Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38551) vallas


vallas
senior tag

Nálunk már az az alap, hogy ha új user laptopot kap, akkor laptop, dokkoló, monitor....
aztán, hogy hogy használja, az már nem érdekel.....

azt bírom, amikor 15-s FHD laptop, és régebbi 19-s 1440*900-s monitor , és klónozva, hogy a laptopon is csak a kisebb felbontás legyen fekete kerettel... kérdeztem beállítsam e , de azt mondták így a jó... :DD

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#38552) DJGABI válasza vallas (#38551) üzenetére


DJGABI
addikt

"15-s FHD laptop, és régebbi 19-s 1440*900-s monitor , és klónozva"
brr őrületbe kergetne hogy előttem a 2 kijelző és ugyanaz a tartalom van rajtuk

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#38553) bucihost


bucihost
senior tag

Igaz nem számtech bolt, de majdnem.... mai szösszenet.

- hőőő"
- szia neked is
- telefont akarok venni!
- milyen árban?
- mi az hogy milyen árban? Te fizess nekem..
- akkor el akarod adni a telefonod?
- igen!
- és milyen telefonod van?
- neked ahhoz mi közöd van??
- szia
:W :F

(#38554) ViZion válasza bucihost (#38553) üzenetére


ViZion
félisten

hogy ezek miért nem halnak ki? :U
Nálunk aláírásbélyegzőt akart csináltatni egy asszonyka még anno a nyomdában, mondtuk, h 4-5 aláírás kell, amit scannelünk és a használhatót kapja bélyegzőn. Aláírt egy papírlapra, majd nem akarta odaadni, mert hát na, veszélyes. Mondtam, h így ránézésre ha tudnám csinálni, már nem itt dolgoznék... elsétál, vagy kell a bélyegző? :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#38555) tserrof77


tserrof77
senior tag

Nálam tegnapelőtt járt egy nénike, aki a vasalóját szerette volna megcsináltatni... :B

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#38556) Melack válasza tserrof77 (#38555) üzenetére


Melack
veterán

Nem volt elég hőleadása az AMD prociknak vagy mi? :Y

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#38557) bucihost válasza ViZion (#38554) üzenetére


bucihost
senior tag

Nagy az isten állatkertje....
ez az üzlet régen (~ 4 hónapja) még hentes volt. Azóta "kicsit" átalakult. Kirakatban tv, telefonos kiegészítők stb. Nézik az üzletet, majd bejönnek:

- ez már nem a hentes üzlet?
Vagy:
- itt hitelt lehet venni?
vagy:
- borotva pengét árultok?
a legjobb:
könyékik benne vagyok egy telefonban, ripityára szétszedve. Mellettem multiméter + forrasztó állomás, csipeszek csavarhúzók. Bejön az ipse, majd:
- had kérdezzem már meg, szervizeléssel foglalkoztok?
- NEM!!! :DDD

(#38558) bullseye válasza bucihost (#38557) üzenetére


bullseye
addikt

És ha az ebédszünetedben, hobbyból műtöd a telefont???

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#38559) azbest válasza bucihost (#38557) üzenetére


azbest
félisten

há' mé'?
Ha bemegyek a henteshez és látom, hogy éppen szétbontotta a portákát, akkor joggal gondolhatom azt, hogy épp kicsontozza ;]

(#38560) bucihost válasza bullseye (#38558) üzenetére


bucihost
senior tag

Jogos! de... az üzleten nagy betűkkel / plakáttal ki van írva, hogy szerviz (is) :N

(#38561) Pötyi válasza azbest (#38559) üzenetére


Pötyi
őstag

Hát végül is, nem biztos, hogy a hentes bontja szét a desznyót. Lehet, hogy éppen szívműtét van.

:DDD

QNX is cool!

(#38562) customer114 válasza Pötyi (#38561) üzenetére


customer114
senior tag

Igen, pészmékert szerelnek az asztalon.

(#38563) azbest válasza customer114 (#38562) üzenetére


azbest
félisten

a magyar műtősök is az obiba járnak fúróért :P Meg sem lepődnék :P

(#38564) ViZion válasza bucihost (#38557) üzenetére


ViZion
félisten

annó németben dolgoztam, fagyizóban. Német humor herold odajön az ablakhoz, a fagyispult elé áll:
- van fagyi?
- Megyek, megkérdezem a főnököt...
És besétáltam. Mondtam a főnöknek röhögve a sztorit, de közbe már a polgár is jött, hogy hát ez mi?
Mondom értem a viccet, de nem szeretem... ;]

#38563 azbest: bocs, de nem igaz amit írsz. Mindenki tudja, h ha kórházba mész, akkor ezeket is (meg gyógyszert, kötszert, etc.) vinned kell... :K :DDD
jah, és kaját is, az a biztos. :D

out: ehh, kapja bé neked a fűnyíró. nem kellene olyan proxy-t használni, ami szűri a legjobb oldalakat.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#38565) tserrof77 válasza bucihost (#38557) üzenetére


tserrof77
senior tag

Tegnap, dettó, ugyanez... nyakig vagyok egy G6-osba, venticsere, gép ropira szétteregetve... csaj be, laptoptáskával...
- Ööö.. izé... laptop takarítást vállaltok???

