Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  SZTE Infósok topicja

Hozzászólások

(#901) ALI_G válasza PazsitZ (#900) üzenetére


ALI_G
veterán

:C ügyes vagy :)) Az már asszem az előző verzióban is benne van. csak egy kis időt kell szánni a megismerésére és barátoddá válik az ETR........miket beszélek, barátoddá?!?!?! üssetek le. :))

(#902) skera válasza ALI_G (#897) üzenetére


skera
tag

Hasznos kis stuff, bár hibás itt-ott.


És eegen, mórás vagyok :D

import szte.ttk.ptm.*;

(#903) c4-eXp


c4-eXp
aktív tag

Na, nekem tegnapelőtt véget ért a vizsgaidőszak. 3.13-as átlaggal lehet valami pénzre számítani?:D

while (state(Korso) != _BROKEN) go(Korso, &Kut);

(#904) ALI_G válasza c4-eXp (#903) üzenetére


ALI_G
veterán

lehet. Sacc egy 10-est fogsz kapni.

a 3,14 szebb szám! :DD

(#905) c4-eXp válasza ALI_G (#904) üzenetére


c4-eXp
aktív tag

Hmm, az nem is rossz. Legalább a koli pénz meglenne belőle.

Majd legközelebb megpróbálom PI-re kihozni.:D

Ja, még valami. Van valakinek tapasztalata a lövészettel kapcsolatban, vagy tud róla valamit? Mert nekem most sikerült felvenni, aztán kíváncsi vaok, hogy milyen is.:)

while (state(Korso) != _BROKEN) go(Korso, &Kut);

(#906) ALI_G válasza c4-eXp (#905) üzenetére


ALI_G
veterán

PazsitZ laktársa már járt arra. Nem mondta, hogy rossz lett volna. Azt tudod, hogy valamennyit fizetni kell érte?

(#907) c4-eXp válasza ALI_G (#906) üzenetére


c4-eXp
aktív tag

Tudtam, hogy fizetni kell érte, ezért kicsit paráztam is, hogy sok lesz, de kiderült, hogy 2400 egy félévre.:)

while (state(Korso) != _BROKEN) go(Korso, &Kut);

(#908) PazsitZ válasza c4-eXp (#907) üzenetére


PazsitZ
addikt

Hát mondjuk nem tudom milyen áron számolják a golyókat, de mindegy.
Lakótársam azt mondta jó kis óra, laza amúgy meg lövöldözik az ember. Tiszta CS :DDD
Na jó annyira talán mégse, de mindenesetre úgy tudom jó. Itt van tőlünk ugy 2-300 méterre, ami még nem mellékes :D .

- http://pazsitz.hu -

(#909) c4-eXp válasza PazsitZ (#908) üzenetére


c4-eXp
aktív tag

''Tiszta CS''

Ja, óra elején ketté választanák a csoportot T-kre meg CT-kre, aztán mehet a menet.:DDD Na de viccet félretéve már tényleg nagyon kíváncsi vagyok rá.:)

while (state(Korso) != _BROKEN) go(Korso, &Kut);

(#910) ALI_G válasza c4-eXp (#909) üzenetére


ALI_G
veterán

két heccsat és már tietek is a kör ;] :DDD

(#911) skera válasza ALI_G (#910) üzenetére


skera
tag

És a lövészet CS_ vagy DE_ pályán van? :DDD :D

import szte.ttk.ptm.*;

(#912) VladimirR


VladimirR
nagyúr

szarfosetr miert hazudja azt, hogy tele van a kurzus, mikor a gyakorlaton van 3 fo felirva (vagy akar egy sem), es a max letszam pedig 20, vagy tobb, vagy nincs is keret?

