Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2651) kmiki20 válasza fradi81 (#2650) üzenetére


kmiki20
senior tag

Köszi, közben a másik topikban is hasonló választ kaptam. A feltöltés lehetne több is :U

(#2652) TiMoN válasza kmiki20 (#2651) üzenetére


TiMoN
senior tag

Válaszd a 25/5M es csomagot, ennek már jobb a feltöltése :)

-TiMoN-

(#2653) topee


topee
tag

Sziasztok!

Régóta küzdök ADSL3G-vel, itt a XVI. kerületben. 16M-ás csomagból nagyon jó esetben 2.5-3MBit/s jött. Magam nem warezolok, inkább fejelsztek és több minden miatt is a feltöltés a fontos. Az eddig 2-300K volt a feltöltés.

Múlthéten megint napokig használhatatlan volt a DSL, ezért megelégeltem, megnéztem megint a kábelnetet (régen itt nem lehetett) és most lehetett!
Most Január 19-én bementem a T-Pöttybe és rendeltem egy Kábelnet Extra csomagot. Ez 25M/5M maximálist és 4/1 garantáltat ígért... Mondom jó, soha nem volt itt még annyi a DSL, mint most lenne a garantált. (A DSLAM, tőlem 2,2km-re van)

Szóval, 19-én bementem a T-Pöttybe és megrendeltem. Azt mondták, 30 nap, de általában 14 nap. Erre tegnap telefonáltak, hogy ma jönnének kötni (tehát 7 nappal a megrendelés után).

Bekötötték, és íme az eredmény:

Anno a T-Onlány nemtörődömsége, és rendkívüli felkészületlensége miatt pártoltam át a TVNetwork-höz, részleges hurokátengedéssel. Sávszélességileg ugyanúgy, anyagilag meg jobban jöttem ki.
De most visszanyargaltam T-re, és álljon itt egy hozzászólás, ami ugyan ritka, de megelégedettséget sugároz.

Kíváncsi vagyok, majd mikor kell telefonálnom a T-nek, hogy 1-2 száz K a letöltésem, és a garantált 4M közelében sincs. Kíváncsi vagyok, meddig tart ez a kánaán...

[ Szerkesztve ]

A szakáll nem szúr, csak a megfelelő oldalára kell születni

(#2654) Narxis válasza topee (#2653) üzenetére


Narxis
nagyúr

Kíváncsi vagyok, majd mikor kell telefonálnom a T-nek, hogy 1-2 száz K a letöltésem, és a garantált 4M közelében sincs. Kíváncsi vagyok, meddig tart ez a kánaán...

Minden nap este 8-ig. ;] Viccet félretéve..ez helyfüggő. Én pl. semmit nem érzékelek a csúcsforgalomból, igaz csak 8megás netem van. Állítólag kábelnél jobban "kijön" az ha pl. sokan torrenteznek a közeledben, mindenesetre figyelni kell. Ahogy írtad pár éve még nem volt nálad ilyen kábelnet, lehet nem rég építették ki akkor pedig egy szépen kiépített, fejlett rendszer van ott ami bírja a nagyobb terhelést is. Bár ez csak az én elméletem. :))

Thanos was right.

(#2655) veze


veze
őstag

mit tudtok arról hogy hogy amikor a modemet kihozták elsö alkalommal és egy gép el lett inditva vele, akkor annak a MAC cime dedikálva lett a netkapcsolathoz?
ugyanis azt tapasztaltam hogy egy másik gépbe ( másik hálókártya másik mac cim) direkt bedugva a kábelmodemet már nem müködött a net.. vissza téve abba a gépbe amivel ugymond be lett üzemelve a net, egyböl müködik. kiváncsiságból átirtam annak a gépnek is a windowsban a MAC cimét, itt utana már azon se volt net. ha visszaállitottam az eredetit akkor igen..
router mögül persze minden gépnek van net, mert az első gép eredeti MAC cimét klónozza
de ha egy másik mögötte lévö gép MAC cimét klonozom a routerrel, akkor már megint nincs net ( a routert természetesen ujrainditottam) ha visszaállitom az eredeti klónozast akkor ujra megy minden..namármost ha ez a hálókártyám kipurcanna akkor csak ugy lenne netem ha a másikat átirnám ennek a MAC cimére? ezt is kiprobaltam.. ha másik gép MAC cimét átirtam erre, akkor azon is ment a net direktben

(#2656) Core2duo6600 válasza veze (#2655) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Ez a upc nek a szokása.

