Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2951) r3pl4y válasza r3pl4y (#2948) üzenetére


r3pl4y
aktív tag

Háhááá úgy néz ki, hogy ez jó lesz :D beállítottam a godaddynek a 2 nameservert zoneedtiről és mostmár az összes dns beállítás onnan szedi és így már menni is fog a dolog... kérdés, hogy milyen gyorsan fog frissíteni így a zoneedit..

"Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

(#2952) jegenye77


jegenye77
addikt

Hali!
Mi lehet a baj a netemmel vagy a gépemmel mert mikor csinálok egy speedtestet akkor megfelelő a sebesség,de mikor játszok multis játékkal akkor legalább fél másodperccel később látom meg az ellent.Meg mostanában mintha az oldalakat is lassabban nyitná meg.Vírusirtót végignyomattam registrit töröltem.Van mikor semmi baj de többször szaraxik.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#2953) r3pl4y válasza jegenye77 (#2952) üzenetére


r3pl4y
aktív tag

Speedtesten milyen pinged van? valószínűleg túl magas a pinged az lesz a baj...

"Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

(#2954) jegenye77 válasza r3pl4y (#2953) üzenetére


jegenye77
addikt

Ping:14ms

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#2955) luciferk válasza Brutális eb (#2949) üzenetére


luciferk
senior tag

Az NHH online bejelentőt kitöltötted és elküldted már?

(#2956) Brutális eb válasza luciferk (#2955) üzenetére


Brutális eb
addikt

Még nem ,megvárnom amig megérkezik a t-től a mai telefonbeszélgetésem kikért hanganyaga amit reggel jelzek feléjük tértis levélben, kötelesek kiadni.
Ma hívtam őket,hogy mi a csecs van én türelmes vagyok de ez már sok és szerencsémre a szerelő beismerte,hogy fejleszteni kellene mert túl sok az előfizető ezért néhány embernek köztük nekem is lehetnek problémái leeshet a sebesség a terhelés miatt és amiatt is ,hogy másnak jusson.(???!!! ez engem,hol kellen érdekeljen kinek mi jut?Bazz ne adjon el több előfizut mint amit elbír a hálózat.)
Na ez a beszélgetés a mérések meg lehet a múlt havi össz. beszélgetést is kikérem amiben igérgetnek rendesen aztán szépen becsomagolom és ez fog menni az NHH-nak)

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2957) luciferk válasza Brutális eb (#2956) üzenetére


luciferk
senior tag

Gondolom a T-nek megvannak az eszközei arra, hogy tudják monitorozni az adott terület és az ágak terhelését és látják is a túlterhelést de nem akaródznak fejleszteni mert az sok millába kerülne, az userek morgolódását meg inkább lenyelik mert az nem kerül pénzbe. :F Látom a T-s fórumon TiMoN is panaszkodik a downloadra, pedig náluk már volt fejlesztés. :U

(#2958) jegenye77


jegenye77
addikt

Hogy tudnám csökkenteni a pingemet?
Van erre valami program vagy beállítás?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#2959) r3pl4y válasza jegenye77 (#2958) üzenetére


r3pl4y
aktív tag

Ez a ping nem magas így... játék közben is ekkora?
Esetleg valami router hibára tudok gondolni

"Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

(#2960) TiMoN válasza luciferk (#2957) üzenetére


TiMoN
senior tag

jah, volt nálam tegnap v 20-30 perc mikor semmi letöltés nem volt. Ezt legjobban úgy vettem észre h én este 19-23ig wow-ozok. (World of Warcraft) aki nem ismerné.
És ott felkúszott ám 1000ms felé a válaszidő. Morogtam is rendesen. Web alig jött be de érdekes módon hamar helyre állt és megen 10M simán megvolt.

-TiMoN-

(#2961) r3pl4y


r3pl4y
aktív tag

Gyerekek írtátok, hogy nektek csak bajotok van ezzel a félig dinamikus IP-vel.. mondjuk kinek nincs.. de ezen kívűl, ti úgy szoktátok megoldani, hogy új MAC address és már mehet is új IP-vel a net?
Na akkor megin egy kis érdekesség... barátnőm t-kábeles-os... normálisan catv.pool-ba van... és igen ha új MAC akkor új ip... én T-Kábeles vagyok... dsl.pool-ba besorolva... új MAC address... NINCS NET...magyarán nekem figyelik a MAC-et... de miért is?
Szerintem mivel a t-online elbaszott valamit... ez az IP-m bizony FIX marad... :)

