Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  SZTE Infósok topicja

Hozzászólások

(#401) kefete válasza ALI_G (#391) üzenetére


kefete
tag

Nekem úgy az uccsó, h ebben a vizsgaidőszakban nincs több lehetőség. Ha esetleg most sem sikerül, akkor őszre felvehetem mégegyszer, és lesz 3 vizsgalehetőségem.

Sok szerencsét mindenkinek, aki ma 11-re megy vizsgázni kalk 1ből!! :C

-= Répahegesztő kisiparos =-

(#402) ALI_G válasza kefete (#401) üzenetére


ALI_G
veterán

az 1 fokkal jobb, sok sikert tényleg, meg sok szerencsét (az is kell, ha nemtok puskázni def-et), nekem ez a 8. kalkulus 1 vizsgám :O mostmár szolidalitásból is adhatna 2-est!!!

(#403) Newlocal


Newlocal
aktív tag

Remélem mindenkinek gratulálhatok a sikeres vizsgaidőszakhoz! :C
Ugye tudjátok, hogy ma este a JATE Klubban VIZIT.
Tessék sokan eljönni, ja meg hozzatok magatokkal sok csajt is! :))

''Két dolog érdekel igazán: az állapottérmodell alkalmazása az irányításelméletben... és a p*na.''

(#404) ALI_G válasza Newlocal (#403) üzenetére


ALI_G
veterán

Ott lesz mindenki, ne aggódj ;]
amúgy meg várjá, még a tegnapit se hevertem ki, +lesz még ma vizsgám 3-tól, amire nem is tanultam még.

[Szerkesztve]

(#405) maszat válasza ALI_G (#402) üzenetére


maszat
senior tag

Ez azt jelenti, hogy kirúgtak az egyetemről?

(#406) Spyx


Spyx
tag

Most akkor mikor is lesz vizit? mert ha 23-án akkor szoptam mert holanp még vizsgázok reggel 9-től áfonyából.
Mond légyszi hogy 24-én lesz!!!

Gyötrődő halálos játék: élet! Tőled én még mit kívánnék?!...

(#407) Spyx válasza Spyx (#406) üzenetére


Spyx
tag

Ekkora egy szopást. Utánna néztem
Miért nem a végére rakják a záróbulit. Ezek nem gondolnak a szerencsétlen egyetemistákra akik még az utolsó időpontot is kihasználják. :0

Az a holnapi DJ Fraser-es f*szság igazán lehetett volna máskor is

Gyötrődő halálos játék: élet! Tőled én még mit kívánnék?!...

(#408) SzaTam válasza _Petya_ (#20) üzenetére


SzaTam
újonc

>> Nekem volt angolon egy csoporttársam, Szabó Tamás.
Szevasz Peti:) Csak nem ő is prohardveres??

(#409) maszat


maszat
senior tag

Ekkora szívást!
A fizika most már csak 2 kerdites lesz. Kár érte, mert tavaly még 7 kerditet adtak érte. Van azért jó is a dologban, mert csak 2 órás lesz az előadás és gyakorlat sem lesz belőle, ráadásul mihi bácsi sem tart már órát (legalább optimistán tekinthetek a jövőbe :DDD)

(#410) _Petya_ válasza SzaTam (#408) üzenetére


_Petya_
őstag

Valószínű, már 11 napja :)

Amúgy üdvözlet körünkben!

Petya

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#411) _Petya_ válasza maszat (#409) üzenetére


_Petya_
őstag

Itt: Bővebben: link azt írják, hogy heti 3 óra.. valamit elszúrtak? Amúgy örülök, hogy mihi bácsitól megszabadultunk, engem is ő vágott meg fizika1-ből, Szabó meg jófej.

Más: nektek mér bent van az ETR-ben az előző félévi átlagotok? Nekem még az sincs beírva, hogy nem teljesítettem a kalkulus2 gyakot...

Petya

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#412) _Petya_ válasza _Petya_ (#410) üzenetére


_Petya_
őstag

Juteszembe: nem érdekel egy albérlet? A szobatársam elkültözött, van nálam egy hely.
Ha érdekel, küldj mailt.

Ja, amúgy más is írhat, akinek kell albérlet :)

Petya

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#413) Newlocal


Newlocal
aktív tag

Sziasztok!
Albérletet keresek Szegeden, vagy albérlőtársakat, akikkel kivehetnénk egy lakást.
Akit érdekel küldjön mail-t.