Szerintem el kéne játszanod, hogy telozol nekik, hogy nem megy, és amikor jönnek, akkor egy olyan gépbe legyen kötve amiben nem megy.

Már csak azért is mert akkor rá tudsz kérdezni a kollegára, esetleg megfigyeled, hogy mit csinál.

Más :

Használ -e valaki köztetek kábelnetet a 18 ker , Illocska, Gilvánfa, Zalán u környékén ?

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#2657) Rick4 válasza veze (#2655) üzenetére


Rick4
félisten

Régebben, mikor még több gép volt nálam egyszerre, akkor az egyikből kihúztam, a másikba bedugtam, ment a net, aztán a második, harmadik, össze vissza. Soha nem volt gond... Természetesen olyan is volt, hogy két gép között dugdostam. Én úgy tudom, hogy a kábelnetes azonosítás során a modem mac address-e érdekes, a kábel másik végén mindig lesz net. Tehát ha a város másik végére viszed el a modemedet, és ott rádugod a kábelre, ott is fog menni.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#2658) veze válasza Rick4 (#2657) üzenetére


veze
őstag

most tuti hogy nem müködik ugy hogy csak átdugom a másik gépbe (más MAC cim) és megy..
viszont ha a modemet is ujrainditom, akkor ismét lesz net, immár az uj MAC cimhez. ha vissza dugom az elözö gépbe, akkor már azzal nincs net. A modemet ismét ujra kell inditani..mert változott a MAC cím az elözö kapcsolatfelépítéshez képest..(?)
valahogy igy müködik most..
Igy állandóan kaphatsz uj IP-t is, minden MAC cim váltáskor. Akinek fontos a dinamikus IP, igy váltogathatja, fizikailag nem is kell másik hálókártya, elég ha windows-ban (XPSP3)a korábbi hozzászólásomban (#2655 hsz) linkelt ablakban átirja. Onnantól kezdve nincs netje se a gépén, azonnal megszakad a kapcsolat, és egy modem restart után ujra lesz, immár az uj MAC cimhez uj IP-vel

[ Szerkesztve ]

(#2659) Rick4


Rick4
félisten

Teljesen őszinte levél az internetszolgáltatással kapcsolatban:

"A 2009.11.12-én tett internet szolgáltatásban tapasztalt hibabejelentése
érdekében technikus kollégánk 2009.11.13-án megpróbálta orvosolni a
problémát, mert Ön akkor nem tartózkodott otthon, illetve az
adatbázisunkban nyilvántartott telefonszámon sem sikerült a kapcsolatot
felvennünk Önnel. Kérjük, amennyiben az Ön által észlelt hiba még jelenleg
is fennáll, jelezze társaságunk felé a 1221-es telefonszámon."

