Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2801) Dwokfur válasza luciferk (#2766) üzenetére


Dwokfur
csendes tag

Szia luciferk,

Miért kérdezted korábban Brutális ebtől, hogy milyen modeme van és melegszik-e?

Mert nekem Thomson 470 van, melegszik nemkicsit és időnként érthetetlenül elmegy a net.

Üdv,
Dw.

[ Szerkesztve ]

''Jegyezze fel a vádhoz - utasította Metcalf őrnagy a tizedest, aki tudott gyorsírni. - Tiszteletlenül beszélt a feljebbvalójával, amikor nem pofázott közbe.''

(#2802) luciferk válasza Dwokfur (#2801) üzenetére


luciferk
senior tag

Szia !

Hát azért érdeklődtem a kábel modem felől mert idáig ADSL-em volt és az ahoz való modem nagyon melegedett ami ugye nem tesz jót a stabil működésnek. A Brutális ebnek ugyan olyan modemje van mint neked de azt írta, hogy nem melegszik te meg azt írod, hogy a tied nagyon melegszik, no comment, de lehet, hogy hibás a modemed? Nálad menyi ideig tartott bekötni a kábelnettet ha a kábel tv már jó ideje be van kötve, vagy csak akkor kezdenek foglalkozni a bekötéssel ha már vissza érkezett az aláírt szerződés? persze ez a kérdés akkor áll ha te is telefonon rendelted meg a kábelnettet.

(#2803) Dwokfur válasza luciferk (#2802) üzenetére


Dwokfur
csendes tag

Szia,

Már 5+ éve van itt kábelnet. Amikor visszaköltöztem, tapasztaltam, hogy a korábbi tvnetwork-ös lannet-hez képest lassú és drága a kábel. Utána járva a dolognak kiderült, hogy már rég lejárt a hűség. Összevonva a TV, telefon és internet előfizetést most kicsivel olcsóbban van 25/5-ös net, mint pár hónapja 1Mbit. Persze ha nem nézünk utána, akkor nem tudom, hogy meddig lett volna így. Az upgrade napok alatt megtörtétn. Utána néhány nap múlva hozták az új modemet. Addig 20/3-4-gyel ment a net. Már úgy is jó volt. Mondjuk a lannet-nél még mindig drágább. De mondjuk a panel lakásnál nincs drágább a rezsi többi részét tekintve. Az eredeti bekötésre már nem melékszem.

[ Szerkesztve ]

''Jegyezze fel a vádhoz - utasította Metcalf őrnagy a tizedest, aki tudott gyorsírni. - Tiszteletlenül beszélt a feljebbvalójával, amikor nem pofázott közbe.''

(#2804) kicsiultra


kicsiultra
tag

Sziasztok

Az lenne a kérdésem, hogy 2 modem rá-e köthető 1db kábelnetre. A szomszédnál és nálunk is lenne 1-1 modem a koax-on. Lehetséges így mind a kettő házban netezni?

Kávé?

(#2805) Narxis válasza kicsiultra (#2804) üzenetére


Narxis
nagyúr

Tudtommal ezt nem lehet, a modemet egyedi szám alapján azonosítja. Külön elő kell fizetni a szomszédodnak vagy utp kábellel és egy routerrel osztod felé a netet, de ez utóbbi nem egy legális dolog. :)

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#2806) Brutális eb válasza kicsiultra (#2804) üzenetére


Brutális eb
addikt

Nem oldható meg.(Értemét sem látom)

Vesztek egy routert(Wifis-t ha nem akartok kábelezni)azután annak osztod a neted akinek akarod ésszerü távolságok között. A kutyát nem fogja érdekelni ,hogy ketten használtok 1 netet. :)

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2807) Rick4 válasza kicsiultra (#2804) üzenetére


Rick4
félisten

5-öt is ráköthetsz, sőt a Te modemed máshol is működik, csak rádugod a koaxra meg a 230-ba és megy: De itt jobban jártok egy 6K-s routerrel, megfelezett internetdíjjal.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#2808) luciferk válasza Rick4 (#2807) üzenetére


luciferk
senior tag

Gyerekek nálatok a megrendeléstől mennyi ideig tartott a kábelnet bekötése? mert nálam már két hét eltelt a megrendeléstől és még mindig semmi :U A telefonos érdeklődésre a betanított ügyfél szolgák mindig az 1 hónap bekötési határidőre hivatkoznak :F ilyen bonyolult a központban ráakasztani a nettet a kábelra? mert a kábeltv már be van vezetve, vagy lecsökkentették a szerelők létszámát spórlás céljából és ezért húzódik a bekötés? Remélem a bekötött 15 Megás netnél nem fognak ragaszkodni a kissé nevetséges garantált 1.5M-hoz amikor én a 15M-ért fizetek :F Na mindegy, a keserű szájíz már meg van T-vel kapcsolatban ami remélem nem fog fokozódni. Nem szeretnék a Rick4 ( meg sokan mások ) sorsára jutni aki(k)nek finoman szólva sok kellemetlen órát okozott a T.