''Két dolog érdekel igazán: az állapottérmodell alkalmazása az irányításelméletben... és a p*na.''

(#414) Thom!


Thom!
veterán

Mikor lesz pontosan kurzusfelvétel?

(#415) _Petya_ válasza Thom! (#414) üzenetére


_Petya_
őstag

Aug 22. 0:00.

Newlocal: megkaptad a mail-emet?

Petya

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#416) pampika


pampika
őstag

Huh,jó,hogy írtad ezt a aug.22-t :D

Van valamerre vmi tanrend féleség a neten?Mert már fél éve itt vagyok szegeden,de még az etr kissé bonyolult számomra :O
Olyasmi kéne,hogy meddig lehet beiratkozni,mert lehet,hogy még melózok az első héten pesten.

Meg ha vki tud ajánlani JÓ tanárt,kérem ne tartsa magában:
lesz lin. algom és prog. alap.Ezeket elsőre teljesíteni kéne.Fogalmam van a dolgokról,de nem akarok feleslegesen sz*pni :)
thx

(#417) _Petya_ válasza pampika (#416) üzenetére


_Petya_
őstag

Bővebben: link

Itt mindent megtalálsz.

Petya

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#418) Thom!


Thom!
veterán

Kalkulus I. kéne felvennem meg egy-pár mást is, de ez a fos csak 3. féléves tantárgyakat enged?

(#419) _Petya_ válasza Thom! (#418) üzenetére


_Petya_
őstag

Így van, nekem viszont még semmit nem engedett felvenni, mindig scritp timeout-tal száll el...

Petya

[Szerkesztve]

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#420) VladimirR válasza Thom! (#418) üzenetére


VladimirR
nagyúr

a mas felevhez tartozo kurzusokat csak a szorgalmi idoszak elejetol tudod felvenni, ekkor majd megjelenik megegy ont ott, ahol most az van, hogy az X. felevre eloirt kurzosok, es felevtol fuggetlen kurzusok
ha szerencsed van, meg lesz hely (nekem is kell kalk1, immaron harmadszor)

(#421) maszat válasza _Petya_ (#419) üzenetére


maszat
senior tag

Nah, akkor nem voltam egyedül. Elég pipa voltam, hogy nem tudtam semmit sem felvenni. Aztán 0:45-kor berágtam, mert a többiek vígan készen voltak fél egyig, nekem meg még mindig a Timeout hibákat dobta.:(((
''Gyorsan elszaladtam'' ismerőshöz és felvettem nála az órákat. De addigra beteltek a lightosabb félévez nem kötött órák: suxx:(((

Új ETR? Gratulálok! Néhány embert szívat, a többi meg simán veheti a cuccokat:(((

[Szerkesztve]

(#422) Protezis


Protezis
őstag

Elegem van az ETR-ből.
Hol volt kirakva, hogy mától (?) lehet jelentkezni? Én ETR-en eddig nem láttam.
Melyik balf@sz találta ki, hogy ne legyen feltüntetve, hányan vették fel az adott kurzust, és hogy hány hely van még? Nem, most pipa, felvétel, és ha van hely, felvettem, ha nincs, sz.pás.
Nem mellékesen vannak benne jócskán html és javascript hibák.
Várhatok szorgalmi időszakig, hogy felvegyem a krva 3. féléves tantárgyaimat.
Nem akarok nevet írni, de az oprendszerek előadó csinálja az ETR-t? Nem tudom, csak ilyet hallottam.
Miért nem lehet egy-két normális funkciót is beletenni ebbe a szarba? Mint pl: belépésnél megnézi, hogy milyen számodra kötelező órákat hirdettek meg a legutóbbi bejelentkezésed óta, és felsorolja azokat egy kibszott nagy villogó ablakban. Vagy mondjuk RSS-sel látható lenne, ha meghirdetnek egy kurzust. Nem, még így véletlenül kevesebb anyázás menne, és talán nem az ilyen hülyeségekkel idegesítené magát az ember félévkezdés előtt.