Kijelentem, hogy a fent említett napon végig az otthonomban tartózkodtam,
és a kollégáját vártam, maguk meg itt buziskodnak velem.
Az, hogy mint utólag kiderült, Önök nem tudnak beírni egy telefonszámot,
úgy vélem nem az én hiányosságom. A megadott címen található lakás nincs
körülvéve sem vizesárokkal, nem vezettem villanypásztort a kaputelefonba,
valamint nagytestű harci kutyák sem őrzik azt. Két kollégájuknak furcsamód
már sikerült eljutni a lakásba, valamint felhívni engem a rosszul
rögzített telefonszám ellenére - bizonyára Danny Blue és Christian
Panthera - szintű telepatikus képességeik segítségével. Mivel a kollégája
baszott kijönni, és a hibát nemi szerve ritmikus húzogatásával próbálta
elhárítani, az általam érzékelt probléma még mindig fennáll. 9-szer
pofáztam el maguknak, hogy hibás a modem, amit Önök biztosítottak. Maguk
hülyének néztek, hiszen az Önök adatai szerint minden rendben. Ezek után
persze még én hívjam fel magukat 10-edjére is, amivel úgy vélem, kimerítik
a pofátlanság határát.
Véleményemet az ügyről, a szolgáltatásról és a cégükről egyetlen köpéssel
kifejezhetem. Öröm az ürömben, hogy ügyintézőik nagyon kedvesek és
segítőkészek, az meg egy másik dolog, hogy a "kapcsolja ki a tűzfalat és a
vírusirtót" - színvonalú tanácsaikkal nyugodtan kitörölhetem ám a seggem.
Ha kellemes társalgásra vágyom, egy más jellegű emelt díjas telefonszámot
tárcsázok. Mellékelten bátorkodtam elküldeni az önéletrajzomat is, mivel
ennyi szaktudással én is rendelkezem, ezért örömmel lennék egy ilyen
remek, dinamikus csapat tagja. Szerencsére szolgáltatásuk ingyenes, vagyis
pontosan annyiba kerül, amennyit ér, ez megmagyarázná, miért is akciós az
első három hónapban.
Megkísérlem elmagyarázni még egyszer, utoljára:
1. A problémán forrása a hibás modem.
2. Önök küldenek egy szerelőt, aki ért a számítógéphez, valamint egy
működő modemet, továbbá egy hálózati kábelt, mivel ez a szar ami itt van,
csak fojtogatós szexre alkalmas, másra nem.
3. Küldenek a szerelővel egy embert, aki tudja használni a telefont, a
kaputelefont, valamint a liftet, bár jöhetnek lépcsőn is, így ez csupán
ajánlott opció.
4. Kicserélik a modemet. A szerelő bejön, köszön napszaknak megfelelően,
leveszi a cipőjét, visszautasítja a felkínált frissítőt és kicseréli a
modemet. A közlekedős ember kint marad.
5. Aláírom a munkalapot, a szerelő elköszön és kimegy.
6. Működik a szolgáltatás és mindenki boldog.
Amennyiben a fenti hat pont nem megvalósítható, akkor ne fáradjanak a
szolgáltatás kikötésével, mert kibaszom az egészet a picsába, mivel Önök
megvalósították a szerződésszegés fogalmát, ugyanis ez nem szolgáltatás,
hanem egy fos. Egy FOS.
Feltételezem, Önök jobban szórakoztak levelem olvasása közben, mint
jómagam, de ne gondolják, hogy viccnek szántam, ez egy kibaszottul
HIVATALOS PANASZ. Sajnálom, hogy méltatlan helyzetbe kerültem maguk miatt,
de csak azoknak adom meg a tiszteletet, akik:
1. Szintén megadják,
2. Kiérdemelték,
3. Félek tőlük.
Sajnálatos módon Önök egyik kategóriába sem esnek bele, ezért hát levelem
keserédes hangvétele. Amennyiben hajlandóak rendesen végezni a munkájukat,
akkor Önök felhívnak az általam megadott telefonszámon, és egy Önök által
kiválasztott időpontban készséggel állok rendelkezésükre.
Várom megkeresésüket! Nyomorékok.
Tisztelet nélkül:

Nem én írtam, csak most találtam, de őszinte a levél.. :K

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#2660) fradi81 válasza Rick4 (#2659) üzenetére


fradi81
veterán

Ez UPC-nek lett írva, T-home.jó :) 1 hete már upc kábelnetem van és a torrent gatya.

moto g72, Ninebot d28e

(#2661) TiMoN válasza Rick4 (#2659) üzenetére


TiMoN
senior tag

nagyon jó levél én is olvastam! :)

-TiMoN-

(#2662) Narxis


Narxis
nagyúr

Na, nincs több panasz? Mindenkinek jó a T-Online kábelnete? ;]

Thanos was right.

