. Töltsd inkább vissza és nézd át a főszál megelőző questjeit, hogy minden rendben van-e.

EDIT: Nem Jorusnak, hanem Terminatornak, csak elcsesztem.

[ Szerkesztve ]

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#14734) Terminator17 válasza Varlaisaran (#14733) üzenetére


Terminator17
senior tag

inkább 1 kódot kérnék mert ami van mentésem az nagyon régi már. Elég nagy szívás lenne onann folytatni

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#14735) Ryder62


Ryder62
őstag

Varlaisaran:

Nem tudod hogy milyen progi kell nif fájlok szerkesztéséhez? Blender megvan de melyik kiegészítő kell még hozzá?

(#14736) TSanya


TSanya
aktív tag

Sziasztok!

Igaz, már jópár hónapja megvan a játék, de türelmesen kivártam a magyarítás elkészültét, most kezdek bele a játékba.
Kíváncsi vagyok, milyen élmény lesz a Morrowind-be, ill. az Oblivion-ba "fektetett" több száz órányi játékidőm után.

Na, de fel is teszem gyorsan kérdésem:
van valami ajánlott grafikát javító MOD a játékhoz az 1. hozzászólásban említetteken kívül?

Köszönöm.

Üdv:
S

(#14737) genndy válasza kyd (#14728) üzenetére


genndy
addikt

Launcherben a Data Files-nál.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#14738) Prosector válasza TSanya (#14736) üzenetére


Prosector
addikt

Nem tudom megnézted-e Tirexi vidijét ill. azt sem tudom igy hirtelen, h benne van-e, de a Static Mesh Improvement Mod-ot érdemes feltenni.

[link]

(#14739) szasanyi válasza TSanya (#14736) üzenetére


szasanyi
félisten

STEAM Workshop amit leginkább javaslok, saját tapasztalat alapán! Ha az ott lévők között nem találsz megfelelőt, vagy nem elég az amit azzal javítottál, akkor kezdj hozzá a MOD-ok használatához, pölö a Skyrim Nexus oldalról.

(#14740) TSanya válasza Prosector (#14738) üzenetére


TSanya
aktív tag

Szia!

Mindenek előtt köszönöm a gyors válaszokat.
A videót nem néztem, de meg fogom mindenképp.

(#14739) szasanyi : Ezt a Steam Workshop-ot nem is ismertem, kipróbálom.
A Nexuson épp most kezdtem vadászni.

Közben belenéztem Tirexi videójába, nagyon sokat segít :R

Most nekikezdek a játéknak, maradjon szűzen, legalább lesz alapom az összehasonlításhoz.

Még egy dolog, van valakinek tapasztalata a tekintetben, hogy a magyarítás úgymond összeakadna valamely "nagyobb" moddal?

Üdv:
S

(#14741) genndy válasza TSanya (#14740) üzenetére


genndy
addikt

Igen, a magyarítás jelenleg minden nagyobb moddal összeakad. Ideértve mindhárom hivatalos DLC-t, azok unoff.patcheit, és a legújabb Skyrim unoff.patchet is. A magyarítás lévő unoff.patchel megy.
Textúraszépítők, mesh-bizgerátorok mehetnek, de bármi amiben szöveg van az visszaváltoztatja az adott szöveget angolra. Illetve ezek is csak módjával, mert a magyarításban már benne vannak lefordított táblák, cégérek.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#14742) TSanya válasza genndy (#14741) üzenetére


TSanya
aktív tag

Szia!

Köszönöm az infót.
Egyelőre csak grafikai moddolásban gondolkodom...
Akkor talán azokkal nem lesz /nagyobb/ probléma.

Üdv:
S

(#14743) Varlaisaran válasza Terminator17 (#14734) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Nem szívesen, de a te felelősségedre. Ha későbbiekben gáz lesz (ami nem biztos) én szóltam.

A quest benneragadt Alduin's Bane-ben, aminek azonosítója MQ206. Ezt léptetjük előre mesterségesen a kívánt pontig, ahonnét talán tovább működhet. Te most a Time Wound cinematic részében vagy, ez pedig elvileg a 10 és 20 között, vagy a 20as állapoton van. Léptetésnél próbáljunk törekedni arra, hogy minél kevesebb stage-et ugorjunk át, ezért első lépésben konzolba ezt:

getstage MQ206

Ez vissza fog adni egy számot, amiből megtudod hogy hol állt meg. Ha ez a szám 10, akkor:

setstage MQ206 20

Ha 20at mutat a getstage akkor:

setstage MQ206 100 -> ez az az állapot ahol az Actor (karaktered) elolvasta az Elderscrollt, és megtanulta a Dragonrend shoutot, és hamarosan érkezik Alduin a csatára.

Ha nincs értékelhető eredmény, akkor a questet a complete fázisba lépteted így:

setstage MQ206 220

Normál esetben valószinüleg működne, de itt spec a helyzet mert cinematic módban van. Elképzelhető hogy onnan nem tud visszatérni. Ha így lenne, akkor a 220-ra léptetés után csinálj egy mentést, de külön mentést, ne quicket. Aztán próbáld utána visszatölteni, hátha reloadnál reseteli a cinemtaic módot. garancia nincs semmire, de megpróbálhatod. Ha tényleg régi a mentésed, akkor bármelyik korábbi mentés jó (amiben már fut az Alduins Bane az is jó) és az Elderscroll elolvasása nélkül végezd el a procedúrát.

