Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38301) FoxiestFox válasza SP4C3 (#38296) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hungarian Confirmed. :(

(#38302) SP4C3 válasza FoxiestFox (#38301) üzenetére


SP4C3
veterán

Sup? Mit írtam el? Ahol hiányoznak az ékezetek, ott épp ettem. :F

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#38303) Pttypang válasza SP4C3 (#38299) üzenetére


Pttypang
veterán

Inkabb a teljesitmenyt nezd, amit letett ag asztalra, hogy meg akart csinalni valamit es megcsinalta. Teljesen mindegy, hogy nez ki.

Everybody lies.

(#38304) FoxiestFox válasza SP4C3 (#38302) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ahogy írták is, egyik legundorítóbb dolog ilyesmi miatt beleállni valakibe, vagy leszólni.. de ez a tipik magyar hozzáállás.. kb nem tetszik a fejed? bszódj meg. :(
Én az összes ilyen felszínes suttyót leépítettem a személyes környezetemből, de lépten-nyomon belétek botlik az ember internetes fórumokon, Fb-n, és már itt is.
Főleg, hogy abszolút rendben van a srác, normálisan van felöltözve, a korához képest rendben van a beszéde, szórakoztató a sztorija, a hosszú haj pedig sosem volt ciki, max bizonyos körökben, de azok szóra sem érdemesek. :)

(#38305) SP4C3 válasza FoxiestFox (#38304) üzenetére


SP4C3
veterán

Kikérem magamnak, nem vagyok magyar. Majd ha a gyereked így fog kinézni:

Akkor is jusson majd eszedbe az amit most itt leírtál.

Vannak normák és egyebek. Bizony ha velem jönne szembe egy ilyen állat (videóban szereplő fiatalember) azt meghívnám egy sörre (vagy amit épp iszik) és megnyírnám. Simán elhanyagolták a szülei. :B

Apropó magyarok. Amit én látok, hogy irtózat elszaporodtak a páwák.. (magukat s.w.a.g. - yolo lelki sérülteknek bekategorizáló egyének). Az is "normális" ugye?

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#38306) lezso6 válasza SP4C3 (#38305) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A páwa az egy másik kategória. Azok az elnőiesedett férfiak vagy metroszexuálisok. Attól még, hogy valakinek hosszú a haja, nem lesz metro. Meg aki metro, az se homokos.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#38307) SP4C3 válasza lezso6 (#38306) üzenetére


SP4C3
veterán

Csak egy példát hoztam fel. Azt a példát ami leváltotta az "emo" zsíros vasalt hosszú szembelógó trehány hajviseletet. Speciel ha a fiam metroszexuális lenne és rúzsozná magát meg borotválná a lábát, akkor azt úgy könyvelném el, hogy csődöt mondtam apaként. Az előítélet nem (nem rasszizmus) feltétlenül rossz, a sztereotípiákkal egyetemben.

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#38308) FoxiestFox válasza lezso6 (#38306) üzenetére


FoxiestFox
félisten

+1
Brutál sokan képtelenek különbséget tenni..

[ Szerkesztve ]

(#38309) DeltaPower válasza FoxiestFox (#38308) üzenetére


DeltaPower
őstag

Nem is olyan régen még minden másodiknak ilyen haja volt:

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#38312) ViZion


ViZion
félisten

ejj, ne durvuljatok. Nálunk a cégnél is rohangálnak ezek a csajos fiúk. Kollégám azt mondta, h inkább egy szép fiút, mint egy ronda nőt... ;] :DDD
Másrészt elég fura, h a nőknek ezek a nőies "férfiak" jönnek be. Rohadtul nem értem, mindenhol kockahas reklám, utcán meg 80% ilyen izé... :U
Szerintem ez is csak divat, mint a kefe fej, meg régen a középen szétválasztott haj. Nekem betonra van zselézve, szép tüskés már 2006 óta, előtte lenyalt zselés vagy kócos zselés volt, akkor meg ez nem tetszett senkinek.

Látom közben cbfman hsz-t törölték is...

lezso6: OK, kopaszoknak könnyű. ;]

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#38313) lezso6 válasza ViZion (#38312) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nekem olyan hajam van, hogy felkelek és tökéletesen kész. :DDD

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#38314) Pttypang


Pttypang
veterán

Hisztizzetek még kérlek, hogy mennyire zavar, ahogy mások kinéznek. Mi ez, nyugdíjasklub? Mintha nem lenne jobb dolgotok. :U
Röhögjetek rajta egy jót, ha annyira akartok, de ennél többet nem igazán érdemes energiaként ebbe a történetbe tenni.

Everybody lies.

(#38315) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Minden mentalitás kérdése. Londonban, a Green Parkban ültünk egy padon páran és beszélgettünk, előttünk egy beton sáv bringázóknak, deszkásoknak meg korizóknak. Jött egy Afrikai srác jó tempóban, majd akkorát esett tőlünk kicsit távolabb, hogy hallottuk, ahogy csattant a betonon. Kb. hatan futottak oda hozzá azonnal felsegíteni, vizet adtak neki, majd amikor megbizonyosodtak róla, hogy a térd,- és könyökvédőinek hála egyben van, továbbengedték. Megnézném ugyanezt a scenariot itthon...