(#2663) veze válasza Narxis (#2662) üzenetére


veze
őstag

nekem jo :C

(#2664) Brutális eb válasza Narxis (#2662) üzenetére


Brutális eb
addikt

sajnos 25/5 eléggé gyengén muzsikál.....
Konkrétan fo- system.
BP:


És ez most este11 körűl.
Egész nap 10/2-őt hoz jópár napja.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2665) Dzsoszta


Dzsoszta
csendes tag

Sziasztok!
Volna 1 kérdésem! Kábelnet alapra váltottam 1.5 hete és szerintem nem egész úgy jönnek-mennek a dolgok mint ahogy a garantáltba meg volt ígérve. 5\1 mb\s-os a net,garantáltan pedig 500kb\192kb. A letöltéssel nem is volna gond mert az sokszor 670-700 körül van,de a feltöltés az 60-70 között van és feljebb nem is hajlandó mozdulni,akármit,akárhonnan töltök. Valakinek valami ötlete? Előre is köszi

(#2666) Narxis válasza Brutális eb (#2664) üzenetére


Narxis
nagyúr

1412-t hívd és tegyél hibabejelentést, én nem hagynám annyiban! :Y

Thanos was right.

(#2667) Brutális eb válasza Narxis (#2666) üzenetére


Brutális eb
addikt

Szia.

Többször bejelentettem.
Elsőnél azt mondta a faszi sajnálja ennyit bír a vonal.Édekes két házzal melletünk simán megy a szomszéd 50 megása.
Erre kiröhögtem,hogy 25/5 re váltás elött simán ment a 15/1 igaz nem mindig fullon de olyan 80%-ban.
Mondta kivizsgálják.
Másodiknál kijöttek modemet cseréln ed 3-as thomsont kaptam eredmény ugyanúgy siralmas.
Tegnap ismét telefon állitolag globál hiba van majd visszaszólnak ma.
Erre már csak 3 órájuk van de ha éjjfélkor hívnak megynyúzok valakit. ;]
A lényeg valami központi sumák megy.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2668) Rick4 válasza Brutális eb (#2667) üzenetére


Rick4
félisten

Többször bejelentetted? Én szeptember 21-e óta levelezek velük, azóta le se szarják, hogy bejelentett, de el nem hárított hibám van.. Természetesen attól a naptól kötbérigényem van bejelentve, és nem fizetek egy csekket sem... És van printscreen-em a garantált sebesség alatti sebességmérésről is a T-s sebességmérőn...

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#2669) veze válasza Rick4 (#2668) üzenetére


veze
őstag

és még nem kapcsoltak le?????

(#2670) Narxis válasza Rick4 (#2668) üzenetére


Narxis
nagyúr

LOL, ez durva.

Egyébként nálad se volt ma reggel 7-kor TV és internet? Lemaradtam a kedvenc sorozatomról a ComedyCentralon, azt szoktam nézni miközben megreggelizek, még van időm suli előtt... :)

Thanos was right.

(#2671) Rick4 válasza veze (#2669) üzenetére


Rick4
félisten

Mi az, hogy nem kapcsoltak le? Bammeg, bejelentettem a kötbérigényemet... Arra se válaszoltak, majd a napokban írok még egy szuép levelet nekik, meg bemegyek a Feketesas utcai ügyfélszolgálatra, és átetetem az egyik ügyfélszolgával is a levelet a kötbérigény bejelentésről...

Egyébként meg fogalmam sincsen, reggel 7-kor volt-e net, 8 után ébredtem.... :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#2672) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Két hét és rengeteg telefon után végre meggyógyult.:

Ping picit magas de majd beáll az is(Remélem)

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2673) Narxis válasza Brutális eb (#2672) üzenetére


Narxis
nagyúr

Szerintem jó pinged van, nem hiszem, hogy ez kisebb lesz.

Thanos was right.

(#2674) Brutális eb válasza Narxis (#2673) üzenetére


Brutális eb
addikt

Jó ez persze de megszoktam,hogy 8 ms környékén van.
Na igen ez már jobb:

Persze ez a kis eltérés már csak szőrszálhasogatás örülök ,hogy végre megjavult és nem 10/2.Csak maradjon is így.
Csúcsidőben ez tökéletes.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2675) Rick4


Rick4
félisten

15/1-es hasít:

Saját oldaluk még jobb:

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#2676) Brutális eb válasza Rick4 (#2675) üzenetére


Brutális eb
addikt

Borzalmas.
Nincs más szolgáltató a környékeden?

