Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer

Hozzászólások

(#2451) orkester válasza themebuilder (#2445) üzenetére


orkester
senior tag

Általában mindent ott veszek, de azt, hogy 3 termék alatt kötelezően sorba kell állnom pluszban nem értem. Pont, hogy gyorsan szeretnék végezni, van 1 dolog amit rendelek és még külön álljak be a számlás sorba is... Múltkor volt egy ember aki a pénztárhoz állt és nem adták neki oda, hanem miután végig állta a sort elküldték a számlásokhoz, majd ugye újból sorba állhatott a pénztárhoz. Ettől még a kedvenc boltom, de ezt a rendszert nem találom jónak. :)

proof88: Az 1.sor után a pénztárnál tőlem nevet kérdeztek, de mivel 2-en is voltunk ezzel a névvel mégis vacakolás volt( a másik ember rendelése jött elő) és nem kérdeztek számot ott, hogy megtaláljanak csak, hogy mit rendeltem.

[ Szerkesztve ]

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#2452) Shad0w válasza themebuilder (#2450) üzenetére


Shad0w
senior tag

Még mindig egy 6000 Ft-os táska bántja a lelked? Tudod mit? Ne vásárolj az iPonban. Leírtad a véleményed, kibeszéltük, mindenki levonta a saját tanulságát. Lépj már tovább.

Btw, mióta jelent bármit is, hogy vkinek mi a PH! rangja?

(#2453) dudika10 válasza themebuilder (#2450) üzenetére


dudika10
veterán

Kérdésemre esetleg kaphatok választ? Mert egy lerágott csontot idézni ötödik alkalommal... hát hogy is mondjam, unalmas már. :U

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#2454) Kephamos


Kephamos
addikt

EZ a monitor most 22-es, vagy 18.5-es? A gyártó honlapján 18.5" van. :F

(#2455) orkester válasza Kephamos (#2454) üzenetére


orkester
senior tag

Mindenhol, plusz a gyártó oldalán is itt "Tisztább jövő. Bemutatkozik az első 21.5" LED monitor. " szerepel, csak a részletes leírásban nem, szóval elírhatták a Benq oldalán, tehát 21,5 lesz az. :K

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#2456) hoby36


hoby36
senior tag

Hellotok!Rendeltem most tőletek 2 dolgot,de elfelejtettem rendelni még egy EDIMAX ES-5500P switch-et.Ha megrendelem feladjátok egy csomagban,vagy márt akkor 2 póstát kell fizetnem?
Boldog karácsonyt mindenkinek!!

A logikában semmi sem véletlen!

(#2457) hoby36 válasza hoby36 (#2456) üzenetére


hoby36
senior tag

Vagy szerintetek ez éri meg jobban?:EDIMAX ES-5800P Nem nagyon értek hozzályuk.A lényeg,hogy 1gbit-es legyen.Mit ajánlotok hasonló árban?

A logikában semmi sem véletlen!

(#2458) Kephamos válasza hoby36 (#2457) üzenetére


Kephamos
addikt

Olvasd már el amit leírsz, mielőtt megnyomod a piros "OK" gombot. Borzasztó.

[ Szerkesztve ]

(#2459) hoby36 válasza Kephamos (#2458) üzenetére


hoby36
senior tag

Mi a borzasztó?

A logikában semmi sem véletlen!

(#2460) tlac válasza hoby36 (#2459) üzenetére


tlac
nagyúr

a "hozzályuk" és az írásjelek után is kellene egy szóköz

(#2461) hoby36 válasza tlac (#2460) üzenetére


hoby36
senior tag

Bocs,hogy nem vagyok helyesírás zseni!Inkább a kérdésemre akartam választ,mint ba...t!
Az írásjelek után miért is kell szóköz?Ha te a pont és a vessző után szóközt írsz,akkor ne add az észt nekem.
Részemről ennyi!

[ Szerkesztve ]

A logikában semmi sem véletlen!