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#38316) lezso6 válasza *Ropi* (#38315) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Itthon nemsok afrikait látni, szóval szerintem az emberek inkább beszarnának. :D Én is így voltam, amkor először találkoztam egy fekete cserediákkal egyetemen. Épp szállok be a liftbe, erre a semmiből ott terem, rámköszön, hogy "szia", én erre majd összecsinálva magam mondok egy bátortalan "hello"-t. Aztán liftezés közben azon idegeskedtem, hogy milyen hülyén viselkedtem. De így utólag belegondolva szerintem levágta, hozzászokott már, sőt lehet direkt csinálja, hogy figyelje az emberek reakcióit. :D

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#38317) azbest


azbest
félisten

Nem is értem, hogy ilyen kinézetű suttyók hogy lehetnek szabadlábon, úgysem lesz belőlük semmi ;]

Mindenütt csak a hippik

[ Szerkesztve ]

(#38318) -=RelakS=- válasza azbest (#38317) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Az a kis balf4x a bal alsó sarokban tuti már éhenhalt egy árok szélén...

;]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#38319) Klaus Duran válasza -=RelakS=- (#38318) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Csak nem a kicsi Billy.

A videós csávóval meg semmi baj. Főleg ha a 2010 körüli homár emo-s irányzatokhoz viszonyítjuk.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#38320) *Ropi* válasza lezso6 (#38316) üzenetére


*Ropi*
félisten

:D Egyébként azért írtam Afrikait, mert nem akartam simán lenégerezni.

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#38321) Intelligencs válasza *Ropi* (#38320) üzenetére

Szerintem meg simán jó a néger szó, semmi bántó nincs benne. Csak a fasz PC-skedés hatására gondolják azt sokan, hogy sértő. Magyarul a nigger szó a sértő.

The Amiga, Born a Champion

(#38322) *Ropi* válasza Intelligencs (#38321) üzenetére


*Ropi*
félisten

Igaz. :)

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#38323) Balinov válasza *Ropi* (#38320) üzenetére


Balinov
félisten

Szerecsen, Ropi, Szerecsen...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#38324) *Ropi* válasza Balinov (#38323) üzenetére


*Ropi*
félisten

Hiperpigmentált? :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#38325) shteer válasza Balinov (#38323) üzenetére


shteer
titán

Feka? :F

:P

..szerintem jónak tűnik

(#38326) azbest válasza Balinov (#38323) üzenetére


azbest
félisten

biztos nem egy szaracén egy ördögi szekéren :DDD

(#38327) TaaT


TaaT
veterán

Give them hell Ukraine!

(#38328) Silεncε válasza TaaT (#38327) üzenetére


Silεncε
őstag

Rend a lelke mindennek :) ;)

(#38329) shteer válasza TaaT (#38327) üzenetére


shteer
titán

a zsenik uralkodnak a káosz felett

..szerintem jónak tűnik

(#38330) SityiSXT válasza shteer (#38329) üzenetére


SityiSXT
őstag

... és szívnak a lassú gép miatt, mert az a sok-sok thumbnailt ki is kell rakni... ;)

(#38331) Pttypang


Pttypang
veterán

Nem értem.
Hirtelen jo otletnek tunt, hogy kinyomtatom a jegyzetet, gondoltam eloszedem a kifejezetten oreg multis, tintas nyomtatot.
Hp psc 1110 a becses készülék, amikor eltettem pár éve, épp hisztizett, töltés után is úgy gondolta, hogy nincs benne papír, karácsonyfa, nekem nem volt rá időm, eltettem a sufniba.

Most előszedtem, rádugtam a w10-es laposra és mintha teljesen természetes lenne, ki is nyomtatta nekem az egészet.
Nem értem. Magic! :DDD

Everybody lies.

(#38332) ViZion válasza Pttypang (#38331) üzenetére


ViZion
félisten

Az idő sok mindenre gyógyír... :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#38333) Pttypang válasza ViZion (#38332) üzenetére


Pttypang
veterán

Feltoltottem tintaval es azota ures oldalakat nyomtat. :DDD

Everybody lies.

(#38334) jimmy399 válasza Pttypang (#38333) üzenetére


jimmy399
senior tag

Tervezett elavulás esete forog fent. :B

--- N/A ---

(#38335) Pttypang válasza jimmy399 (#38334) üzenetére


Pttypang
veterán

Marmint a user elavulasa, a felbukkano osz hajszalak altal?
Nem, azert ez keves ahhoz, mar kuzdok a tortenettel, nyomtatni fog, megpedig rendesen, nem kerdezem, hogy mit szeretne. ;]

Everybody lies.