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2677) Rick4 válasza Brutális eb (#2676) üzenetére


Rick4
félisten

Sajna nincsen, legalábbis olyan ami említésre méltó. Ja, és Szeptember 21-én írtam nekik az első mailt, mivel sokadszorra, 20-30 perces várakozások után se vették fel... Nem válaszolnak a levelekre, nem válaszolnak a kötbérigényes levelemre sem... :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#2678) Brutális eb válasza Rick4 (#2677) üzenetére


Brutális eb
addikt

Ha tértissen adtad fel a levelet és megvan róla a papír akkor be kell menni egy t pontba és felmondni a szerződést.(Az email sjanos ezeknél a szolgáltatóknál semmit sem ér)
30 napon belűl kötelessek válaszólni rá.
Ha ezt nem tették meg akkor szerződést szegtek.
És a t pontba is adj le egy levelet(A kötbérigényről)amit aláiratsz az ügyfélkutyával,hogy átvette.
Ha van lehetőséged adsl-re inkább legyen egy 5 megás csomag mint ez ebben a formában

Amint aláírásomban láthatod szívtam én is eleget.
Sajnos ez van.Ez a garantált sebesség fogalma a pofátlanság csúcsa.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2679) Narxis válasza Rick4 (#2675) üzenetére


Narxis
nagyúr

Hát ez nagyon durva, arról nem lehet szó, hogy visszaállítsák 8megára? Én szinte biztos vagyok benne, hogy nálad azért ilyen rossz mert felemelték 15megásra viszont ezt már nem bírja a hálózatuk. Nekem itt az Algyői út másik oldalán betonstabil a 8mega és szerintem egy fejállomáshoz tartozunk.

Thanos was right.

(#2680) veze


veze
őstag

valahol a t-home oldalan láttam ( sajna most kerestem hogy linkeljem de nem talaltam) a feljlesztési térképet folyamatbanlévö hálozatfejlesztésekröl..tele az orság térképe piros pöttyökkel, amik a helyeket jelölik , kivéve Délalföld.. kb. Debrecen-Szolnok-Kalocsa vonallal leválasztva a délmagyarországi régiot alig van piros pötty..
szentes orosháza gyula képzeletbeli hatara alatt meg már SEMMI...
bezzeg dunantul ,északmagyarország bp környéke alig látszik a sok piros karikatól...
biztató kilátás..

(#2681) Rick4 válasza Brutális eb (#2678) üzenetére


Rick4
félisten

Természetesen e-mailen ment, a saját T-s mailcímemről, a válaszok (már amire jött) azok is ide jöttek vissza...és jóideje az e-mail is hivatalos levélnek számít. Nem csak hogy 30 napja ment el, 2009 szept. 21-én küldtem az elsőt... ADSL nem kell, mert nem használok vezetékes telefont. Amíg 8Mbit volt, minden jó volt... Október 14 óta mérem, és ha kritikán aluli, mentem a képet speedtest és a saját oldaluk képét, mérési eredményét is. 26 ilyen mérésem van az eltelt időszakban, tehát most már kijelenthető, hogy a hiba folyamatosan fennáll..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#2682) Rick4 válasza Narxis (#2679) üzenetére


Rick4
félisten

Lehet, ez lenne a megoldás... :U Na de akkor nem kellett volna leszerződni velem 15Mbitre.. :(

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#2683) LEON-T


LEON-T
aktív tag

Sziasztok.
Mondhatni szinten zenesz. Miota ezek az uj csomagok vannak sokszor katasztrofalis. Bongeszni nem lehet normalisan csucsidoben. Ahogy neztem a t-home foruman rendesen megy a panaszkodas. Hozza teszem joggal.
Iden mar szerettem volna 25 os netet de szerintem halasztva lesz a projekt. :(

Bp 18. ker

(#2684) TiMoN


TiMoN
senior tag

Sajnos nem az a gond, hogy leszerződtél 15M re v nagyobb csomagra hanem hogy a T-home rendszere nem bírja már ezt a rohamot.

Anno szeptemberben én is váltottam egyből 15M re. Már szeptember végén éreztem ha lassú jeleztem is 1412-n. December közepére karácsonyra lett eredménye amikor is megemelték a város sávszélességét így több jutott előfizetőknek nem volt torlódás.

