Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31651) MasterMark válasza Melack (#31650) üzenetére


MasterMark
titán

Off, de miért ne? :DDD

Switch Tax

(#31652) Melack válasza MasterMark (#31651) üzenetére


Melack
veterán

Lehet van fontosabb kiborulós téma ;]

Ha letöltöm az iso fileokat, akkor azokat 5 db gépre tudom feltenni, jól tudom?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#31653) MasterMark válasza Melack (#31652) üzenetére


MasterMark
titán

Honnan? A KIR-es oldalon valamilyen VL licenszes van, az meg lényegében bármennyi gépre mehetne.

Switch Tax

(#31654) Mercutio_ válasza Melack (#31650) üzenetére


Mercutio_
félisten

Dugdossa a Screwdriver-ét?

;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#31655) wolfman válasza Mercutio_ (#31654) üzenetére


wolfman
veterán

Yes sir! :)

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#31656) Melack válasza MasterMark (#31653) üzenetére


Melack
veterán

Innen szedtem le mindent :D Igazából csak anyunak nem akarok rosszat, a többi már más dolog. 4 gépre menne fel a Win7/8.1 meg az Office 2013.

Mercutio: ha nem vagy magas és szőke, baszik segíteni neked. Távolról én oldottam meg anyu problémáit az iskolai gépével.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#31657) MasterMark válasza Melack (#31656) üzenetére


MasterMark
titán

Na ezt mondtam én is. Itt egy darab kulcs van az ISO-ban. Otthon szerintem nyugodtan fel lehet tenni mindenhova.

Switch Tax

(#31658) gozso válasza Melack (#31656) üzenetére


gozso
senior tag

sulinetes hálózatból automatikusan aktivál.

ha otthon akarod használni, kell a kulcs. regisztrálhatod suliból, de ha tartósan otthon használod, egy idő után befigyel a szoftverhamisítás áldozata

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#31659) Melack válasza gozso (#31658) üzenetére


Melack
veterán

Az Office 2013-at tettem fel próbaképpen, az gond nélkül beaktiválódott. Az OS-t ez alapján a suliban kellene feltenni?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#31660) gozso válasza Melack (#31659) üzenetére


gozso
senior tag

kir alapján kaptatok kódot?

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#31661) Melack válasza gozso (#31660) üzenetére


Melack
veterán

Anyu mailcímére nem jött semmi, az Office aktiválásakor meg vmi beégetettt licencet használt.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#31662) gozso válasza Melack (#31661) üzenetére


gozso
senior tag

pü.

azt ugye tudod, hogyamit kaptál csak upgrade? :)

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#31663) shteer


shteer
titán

ezt be kell linkelnem ide

..szerintem jónak tűnik

(#31664) macilaci78 válasza shteer (#31663) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Tehát egy (programtervező) informatikus alkalmasnak érzi magát a csavarhúzó használatára? :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#31665) TESCO-Zsömle válasza macilaci78 (#31664) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Há' informatikus! :U

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#31666) macilaci78 válasza TESCO-Zsömle (#31665) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mintha építészt állítanál betonkeverő mellé... :N

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#31667) Kicsirics77 válasza macilaci78 (#31666) üzenetére


Kicsirics77
veterán

nézni tudja,hogy forog,max ha megáll akkor szól,hogy a beton nehogy belekössön :DDD

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#31668) Utka válasza TESCO-Zsömle (#31665) üzenetére


Utka
tag

Dehogy! "Programáló." :K

;]

Víg napot polgártárs! Nem értek a lovakhoz.

(#31669) wolfman válasza shteer (#31663) üzenetére


wolfman
veterán

De a legnagyobb baj, hogy külön topikot nyitott erre.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#31670) shteer válasza wolfman (#31669) üzenetére


shteer
titán

Meglett a második fail is :K Ennyit a csavarhúzóval szaladgáló informatikusról ;]

..szerintem jónak tűnik

(#31671) MasterMark válasza gozso (#31658) üzenetére


MasterMark
titán

A KIR-eset nem kell, abban benne van a kulcs alapból. Bárhol aktiválódik.