- :O :O

...amúgy egy megtört sarkú Samsung NP300... takarítás mellé "ajándék" zsanérjavítás-könnyítés... de már rakom össze, lájtos 15k-t fizet... ja, persze TEGNAPRA kész kellett volna lennie (6.-ig vagyok nyitva, fél 6-kor esett be, a zsanértörést lehet, simán rámveri, csak ugye ki akartam nyitni a gépet, akkor szembesültem az np300 típushibájával, pechjére...) Nem baj, így most TÉNYLEG lesz egy frankó gépe még pár évig... :DD

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#38566) Out válasza ViZion (#38564) üzenetére


Out
addikt

Így már értem, hogy miért üres minden hozzászólásod a vicces képek topikban :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#38567) customer114 válasza Out (#38566) üzenetére


customer114
senior tag

Ne haragudj, de akinek humorérzéke van az messziről elkerüli azt a topikot. :DD ;]

(#38568) Gyuri27 válasza Out (#38566) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem érti a viccet. Psszt ne mond el neki, hogy rájöttünk. :N

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#38569) Melack válasza bucihost (#38560) üzenetére


Melack
veterán

Hússzerviz? Az milyen új dolog??? :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#38570) customer114 válasza Melack (#38569) üzenetére


customer114
senior tag

..de kórház??

(#38571) macilaci78 válasza bucihost (#38557) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Olyan üzlethelyiségben nyitottunk fegyverboltot, ami korábban 3 évig üresen állt, azt megelőzően kb 15 évig bútorbolt volt. Anyóka a nyitás után 1 évvel bejött, körbejárta a fegyverboltot, mire megtalált és megkérdezte, hogy a bútorrészleg merre van? :DDD

Ugyanide bejött két civil ruhás nyomozó, kicsapták a flekót, bemutatkoztak, én meg hanyagul karba tettem a kezem és megtámasztva a pulton a seggem megkérdeztem, hogy mit adhatok? Akkor megszeppenve körülnéztek, hova is jöttek be, és elmondták, hogy csak egy címet keresnek. :))

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#38572) Pötyi válasza Melack (#38569) üzenetére


Pötyi
őstag

Mint amikor a Nyíregyházi Főiskolán tehéngépészt képeznek...

(Bocs azoktól, akik véletlenül pont odajártak...)

:DDD

QNX is cool!

(#38573) *Ropi* válasza macilaci78 (#38571) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ismerve Téged nem a flintáktól húzták össze magukat. :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#38574) bucihost válasza macilaci78 (#38571) üzenetére


bucihost
senior tag

na azért az sem semmi...

nekem újabb gyöngyszem...:

- szia
- szia
- Samsung Galaxy A5 2016 ra szeretnék tokot.
- okés ezek vannak....
(itt jött kb fél óra próbálgatás, egyesével kibontás majd telefonra próbálás. Jajj ez cuki, jajj de mégse tetszik)
- Na ez lesz!!.... jajj várj ez biztos erre a telefonra van? nem jó helyen van a jack kivágás...
- tuti 2016-os készüléked van?!
- jajj nem is tudom...
(megnézem... hát persze hogy 2017-es... Majd jött újabb 30 perc próba stb....)

:Y :Y

(#38575) grabber válasza bucihost (#38574) üzenetére


grabber
addikt

Már a Samsung sem tudja megkülönböztetni a telefonjait,nem hogy a tulaj :D

(#38576) Balinov


Balinov
félisten

Hulyek mindehol vannakItt egy amerikai tulajdonu multinal dolgozom, disztributorokkal, esetenkent OEM userekkel. UK-val is. Sok bibolo UK cegnel tiltva van a nemzetkozi hivas (igen, a VOIP koraban elunk, de 200kGBP-s csekket kuldenek at a ir tenger tuloldalara sima 1.17£-s belyeges Royal Mail nemzetkozi levelkent, sajat szemmel lattam!, de egy havi 50 fontos VOIP pakkert sajnalja kiadni a manit...)