(#913) kraftxld válasza VladimirR (#912) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Más kódon nincs meghírdetve?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#914) VladimirR válasza kraftxld (#913) üzenetére


VladimirR
nagyúr

multimediabol pl kilenc gyak van meghirdetve (ib041g-x, ahol x 1-90-ig megy) es mindegyikre azt mondja, hogy a kurzus betelt

(#915) DarkByte


DarkByte
addikt

Sziasztok!
A most következő félévre sikerült szakirányos tárgyat is felvennem (Szoftverfejlesztés I), és összefutottam az ETR-ben - már korábban is - az Ügyintézés->Szakirány felvétele menüponttal. Az a kérdésem lenne, hogy szakirányt mikor kell választani? :F Csakmert nem volna valami nyerő, ha most megcsinálnám a felvett tárgyat, Szoftverfejlesztés szakirányban is akarnék továbbtanulni, de mondjuk olyan helyzetbe kerülnék a miatt hogy nem választottam, hogy nem számítanak valamit rendesen be. Lehet oltári hülyeséget feltételezek, de remélem itt csak tud valaki valamit mondani a dologról. :D

(#916) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Meddig van a TO-n indexleadás???
Ma még vizsgáztam és még 2kor jegyet iratok be. Plusz még ezután van még egy aláírni valóm. Így elég esélytelennek látom ma leadni.
Ha jól látom 1-ig van nyitva a TO? levelezősöknek 3ig? :F

[Szerkesztve]

- http://pazsitz.hu -

(#917) DarkByte válasza PazsitZ (#916) üzenetére


DarkByte
addikt

Helló!
A vizsgaidőszaki hirdetmény szerint február 2.-áig kell leadni az indexet, de nekem is vannak olyan ismerőseim akik nem tudják leadni, és nem nagyon paráznak, szóval valószínűleg valamennyit lehet vele késni.

(#918) ALI_G


ALI_G
veterán

vége a vizsgaidőszaknak yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

(#919) DarkByte válasza DarkByte (#915) üzenetére


DarkByte
addikt

#915
Bocs, de erre nem tud senki valamit mondani :F Fontos lenne.

(#920) ALI_G válasza DarkByte (#917) üzenetére


ALI_G
veterán

késni nem lehet. TTK-n ált 1 napot szoktak adni plusszba, alapból pedig holnap kell leadni, vagy keddtől 1000 Ft, plussz naponta 200 Ft a késés. Csekket adnak ott a TO-n, és postán kell befizetni, hogy átvegyék az indexet.

(#921) DarkByte válasza ALI_G (#920) üzenetére


DarkByte
addikt

Ezt a fizetős dolgot nem tudtam, bár engem már nem érint. A dátumosdi meg fura, mivel a TTK oldalán a vizsgaidőszaki hirdetményben [link] az van írva hogy február 2. :F Nade ezen nem fogunk összeveszni :)

(#922) VladimirR


VladimirR
nagyúr

berlet lesz? mikortol? miert nem?
csak mert a jelenlegi holnap lejar?

(#923) ALI_G válasza DarkByte (#921) üzenetére


ALI_G
veterán

ez a 2-a igaz, de azóta megváltoztatták. szerencsére. Egyébként lehetetlen lenne mindenkinek leadni a vizsgaidőszak utolsó napján, mivan ha vki aznap vizsgázik? Vagy én pl voltam múlthét hétfőn vizsgázni, a tanárnak meg csak hétfőn van fogadóórája (GTK-s). Szóval holnap megyek oda először, aztán TO.

(#924) ALI_G válasza VladimirR (#922) üzenetére


ALI_G
veterán

na ez a kérdés engem is foglalkoztatott egész héten, hogy hogy a francba találták ezt is ki. HSZI-re bekéne nézni.


más: az áltműveket ha jól tudom ma a határidő. vigyázzatok, hogy amit nem akartok, azt adjátok le ;)

(#925) DarkByte


DarkByte
addikt

VladimirR: Az előző félévben ha jól emlékszem addig nem intézte a HSZI sem a diákigazolvány lepecsételést, sem pedig a bérlet osztást ameddig aktívvá nem tették a félévedet az ETR-ben (ehhez pedig le kell lennie zárva). Jó kérdés hogy most így van-e illetve ha így van, milyen időközönként aktiválnak (azt hiszem előző félévben vasárnap éjfélenként - is - aktivált az ETR)

ALI_G: Az EGYÉB kategóriába eső dolgok leadási ideje az ETR szerint Február 5. 23:59:59, szóval egy nappal később. A szakos és az általános tárgyak leadási határideje pedig Február 16. 23:59:59. Gondoltam beírom, mert nemrég nézegettem én is (azt hittem a tesi tárgyakat is le kell zárni 5.-éig, azt meg én nem akartam, de szerencsére nem is kell :B)

Mod: azt hiszem ide is beírom: akinek lenne most Formális nyelvek tárgya, és cserélne velem a Szerda 10-11-es gyakorlatommal, az írjon rám egy privit. (Eléggé fontos volna!)