(#2462) tlac válasza hoby36 (#2461) üzenetére


tlac
nagyúr

bocs, de én csak arra a kérdésedre válaszoltam, amire tudtam, és én sem vagyok helyesírászseni

(#2463) Kephamos válasza hoby36 (#2461) üzenetére


Kephamos
addikt

Nem akarok szemét lenni, de az írásjelek után KELL szóköz. Asszem anno ilyenekért buktattak első osztályban. Illetve elő nem fordult olyan, aki ne tudta volna, ezt az alapvető szabályt. Bár lehet az utóbbi 15 évben valamikor megváltozott valami, amiről lemaradtam...(Bár nem hiszem)
Amúgy no offense, meg semmi. Nem szívózok, csak kicsit figylej jobban!

[ Szerkesztve ]

(#2464) v!ct0y válasza Kephamos (#2463) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nem figylej, hanem figyelj! ;]

[ Szerkesztve ]

(#2465) hoby36 válasza v!ct0y (#2464) üzenetére


hoby36
senior tag

:) Amit még tegnap kérdeztem,tudnátok rá valamit?

A logikában semmi sem véletlen!

(#2466) v!ct0y válasza hoby36 (#2465) üzenetére


v!ct0y
veterán

Majd az iponosok válaszolnak rá!

(#2467) Kephamos válasza v!ct0y (#2464) üzenetére


Kephamos
addikt

Az csak elgépelés volt. A sör számlájára írható. :DD

(#2468) HUN]Repa válasza hoby36 (#2465) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

pü ment !! :R

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#2469) hoby36 válasza HUN]Repa (#2468) üzenetére


hoby36
senior tag

Köszönöm.Rendeltem is megint sok pénzért. :D
Jövő héten megkapom szerinted a futártól?

[ Szerkesztve ]

A logikában semmi sem véletlen!

(#2470) Zolás


Zolás
addikt

Üdv urak.
Lehet hogy veszek egy használt de Ipon garis vinyót. Ha gondom van vele tudom majd én is érvényesiteni a garanciát vagy kell hozzá mindenképp az eredeti vásárló személy?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#2471) HUN]Repa válasza hoby36 (#2469) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Természetesen kedden már kopogniuk kéne :R :R

A garancia nem személyhez ,hanem termékhez van kötve ha van egy számla másolatod ,vagy garjegyed akkor nem kell senki csak te és a termék :R :R

[ Szerkesztve ]

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#2472) Zolás válasza HUN]Repa (#2471) üzenetére


Zolás
addikt

ok köszi.
samsung vinyókon vagy ugy vinyókon általában mennyi bad sector a limit egy garis ügyintézéshez?Még nem volt garis vinyóm azért érdekel :DDD

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#2473) HUN]Repa válasza Zolás (#2472) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Hát ezt nem limitbe mérik ,ajánlom hogy futtasd le az estool nevű programot (elsőnek egy low level format és utána a teszt) ha ott ad egy hibakódot akkor hibás a merevlemezed sajnos és az cserés,ha nem ad akkor még nincs rajta fizikai bad sector ,csak logikai ami a low level formatálas közben áthelyezett a program egy tartalék területre.

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#2474) Zolás válasza HUN]Repa (#2473) üzenetére


Zolás
addikt

Értem. Ma is tanultam valamit :DDD Köszönöm a választ. :R

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#2475) Bátyó


Bátyó
csendes tag

HUN]Repa!

Lenne egy kis problémám: December 9-én visszavittem egy Kingmax Ram-ot ami gyári hibás volt, ki is próbálták, elismerték hogy rossz és át is vették garanciába. Megígérték hogy 1 héten belül megkapom az újat futárral, ami még azóta sem történt meg, még e-mailt sem kaptam.
Ha privibe elküldöm a garijegy számát, utána tudnál nézni mi a helyzet?

(#2476) joshua7


joshua7
veterán

Iponos Uraktól kérdeznék:

Nyitvatartás
Hétköznap: 10.00-20.00
Garanciális ügyintézés: 10.00-18.00

Van nekem egy HD4850 karim, ami döglődik, ezért esélyes, h gari lesz belőle. Na most én minden nap 10-18.30 között melózok, így 6-ig nem tudok oadérni a boltba. Ha 6 után mennék, garis ügyben fogadnátok?