Nade, van Boltonban iroda, ott be van love evek ota egy switchboard telszam, amit a britt atyafiak helyi tarifaval hivhatnak. 4 opcio van, konyhanyelven elmondva ekes oxfordi angollal,hogy melyik opcio melyik termekcsoport customer experience teamehez kapcsol. En 2 termekcsoportot viszek (olajiparnak, ill pneu membranpumpak, jellemzoen vegyipar, keramia,stb).

Ehet tortenese.

ember hiv, kene neki egy 250kW-os kompresszorhoz potalkatresz.Ez persze ugy 5-6 mondat utan derul ki, addig csak folyamatosan huzodott felfele a szemoldok,hogy ebbol mi a 'som fog kisulni???

. Mondom, elnezest kivanok, de en total massal foglalozom. De o csak eroskodik,hogy neki mi kell es hogy all a gyar, amit a 250kW hajt. Mondom, sajnalom, de ha kompresszorhoz keres, akkor miert nem a kompresszoros menut valasztotta, mert en biza ilyenekkel vagy ilyenekkel foglalkozom.
Ooo, hat o azt nem tudja, mondtak neki,hogy a 3-ast nyomja.
Mondom, csokoltatom aki ezt a tippet adta, de ami maganak kell, az az 1-es menupont,
ooo..elnezest, nem is figyeltem.
Mondom, legyen szives ujrahivni az UK szamot (ami egyebkent ingyenes asszem a hivonak) aztan tessek mar a 1-est megbokni, mert en tuti nem fogok tudni neki segiteni, akarmennyire akarok (akar a hoher!) de ha eltalaja a gombot , ennyi ido alatt mar kb kapott volna a masik csoporttol megfelelo utbaigazitast, neadjisten telefonon mar arajanlatot is.
Jo, hivom uj...lebassza a telefont
Par percig megint vegre a sajat dolgommal foglalkozhatok, megint csorog, hivoszambol latom, ez biza megint a switchboard szam lesz.
Felveszem, ugyanaz az ember, mar ahogy a hellot elkente valami boszme tajszolassal leesett, hogy a nagybetus Vevo megint...
Mondom, hat, joember, mellenyomott megint?
Kiderult, a 4-est nyomta meg (ami a masodik linkelt termekekhez tartozik). Na itt szakadt el a virtualis cerna. Mondom neki,most vagy leirja egy celtire onmaganak, hogy az 1-est nyomja, vagy 5font/perc hivofelnek kiszamlazott percdijert atkapcsolom a masik teamhez...Hallottam, ahogy elakad a lelegzete...aztan thanx, bumm, lebaszta megint.

20 percre ra jon at a kollegina a masik teambol, mondja, Bali, hallom a te ideget is huztak vagy 10percig az elobb. Mondom neki, megtalalt a joskapista a szaraval? Meg, de kiderult egy olyan cucchoz keresett az ember, amit nem is mi, hanem a konkurencia gyart (AtlasCopco)..15 percbe tartott az embernek felfogni, hogy hiaba kompresszor, ez biza nem mi vagyunk. Kiderult, hogy egy tobb10m£-os forgalmu gyogyszergyarnal karbantartasi igazgato az ember..ilyen kvalitasokkal :W menjen inkabb fuvetnyirni a golfklubba... Kollegak persze mellettem mar sirtak a rohogestol, hogy en kapom ki mindig az ilyen egysegsugaru britteket..

Masik kedvencem, masik ember, mult hetrol, negyedevzarasos oruletben, amikr szarni alig tud elmenni az ember...Nem tudja osszekotni a szavakat a szamokkal (megint rossz opciot valasztott). Kiderult valami UK szervizes csoka rendelt a Farnell-tol (ok RPI ertekesitok UK-ba) valami elektromos lofaszt, de elbaszta a szallitasi cimet es a DHL nem tudja kezbesiteni. Hogy adjam meg neki a helyes cimet. En, mondom, dehat en Dublinban vagyok, honnan a Viktoria anyakiralyno terdekalacsabol tudjam, mi a tokomrol van szo, plane meg hogy kirol...??

De hat egy ceg, nem? Mondom ja, de van vilagszerte vagy 50ezer+ alkalmazott, honnet tudjam, mirol van szo. meg kulonben is, en a szomszed orszagban vagyok.

De hat akkor kapcsoljam at a masik osztalyra? Mondom melyikre? Legalabb egy nevet mondjon mar, hogy az outlook cimtarbol hatha ki tudok egy telszamot keresni? Hat o azt nem tudja, valami fiatal srac volt, a delangliai szervizkozpontbol. Mondom ott ahol kb 150-en dolgoznak csak szervizesek? Kizart dolog, mert nem tudom.