(#2809) Narxis válasza luciferk (#2808) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nálam is ez volt a szitu, a bekötést alvállalkozó végzi, egyszer csak telefonáltak, hogy jönnének nem tom hanyadikán és mondtam oké otthon leszek és jöttek pontosan, kb. 1 óra alatt megvolt(nálam kábelt is cseréltek).

Thanos was right.

(#2810) Rick4 válasza luciferk (#2808) üzenetére


Rick4
félisten

Van egy a T által csinált T-s kábelnmet fórum, de abból is inkább panaszfal lett. Szerintem olvass bele, mielőtt meg nem bánod: [link]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#2811) Syl válasza luciferk (#2808) üzenetére


Syl
nagyúr

A beetetési időszakban (1-2 hónap) rendesen fog menni, utána ne számíts 2-3 megabitnél többre :( :O :W

szerk.
Ez egy 15/1 Mbites családi csomag...

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2812) TiMoN válasza Syl (#2811) üzenetére


TiMoN
senior tag

nekem mostanság nincs panaszom, napközbe éjszaka megvan a 15M. Este is 10körül, nem veszek észre lassulást. kiv vok meddig tart.

-TiMoN-

(#2813) Narxis válasza TiMoN (#2812) üzenetére


Narxis
nagyúr

Napközben 10megás a 15megás csomagod? Azért az se "rossz"...

Nagyon rájuk borítani az asztalt, hogy fejlesszenek már....

Thanos was right.

(#2814) TiMoN válasza Narxis (#2813) üzenetére


TiMoN
senior tag

Így van, bár azzal nem sokat érsz. nhh ha már sok idő telt el a bejelentés óta.
Nekem is így oldódott meg a problémám.

-TiMoN-

(#2815) Dwokfur válasza Dwokfur (#2801) üzenetére


Dwokfur
csendes tag

Egy kis update.

Érdekes, de ügy néz ki, hogy nem a melegedő Thomson modem a bűnös. Sőt, a szervízesek szerint a Thomson modemek megbízhatóbbak a Cisco-nál.

Viszont néhány hete volt egy ELMŰ trafó csere a környéken. Ezt követően 220V helyett már az úniós 230V-ot kapja a lakás hálózata. A héten kint volt egy másik szaki és méricskélt. A csillagpontnál is rendben talált mindent. Apukám említette neki ezt a trafócsere dolgot és felcsillant az ürge szeme. Elment az utcában lévő erősítő aknához és ott is matatott. Azóta megszűnt a hibajelenség. Szerintem megtalálta a dolog forrását. Bár nem tudni mit csinált. A hibajegyet még nem engedtem bezárni, de napok óta beton stabilt. A sebességet most is bőven hozza, mint eddig. Holnap vagy hétfőn lezérható most már a hibajegy. Sőt, a modem azóta úgy bootol, mint a sicc. Eddig bekapcsoláskor a router hamarabb felállt, a modem pedig még vagy egy fél percig látványosan villogtatta a ledjeit oda-vissza (szervízes: "knight rider"-ezett). Most röviddel a bekapcs után már forgalomkész állapotban van a modem - még a router előtt.

Ha máshol valaki hasonló modem újraindulásokat tapasztal, akkor érdemes lehet ilyen irányban is gondolkozni és tájékoztatni az ilyenekről is a szervízt.

Üdv:
Dw.

''Jegyezze fel a vádhoz - utasította Metcalf őrnagy a tizedest, aki tudott gyorsírni. - Tiszteletlenül beszélt a feljebbvalójával, amikor nem pofázott közbe.''

(#2816) luciferk válasza Rick4 (#2810) üzenetére


luciferk
senior tag

Olvastam az általad linkelt fórumot, ha rákattintasz a linkedre az utolsó hozzászólás az enyém ;) itt próbáltam puhatolózni a kábelnet terheltség ügyben nem sok sikerrel, lehet, hogy hülyén kérdeztem azért nem kaptam rá választ, de mivel azon a fórumon és máshol sem olvastam a kerületemből( Rákospalota ) panaszkodó kábelnettes usert, így megpróbálom hátha én nem szívok úgy a netsebességgel mint te meg egy jó páran.

