Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3051) Syl válasza luciferk (#3050) üzenetére


Syl
nagyúr

Hűség nélkül drágább, tudom. Ha helyrepofozzák a sebességet, akkor hosszabbítok, ha nem, keresek másik szolgáltatót. Mondjuk nagy választék nincs :(

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3052) luciferk válasza Syl (#3051) üzenetére


luciferk
senior tag

Nálad melyik szolgáltató jöhet szóba a T-n kívül? mert nálunk a T uralkodik a környéken, a T-s adsl kilőve (állandóan szakadozott) a mobilnet drága így maradt a T-kábel ami egyenlőre jó de ahogy a fórumot olvasgatom bármikor megtörténhet nálam is, hogy leromlik a sebesség. :(

(#3053) Syl válasza luciferk (#3052) üzenetére


Syl
nagyúr

Ha a mobiltársaságokat nem nézzük, akkor nálam elérhető T-home kábeltévé, Invitel ADSL és NetsurfClub 3G.
Tvnetwork (újabban digi) a környékünkön nincs, ők csak panelnegyedben nyomulnak.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3054) Narxis válasza Syl (#3053) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nálam is ezek vannak. :)

Thanos was right.

(#3055) CivicEsi válasza CivicEsi (#3041) üzenetére


CivicEsi
aktív tag

Valaki erre sürgős lenne.
KÖSZI

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#3056) luciferk válasza CivicEsi (#3055) üzenetére


luciferk
senior tag

Én 15. kerületi vagyok Csobogós utca (Rákospalota), látom te Újpalotai vagy de azért nem lakunk túl messze egymástól, nekem jó a kábelnet 15/1 csak nagyon ritkán csökken vissza a sebesség 12 megára de egy pár perc múlva vissza áll 15-re. A bekötéstől számítva 1 hónap próba időt adnak és ha esetleg ez időn belül nagyobb sebességcsökkenésed lenne és nem tudnak rövid időn belül javítani rajta kötbér fizetés nélkül visszamondhatod a nettet. ;)

(#3057) club1 válasza CivicEsi (#3041) üzenetére


club1
veterán

Az újpalotai dzsungelben nincs DIGI, hogy T-Kábelre vágysz?

(#3058) Rick4 válasza Syl (#3053) üzenetére


Rick4
félisten

Én a t-kábel helyett most netsurffal nyomom, tökéletes. gaz, túl extra igényeim nincsenek, menjen rendesen. Ez a netsurf is úgy derült ki, hogy az egyik ismerős köttette be, én addig azt se tudtam, hogy léteznek. előtte egylinusoxasus routerrel használtam egy vodafone hsdpa sticket, az is a lehető legjobb megoldás volt, a router betácsázott, és wifin osztotta a mobilinternetet, ott a jellemző a 2.5/0.6Mbit volt, el lehetett vele lenni, de mégse erre vágyik az ember....

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3059) luciferk válasza club1 (#3057) üzenetére


luciferk
senior tag

Jó kérdés :K ha nálunk elérhető lenne a DIGI biztos azt választottam volna a T-kábel helyett, olcsóbb, gyorsabb, mi kell még a netéhes usernek. ;) Amúgy Újpalotán nem egy olyan szendvicsház van, hogy ugyan azon szendvicsház egyik lépcsőházában DIGI van a másikba meg csak T.

[ Szerkesztve ]

(#3060) CivicEsi válasza club1 (#3057) üzenetére


CivicEsi
aktív tag

De van, az is van bekötve nekem, semmi bajom vele, de a T-kínálatában van két laptop kamatmentes részletre, és a T-s telefonos ügyfélszolgálat azt mondta, hogy ezeket lehet internetutalvánnyal is fizetni, (már a törlesztőt is) és mivel kapok a cégemtől ilyet max 30-ezer forintig, így gondoltam hogy esetleg beköttetem, így tőllük a nete, arra két évre.

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#3061) jegenye77


jegenye77
addikt

Úgy látszik el kell felejtenem a multis gamékat. :(
Legalábbis amíg nem lesz normális net szegeden itt ahol lakok.Most T-Online van.
Már másra nem tudok gondolni hogy mi lehet a hiba amiért mindig szar a pingem.Vagy fél másodperccel később látom az ellent mint az engem.
Már ezt is kipróbáltam de ugyan az a helyzet.A routeron frissítettem a firmwarét nem lett jobb.Már ki iktattam és csak a modembe van dugva a net de semmi javulás.
Már azon vagyok hogy újra rakom a gépet teljesen.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#3062) club1 válasza jegenye77 (#3061) üzenetére


club1
veterán

Gép újrainstallálástól egészen biztosan (100%) nem lesz jobb a ping. Mennyi egyébként a rossz ping?

