Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  SZTE Infósok topicja

Hozzászólások

(#13001) pvt.peter válasza stopperos (#13000) üzenetére


pvt.peter
őstag

Köszi az infót.
Hát már rég voltam mindkettőben :D legutoljára '14 -ben :D
Közben sikerült beszerezném az szükséges anyagokat, magától a sráctól.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#13002) Mark719 válasza pvt.peter (#13001) üzenetére


Mark719
friss újonc

Melyik informatikai végzettséggel van több lehetősége az embernek állások terén? Gazdaságinformatikus vagy programtervező infromatikus?
Szóval van olyan munka mondjuk ahol kifejezetten gazdinfó vagy proginfó diploma kell? Mert amiket mondjuk inkább a gazdinfóhoz szoktak kötni mint pl a SAP, üzleti elemző, vállalati informatika rendszerekkel kapcsolatos munkák, stb... Nézegettem az álláskereső oldalon ezeket és mindenhova elvárásnak csak annyit írnak hogy felsőfokú informatikai végzettség szükséges.
Tehát létezik olyan munka amit mondjuk vagy csak proginfó diplomával lehet betölteni vagy csak gazdinfóval? Melyik diplomával van több lehetősége az embernek, mármint melyikkel lehet többféle munkát vállalni?

(#13003) pvt.peter válasza Mark719 (#13002) üzenetére


pvt.peter
őstag

Szia,
Nincs ilyen megkötés, hogy csak proginfóval vagy gazdinfóval lehet bekerülni egy céghez, legalábbis én még ilyet nem láttam :D
A három szak között elég nagy az átfedés sztem, egyiknél sem fogod megúszni a programozást.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#13004) Dray523 válasza Mark719 (#13002) üzenetére


Dray523
friss újonc

Sziasztok!
Szakdolgozat kiírással kapcsolatban hol találok infót? Meddig kell beadni? Mi kell, hogy szerepeljen benne? Terjedelem? stb...

(#13005) Silεncε válasza Dray523 (#13004) üzenetére


Silεncε
őstag

Infók és követelmények | Határidő

Egyébként meg a temavezetod

[ Szerkesztve ]

(#13006) GaborB3 válasza Dray523 (#13004) üzenetére


GaborB3
friss újonc

Sziasztok!
Szakmai gyakorlat teljesítéséhez ki melyik céget ajánlja, ahová viszonylag könnyebb bekerülni és ahol lehet fejlődni?
Illetve mennyire szükséges az angol tudás (bár van nyelvvizsgám de évek óta nem beszéltem angolul)? Minden cégnél tesztelik a nyelvtudást?

(#13007) Bobo_07


Bobo_07
csendes tag

Sziasztok,

Van olyan aki, vagy az ismerőse államvizsgázott a járvány ideje alatt?
Mármint mennyire volt vészes, az online megvalósításban a záróvizsga?

(#13008) blessbygod


blessbygod
csendes tag

Sziasztok!
OE-NIK mérnökinformatikus bsc-t végeztem és nézelődök mi./pti. msc levelező irányába is. SZTE-n a levelező mit jelent? Minden hétvégén van oktatás, vagy félévente pár nap lemegy az anyag tömbösítve? Jelentkezhetek pti. és mi. msc-re is? Mennyire van átfedés a két szak között? Miből áll a felvételi? Nem SZTE-n végzettként is megugorható, vagy nagyon SZTE specifikus a felvételi?
Köszönöm a válaszokat!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  SZTE Infósok topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.