30 mp hummoges utan, jajbazdmeg, itt a telefonszam a megrendelesen. Joember, ha ott sikit elotted, miert nem azt hivtad, miert raboljuk egymas idejet? :W

Ez a ketto felorat elvett az eletembol, adott egy marek uj osz hajszalat. Csoda, hogy nem tudok leszokni igy a cigirol?

B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#38577) salaud


salaud
aktív tag

Mai telefon:

-Szia, Józsi vagyok Mucsairöcsögéről, vettem tőled egy laptopot nemrég, és az a baj, hogy reggel a lányom bekapcsolta és nem megy, meg kéne nézni.

-Nem probléma, elhozod, megnézem.

-Jaa, nem, te gyere el mucsairöcsögére és csináld meg gariban, drága laptop vót, adtál rá garanciát is.

Nekem mindeközben csak nem esik le, ki a fene ez, és milyen laptop, rákérdezek.

-És mikor vetted nemrég az a laptopot tőlem?

vagy 5 perc hümmögés után, Gizigyeremánide, mikor vettük azt a szart...

-6 éve.

:W

Amúgy valami Acer csoda volt, valami haver rokona, szívességből adtam oda valami 20000 Ft körüli összegért, hogy unokahuginak menjen a facebook. :(((

[ Szerkesztve ]

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#38578) F.E.K..


F.E.K..
senior tag

Ha már ügyfelek...

Telefonon hív a felhasználó Esztergomból (Budapesten vagyok, ráadásul nem is a hálózattal foglalkozom) hogy nem megy a wifi! Ha rá kattintok a notebookon azt mondja nekem hogy menjek sz*ni, de azt már reggel megtettem!!!!

Én:
Mihez kapcsolódott, illetve milyen wifi ssid-kat lát egyáltalán notebookon?
Felhasználó:
KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET!
Majd leteszi a telefont...

Hát, ha neki így jó...

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#38579) Silεncε válasza F.E.K.. (#38578) üzenetére


Silεncε
őstag

"menjek sz*rni, de azt már reggel megtettem" - WTF?!?!!? :Y :Y

(#38580) ViZion


ViZion
félisten

Nálunk csak FELTALÁLÓnak (igen NAGY FELTALÁLÓ a legtöbb) nevezzük ezeket, akik beesnek, megnéznék a céget, mert egy világmegváltó termék több millió db-os gyártását hoznák ide, persze most csak árajánlat kell a prototípusra, meg titoktartási, meg ez a papír, meg az, meg ki mikor kivel kefélt, mennyi az átlagos spermaszám a dolgozóknál, etc.
Mondom pár rajzot mutasson má' a műszaki vezetőnek, mert mi nem a precíziós gyártásban vagyunk erősek... Kiderül pár perc alatt, hogy:
- alapanyagot a Plútón bányásszák
- olyan gép kell a gyártáshoz, amit még fel kell találni
- előleg nincs, ez nekik céges policy, de az alapanyag ára több, mint az éves magyar GDP
- még tervezés alatt van, rajzok naponta változnak
- akkora a rajzcsomag, h fél óra letölteni,
- letöltve kiderül, h használhatatlan formátum, vagy hiányos, esetleg hibás a zip...
- ár délutánra kellene, jövő héten vinnék el az első darabot
- bonyolultságban a csillagkapu és a fluxuskondenzátor között van
- annyira titkos, h mindenkit le kell nyilazni, aki látta a rajzokat
Kollégáknak nagy rutinja van, h megmondják miért nem tudjuk, ez gyakorlatilag szállóige lett:
"Küld át a rajzokat és fél órán belül megmondom, h miért nem tudjuk gyártani..."

Annyit mondok, h volt, aki mikor kiderült, h nincs mittomén 2,5 mm vastag lemez, akkor az 5 mm-est gondolta félbe vágatni... ehh, síklézerrel.

Belföldes kollégának volt telefonáló, aki nem adott meg mail címet, mire tel. számot kért, erre mondta, h az sincs... Erre a kolléga üvöltve (erre figyeltünk fel) AKKOR MOST MIN BESZÉLÜNK? Hogy adjak árat, ha se telefon, se e-mail? Azóta is szakadunk a röhögéstől ezen. :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#38581) bullseye válasza Balinov (#38576) üzenetére


bullseye
addikt

WTF a bibolo?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#38582) Balinov válasza bullseye (#38581) üzenetére


Balinov
félisten

Segítek :) :)) [link]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#38583) F.E.K.. válasza Silεncε (#38579) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Én sem értettem, de az adott felhasználó esetén (mással is volt már hasonló afférja) nem lepődtem meg...