(#3063) jegenye77 válasza club1 (#3062) üzenetére


jegenye77
addikt

14 szokott lenni speedtesten.Ami tudom nem annyira rossz de játéknál 99%-ban sokkal rosszabb.
Vagy mi lehet még a baj hogy később látom az ellent.Már más is nézte nálam hogy tényleg késik a kép.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#3064) club1 válasza jegenye77 (#3063) üzenetére


club1
veterán

A 14 ms nagyon jónak minősül kábeltv-s net esetén. Tehát nem a géped és a kábelneted a problémás. Akkor pedig marad a játékszerver, vagy a felé vezető útvonal (magyarul a játékszervert kellene pingetni).

(#3065) jegenye77 válasza club1 (#3064) üzenetére


jegenye77
addikt

MW2 vel szoktam játszani.Az esetek nagy részében rossz a pingem menet közbe.Mikor én vagyok a hoszt /ez ritka/ akkor jó.
Lehet ki kellene próbálnom másik játékot is.Megnézni hogy ott mi a helyzet.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#3066) Brutális eb válasza jegenye77 (#3065) üzenetére


Brutális eb
addikt

Szia! Az,hogy magyarországon mennyi a ping nem sokat jelent a 14 igen jó.
Nálam is az a gond mostanában,hogya sebesség úgyahogy rendben ellenben külföldi szervereken képtelen vagyok játazani akkora a pingem.
+most indult el ed3-as kábelnet hálózatokon az ip tv gondolom csak roszabb lesz. :(

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#3067) xboxos-béka válasza Brutális eb (#3066) üzenetére


xboxos-béka
csendes tag

na. bekötötték az 5/0.5 megas csomagot, a speedtesten es ftpken mert teljesitmeny tukrozi is az 5megabit/fél megabitet. a ping mar nem annyira jo, pingtest.en néha B-t kapok, meg ami (bix.hu) az invitel dslnel fix 20-23 ms az itt 9-64ms tartomanyban ugral. kivancsi lennek am az altalad irt online jatekszerver IP cimére én is megpingelem
a szerelo kollega azt mondta, hogy juni 17tol kotik be a 3000 iptv elofizetot es azok az uj ed3 halozatra kerulnek, tehermentesitve (gondolom ideiglenesen) a jelenlegi kabelhalozatot.

[ Szerkesztve ]

(#3068) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Volt valamiféle sebesség duplázás? Mert nekem megduplázódott a netem sebessége.

(#3069) jegenye77 válasza Brutális eb (#3066) üzenetére


jegenye77
addikt

Akkor jól gondolom hogy nagyjából semmit se tudunk tenni hogy ez javuljon.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#3070) Rick4 válasza jegenye77 (#3061) üzenetére


Rick4
félisten

Mondd le a t-fos előfizudat, legyél netsurf előfizető, és nem fogsz panaszkodni...
Ilyen egy normális 8/2-es csomag 5990-ért..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3071) jegenye77 válasza Rick4 (#3070) üzenetére


jegenye77
addikt

Csak itt ahol lakom Szegeden Én legalábbis úgy tudom hogy nem lehet mást csak a T-fost.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#3072) LucifeI2 válasza jegenye77 (#3071) üzenetére


LucifeI2
őstag

Én is szegedi vagyok, nekem is T-online netem van, és a legtöbb ismerősömnek is. Senkinek sincs baja a pinggel a játékokban, nekem pl. 10-20 között van mindig.

(#3073) jegenye77 válasza LucifeI2 (#3072) üzenetére


jegenye77
addikt

Csak irigykedni tudok! :P

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#3074) jegenye77 válasza LucifeI2 (#3072) üzenetére


jegenye77
addikt

De elhiheted hogy nem beszélek félre és nem véletlen görcsölök itt.Azért mert neked tökéletes még másnak lehet egy fos.
De ha már az általad istenített T-fos ról van szó.Arról ne beszéljünk hogy a másik szolgáltató 4x sebességet ad kevesebb pénzért mint ez a T-"királyod"

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#3075) Narxis válasza jegenye77 (#3065) üzenetére


Narxis
nagyúr

MW2 a hibás, ha jól tudom p2p alapú, tesóm is szidja rendesen, én meg ugyanazzal a nettel vígan CS-zek és Battlefield Bad Company 2-zök.