[Szerkesztve]

(#926) ALI_G válasza DarkByte (#925) üzenetére


ALI_G
veterán

értem. szobatársamnak akkor elmagyarázom, mert neki ezek szerint az 5-e határidő 4-ét jelent :))

(#927) VladimirR válasza DarkByte (#925) üzenetére


VladimirR
nagyúr

egen, ezzel tisztaban vagyok, a kerdes arra vonatkozott, hogy lesz-e berlet (ha majd lezartam a kurzusfelvetelem)

lakotarsam ugyanis (bar fentartasokkal kezelendo meg az is, amit kerdez) azt mondja, nem lesz berlet

(#928) ALI_G válasza DarkByte (#925) üzenetére


ALI_G
veterán

A kurzusfelvételi időszak vége az Ön képzésén:2007.02.05 23:59:59.

Nekem ez van a Szabadon választhatóknál. Neked nem?!

(#929) DarkByte válasza ALI_G (#928) üzenetére


DarkByte
addikt

Nekem most 3 kategória látszik az ETR-ben:
- EGYÉB, Egyéb KPR (ennek a határideje 2007.02.05 23:59:59)
- Szakos tárgyak (nálam P002_N, Programtervező matematikus_N (2005 előtt felvett))
- Y113_N, Általános tárgyak_N/TTK (Nyelv, testnevelés, értelmiségkképző)
Az utóbbi kettő határideje nálam 2007.02.16 23:59:59

Sry, ha én értettem valamit félre, és eleve hülyeséget írtam neked, mert neked más a képzésed.

(#930) ALI_G válasza VladimirR (#927) üzenetére


ALI_G
veterán

Miért ne lenne bérlet? Ezt kifizeti az állam. Mint támogatás. Ez úgy működik, hogy van egy összeg amit szétoszthat per kopf az egyetem. Minden egyetem maga dönt az összegről. Szegeden alanyi jogon, önkényesen eldöntötték anno, hogy X pénz a bérletre megy kérés nélkül.
Lemondani persze lelehet, de kérni kell, és akkor azt a pénzt, ha minden igaz, akkor kézhez kapod (a számládon).

Csak, hogy példával is éljek, Pesten a BME-n ezt az összeget karácsonyra adják oda a hallgatóknak (ill. még jóval többet, asszem 25 000 Ft-ot kaptak idén).

(#931) ALI_G válasza DarkByte (#929) üzenetére


ALI_G
veterán

egy kicsit kezdek elveszni :) De szerintem a Szabadon választhatóak egységes időponttal vannak mindenkinek, legalább a TTK-n belül. Vagy mégsem?! :D

(#932) VladimirR válasza ALI_G (#930) üzenetére


VladimirR
nagyúr

mert ehhez meg kell egyezni a kozlekedesi vallalattal is, es amennyire tudom (ma kerdeztem a kallert), meg nincs megegyezes

(#933) ALI_G válasza VladimirR (#932) üzenetére


ALI_G
veterán

mi a hányás?!?! Tesség gyorsan megegyezni, vagy utalni a cash-t. Ma lejár a bérlet!

(#934) PazsitZ


PazsitZ
addikt

SZTE-TTK HÖK:
2007. február 05., hétfő 10:24 /Sanyi/
A mai napon lejár a féléves béretünk, de a bérlettel február 15.-ig lehet utazni.
!!!

- http://pazsitz.hu -

(#935) ALI_G


ALI_G
veterán

ja látom már beírtad.

[Szerkesztve]

(#936) DarkByte


DarkByte
addikt

Nekem elmúlt éjjel aktiválhatták a félévemet, úgyhogy hamarosan azt hiszem meglátogatom a HSZI-t. Megdőlt haverom azon nézete, hogy 24 órát egyhúzomban le kell zárva lennie, ahhoz hogy aktiválják. (Még éjfél előtt fél órával felnyitottam, meg lezártam egyszer).