(#423) Protezis válasza maszat (#421) üzenetére


Protezis
őstag

Jaa. Jön az ETR 2.0
Ami most van, biztos a Beta 1. De akkor mi lesz a véglegesben? :Y (vagy ez már az?)
Lehet visszarakják majd a sokak által kedvelt Órarendet. :((

(#424) VladimirR válasza Protezis (#422) üzenetére


VladimirR
nagyúr

1: kari naptarban kb nyar elejetol ki van irva, hogy mikortol van kurzusfelvetel
2: ha raboksz a kurzus nevere, latszik a jelenlegi letszam (sot, a jelentkezettek neve is)
3: nem az aktualis felevhez ytartozo targyakat mar tavaly is csak a szorgal;mi idoszak kezdetevel; lehetett felvenn (mert gondolj bele, megiscsak fontosabb, hogy minden elsos fel tudja venni a kalk1-et, mint 600 masodikos, meg 200 harmadikos)
4: az etr-t ok csinaljak => Bővebben: link
szoval ez tobbsegeben juzer error (ettol persze az etr kozel sem tokeletes) :P

(#425) Protezis válasza VladimirR (#424) üzenetére


Protezis
őstag

1. Ez hol van?
2. Miért kell rábökni? Nem célszerűbb az eddigi külön oszlopos megoldás?
3. Sajnos tudom. Viszont szerintem egyáltalán nem fontosabb. Annyi férőhely van gondolom, hogy a bukottak is fel tudják venni. Vagyis eddig sose maradt le senki. Innestől miért nem egyenlőek az esélyek?
4. Közel sem tökéletes? Enyhe kifejezés. Az általam elmondott 1-2 példa szerintem nagyságrendekkel megkönnyítené a hallgatók dolgát. És ez csak pár példa.
+1 Hibák: nézd meg ff-el, és lesd meg a Javascript konzolt.

(#426) VladimirR válasza Protezis (#425) üzenetére


VladimirR
nagyúr

1: Bővebben: link (erdekes, nincs benne...akkor valahol mashol lattam, de az biztos, hogy az egyetem oldalan)
2: csak :P
3: nem, nincs mindig annyi ferohely...tudom

+1: szarfosfirefox ;]

(#427) _Petya_ válasza VladimirR (#426) üzenetére


_Petya_
őstag

1. itt Bővebben: link láttad szerintem.

Amúgy én attól lettem nem kicsit ideges, hogy a naptárban az áll: nem félévhez kötött kurzusok szept. 1-től, és egy 3-as felső index a ttk-ra vonatkozóan. Namármost ezért én csak a 3. féléves szakos tárgyaimat vettem fel, nem is néztem mást. Haver szól reggel, hogy fel lehet ám venni a félévtől független szabadon választhatókat is. És tényleg, mind betelt... jó mi?

2. Mennyivel nagyobb a szerverterelés, ha mindenki egyesével rábök minden kurzusra? (Ráadásul olyankor még a régi fajta lista letöltése is több perc...)

3. Valóban, pl architektúrából is csak 28gyak*25fő=700 hely van, ez biztos nem lesz elég...

Petya

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#428) VladimirR válasza _Petya_ (#427) üzenetére


VladimirR
nagyúr

3: tavaly 1 nappal a kurzusjelenykezes vege elott tudtam csak felvenni a kalk1-et, mert egyszeruen nem volt hely gyakorlaton, de Te biztos jobban vagod, hisz ilyen ugyesen ki tudod szamolni
azt hiszem ezzel nem tudnek vitatkozni....de nem is igazan akarok, maghajlok inkabb tudasod, es jolinformaltsagod elott

viszlat

(#429) _Petya_ válasza VladimirR (#428) üzenetére


_Petya_
őstag

Már nem azért, de szerintem te összekeversz engem Protezissel. Vagy nem? Ha mégsem, akkor mi a bajod velem?

Petya

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#430) Protezis válasza VladimirR (#428) üzenetére


Protezis
őstag

Szvsz ha nem maradt volna hely, akkor is felvettek volna valamelyik csoportba.
Legfeljebb be kellett volna menni a TO-ra. (ahol egyébként nagyon segítőkészek a hölgyek)

Mod: Csak tudnám, miért vagy ilyen morcos ma. Talán az ETR miatt? :C

[Szerkesztve]

(#431) VladimirR válasza _Petya_ (#429) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nem, keverlek ossze vele, marcsak azert sem, mert vele elobb beszeltem meg msn-en, mint hogy Te irtal volna
bajom pedig annyi van veled, hogy olyan szepen kiosztottal (''25*28=700'' - remlik?), annak ellenere, hogy odairtam, hogy ''tudom'' (lehet nyomatekositani kellett volna, hogy ''tudom baszdmeg, ne koss bele'')
ha tudom (es itt ertsd ugy, hogy ''tudom maszdmeg''), hogy igaz, amit irok/mondodk, kisse rosszul viszelem a gunyos megnyilvanulasokat