Az Office is ilyen. Ez nem upgrade.

shteer: Bár nem igazán értem milyen matricáról is van szó, de a anyukámnak nem rég vett HP ProBook-jába nyugodtan bele lehet nyúlni garanciavesztés nélkül például.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#31672) wolfman válasza shteer (#31670) üzenetére


wolfman
veterán

Amúgy itt az oldalon nem szokták törölni a topikokat? Értem ezalatt azokat, amik max 10 kommentet éltek meg, utána irányítottan be lettek terelve szaktopikokba. Nem kellene ezeknek egyszer nekiülni és letörölni a fenébe? Sokszor zavaró, hogy valami problémával kapcsolatban kutakodom, aztán rá is találok de ilyen 5 évvel ezelőtti, azonnal zárt topikok vannak. Meg úgy alapból takarítás. Szeretem a rendet. :)

Mondjuk én a youtube-al is így vagyok. Egyszer vennének fel moderátornak, az olyan hülye szar semmitmondó, butító videókat rögtön törölném amit hülyegyerekek vesznek fel telefonnal és max 28 megtekintést élnek meg. Meg mondjuk azt is ami több milliót de csak azért mert futótűzként terjed hogy mekkora szar. Szebb lenne a világ! :)

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#31673) TESCO-Zsömle válasza wolfman (#31672) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Pont ezért nem lettek zárva, mert vagy bekerült egy megoldás, vagy átirányítás történt az adott problémával egy másik topicba.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#31674) wolfman válasza TESCO-Zsömle (#31673) üzenetére


wolfman
veterán

Ha gondolod nekiülök egyik délután és kikeresem neked azokat, amik se nem megoldással se nem átirányítással lettek zárva, csak a "van erre megfelelő topik is" kijelentés után offolták. Na ezeknek nincs értelme. Meg úgy alapból mondjuk a 2012 óta senki által hozzá nem szagolt topikokat is tüntetném el, ahol nem hibakeresés a lényeg, hanem csak beszélgetés egy adott témában. Persze nem mindent kéne, hanem ami eividens.

Nem tagadom, van bennem egy kis lelki része is a dolognak, mert zsigerből gyűlölöm a "jó lesz az még valamire, ne dobjuk ki azt a 30 éve ott porosodó/rozsdásodó valamit" hozzáállást. :U

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#31675) Balinov válasza wolfman (#31674) üzenetére


Balinov
félisten

ez akkor lenne jo, szerintem, ha lenne valami ON ill. OFFTOPIK archivum, oda szepen at lehetne mozgatni az ilyen csontvaz a szekrenyben topikokat. Esetleg RIOS keresot is ugy beallitani alapertelmezettre, hogy ne keressen az archivalt topikokban, csak ha user beikszeli, hogy biza ott is keressen.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#31676) macilaci78 válasza Balinov (#31675) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Keressen archiváltban is, de legyen olyan találati rendezési lehetőség, hogy archiváltak hátul. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#31677) Balinov válasza macilaci78 (#31676) üzenetére


Balinov
félisten

megjobb. ámen! :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#31678) wolfman


wolfman
veterán

De könyörgöm, ilyen topikok ne jöjjenek már fel keresésre sem!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#31679) Balinov válasza wolfman (#31678) üzenetére


Balinov
félisten

na ilyenre tenyleg mehetne az utgyalu

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#31680) ViZion válasza Balinov (#31675) üzenetére


ViZion
félisten

+1
eeegen, a semmitmondó semmiket kellene törölni, ez aprón is eltartott egy ideig...
Viszont nagyon szépen néz ki statisztikában, h 3489789136 topik, 9239827398267386 regisztrált tag - aminek a 2/3-a benéz, regel, hirdet és soha többé nem lép be.