Lassan újra kezdődik a cirkusz mert most is pocsék mérést látok.
Jelentősen lassulnak a weboldalak. Gondolom új előfizetők csatlakoztak.

mostani mérésem:
mérés

Jelzem a T-nek kíváncsi leszek a reakcióra.
T-home fórumán folyamatosan irkálnak az emberek elégtelen szolgáltatás miatt... :(

-TiMoN-

(#2685) Brutális eb válasza TiMoN (#2684) üzenetére


Brutális eb
addikt

Érthetetlen miért adnak el több előfizetést ha nem bírja a rendszer.(Vagyis érthető pénz.)
De brozasztó látni,hogy ez sajnos nem egyes területeken jelentkező probléma hanem a fórumokból kiindúlva országos. :(

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2686) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Sziasztok!

Mostanság vettem észre, hogy a t onlányos netem elég szépen akadozik. Itt van a gépem mellett a modem, szépen világít rajta a "cable" jelzés alatti led. Ha megkezdődik a probléma, ez a led elkezd villogni, mintha elvesztette volna a kapcsolatot. Kb 20-25 perc alatt ismét "megtalálja" a netet.

A poén viszont az, ha kihúzom a modemet, majd egy fél perc múlva visszadugom, akkor van net.

Mindez Szegeden.

Tapasztalt valaki hasonlót? Fejlesztenek valamit vagy csak egyszerűen a modem akar meghalni?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#2687) TiMoN válasza KubanitoS (#2686) üzenetére


TiMoN
senior tag

Nem hallottam még ilyenről jelezd a problémád 1412-n!

-TiMoN-

(#2688) Rick4 válasza TiMoN (#2684) üzenetére


Rick4
félisten

Pont ugyanez van nekem is, még időben is passzol minden. Ha visszaolvasol, elég sűrűn mondom mostanában, mi a szitu, szeptember 21-e óta levelezek velük.....

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#2689) TiMoN válasza Rick4 (#2688) üzenetére


TiMoN
senior tag

levelezz az nhh val :)
jogi úton elintézik.

-TiMoN-

(#2690) toto0569


toto0569
addikt

hát timon köszöntelek itt is.van még egy pár oldal ahol elmondhatom ,hogy a kábelnet itt újszentivánon egy nagy rakás szar!és ezért a szolgáltató nem tesz semmit,hogy javuljon .németh atit üdvözlöm.lesz még pár álmatlan éjszakája/ez nem fenyegetés/ akinek nem inge .... "én nem 15megás garantált netet vásároltam ,hanem garantált 1.5megát" ez a dinamikus szolgáltató és vevő kiszolgálás köszönöm ohhhh nagy t-home

(#2691) TiMoN válasza toto0569 (#2690) üzenetére


TiMoN
senior tag

Hali! Láttam kitiltottak a T-home fórumról. Nézd egyrészt megértem Őket.
Sok hőbörgős ember van többek közt én is az voltam vagyok, de kozmetikázni kell a fórum üzenetet mielőtt elküldöd.

Amúgy a problémáddal kapcsolatba pofonegyszerűbben úgy tudsz eljárni h megírod szépen normálisan NHH-nak. Ők jogi úton elintézik.
Itt Turán sávszélesség bővítést kellett csinálni h helyreálljon a net.

Amit tudok neked javasolni. Helységen belül Újszentivánon keress még embereket akiknek szintén ugyan az a panasza mint neked, keressétek meg az nhh-t.
Használjátok ezt az űrlapot: [link]

30 napon belül kapni fogsz választ, és még 15 napon belül rendezve lesz a neted.
Tudom sok idő, de ez már jogi út. Én 3 hónap tré net használat után kaptam 2 hónap jóváírást és karácsonyra lett normális internetkapcsolatom.