Mod: csak azt tudnám hogy miért nem tudnak már elkészülni a hszi.u-szeged.hu oldallal. Egy ideje már működik a cím, de csak az Apache alap oldala jön be. Nem volna rossz, ha legalább infókat kidobálnának oda is valamilyen formában, mert pl. idén én ha nem tervezem még csak el sem megyek a TIK előtt. :(

[Szerkesztve]

(#937) ALI_G


ALI_G
veterán

ez miez má nyomi ETR...?! :W
bepipáltam még 2 órát, gyakkal együtt, és olyan hibaüzit dob vissza, hogy kurzus betelt. És ezt csak a két előadásra, a gyakokat felvette. Az előadás meg NK azaz nem korlátozott.
[kép]

(#938) Protezis


Protezis
őstag

Par elado konyv es jegyzet:
[link]

(#939) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Egy kérdés, hátha itt tudtok választ adni.

Miért szaroznak a TIK-es gépek?

Szóval van egy USB-s notivinyóm, rajta otthon telepítve FAT32 partícióra Total Commander, Skype, winamp, BSPlayer, Call of Doty united Offensive, akármi és eleddig ment minden onnan, tök happy voltam. Most meg semmi, kiírja, hogy az adott exe-t nem lehet indítani. :W

U3-as rendszerű pendrive-oknál is ad elő hasonlót? Illetve mitől van ez az áldatlan állapot? Kapok e-mailben egy videót és nem bírom lejátszani, mert ugye kodekek nem a legfrissebbek a WMP-ben, nem tudom a kedvenc netrádiómat hallgatni, mert az winamp playlistként üzemel, szórakoztatom magam, mire az ottani shareware TC-t beállítom maganak, stb... Bosszús vagyok. :(((

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#940) ALI_G válasza macilaci78 (#939) üzenetére


ALI_G
veterán

A rendszergizdák elkezdtek működni a TIK-ben, ezt én is észrevettem múlt héten. Szinte semilyen beállítási lehetőséget nem engednek...

(#941) kraftxld válasza macilaci78 (#939) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Szerintem GPO alapján korlátozzák bizonyos hash-ű programok használatát :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#942) macilaci78 válasza kraftxld (#941) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Jó, akkor itt jelezném, hogy GTK-s hallgató vagyok. :B Ami számomra érthető volt, hogy bizonyos programokat korlátoznak... :O Stimm. :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#943) ALI_G


ALI_G
veterán

Hali!

Ki adta be a szoctámot? Csak mert gondolom tudjátok, hogy kell az albérletről is aláírás a tulajtól, hogy ott lakok, meg hogy mennyibe kerül rezsivel.

valaki megtudja nekem mondani, hogy ezt a papírt kiadja az SZTE az APEH-nek, vagy belső használatra fogja használni?

(#944) cochy válasza macilaci78 (#942) üzenetére


cochy
tag

Hali.
Jelenleg a TIk-es gépeken semmilyen exe kiterjesztésű progit nem lehet futtatni. Mindez a bent hagyott torrent kliensek , illetve az állandó telepitgetések miatt vannak.
Kodeket tekintve nem tudok segiteni, ha valami progit akarsz elinditani (total commander, winamp), azt meg lehet oldani, fel kell másolni a gép winyojára (program files területe még irhato, olvasható néhol-néhol).

(#945) ALI_G


ALI_G
veterán

943?

(#946) kraftxld válasza ALI_G (#943) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Tudomásom szerint belő használatú csak. De ne vedd 100%nak!

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#947) ALI_G válasza kraftxld (#946) üzenetére


ALI_G
veterán

nem veszem 100-ra, de tény és való, hogy ez van oda írva az űrlapra. Már mindegy, a tulaj aláírta :D ma adtam be.

(#948) VladimirR válasza ALI_G (#947) üzenetére


VladimirR
nagyúr

jo egyebkent, hogy szobahoztad, nekem is ez volt a tulaj elso kerdese

(#949) ALI_G válasza VladimirR (#948) üzenetére


ALI_G
veterán

vazz mér csak most válaszolsz? :D egyébként még holnap is le lehet adni, de az is lehet, hogy még hétfőn is. ezt még a HSZI-n se tudták megmondani egy csajnak.

(#950) VladimirR válasza ALI_G (#949) üzenetére


VladimirR
nagyúr

miert? mikor kellett volna valaszolnom?

egyebkent 10-e a meghosszabitott hatarido

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  SZTE Infósok topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.