De egy szót nem merek szólni nekik erről mert még a végén kijavítják és nekem is szar lesz a sávszél :) meg nekem éppen jó is, hogy nem változik az IP.. bár ezt nem tudom miből vontam le.. de úgy érzem, hogy az enyém fix fog maradni mivel rossz pool-ba vagyok besorolva így rám gondolom nem ugyanazok a szabályok / beállítások vonatkoznak mint a catv.pool-ba lévő kábelosokra... vagy nem tudom.. ez csak találgatás.. de mivel mással tudnám magyarázni, hogy mióta ilyen egyéni szerződéssel :) lett új netem azóta dsl.pool -ba vagyok és azóta ugyanaz az IP-m és még a MAC-et is figyelik... arra tudok gondolni, hogy azért figyelik a MAC-et, hogy mindig ugyanazt az IP-t tudják kiosztani az adott MAC-hez... mert ugye DHCP használata esetén is lehet statikus ip-je valakinek ha beállítják, hogy egy adott MAC mellé mindig egy IP-t osszon... gondolom ez ott is így megy...

[ Szerkesztve ]

"Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

(#2962) r3pl4y válasza r3pl4y (#2961) üzenetére


r3pl4y
aktív tag

Hát ba***meg engem ez idegesít most.. na de nem lehet annak az az oka, hogy én dsl.poolba vagyok, hogy van telefon előfizu is... vagy ennek semmi köze ehhez? Mert ez úgy nézne ki, hogy van TV családi csomag, NET családi 15/1 -es és telefon mittudomén milyen csomag mivel nem is használjuk, de kellett a telefon is mert így lehetett megoldani... az a baj, hogy minden részletet nem írhatok le... de mindegy is technikai szempontból.
Vagy ennek megin semmi köze az egészhez és csak beképzelek magamnak hülyeségeket?

"Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

(#2963) club1 válasza r3pl4y (#2962) üzenetére


club1
veterán

Komolyan nem értelek. Egyszer azon problémázol, hogy nem biztosan fix az IP címed, egyszer meg azon, hogy nem tudod megváltoztatni. Régi igazság (nagyjából 90%-ban be is jön), hogy kábelneten nagyjából fixek az IP címek, míg adsl-en a router újraindításával változnak. Szerintem szerezz inkább egy nőt...

(#2964) r3pl4y válasza club1 (#2963) üzenetére


r3pl4y
aktív tag

Hee... van párom már jópár éve... magamtól vagyok ilyren nyugtalan és hülye... nem hagy nyugodni a dolog... de mindegy akkor feladom... mert végülis usage szempontjából tök mindegy így már... csak szeretek tudni mindenről ami engem érint meg szeretem megérteni, hogy mi miért van... de most kivételt teszek... mert végülis azt a tényt nem lehet figyelmen kívül hagyni, hogy M.O.-n vagyunk és ráadásul T-Onlineról beszélünk azaz bármi megeshet :D

"Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

(#2965) jegenye77 válasza r3pl4y (#2959) üzenetére


jegenye77
addikt

Most megnéztem hogy ha a routert kiiktatom és a modemből közvetlen a gépbe csatlakozok akkor sokkal jobb a helyzet.TP-Link routerem van de eddig nem nagyon volt vele baj.
Meghibásodhatott vagy mi lehet vele?

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#2966) TiMoN válasza jegenye77 (#2965) üzenetére


TiMoN
senior tag

Firmware frissítés és valszeg megoldódik a probléma.

-TiMoN-

(#2967) TiMoN válasza r3pl4y (#2962) üzenetére


TiMoN
senior tag

sztem hívd fel a 1412-t kérj műszaki segítséget és kérdezd meg ott, Ők tuti meg tudják mondani mért vagy dsl-hez rakva. Érdekes amúgy.

-TiMoN-

(#2968) r3pl4y válasza TiMoN (#2967) üzenetére


r3pl4y
aktív tag

Hát inkább nem.. jó ez így ahogy most van... legalábbis eddig még nem volt IP váltás ami nekem pont jó... (bár éppen mindegy lenne, mivel találtam megoldást), és a netem is kiváló, úgyhogy inkább én nem szólok semmit nehogy véletlen valamit "megjavítsanak" :)

"Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

(#2969) r3pl4y válasza TiMoN (#2966) üzenetére


r3pl4y
aktív tag

Egyik ismerősömnek is volt ilyen baja TP-Link routerrel... firm frissítés után már el is hagyta a netet nemcsak, hogy a ping lett szar :) de persze nálad nem biztos, hogy ez lesz .. nála is csak kábel nettel lett ilyen auto beállítások mellett... pppoe-n tökéletes volt... azóta se derült ki, hogy mi lett a baja a routernek, mert közbe kicserélte..

"Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

(#2970) jegenye77 válasza TiMoN (#2966) üzenetére


jegenye77
addikt

A router firmware frissítésére gondolsz?
Vagy nagyon hülyeséget kérdeztem?
Nem nagyon vágom a dolgot.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#2971) TiMoN válasza jegenye77 (#2970) üzenetére


TiMoN
senior tag

Igen. TP link oldalán kiválasztod a pontos típust és letöltöd a frissítést.
Routerbe van 1 menüpont ahol be lehet töltetni a frissítést.
Én már csináltam sajátommal most is müködik :)

-TiMoN-

(#2972) jegenye77 válasza TiMoN (#2971) üzenetére


jegenye77
addikt

Köszönöm este megcsinálom.
Router menüben megtalálom ahova be kell másolni a frissítést vagy ott mit keressek?
Most nem annál a gépnél vagyok.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#2973) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

No elvileg elkezdtek vizsgálódni a magenták, kaptam sms-t miszerint a hiba javítása folyamatban van, az elhárításról értesítenek. Kíváncsian várom a fejleményeket...

[ Szerkesztve ]

(#2974) Syl válasza r3pl4y (#2964) üzenetére


Syl
nagyúr

Ennyit vacakolni ezzel az IP címmel, komolyan nem értem. Én vettem a godaddy-nél 60 dollárért egy 150 gigás tárhelyet, annyi domaint nyomok bele amennyi jól esik, nem kell szenvedni az IP címmel, nincs szerver üzemeltetési költségem etc.

(#2973) Sz.Miki
Nekem ilyet minden hibabejelentés után küldtek, aztán mégsem történt semmi! :W

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2975) Sz.Miki válasza Syl (#2974) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Ha nem fog javulni akkor visszadobom az egészet nekik! 30 napon belül. azaz 20 mivel 8 nap a lemondás adminisztrációja)

Hitegettek, hogy ez mennyivel jobb mint az ADSL , igen papíron, mert a kábelek meg a jelerősség stimmel, a központok szarok.

Annak semmi értelme, hogy reggel hajnalban jön minden max sávszélen, de mikor munka után vagy hétvégén szeretnék netezni, jó ha 1mbit meg van... az ADSL sokkal kiszámíthatóbb, ott legalább mindig jön ugyan az a sebesség, esetemben 3,5mbit, reggel, délben, este. és csak akkor szakad, ha nagy vihar van.

(#2976) TiMoN válasza jegenye77 (#2972) üzenetére


TiMoN
senior tag

http://192.168.1.1 --> belépsz --> System tools ---> Firmware

-TiMoN-

(#2977) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Most ment el a szerelő érdekes amikor kijön jó a net.
Elmegy jön a menetrendszerü szakadás és visszaesik a cucc.

Ezt már 3x játszották el........
Gondolom ameddig aláírom a papirt,hogy rendbenvan felcsavarják amint ez megvan elmegy a szerelő poti lecsavar. ;] :) Azt mondta a mókus,hogy cseréltek valamit a központban.

Na mivel nem vagyok genyó reménykedek,hogy most tényleg jó lesz.......
........ minimum 3 napig.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2978) jegenye77 válasza TiMoN (#2976) üzenetére


jegenye77
addikt

:R :R :R

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#2979) Syl válasza Sz.Miki (#2975) üzenetére


Syl
nagyúr

Pedig sajnos semmi másra nem számíthatsz :((( Próbahónap kifogástalan, utána szopás 11 hónapig.
15/1 Mbites családi csomagnál átlagban 01-09 óra között 10-14 Mbit, délelőtt 6-8, délután-este 2-3 Mbit. Hétvége végig 2-3 Mbit.
Ha bejelented a hibának, közlik, hogy ez nem hiba, túlterhelt a vonal. Kész. Semmi nem történik, még ha ismételten bejelented, akkor sem.
És ez egyre rosszabb lesz, hisz nyomják ész nélkül az egyre nagyobb csomagok eladását.

