Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32489) Hequila válasza TESCO-Zsömle (#32480) üzenetére


Hequila
őstag

Menni fog simán, csak legyen mellette legalább 2GB RAM.

Ma:

Nyitás után fél órával már 3 idiótabírkán túl vagyok, erre jön egy korosodó hölgy.
Sok dologról beszéltünk, nagyon sok hibája van a gépének, ezért behozta. Persze nálam egyet sem tudott mutatni. Nem érti... Én sem...
De hogy akkor csináljak is valamit:
- Telepítse fel nekem a flessplájeraktívikszet!
- A flesspléyört vagy az aktívikszet?
- A flessplájeraktívikszet!
- Olyan nincs.
- DEHOGYNINCS! Telepítse fel!
- TESSÉKMÁRELHINNINEKEMHOGYNINCS!!!!!!
- Oh... oké.

Nem szoktam ügyféllel felemelni a hangom, de elég volt mára a hülyékből.

A délelőttre persze még feltette a koronát a nyugdíjas számtechtanár, aki windows alatt nem tud fájlt másolni "A" mappából "B" mappába.
Egyszer megmutattam neki élesben (jobb klikk másolás -> jobb klikk beillesztés).
Jött már vissza, hogy mondjam már el neki újra, mert elfelejtette. Ma meg visszajött, hogy úgy csinálta, ahogy mondtam neki, de valamit kiír, és nem megy. Mondom neki, akkor nem ugyan úgy csinálta, mint én.
Némi barkóbázás után megfejtettük a hibaüzenetet is: a forráshely és a célhely nem lehet azonos. Magyaráztam még egy ideig, hogy másodjára ott jobbgombozzon, ahova másolni szeretné, és akkor menni fog. Azzal váltunk el, hogy most már érti. Szerintem meg nem. Látom még viszont... :W

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.