Protezis: hmmm....biztos, hogy mi egy to-hoz tarozunk? (tegnap volt egy olyan hozzaszolasom, amit ellenszuloznom kell, ezert ma mindenkivel fasz vagyok ;])

[Szerkesztve]

(#432) Protezis válasza VladimirR (#431) üzenetére


Protezis
őstag

Biztos. Gondolkodtam, tegyek -e oda smileyt, de reméltem így is egyértelmű :P
Lehet, hogy egy nőnapi virágcsokor hatására megenyhülne a főnöknéni szíve :C

Ne civakodjatok. Az nem lehet, hogy SZAR-ból van elég hely, kalkulusból meg éppenhogycsaktalán? Peace! ;)

(#433) _Petya_


_Petya_
őstag

bajom pedig annyi van veled, hogy olyan szepen kiosztottal (''25*28=700'' - remlik?), annak ellenere, hogy odairtam, hogy ''tudom'' (lehet nyomatekositani kellett volna, hogy ''tudom baszdmeg, ne koss bele'')
ha tudom (es itt ertsd ugy, hogy ''tudom maszdmeg''), hogy igaz, amit irok/mondodk, kisse rosszul viszelem a gunyos megnyilvanulasokat


Egyáltalán nem osztottalak ki, és nem beléd kötni akartam, hanem épp ellenkezőleg, igazat adtam neked. Valóban kevésnek tűnik 700 hely, hiszen 2003-ban 602-en, 2004-ben 680-an vették fel. Ennél most csak több lehet. A csoportoknál sem mind 25 fős, van 20-as is, így még 680 fő esetén is kevés lesz a hely.

Ja, és nem szokásom belekötni senkibe, sem gúnyos megnyilvánulásokat tenni, pláne nem itt...

Petya

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#434) VladimirR válasza _Petya_ (#433) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ezesetben elnezest, felreertettelek

(#435) _Petya_ válasza VladimirR (#434) üzenetére


_Petya_
őstag

Semmi gond.

Petya

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#436) Protezis


Protezis
őstag

Most kaptam levelet a BME-től, hogy náluk végzem a 3. évet. Mellékeltek térképet, az órák fel vannak sorolva stb. Csak épp az a gond, hogy
1. Nincsenek meg az előfeltételei a kurzusoknak
2. Amikor felvettük legutóbb az indexet, kaptam papírt, hogy hol akarom folytatni a tanulmányaimat. Természetesen Szegedet jelöltem be.

Nyugtassatok meg, hogy minden elméletileg 3. éves kapott ilyet, és figyelmen kívül hagyhatom.
Mindenesetre nem hazudtolja meg magát az SZTE, keverik a szart rendesen. (De lehet, hogy a BME is beállt a sorba)

(#437) Protezis válasza Protezis (#436) üzenetére


Protezis
őstag

Műszaki infósok help me!

(#438) _Petya_ válasza Protezis (#437) üzenetére


_Petya_
őstag

Megkaptam a leveled, de nem tudok válaszolni, nem megy a gmail, de nem adom fel...

Petya

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#439) Protezis


Protezis
őstag

ETÜ-n keresztül elküldött levelemre érkezett a válasz:
''...A Pestről kapott levelet tekintse tárgytalannak. Tanulmányait szeptembetől itt Szegeden kezdheti meg....'' :C

(#440) _Petya_ válasza Protezis (#439) üzenetére


_Petya_
őstag

Tehát indulnak itt is BME-s tárgyak?

Petya

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#441) Protezis válasza _Petya_ (#440) üzenetére


Protezis
őstag

Ez szerintem nem azt jelenti, hanem azt, hogy aki 3. évben nem akar BP-re menni, az maradhat Szegeden (még ha kapott is levelet a BME-től). És legfeljebb később megy.
Amúgy egyszer hallottam egy beszélgetést: egyik srác mondta, hogy ő menni akart Pestre, de nem volt hely. Tehát nem hogy kötelező 3. évben elmenni, hanem úgy néz ki, kiváltság.

(#442) _Petya_ válasza Protezis (#441) üzenetére


_Petya_
őstag

Kiváló.

Egyébként itt: Bővebben: link a jobb oldalon az van, hogy 5.-étől lehet más féléves tárgyakat felvenni. Szerinted igaz?