(#2817) Brutális eb válasza luciferk (#2816) üzenetére


Brutális eb
addikt

Várjuk tapasztalataid majd 2 hónap után.
Remélem minden rendben lesz.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2818) luciferk válasza Brutális eb (#2817) üzenetére


luciferk
senior tag

A 1412-ön az ügyfélszolga mondta, hogy holnap vagy holnapután várható a szerelő hívása, hogy hozza a modemet a nettbekötéshez. De mi lenne akkor ha már az első napokban a 15 mega helyett csak 3-5 mega downloadok lennének, a panasznál nem hajtanának el az ügyfélszolgák a garantált 1.5 mega downloadra hivatkozva? Ez a sebesség mérő neked milyen eredményt mutat? [link]

(#2819) Syl válasza luciferk (#2818) üzenetére


Syl
nagyúr

Ó, dehogynem! Ez nem Bug, hanem Feature :DDD
Mellesleg nálam most 1,9 Mbitet hoz. Átlagos ilyenkor.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2820) WindyJoe válasza luciferk (#2818) üzenetére


WindyJoe
aktív tag

Sztem ez xar ez a mérő...
100 Mb-re ilyet mutat, akár hányszor frissítem:
"Mért sebesség (megabit/s) 36.8973 mbit/s"
ez 4,5 MB, de 10-11-el is megy simán.

Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

(#2821) Syl válasza WindyJoe (#2820) üzenetére


Syl
nagyúr

Az a mérő hibátlan, a té ezt fogadja el panasz esetén. A speedtest nem érdekli őket.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2822) Brutális eb válasza Syl (#2821) üzenetére


Brutális eb
addikt

Pedig ez a "hivatalos" mérő nekem is furákat szokott mérni.

Én ezt használom seebesség mérésre itt idáig mindig a valós értéket kaptam.

[link]

Itt elkezdem letölteni a 128GiB-as csomagot és nézem szépen a leltöltő csíkom.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2823) tomazin válasza Syl (#2821) üzenetére


tomazin
veterán

Ez így nem teljesen igaz.Ha köcsög az üszis,vagy buta,akkor mondhatja,h csak ezt fogadja el.DE ez hivatalosan nem igaz,mivel az oldalra is ki van írva,h nem releváns a dolog.(speedtestet meg érdemes megemlíteni,mert ha nem egy gyökér az üszis,akkor tudja,h inkább arra támaszkodjon)
luciferk: Másik dolog,h van neked egy 10mbpses neted,és csak 5el megy akkor már reklamálhatsz és köteles hibajegyet felvenni.

[ Szerkesztve ]

(#2824) WindyJoe válasza Syl (#2821) üzenetére


WindyJoe
aktív tag

"Az a mérő hibátlan..."
"Az oldal jelenleg tesztelés alatt áll!
Az eredmények nem feltétlen relevánsak!"
Te t munkatárs vagy? :DDD

Azért speedtestel is érdekes:


Helyben nagyobb a ping és lassabb a sebesség... (:

[ Szerkesztve ]

Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

(#2825) TiMoN válasza luciferk (#2818) üzenetére


TiMoN
senior tag

ez sima ed-s mérő alap kábelnethez, a gyorsakhoz ed3 ast mondják
http://sebessegteszt.telekom.hu/ ezt :)

[ Szerkesztve ]

-TiMoN-

(#2826) Syl válasza tomazin (#2823) üzenetére


Syl
nagyúr

Én csak azt mondom, amit az ügyfeles mondott.
Én a [link] és a [link] szoktam nézegetni ha gond van. És bőven van gond :(

WindyJoe
Szerinted ha T munkatárs lennék, csapkodnám itt magam a 15 Mbites (valóságban 2-3) netemmel?
Szeptemberig köt a rablánc, de ha addig nem változik a helyzet (szerintem nem fog), szépen lemondom. Inkább mobilról netezek, azon mindig megvan a 4 Mbit.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2827) luciferk


luciferk
senior tag

Bekötötték a 15/1 kábelnettet, egyenlőre az alábbiakat mutatja sebesség teszt, hogy holnap vagy pár hét vagy pár hónap múlva milyen lesz majd kiderül. Nem vagyok egy nagy letöltő, de ha letöltök szeretném nagyjából azt a sebességet kapni mint amiért fizetek, remélem komolyan gondolta a T-Home a szlogenjét " Együtt. Veled " bár lehet, hogy ebben már egy páran kételkedtek. :)

Az alábbi kép a legfontosabb, mert ugye általában nem a teszteket töltögetjük le. ;)

(#2828) Brutális eb válasza luciferk (#2827) üzenetére


Brutális eb
addikt

Örülök,hogy miden rendben.... .... így is maradjon.