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#14744) Varlaisaran válasza Ryder62 (#14735) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Attól függ, hogy milyen szinten állsz a modellezéssel. Két út van: 3DSMax (Gmax) vs. Blender. Ha most kezded, akkor én javasolnám a Maxot a Blender helyett, egyrészt mert kezdőként könnyebb, érthetőbb, több a help hozzá, másrészt abban minden téren tudok segíteni később, Blenderben nem. Mindkét program rohadtjó, megszokás kérdése hogy hatásosan használd őket, így döntsd el te, nem befolyásollak. Hozzáteszem hogy a Max nem ingyenes, míg a (jócskán butított) Gmax változata igen, ennélfogva néha körülményesebb dolgozni benne a sok hiányzó modifier miatt, cserébe ultragyors és pehelysúlyú. A butítottsága szerintem nem akadály, több mint 200 modellt építettem meg vele (és még vagy 300at fogok is) és nem érzem úgy hogy nem felel meg a célra.

- Mindkettőhöz van NIF exporter package. Maxnak itt az az előnye hogy kompaktabb az exportere, a Blenderéhez kell Python, PyFFi meg minden vacak pluszban.
- Ha megvan a modellező platform akkor még kell NIFSkope, javaslom az RC6ot, az még stabil, bár azóta lehet az RC7+ is jók, utána kell nézni.
- Ha staticokat csinálsz, akkor szükség lesz pár segédprogramra, hogy collision mesheket készíthess. NIFConvert, és ChunkMerge, ezek valami nagyobb package részei, de ennyi idő után már nem tudom megmondani, szerintem rájuk keresel meglesz. Ha nincs, akkor én tudom adni őket.
Illetve utómunka van sok NIFSkopeval, mértéke attól függ, mi alá akarsz modellezni.
Oblivion (meg minden 11-es NIF verzió, igy asszem FO is) alá könnyebb, oda nem kell ChunkMerge meg a többi.
Skyrim alá a legnehezebb, ott a kész kiexportált modellt szét kell Skope-al bontani OBJ fileokra, majd azokat egy új NIF alapjaira összerakni (import egyesével), hozzáfűzögetni a BSLighting meg a többi nodeokat, plusz még a collisiont is injektálni kell.

Attól függ melyik programmal és melyik játék alá akarsz dolgozni, részletezhetem a továbbiakat is.

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#14745) creedszl válasza genndy (#14661) üzenetére


creedszl
aktív tag

Még a legelején volt a főküldi szálán hogy értesítenem kellett volna valami sunát Riverwood-ban de épp kaszabolós kedvemben voltam azt lenyírtam a célszemélyt.De mindegy mert miután fölmentem Windhelm-be és tájékoztattam a királyfit a sárkány ügyről a küldi továbbhaladt szóval nem akadt be vagy ilyesmi.Bár lehet buktam vele valamit...mindegy.

Más:ezek a településen belüli növénydúsító modok csak a településekre korlátozódnak igaz?Nem néz ki hülyén hogy beérsz egy faluba vagy városba, kész dzsindzsa majd mikor elhagyod megint kiritkul az erdő?

Hulligaaan

(#14746) DrTechnoid válasza creedszl (#14745) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Lehet hogy lehentelted Delphine-t?Mert nem hiszem hogy le lehet , max megtámad ha crime van a fejeden a Whiterun Hold-ban. Amúgy utána néztem, essential karakter. Szerintem ott lesz még a Sleeing Giant Inn-ben.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#14747) creedszl válasza DrTechnoid (#14746) üzenetére


creedszl
aktív tag

Asszem ő lesz az, mert egy ideig folyton nekemugrott mikor beléptem de aztán lehiggadt :DD

Hulligaaan

(#14748) Jorus válasza creedszl (#14747) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ha meghalt volna, akkor ugrott a főküldid, mert nélküle nem tudod megcsinálni. Ezért lett essentiel, ergo halhatatlan.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#14749) Imi1


Imi1
csendes tag

Sziasztok!
Nos én most kezdtem el csinosítani a játékot!Ami legjobban bejön az a Real Vision képi világa.Először is felraktam az ajánlott módokat sorrendben mind,majd az időjárás cuccot is,és végül az ENB-t,úgy ahogy a telepítési videóban van.De már indításnál kivág az asztalra.Előtte már futott elég sok móddal,de gondoltam kipróbálom a ezt.De nem akar elindulni sajnos.GTX660,8gb rammal,lehet hogy mégiscsak kevés neki.Vagy valamit rosszul csináltam.Valaki leírná a pontos menetét!Nagyon köszönöm!

(#14750) Montesantos


Montesantos
senior tag

Sziasztok!

Lydia-át sikerült hazavágnom (meghalt) Olvastam a fórumon hogy meg lehet találni, csak nem tudom hol?

Gabi

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.