Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3287) veze válasza veze (#3286) üzenetére


veze
őstag

no..
elzarandokoltam a Tpontba Szegeden, és igen van elérhetö a 25/5 -ös csomag,de a kedves telefonos ügyintézö úr(!) még csak azt sem mondhatom hogy egy szöke nö.. a korábban aktivalt de modem csere hiányában nem teljes sebességgel müködökapcsolatom visszaállitotta 15/1-re mondván itt nem elérhetö a szolgaltatás.. ahelyett hogy a modemcserét sürgette volna.. :U
most ismét 15/1-re vagyok állitva a nyilvántartás szerint, bár a sebesség még több de nyilvan ki van adva már a müszakiaknak a deaktivalas is hisz intézte azt is szorgalmasan..
A T-pontban meg azt mondta a hölgy hogy mivel ma állitották vissza nem tudja törölni mert folyamatban lévö ügy, várjak pár napot, meg felirta a telszámom hogy majd hiv 2 nap mulva kb és addig elintézi és soronkivül bemehetek aláirni vagy kiküldi..
csak azt nem értem miért ültetnek a telefon végére olyat akinek fogalma sincs arról. hogy a szolgaltatasuk hol mire terjed ki és kérésem ellenére önhatalmulan visszaállitja a csomagomat mondván hogy itt olyan nem lehet.. :Y

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.