Leld benne örömöd :R

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2829) luciferk válasza Brutális eb (#2828) üzenetére


luciferk
senior tag

Köszi :R reménykedek, hogy így marad, tudod a remény hal meg utoljára ;)

Amúgy az alábbi szappandoboz kinézetű modemet hozták ( tcm420 ) gondolom, 8 éve is van, hogy megtervezték :D de jól működik és nem melegszik, vagyis ez a lényeg.

[ Szerkesztve ]

(#2830) TiMoN válasza luciferk (#2829) üzenetére


TiMoN
senior tag

Nekem is hasonló van csak az (THG 520). Frankón működik. Gondolom jól bevált darabok.

-TiMoN-

(#2831) luciferk válasza TiMoN (#2830) üzenetére


luciferk
senior tag

Amit belinkeltél sebesség mérőt az elégé valós adatokat mutat, de amit én linkeltem be, az meg sem közelíti a valós értékeket, pedig az is T-s sebesség mérő. Írtad fentebb, hogy most már egy jó ideje normálisan megy nálad a net, pedig a T-home-s fan fórumban panaszkodtál rendesen a net sebességgel kapcsolatban, fejlesztettek nálatok? vagy netán lelőtték a gerinchálózatodra kapcsolódó notórius terrás letöltőket? ;] vagy mi volt a hiba?

(#2832) TiMoN válasza luciferk (#2831) üzenetére


TiMoN
senior tag

Elértem azt h fejlesszenek így karácsony előtt a város sávszélességét megemelték igy eltűnt a gond. Persze pár hely nhh-s bejelentése kellett ehhez.
Sajnálatos módon hallgatnak az ilyen jellegű problémáról és hiába hívja az ember a 1412-t.
Verseny helyzet van a T is emelt ahogy más is csak épp a régi rendszere nem bírja fejleszteni kell az sok sok pénz.

Egyrészt megértem másrészt lesz***m hisz fizetek akkor nekem is jár. (a szám) :D

-TiMoN-

(#2833) Rick4 válasza TiMoN (#2832) üzenetére


Rick4
félisten

Elértem azt h fejlesszenek így karácsony előtt a város sávszélességét megemelték igy eltűnt a gond. Persze pár hely nhh-s bejelentése kellett ehhez.

Kifejtenéd bővebben, hogy ez hogy történt?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#2834) luciferk válasza Rick4 (#2833) üzenetére


luciferk
senior tag

A te ügyedben történt valami előrelépés, vagy stagnál az ügy?

(#2835) TiMoN válasza Rick4 (#2833) üzenetére


TiMoN
senior tag

ez egy nagyon hosszú történet. Megpróbálom tömören.

Szept., új csomagok de már a 8M is köhögött. Gondoltam ha új csomag akkor magától érthetőik h fejlesztés is van a háttérben. Megrendeltem a 15/1 es csomagot.
1 hét alatt meg is történt ment is rendesen bár este leesett a sebesség nem probléma nem volt élvezhetetlen. Jött az október sebesség nagyon leesett weboldalak hibásan v egyáltalán nem jöttek be. 1412. Jelentettem a hibát. Teltek múltak a napok nem történt semmi. Letelt a 72 óra is többszöri telefonhívások hőbörgések és t-home fórumon tett postok se voltak még elegek h tegyenek valamit. Majd jött az nhh megírtam nekik szépen h mi is van.
És lám csodát jött a levél jelezték fejlesztés lesz a városban.

Dec közepén meg is történt. kaptam kemény 3 hónap jóváírást és elnézést kértek
Grafikonon látványos a fejlesztés. [link]

Természetesen sok ideggel és tok telefonálással járt, nagy segítségemre volt a t-home fórum vezére Attila. Sok embernek sok baja van és még van türelme hozzá :)

-TiMoN-

(#2836) Rick4 válasza TiMoN (#2835) üzenetére


Rick4
félisten

Na, akkor olvass vissza, az én történetem hol áll... :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#2837) luciferk


luciferk
senior tag

Szia Brutális eb;

Látom, hogy a T iránti ellenszenved még jobban elmélyült benned ;) A T-home hivatalos fórumán jól oda mondogattál a T-nek, " A tisztelt t meg kényeztesse a LEGNEMESEBB(IGEN AZT amire mindenki egyből gondól) szervem " ...itt már nem fogtad vissza magad. :DDD