:R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#31681) Balinov válasza ViZion (#31680) üzenetére


Balinov
félisten

Bezzeg régen 😁, mondjuk az ilyeneket kigyalulva talán a forummotor is porgosebb lenne

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#31682) Mercutio_ válasza Balinov (#31681) üzenetére


Mercutio_
félisten

Régenmindenjobbvót ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#31683) Balinov válasza Mercutio_ (#31682) üzenetére


Balinov
félisten

Reagen meg egy elnök volt.... 😈

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#31684) wolfman válasza Balinov (#31683) üzenetére


wolfman
veterán

Ronald Raygun

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#31685) Balinov válasza wolfman (#31684) üzenetére


Balinov
félisten

Gyááá, ez büntet

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#31686) TESCO-Zsömle válasza wolfman (#31684) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Tudsz ajánlani egy jó szerelőt? Ledobta az agyam az ékszíjat... ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#31687) ViZion válasza TESCO-Zsömle (#31686) üzenetére


ViZion
félisten

Ször ájem szitting in frontoff jorszelf! [link] ;] :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#31688) Syl válasza Balinov (#31683) üzenetére


Syl
nagyúr

Pláne Reagan ;)

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#31689) Balinov válasza Syl (#31688) üzenetére


Balinov
félisten

Balsors akit Reagan tape...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#31690) TaaT válasza ViZion (#31680) üzenetére


TaaT
veterán

Főleg ha már annyira allergiásak itt a szerkesztési időn belül született további hozzászólásokra ugyanattól az embertől. :U

Give them hell Ukraine!

(#31691) Mercutio_ válasza Balinov (#31689) üzenetére


Mercutio_
félisten

Duck tape Donald Reagen-től?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#31692) MurdR


MurdR
veterán

Reagan még vicces volt, már unalmas. :U (;])

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#31693) Execᵀʰᵀˢ


Execᵀʰᵀˢ
tag

Ennyi szóvicc egymás után már Reagan rossz... :D

(#31694) MurdR válasza Execᵀʰᵀˢ (#31693) üzenetére


MurdR
veterán

Eléééééég! :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#31695) Execᵀʰᵀˢ


Execᵀʰᵀˢ
tag

Lejárt a szerkesztési idő, bocsi :D

31689:

[ Szerkesztve ]

(#31696) wolfman válasza Execᵀʰᵀˢ (#31695) üzenetére


wolfman
veterán

Az a baj ezekkel, hogy már full ki vannak tekerve, hogy kivehető szóvicc legyen. Értem én, csak már mire a poénig jut vele az ember, már nem vicces.

Ellenben! :D

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#31697) #90933760


#90933760
törölt tag

Édes istenem ezek a mai fiatalok, bezzeg reagan....

(#31698) Hequila


Hequila
őstag

Ügyfél gépet behoz, hoz külön egy tápegységet.
- Hello! Javítani kellene a gépet. És ha már úgyis szétszeded ki kellene cserélni a tápot is erre a másikra.
- Hello! Rendben. A benne lévő tápegység dög?
- Nem, nincs baja, csak 650W-os, és helyette ezt a 350-eset kellene berakni, hogy ne fogyasszon annyit.
- Ha nincs baja, akkor felesleges cserélni, mert a teljesítménye a maximális terhelhetőséget jelenti, nem pedig azt, hogy mindig annyit fogyaszt.
- Aha, értem. De ezért kicserélnéd? Szeretném, hogy ne tekerje annyira a villanyórát.
- ...... oké, kicserélem.

Teszem hozzá, hogy a 350-es egy fasza Codegen (ki tudja mióta) beállt ventivel. Leszarom, az ügyfél kérése szent, kicserélem neki.

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#31699) #21346560 válasza Hequila (#31698) üzenetére


#21346560
törölt tag

Plusz ha nincs szerencséje, még a hatásfoka is rosszabb, ezáltal jobban tekeri majd... :D

(#31700) Armahun válasza Hequila (#31698) üzenetére


Armahun
addikt

Csak nehogy megnézze a házimozi hangszóróit, mert ha összeadja, hogy összesen hány wattosak még a végén rosszul lesz. :B

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.