Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37695) tserrof77


tserrof77
senior tag

...úgy látszik, ilyen retró-hétvége van... ma egy Asus A3-as laptopot hoztak újratelepítésre. Nagyarcként rámentem win7/32bittel, aztán végül a 915-ös chipset VGA kifigtt rajtam... Felrakom, jó, felbontást tudom állítani. Újraindítom, visszarakja 800*600... :Y wtf... driver újrafel, oké. Telepítgetek ezt-azt, megint kért valami újraindítást. Megint visszarakta a vga-t szabványosba... :U :U WTF?!?!? Ja, természetesen a gyári Asus (egyébként xp-s) driver. _NA jó, nézzünk intelnél valamit... semmi használható... DRP... ugyanaz, mint a gyári asus driverrel. :((( :((( 3 óra szórakozás után feladtam, ügyféllel közöltem, hogy XP marad... Ja, nekik se sikerült rá a Win7, elfelejtett szólni... (óóó...hogyaza, kösziiiiii) Szóval xp fel, driverek fel, és lám, működik. :C:C Kiváncsi leszek, holnap még esetleg hoznak-e be egy 286-ost, hogy tegyek rá win10-et... ;] ;]

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.