Petya

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#443) Protezis válasza _Petya_ (#442) üzenetére


Protezis
őstag

Eddig 5-ről tudtam, de pont ma hallottam 1-jét. Nem tudom, melyik az igaz. 5-ét több helyről hallottam. Sajnos csak ilyen infók állnak a rendelkezésemre.

Mod: pontosabban tegnap :)

[Szerkesztve]

(#444) ALI_G válasza Protezis (#443) üzenetére


ALI_G
veterán

Hi all!

Igaz! 5től lehet felvenni más féléves tárgyakat, most olvastam a TTK HÖK honlapján.

Vki megtudja mondani, hol találom a TTK TO honlapját? Nem találom.

mod.: megvan: Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#445) Protezis


Protezis
őstag

ETR leállt szinte. Most van a bukottak napja? :F
Mod: Igen, ma van a nagy Nap!

[Szerkesztve]

(#446) VladimirR válasza Protezis (#445) üzenetére


VladimirR
nagyúr

most akkor megsem 5-en?

(#447) Protezis


Protezis
őstag

Havernak valami csoda folytán sikerült elérnie a tantárgyfelvevős részt, így felvette nekem az órákat. 1 gyakorlat hiányzik csak, arra nem volt már hely. Én még mindig nem tudok eljutni odáig. 3 böngészővel próbálkozom folyamatosan 0:10 óta. Most fejeztem be, megyek aludni. Elegem van. Bár kicsit megnyugtat a csaknem teljes siker.

(#448) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Most kemény leszek....

Az összes nagyf@rkú néger rakja meg azt aki kitalálta ezt a nyavajás etr-t meg azt is aki ezt kezeli...
Mivel nyaralni voltam, és tudomásom szerint (mivel ezt se írják az etr-be) szept1-től lehetett ÁM + nyelv tárgyakat felvenni, így aug 31-én este 23:30tól elkezdtem nézni.. ekkor hidegzuhanyként ért, hogy módosították a határidőt 29-re. :U
Most mindenkinek percenként sasolnia kellene ezt a fost, hogy tudjam mikor mi változik????
Ha meg van adva a mail címem, mi a f@szért nem lehet küldeni egy tetves mailt, hogy figyi mán, változás lesz :F
Természetesen az összes kurzus betelt....
Egyébként szerintem nagyon kevés tesi van ennyi emberre....
Az ám tárgyakról nem is beszélve. Egyik hitványabb mint a másik, és rettentő kevés van, valamit sehol sincs hely....
Miért nem lehetne azt megcsinálni, hogy külön mezőben tárolják az órák időpontját, és egyszerűen figyelni lehetne tárgyjelentkezéskor, hogy van-e ütközés.
A kurzusfórumot miért csak úgy olvashatom, hogy felvettem a kurzust? Kíváncsi lennék pár tárgynak a fórumára, hátha írnak valamit róla, de a nélkül nem nézhetem meg hogy felvettem, de nem vehetem fel, mert nincs hely... 22-es csapdája.
Emberkéknek miért nem lehet üzenetet küldeni?

stb...stb.... gondolom ezt is közbeszerzésbe csinálta valaki (jóskapista nagyfejes haver-sógor jóbarátja x% részedést adva) millió pénzért... Sebaj, jön a 2.0 ami tuti szarabb lesz... egyébként szégyen, hogy 3 év alatt nem tudtak ezen a foson fejleszteni semmit...
:(:(:(:(:O

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#449) Protezis válasza kraftxld (#448) üzenetére


Protezis
őstag

Egyetértek veled.
Itt egy kis info, hétfőn nem lesz tanítás: Bővebben: link
Ezt is vmelyik tantárgy fórumán olvastam. Nem igaz, hogy nem lehet minden infot egy helyen leírni, esetleg -emailben figyelmeztetni rá.
Mondhatnánk, hogy lehetne rosszabb. Ott a Neptun. De miért a Legszarabb címért folyik a versengés? :U

etrM menüpontban van 1-2 érdekes dolog.
Kívánja-e hogy emailen kapjon üzenetet?. Ez mire vonatkozik? Be van jelölve 1-2 hónapja, most órajelentkezésnél sem kaptam soha e-mailt.
ETR fórum-nál miért nincs egy topik sem? Ja, mert itt mindenki fikázná?
[L]ETR Gyik[/L] sem nyújt több tartalmat.

[Szerkesztve]

(#450) kraftxld válasza Protezis (#449) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ez csak a TTK-ra vonatkozik, vagy mindenkire? Mert nekem nem derül ki egyértelműen...

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  SZTE Infósok topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.