(Szerintem azt akarta mondani hogy kivágja mint macskát ..., csak már kellően felhúzta magát addigra).

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#38584) bullseye válasza Balinov (#38582) üzenetére


bullseye
addikt

Kösz ezt ismerem, ezért nem gondoltam volna, hogy ha valaki használja, akkor nem tudja hogyan írják, vagy azt, hogy sokkal kevésbé szimpla szleng, mint pejoratív.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#38585) Mercutio_ válasza bullseye (#38584) üzenetére


Mercutio_
félisten

Vagy csak kihagyott 1 betűt mert gyorsan gépelt ...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38586) Balinov válasza Mercutio_ (#38585) üzenetére


Balinov
félisten

Ottapont! Plusz telefonról. Én kérek elnézést. :)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#38587) bullseye válasza Mercutio_ (#38585) üzenetére


bullseye
addikt

Akkor szerencsére ez megoldódott, minden rendben... :U

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#38588) bucihost


bucihost
senior tag

(köszönés nélkül az ajtóból beordít)
- Elfelejtettem egyeztetni a 20-as kártyám, csináld má' meg!
- Tiszteletem, nem szolgáltató vagyok hanem telefonos üzlet...
- akkor is segíccs' má' megcsinálni.
- de nem tudok segíteni, mivel nem szolgáltató vagyok. itt nem lehet szerződést kötni / hosszabbítani.
- akkor hol lehet?
- itt szemben (10m) a Fórumban, 2. emelet.
- hát nehogymá' ő lépcsőzzön...
(grrrrr)
- sajnálom én akkor se tudok segíteni.

erre köszönés nélkül elment.... ja és amúgy mozgó lépcső van a Fórumban .... :W

(#38589) cbmfan válasza bucihost (#38588) üzenetére


cbmfan
senior tag

hol van itt mozgólépcső? néha lustán jönnek át a bitek, sokat segítene a tempón :DDD

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#38590) bucihost válasza cbmfan (#38589) üzenetére


bucihost
senior tag

jogos, magas labda :DDD :DD

(#38591) tserrof77


tserrof77
senior tag

Mai mosolyfakasztó... (vagy harakiri-ok)

Csávó be.
- Szeva, kódolni van laptopod?
- Öö... Filmet kódolni, vagy kriptopénzbnyászatra, vagy programozásra?
- ...???... Mivan?? ... jaaaa...háát... olyan lődözőskód, tudod...
- :W :W Ja, hogy a kólofduttyhoz... háát, van itt egy i5, 6GB RAM, Gf940M 2GB-os vga-val, 75.000Ft-ért...
- Áá..annyit én nem adok egy agyonhasznált gépért.... de 30-ért viszem...
- Köszönöm, nem élnék a lehetőséggel. További szép napot!
- 40?
- Köszönöm, nem.
- ...na, enek se kell a pénzem... (csávó ki)

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#38592) TaaT válasza tserrof77 (#38591) üzenetére


TaaT
veterán

"de 30-ért viszem..."

A mennyit engedsz a feléből tesó beszólás. :C

Give them hell Ukraine!

(#38593) Sanyi.mTs válasza TaaT (#38592) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Egy ezrest, a másik feléből meg semmit :DDD

(#38594) TESCO-Zsömle válasza tserrof77 (#38591) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

de 30-ért viszem...

Az ilyenekre nekem minden kommunikációs csatornán az a válaszom, hogy:
-Annyiért hozzad! ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#38595) ViZion válasza TESCO-Zsömle (#38594) üzenetére


ViZion
félisten

+1
Annyiért hozzál nekünk is párat. Ez a legjobb szöveg rá. :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#38596) wolfman


wolfman
veterán

Ha meghirdetem az R9 390X vidkarimat gari nélkül egy kerek 6 számjegyű összegért, akkor én rossz ember vagyok? :)

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#38597) Gyuri27 válasza wolfman (#38596) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha lírában van az ár akkor nem.
Amúgy meg igen. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#38598) Mercutio_ válasza wolfman (#38596) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha elkel annyiért miért ne?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38599) Ringman


Ringman
nagyúr

lassan a céges cad-es workstationökbe tényleg quadro/radeon pro fog kerülni, pedig eddig jól megvoltunk a sima vgaval (archicad, allplan), de a héten néztem hogy elég abszurd ára kezd lenni a kártyáknak.

(#38600) -=RelakS=- válasza Ringman (#38599) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

:Y
Aqua árlistát néztem meg hirtelen:
4db GTX 1070-es kártya van, 180ezer forint és felette :Y

Még jó, hogy pár hónapja beruháztam egybe kb 130-ért :C

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.