(#2838) luciferk válasza luciferk (#2837) üzenetére


luciferk
senior tag

Ha jól látom törölték a hozzászólásaidat még azt is ami nem volt sértő, meg 1 hét pihi is társult mellé, amit gondolom túl élsz valahogy. ;)

(#2839) Brutális eb válasza luciferk (#2838) üzenetére


Brutális eb
addikt

Kb 3 hónapja nem néztem fel csak ma miután megtudtam,hogy a sat tv-vel is szivatnak.Csak egy hét ban? Kértem,hogy végleg töröljenek.... :) .

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2840) Narxis válasza Brutális eb (#2839) üzenetére


Narxis
nagyúr

Az aláírásodból ítélve el nem tudom képzelni, hogy milyen interneted lesz. :D Nem mintha nem lenne igazad.. :)

Thanos was right.

(#2841) Brutális eb válasza Narxis (#2840) üzenetére


Brutális eb
addikt

Hali ma pl tökéletes.

Csak az a szomorú,hogy az eddigiekből kindúlva reggelre már se híre sem hamva nem lesz ennek mint mostanában mindig.....

Teszem hozzá lerohad a fülem a telefonálgatástól és elkoptt a kezem gépeléstől holott ezért fizetek.
(Rendben kábel leterheltség meg minden elfogadom de az,hogy stabil 18/5 nem lehet mindig az durva.Pedig az is 7 mega minusz.Sebaj az elmúlt havi átlagom 6/2 már megszoktam...)
Hú de jó lenne ha fejlesztettek volna és ez maradna ami ma. :C

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2842) Syl válasza Brutális eb (#2841) üzenetére


Syl
nagyúr

Ahogy manapság mondani szokás: besza-behu!

15/1 Mbites családi csomag. :Y Ilyet se láttam a szeptemberi csomagváltásom (8 Mbitről 15 Mbitre) óta!
Remélem holnapra nem jön vissza a szokásos 2,5/1 M :(((

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2843) luciferk válasza Syl (#2842) üzenetére


luciferk
senior tag

Na látjátok van itt download sebesség ;) végül még megérem azt, hogy csatlakoztok egy T-s fan által létrehozott facebook-os T-home rajongói klubba. ;] [link]

[ Szerkesztve ]

(#2844) Narxis válasza Brutális eb (#2841) üzenetére


Narxis
nagyúr

Akkor maradsz T-kábeles? :D

(#2843) luciferk: LOL :C

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#2845) Brutális eb válasza Narxis (#2844) üzenetére


Brutális eb
addikt

Hűségidő végéig mindenképpen......

A 6 hónap alatt amióta ismét t-s vagyok 90%-ban nem volt meg a sebességem fele sem amire szerződtem.Nem beszélve a t-sat sagem beltériről ami szintén megér egy misét.

Luciferk LOL lehet csatlakozom ezért én is a facebook-hoz? ;]

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2846) Syl válasza luciferk (#2843) üzenetére


Syl
nagyúr

Korai volt az öröm :O

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2847) TiMoN válasza Syl (#2846) üzenetére


TiMoN
senior tag

Ezért már simán lehet jelenteni, de ha tartósan garantált alá megy a sebesség akkor meg teljesen jogosan lehet hőbörögni... Kitartónak kell lenni lesz eredménye is.

-TiMoN-

(#2848) Syl válasza TiMoN (#2847) üzenetére


Syl
nagyúr

Sajnos semmire sem megyek vele. Hibabejelentés után 15-20 perccel hív a szerelő, hogy ez nem bug, hanem feature. Nem hiba, hanem túlterhelt a vonal. Hat hónapja hitegetnek, hogy jövő hónapban cserélni fogják a kütyüt az utcában. Egy 35 megabites cuccra szerintem rá van kötve legalább 100 családi (15 Mbit) előfizetés.
Ebben a pillanatban sincs meg a garantált minimum (1,5 Mbit) :O

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2849) TiMoN válasza Syl (#2848) üzenetére


TiMoN
senior tag

Szépen normálistan ki kell tölteni ezt: [link] És meglesz az eredménye. Ők már jogi úton intézik.

-TiMoN-

(#2850) luciferk válasza TiMoN (#2849) üzenetére


luciferk
senior tag

Gondolom, hogy te is ilyen úton fordultál az NHH felé ami végül is eredményre vezetett? ;) Én a Syl szaki helyében megpróbálnám. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.