NHH és mindenhol hangoztatni hogy valójában milyen gennyes, ügyfélátb*szós társaság is a T-kábel!!!

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2980) Sz.Miki válasza Syl (#2979) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Nyugi nekem a próbahónap sem kifogástalan :D pénteken kötötték be azóta nyüglődöm, az oldalak lassan töltődnek be kész katasztrófa....

[ Szerkesztve ]

(#2981) r3pl4y válasza Syl (#2974) üzenetére


r3pl4y
aktív tag

Nem vacakolok az IP-vel vagyis én nem annak nevezném azt amikor csak tudni szeretném, hogy pontos mi van, és hogy mi miért van meg az én esetem egyébként is más mint az átlagos egy-két dolog miatt... de mindegy mert már nem izgat túlságosan mert így is úgy is meg van oldva, mint ahogy azt már írtam... másrészt lehet, hogy neked egyszerűbb 60 dolcsi egy tárhelyért ... nekem viszont nem mivel nekem a "szerver" üzemeltetése semmilyen plusz költséget nem jelent, mivel ez router is egyben és az így is úgy is egész nap megy... azaz egy évben a kis 15W-s fogyasztásával mindenestől is majdnem hogy fele annak a 60 dolcsinak amit fizetnem kellene 150gb-s tárhelyért... persze ez nyílván nem ugyanaz, mert ott normális gépek vannak és normális net... de nekem nem igen van szükségem normálisabb HW konfigra... és igazán olyan nagy netre se... mondjuk lehetne kicsit nagyobb az UP... de jólvan ez így...
Na tehát a lényeg csak annyi, hogy ez nekem szinte "ingyen" van csak kellett hozzá egy 250Ft-os Domain és ezért kezdett el érdekelni az IP aztán meg azért mert közben felfedeztem itt egy-két más érdekes dolgot is... de már nem izgat annyira ez, mivel megoldás van így is úgy is

"Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

(#2982) Syl válasza Sz.Miki (#2980) üzenetére


Syl
nagyúr

Igeen? Akkor azt hiszem, nyugodtan mondhatjuk, hogy később semmi jóra nem számíthatsz :O

(#2981) r3pl4y
Bocsi, nem szándékoztam kioktató hangnemet megütni.
Azért két dologról ne feledkezz meg:
1. Az .info doménnév csak első évben 250 forint, utána 2500.
2. Az ÁSZF-ben le van írva, hogy ezeken az internet-előfizetéseken nem üzemeltethetsz szervert. Arra a bérelt vonal szolgál. Nehogy később bajod legyen belőle :(

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2983) jegenye77 válasza TiMoN (#2976) üzenetére


jegenye77
addikt

Na most.Letöltöttem a routerhez való frissebb verziót és kicsomagoltam.Beléptem ahova kellett és ott van hogy tallózás.Megadom a kicsomagolt fájlt de mikor fel akarom tölteni hibát ír ki.
Mi lehet a baj?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#2984) Brutális eb válasza jegenye77 (#2983) üzenetére


Brutális eb
addikt

Szia jegenye77!
1.Nem a routeredhez valót töltötted le(Pl az én régi routeremnél volt v5,v3 verzióju is)
Nézd meg a routered alján a matricát azon rajta van a hardware verzió szám a vonalkód környékén keresd.

2.Lehetséges,hogy be volt csomagolva a cucc amit letöltöttél csomagold ki.
Kicsomagolva egy doc és egy(ha jól emlékszem) bin files lesz.

Léoj be a router-ba válaszd a firmware upgrade opciót tallózd be a bin filest és várd meg amíg frissít.
(Ha lehet kerűld az áramszünetet) ;]

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2985) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Ennyit arról, hogy dolgoznak a problémán, kb 1 óra és már 1Mbit sem lesz meg...

[ Szerkesztve ]

(#2986) Brutális eb


Brutális eb
addikt

A kicsomagolást nézd meg mert nekem egyik firmware duplán volt csomagolva.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2987) jegenye77 válasza Brutális eb (#2984) üzenetére


jegenye77
addikt

TL-WR542G
Vers 6.6-os van rajta.Akkor nekem itt a v6 -os kell?

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#2988) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

És ennyi, mostantól ez a sebesség, 2010, a nagy T atyaúristen ennyi tud......