Thanos was right.

(#3076) jegenye77 válasza Narxis (#3075) üzenetére


jegenye77
addikt

Ennyi.
Akkor a megoldások majd év vége fele jönnek.A nevük=Maffia2, Crysis2

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#3077) LucifeI2 válasza jegenye77 (#3074) üzenetére


LucifeI2
őstag

Nem tudom miről beszélsz, és milyen istenítésről magyarázol. Tényeket közöltem, ennyi.

(#3078) moonguru


moonguru
őstag

Sziasztok!

Tulajdonképen én is T-Kábeles lennék, csak még van egy kis helyi kábelszolgatátó és sajnos csak rajta keresztül kaphatom a Nettet

2.5/0.256 Mbits 150GB havi korlát!

Ár: 5200+500 FT modem bérleti (nem kerülhető el még saját modem esetén se!)

+ fix IP havi 2500 FT!

Packet loss 2-20%

A letöltési sebbeség szerencsére több általában 3.5 Mbit/s

A fix IP azért kellett mert a nélkül picit problémás a sok száz azonos IP cím... :W

Ez van ezt kell szeretni...

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#3079) Narxis válasza moonguru (#3078) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ez durva lenyúlás... :Y

Thanos was right.

(#3080) forrest85 válasza moonguru (#3078) üzenetére


forrest85
senior tag

Megkérdezhetem, hogy ez az ország melyik részén van? Hova valósi vagy? Bocsánat a személyes infókért,,,,esetleg a szolgáltató neve?

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#3081) Rick4 válasza jegenye77 (#3071) üzenetére


Rick4
félisten

El ne mondd senkinek, de én is Szegeden lakom.. :-) Akik panaszkodni járnak ide, azoknak a nagy része szegedi... Nálad is működne, hidd el.
[link]
Ha csak nem kívül esel a lefedettségi terülteten...

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3082) moonguru válasza forrest85 (#3080) üzenetére


moonguru
őstag

Komárom!

Pontosabban Koppánymonostor!

Sajnos ADSL nem lehet! (munkásszálló)

WIFI nem megoldható fák vannak az útban..

A Szolgáltató nevét nem írom le, mert szükségem van a Netre!

Ja azt elfelejtettem hogy 20000FT letétet is kelet fizetnem amit visszakapok felmondás esetén! (kipróbálva működött) :)

Hűség viszont nincs!

http://www.pingtest.net/result/18751087.png

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#3083) jegenye77 válasza Rick4 (#3081) üzenetére


jegenye77
addikt

De neked melyik szolgáltató van?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#3084) moonguru válasza Rick4 (#3081) üzenetére


moonguru
őstag

Szia!

Az az igazság hogy előtte ilyenem volt Gyálon DE picit lassabb... :)

1-2 Mbit/s hatalmas pinggel...

De itt Komáromban nem szolgáltattok, és ha mégis itt lennéttek akkor a számba jöhető AP-król nincs rálátásom... :W

Monitor Guru!

(#3085) moonguru válasza jegenye77 (#3083) üzenetére


moonguru
őstag

Véletlenül neked írtam PM-met mikor nem is tőlem kérdezted bocsi...

Monitor Guru!

(#3086) jegenye77 válasza moonguru (#3085) üzenetére


jegenye77
addikt

ok semmi baj

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#3087) luciferk válasza LucifeI2 (#3068) üzenetére


luciferk
senior tag

Mennyi volt és mennyi lett a sebességed? amúgy érdekes, mert itt a fórumon inkább a sebességcsökkenéstől szenvedő userek panaszait lehet olvasni. :U

(#3088) Syl


Syl
nagyúr

Gyerekek! Nem akarom elkiabálni, de itt nálam mintha bűvöltek volna valamit a kábellel, mert péntek délután óta ez a legalacsonyabb letöltési sebességem! :Y A hétvégén akármikor ránéztem végig megvolt a 15 mega, pedig ilyenkor jellemzően 2-3 Mbit szokott lenni.