(#38336) DJGABI válasza Pttypang (#38331) üzenetére


DJGABI
addikt

húú melóba egy olyan nyomtatóval szívtam csomót, w7 x64 drivert mire találtam hozzá...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#38337) Pttypang válasza DJGABI (#38336) üzenetére


Pttypang
veterán

De a w10 ugy gondolta, hogy oke, akkor o ezt ugy mondjuk kezeli es felismeri es kesz. Pedig alapbol arra keszultwem ,hogy na, ugyse fogja felismerni, driver meg nyilvan nem lesz hozza. Pozitiv csalodas, a vegere par full szines oldalt kinyomtattam vele, amik ugye uresen lejottek, aztan mostanra magara talalt es mar egesz olvashatoan nyomtatott nekem par oldal szoveget, annyi kellett csak, ahhoz kepest, hogy ingyen van, nem rossz.

Everybody lies.

(#38338) Silεncε válasza TaaT (#38327) üzenetére


Silεncε
őstag

Amúgy ez nagyon durva, de nálunk az összes tanári laptop asztala hasonlóan néz ki. Mindent az asztalra pakolnak ki, nem lehet már a háttérképek se látni, aztán csodálkoznak, hogy a 2010-es 2gb@core 2 duo Asus laptopok olyan lassúak, mint a tetű....

(#38339) -=RelakS=- válasza Silεncε (#38338) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

A legjobb, mikor a júzer kihányja az asztalra az exe-t, az meg nem tud elindulni.
Átrakattam egy értelmes mappába, onnan meg vígan ment :)

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#38340) #64791808


#64791808
törölt tag

Ez a problema egyidos az "asztal" megjelenesevel. A legtobb emberrel nem lehet megertetni, hogy az asztal NEM tarolasra valo. En feladtam. Azzal szoktam jatszani az ilyen teleikon-asztalokon, hogy ujrarendeztetem az ikonokat. Minden meglesz, de minden mashol, aztan keresgelj.

* :D insert evilest thing on Earth pic :D *

Szerk Relaks: lehet az uberelni. Mikor a csavo letolt valami progit, es az asztalra bontja ki. A program az alkonyvtarakkal, dll-ekkel, ini-kkel es az exe-vel ott csucsul az asztalon, es ugy hasznalja...

[ Szerkesztve ]

(#38341) pető bá' válasza TaaT (#38327) üzenetére


pető bá'
őstag

Egy ismerősöm sztorija alapján: volt egy jóember, aki megvette élete első számítógépét. A rendszer 250GB + hdd-vel rendelkezett, de a user hamarosan jelentkezett segítségért, mert az egy hét alatt megtelt. Igen, elfogyott a hely az asztalon..

"... and I hope you have a great day!"

(#38342) -=RelakS=- válasza #64791808 (#38340) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Kollégára azért is szóltam rá, hogy egy gyök egyszerű .dat fájlt ne az asztalon tároljon.
Program: Importáljuk be a .dat fájlt az MS adatbázisba. Tekeri a bitet, majd hibaüzenet.
Átraktuk a dokumentumok mappába, onnan meg simán megvolt :DDD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#38343) #21346560


#21346560
törölt tag

Az ugye mindenkinek megvan, hogy az asztalt szkrínshátoljuk, betesszük háttérképnek, és az ikonokat eltávolítjuk az asztalról?! :DDD

(#38344) Silεncε válasza #21346560 (#38343) üzenetére


Silεncε
őstag

Igen, ezt egyszer az egyik haverunkkal megcsináltuk. Szegény húsz percig próbált rájönni mi lett a gépével. :DD Mondjuk mi meg emellé a tálcát is automatikus elrejtesre állítottuk

[ Szerkesztve ]

(#38345) cbmfan


cbmfan
senior tag

még jobb: törött kijelző képernyővédő plusz egér és billentyűzet lehúzva. garantált őrjöngés.

végső döfés: hosts fájlban kedvenc oldalai átirányítva localhostra, vagy bármi másra. megcsináltam párszor, senki nem jött rá :)

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#38346) #64791808 válasza pető bá' (#38341) üzenetére


#64791808
törölt tag

Ikonmeretet levenni minimalisra harom kattintassal. Bovitettuk. 15 Ezer.

Runo: igen-igen, zsenialis huzas :D

A masik meg, hogy ket egymas mellett allo gep egeret keresztbe kotni...

[ Szerkesztve ]

(#38347) ViZion


ViZion
félisten

exmunkahelyemen az egyi kollégánál kivettem az ESC-et, és odaírtam cetlin: NO ESCape!
Neten láttam, IRL is működik :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#38348) -=RelakS=- válasza #64791808 (#38346) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Keresztbe kötés.
Főiskola, álló házak az asztalon, gépek egymás mellett. Bal kezes haver lekapcsolja a gépet, Win98 kiírja, hogy most már kikapcsolhatod, megnyomja a gombot... és a felirat nem tűnt el. Ő ezért nézett hülyén, a szomszédja meg azért, mert hirtelen elsötétült a képernyője :C

Jaigen, optikai egér aljára trollfészt ragasztani? :)

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#38349) bendess7891


bendess7891
csendes tag

Egy épp megfelelő cellux darabbal leragasztani az USB érintkezőit belülről? Mi ezt egy szétcsatolós headset csatlakozójában játszottuk el... Ne menjen az ember szabira, ha jó kollégái vannak :)

(#38350) wwenigma válasza customer114 (#38202) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Maradhattál volna tovább i9 kapcsán, mert igy le vagy maradva. :D [link]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.