(#2989) TiMoN válasza jegenye77 (#2987) üzenetére


TiMoN
senior tag

aham nekem 7.2 es verzios

-TiMoN-

(#2990) jegenye77 válasza TiMoN (#2989) üzenetére


jegenye77
addikt

Megcsináltam.11 lett a pingem de ahogy írtátok a 14 se volt sok.
Viszont a multis játéknál /mw2/ még mindig rossz a helyzet.Soha nem max a pingem.Annyival később látom meg az ellent hogy nincs esélyem.
A böngészés is sokkal lassabb mint router nélkül.Viszont a router meg kell mert van egy laptop is és azt folyamatosan használja a párom.Az Én gépem vezetékkel van összekötve az övé nem.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#2991) Syl válasza Sz.Miki (#2988) üzenetére


Syl
nagyúr

:Y
Ha ezt adják a beetetési hónapban, mit tudnak majd később? Visszaállnak az 56K modemes netre?

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2992) Sz.Miki válasza Syl (#2991) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Most már 700K-nál tartok :D

De hallanod kellett volna, hogy beszéltek le az ADSL-ről :D:D:D

Még jó, hogy itt van az is, azon most is jön rendületlenül a nem sok de legalább stabil 3,5Mbit :D

Nem gondoltam volna, hogy ekkora downgrade lesz ez a T :W :W

Holnap sem lesz változás, hívom az ügyfélszolgálatot és elküldöm őket melegebb éghajlatra....

[ Szerkesztve ]

(#2993) luciferk válasza Sz.Miki (#2988) üzenetére


luciferk
senior tag

Milyen kábelnet csomagod van? mert ha 5/0.5 megás akkor jó, de ha 15/1 megás akkor nagyon gyenge, pláne ha próbahónapos vagy akkor jobban oda szoktak figyelni, hogy minden ok legyen, vagy már ez sem érdekli a T-t :F

(#2994) Sz.Miki válasza luciferk (#2993) üzenetére


Sz.Miki
őstag

5Mbit , és ha bevált volna akkor emeltem volna a csomagon.

De hogy lehet az, hogy most megy az 5Mbit, 1 perc múlva leesik 1 mbitre, majd visszaugrik 5mbitre megy 20-25 percig, majd megint leugrik. ezt hogy csinálják?

[ Szerkesztve ]

(#2995) r3pl4y válasza Sz.Miki (#2994) üzenetére


r3pl4y
aktív tag

Azért ne mindig ilyen internetes speedtesteket nézzetek, mert ezek közül a legtöbb semmit nem ér mivel nem mér pontosan... speedtest.net az jó volt eddig de mostanában az se valami pontos.. én 2 egymás utáni mérésre ezt kaptam, de volt már mikor 8 mega volt lefele meg volt amikor 25 mega... szóval mér ez össze vissza.... egy ideig tart valami kicsi 7-8 megát aztán megugrik és a végén kiad valami közelítő sebességet.

Nézd meg inkább torrent-el vagy vmi FTP ről szedj le... ha ott nincs meg a sebességed akkor meg sajnos az tényleg szar... nekem mindig megvan ilyen 1.7-1.8 megabyte lefele... felfele meg ilyen 120-150k

Itt látható amit mondtam... össze vissza mér...

Szerk:

Budapesti szerveren:

Valós:

[ Szerkesztve ]

"Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

(#2996) TiMoN válasza Sz.Miki (#2994) üzenetére


TiMoN
senior tag

Ez melyik widget v. gatget ? Win7 ugye?

[ Szerkesztve ]

-TiMoN-

(#2997) TiMoN válasza TiMoN (#2996) üzenetére


TiMoN
senior tag

megvan sry az offé

-TiMoN-

(#2998) xboxos-béka válasza Syl (#2979) üzenetére


xboxos-béka
csendes tag

Syl, te szegedi vagy? Szeged belvárosban Tkomon kivul van mas inet lehetoseg?

(#2999) club1 válasza xboxos-béka (#2998) üzenetére


club1
veterán

Háát, mivel Szeged Invitel körzetben van, volna egy tippem, bár nagyon nem ajánlom őket.

(#3000) Brutális eb


Brutális eb
addikt

1 nap eltelt a szerelés óta és még mindig jó a sebesség.Csoda....

Ellenben online játszani külföldi szervereken képtelenség,
Battlefield heroes,Nfs world olyan szinten lagzik,hogy borzalom.
Belföldi ping tökéletes viszont európai szervereken ahol játszanék 300 felett van.
Dobnak is ki mindenhonnan. :(

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.