-TiMoN-

(#2692) toto0569 válasza TiMoN (#2691) üzenetére


toto0569
addikt

szia!az volt a felháborító,hogy attilla beigérte a segítséget és közben csak futtatta magát mások előtt,hogy milyen király. persze a segítség elmaradt. meg keresett más onnan a netről és érdeklődött.az utolsó beszólás kár volt ati részéről mert az egy igazán jól felhasználható érv a munkája befejezése mellett. még jó,hogy kifényképeztem az oldalt,meg még párat.hasznos lehet a DARFE-nél. az általad küldött okmány elég zsírnak tünik,majd meglátjuk.tegnap-tegnap előtt mértem 20-33 meg még egyszer 60 megát is a sebesség mérővel.már azt gondoltam ,hogy állítottak rajta. tévedtem,mert most megint elég sz@r. megnézem mit tesznek az nhh-nál.ha semmi akkor jönnek a szegedi fogyasztó védelem munkatársai.és azok a bizonyos képek a fórumrol a t-home marketing ágazat ügyfél-érdek képviselő menedzser "ur" álltal elhangzott arany köpésekkel. add át neki,hogy az e-mail címem tudja beszélhetnénk mint ügyfél és érdek képviselő./ha gondolja/ :R t-home :R :W

(#2693) TiMoN válasza toto0569 (#2692) üzenetére


TiMoN
senior tag

Írj neki 1 finom hangvételű levelet. Nekem segített. Én is hőbörögtem, de szót lehet vele érteni hidd el. Sok ember nyafog neki sok mindenkinek van problémája internettel.

-TiMoN-

(#2694) Kisponyi


Kisponyi
csendes tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem, problémám lenne ami kezd nagyon idgesíteni és érdekelne más is találkozott-e már vele. A lényeg, hogy 5 hónapja váltottam T-offline netcsomagot 25/5-ösre, jópár hónapig tökéletesen müködött, de az utóbbi 2 hónapban, ha az időjárás nem kedvez napi szinten 8-10 órát használhatatlan a net. Mit is értek ez alatt. A legcsekélyebb levegőmozgás(enyhe fuvalatt vagy tornádó tökmind1,kis eső vagy hó) esetén a net azonnal szakadozni kezd. Ez a jelenség mindaddig fennál amig az időjárás le nem csendesül. A szakadások 10-30mp-enként követik egymást órákig, de volt, hogy fél napig ez ment. Netmeter.eu-n ezt produkálja ilyenkor a net.

Idő Cím Kbit/s le Kbit/s F Ping Stability
13.03 10:53 -.catv.pool.telekom.hu 14658 2756 9,0 57,8
13.03 10:39 -.catv.pool.telekom.hu 11801 2563 9,0 86,2
13.03 10:37 -.catv.pool.telekom.hu 11117 2543 10,0 71,0
13.03 10:32 -.catv.pool.telekom.hu 16327 2525 9,0 70,9

Esetleg ötletek? vagy tapasztalatok?

(#2695) TiMoN válasza Kisponyi (#2694) üzenetére


TiMoN
senior tag

Ezt mindenképp jelezd a 1412-n igy, valszeg valami csomópont hiba lehet ami beázhat v nálad a becsatlakozás. ilyen volt 1x nekem is du késő esti órákba mikor jött a hideg szakadt napközbe napsütésbe nem. Szerelő kimegy leellenőrzi.

-TiMoN-

(#2696) club1


club1
veterán

Érden és Vecsésen lévő T-Home kábelnetünk 9 óra óta halott, az ügyfélszolgálatot 10 perc után sem tudtam elérni. Országos probléma van?

(#2697) Narxis válasza club1 (#2696) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nem hiszem, Szegeden minden rendben. Helyi probléma lehet.

Thanos was right.

(#2698) Zscca válasza Narxis (#2697) üzenetére


Zscca
tag

2helyi probléma ;]

(#2699) club1 válasza Zscca (#2698) üzenetére


club1
veterán

Igen, és nem egymás mellett vannak...

(#2700) Rick4 válasza club1 (#2696) üzenetére


Rick4
félisten

Hétfőn Mezőkovácsházán voltam, a helyik ktv-t nemrég vette meg a T, ott a rokonéknak 2 hete lett bekötve, de azóta végig vacakolt, ill szombattól hétfő délutánig egyáltalán nem volt net. Meg még sorolhatnék pár helyet, hogy hol milyen módon működik...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.