8 hónap szívózás után végre megkapom amiért szeptember óta fizetek. Érezzem magam megtisztelve, mi? :B

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3089) luciferk válasza Syl (#3088) üzenetére


luciferk
senior tag

Az NHH-tól nem jött semmi visszajelzés amit kb: 3 hete küldtél el?

(#3090) Syl válasza luciferk (#3089) üzenetére


Syl
nagyúr

Nem.
De úgy tűnik mégis sikerült elkiabálnom a dolgot! Valaki figyeli itt a fórumot és rögtön a speedtest belinkelésem után behúzta a kéziféket :W Visszaállt a 3 nappal ezelőtti rend. Igazi pünkösdi királyság, vazze... :O

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3091) luciferk válasza Syl (#3090) üzenetére


luciferk
senior tag

Ehez hasonlón már átestél (#2842) így valószínű, hogy nem volt nagy meglepi a számodra, de gondolom, hogy rendesen fizeted a havi díjat, így cserébe elvárnád, hogy normális szolgáltatást nyújtsanak a pénzedért. :(

(#3092) Syl válasza luciferk (#3091) üzenetére


Syl
nagyúr

Igen, de rendre csak hajnali órákban ment teljes gázzal. Azért is volt meglepő az elmúlt három nap. Reménykedtem, hogy végre történt valami fejlesztés a vonalon... :(

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3093) Brutális eb


Brutális eb
addikt

25/5 Bp./XVII

Gondolom az eső miatt muhahaha.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#3094) luciferk válasza Brutális eb (#3093) üzenetére


luciferk
senior tag

Brutálisan szar, de ha a T szemszögéből nézzük a garantált letöltési sebességnek több mint a duplája meg van. ;)

(#3095) Brutális eb válasza luciferk (#3094) üzenetére


Brutális eb
addikt

Sebaj hamarosan költözök és vége ennek a horrornak.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#3096) Wans


Wans
aktív tag

Én Hódmezővásárhelyen lakom, és invitel 8m -es adsl van pillanatnyilag, de invi tv-vel együtt.
Ez utóbbi minősége katasztrofális,szerintem bárki sírva fakadna, ha meglátná milyen a tv képe. És mivel azt mondták az invitelesek, hogy ezen nem lehet változtatni a héten váltanom kell az egyetlen elérhető, és klasszisokkal jobb t-kábelre.
A kérdésem az, hogy t-kábel nettel lehet-e online játékot játszani, vajon állandó-e a sebesség? És minden időszakban garantált -e a megváltott sebesség?
Szakadozik-e a net?
Nálam pl. a ping az itt látottakhoz képest adsl-el is szánalmas volt valszeg az invitv miatt(41ms), de mivel soha nem szakadt meg és folyamatos volt semmi baj nem volt a játékkal.
mw2-t tolom(tam) állandóan.
Lehet-e bármilyen gond?

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#3097) Brutális eb válasza Wans (#3096) üzenetére


Brutális eb
addikt

Szia csak kicsit vissza kellene olvasni....

1.Online játékok mennek de pl nálam és pár embernél használhatatlan a ping miatt külföldi szervereken.

2.A sebesség eleve nem állandó mivel ha sokan használják a technológiából adodóan belassúl.

3.Garantált megváltott sebesség?Ezt nem értem.
Van egy garantált sebesség ha minden rendben az megvan de igen alacsony a max-hoz képest.

4.Szakadozás nálam nincs jelen csak ha éppen odadják másnak a sávszélem ;]

5.A gondokról annyit,hogy olvass itt visssza illetve olvasgass t hivatalos fórumán:
[link]

Összegezve a t kábelnet orosz rulett.
Ha jó akkor nagyon jó stabil, gyors, ping is rendben ha rossz akkor marad az imádkozás,hogy fejlesszenek nálad mert ha nem többet fogod hívni őket mint használni. :R

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#3098) Narxis válasza Brutális eb (#3095) üzenetére


Narxis
nagyúr

Hova költözöl ha szabad tudni? És akkor szolgáltatót is váltasz?

Thanos was right.

(#3099) Brutális eb válasza Narxis (#3098) üzenetére


Brutális eb
addikt

Maradok XVII-ben budapesten csak kicsit máshova rákoskeresztúr lesz az otthonom szolgáltató digi 80/25

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#3100) Narxis válasza Brutális eb (#3099) üzenetére


Narxis
nagyúr

:Y

mázlista

Thanos was right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.