Semper Fi

(#2477) HUN]Repa válasza Bátyó (#2475) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Abszolút ,küldd el a nevedet vagy az átvételi lap számát és garantálom ,hogy megnézem és rögtön cseréljük ! :R :R

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#2478) HUN]Repa válasza Bátyó (#2475) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Ment privibe :R :R megoldjuk amúgy okosba :C

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#2479) Bátyó válasza HUN]Repa (#2478) üzenetére


Bátyó
csendes tag

Szia!
Elküldtem privibe az adatokat.
Üdv!

(#2480) proof88 válasza joshua7 (#2476) üzenetére


proof88
addikt

voltam már úgy egy másik boltnál, hogy a szerviz rész nem volt nyitva már, de attól még elrakták és másnap odaadták a szerviznek, szóval szerintem itt is megoldják :)

(#2481) joshua7 válasza proof88 (#2480) üzenetére


joshua7
veterán

Igen, kolléga már pü-zött, itt is úgy lesz valahogy. :)

Semper Fi

(#2482) hoby36 válasza HUN]Repa (#2471) üzenetére


hoby36
senior tag

Megjött a rendelt áru. :DD Köszönöm most is a gyorsaságot. :R

A logikában semmi sem véletlen!

(#2483) v!ct0y válasza HUN]Repa (#2478) üzenetére


v!ct0y
veterán

Sziasztok!
Ha rendelek egy monitort amin nincs pixelgari akkor azon ti meg tudnátok nézni ?

(#2484) HUN]Repa válasza v!ct0y (#2483) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Yes sir ! Megjegyzés rovatba amikor rendeled írd be feltételen hogy kérsz ellenőrzést :R :R

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#2485) v!ct0y válasza HUN]Repa (#2484) üzenetére


v!ct0y
veterán

Oké, köszi!

(#2486) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

hali!

Haverral holnap mentünk volna fel egy 2x2GB-os Dominator KIT-ért, de most nézzük, hogy összesen 1 féle 4gb-os kit-et lehet rendelni [link] :F

Ez valami bug a weboldalon?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2487) HUN]Repa válasza Motion_Blur (#2486) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Szia !

Ez azért van ,mert most a nagykerek nem lesznek nyitva és január első hetében is leltár miatt zárva vannak igy a kínálatunk amit mi is be tudunk szerezni egy kis időre (max 2-3munkanap) megcsappan ezért nem találsz sok terméket ,de jövőre sok sok új termék és szolgáltatás lesz :)

Mindenkinek ezúton is BUÉK Ipon Team.

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#2488) Motion_Blur válasza HUN]Repa (#2487) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Értem :R

Nektek is BUÉK :C

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2489) loona


loona
újonc

Hali!
2008. augusztusában vettem nálatok egy dell inspiron 1525 típusú laptopot. Szilveszterkor történt egy kis baleset, és le lett öntve pezsgővel.. (vagy valami más alkohollal, nem tudom, nem voltam ott...) Azóta nem működik egy billentyű. A kérdés az lenne, hogy tudjátok-e javítani garanciásan? Vagy az nem tartozik bele, ha ilyen beázás okozza a hibát? Illetve ha meg tudjátok csinálni, mikor és mennyi idő alatt? Milyen papírokat kell bevinni? Köszi a választ!

(#2490) HUN]Repa válasza loona (#2489) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Uh, sajnos ilyenekre nem terjed ki a garancia , mi javítani biztosan nem tudjuk mert nem foglalkozunk javítással ,de próbáld meg a szakszervizt , (HRP Hungary Kft.) esetleg ők tudnak neked segíteni. :R

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#2491) gregorik válasza HUN]Repa (#2490) üzenetére


gregorik
senior tag

üdv, régi iponos kuncsaft vagyok, de most sajna csak a fejemet tudom csóválni: legalább 2 hete van benn nálatok gariztatáson egy vadiúj konfigom, azóta se mail, se telefon nem jött. a nevem megegyezik a nickem nevével, légyszi nézz utána, köszi.

(#2492) HUN]Repa válasza gregorik (#2491) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Kedves András!

A csomagot 23.-én hozta el a csomagot DHL .mi 29.-én kaptuk meg, 30.-én érkezett garanciára ahol egy nem mi általunk összeszerelt konfiguráció ,hanem több alkatrész együttese amiben BLUEFISH-es alkatrészek vannak ! A két hét 3munkanap ,és a vadi új konfigba elég sok nem vadi új alkatrész van ami nem mi adtunk el.

Ennek függvényébe , általában 15munkanap szokott az ügyintézés a hibás alkatrész kiszűrésénél is.

Kép:
[link]

[ Szerkesztve ]

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#2493) gregorik válasza HUN]Repa (#2492) üzenetére


gregorik
senior tag

helló, igen, ezt tudom, nincs is ezzel gond; a külsős alkatrészeket nyugodtan hagyjátok figyelmen kívül :R:), lényeg, hogy se velük, se nélkülük nem indul be a nálatok vett alaplap+proc+táp+mem kombó, ezért már a kézhezkapás után 1 nappal vissza kellett szállíttatnom. de várok türelemmel / bízom bennetek x éve visszatérő vásárlóként. köszi, reszpekt.

[ Szerkesztve ]

(#2494) HUN]Repa válasza gregorik (#2493) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Na megvan a hiba oka ! Szerelési hiba miatt nem megy a gép csak ,holnap 10-18ig be tudsz jönni ,elviheted a gépet is. :R

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#2495) gregorik válasza HUN]Repa (#2494) üzenetére


gregorik
senior tag

OK, ez jó hír! de please adjátok át a garifutárnak, azt a pár napot már kibírom. ;)

(#2496) HUN]Repa válasza gregorik (#2495) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Oké ,megcsináljuk ,de avval sajna nem leszel te előrébb. Azért akartuk megmutatni mi a gond,de akkor elmondom itt. Az első ,hogy használni kell azokat a bizonyos távtartókat amik a ház tartozékai ,és arra kell szerelni az alaplapot.Te simán rácsavartad a házra a lapot 1db csavarral (távtartó nélkül) a többi rész meg úgy hullámzott mint ha földrengés lett volna a gépházba.Igy olyan szép zárlatot csináltál hogy csak na,ezért nem indult a géped. Aztán a merevlemezt szállítás előtt érdemes 4 csavarral becsavarni hogy az fixen álljon, és ez igaz akár használtra is. Te 0 csavarral rögzítetted :( .

A gépednek sajnos igy nem garanciális baja volt hanem összeszerelési ,ez a sok mindenféle ram ,meg nem is megy a lapodba amit a Blue-tól vettél.

Ajánlom legközelebb a gépösszeszerelő szolgáltatásunkat 1600ft Br.

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#2497) szumo válasza HUN]Repa (#2496) üzenetére


szumo
senior tag

S ezek után a gép elindult?
Mert ha igen, akkor gregorik -nak érdemes összetenni a két kezét, s nagyon gyorsan egy ima után egy fohászt is elmondania, hogy legközelebb is ilyen mákja legyen. Az utolsó ilyen szerelésű gép amit láttam az vitte magával a ramot és a hdd-t.

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#2498) luciferk válasza HUN]Repa (#2496) üzenetére


luciferk
senior tag

Szia!

Gondolom ilyen esetben, hogy az user volt a balfék, már nem ingyenes a szervízmunka és a futár?

(#2499) HUN]Repa válasza luciferk (#2498) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Ezért akartuk behívni ,megmutatni neki ,hogy mi a gond és akkor díjmentesen elviheti ,szervizmunkát nem számlázunk mert alap esetben nem szervizelünk mi ,de ha már így alakult csak a szállítás lesz egy szállítási költsége,de jobb lett volna ha elmagyarázzuk a dolgokat és akkor megtanulja ő is ,az alap dolgokat. :R

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#2500) gregorik válasza HUN]Repa (#2499) üzenetére


gregorik
senior tag

OK, értem, köszi; jobb is, hogy a fórumon beszéltünk erről, más is tanul a hibámból, sorry. :R ha jelenleg lenne kocsim, bemennék érte, de kocsi nélkül a tornyot stb. külön sport lenne átmentenem a II.kerbe, főleg ilyen hóban. akkor ha ezt ezek szerint meg tudtuk oldani, hepi vagyok. mennyibe fáj végül a kaland?

(amúgy nem magamnak vettem a gépet, a saját 2 gépem megy, mint a villám.)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.