Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-10-11 09:13:47

LOGOUT.hu

1. Izgulni mindig jó.
2. Ha nem izgulsz eleget, nem is éltél.
3. Jobb ma egy izgulás, mint holnap egy sem.
4. Az izgulás függőséget okoz, de nem kell félni tőle.
5. Az együtt izgulás a legjobb.
6. Egyedül is lehet izgulni, de úgy nem olyan izgalmas.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3151) maross


maross
veterán

Napi ninja az izgulosoknak :)

Bastion

Y544U-SRJCE-HNNC3.esdf-bill

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3152) Serpiko válasza maross (#3151) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszönjük szépen! Respect! :C Nekem nem kell mert nem a világom a játék. Azért remélem aki elviszi az megköszöni.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3153) morvaigaben válasza maross (#3151) üzenetére


morvaigaben
tag

Köszönjük, igazán remek alkotás, csak ajánlani tudom. :K Persze aki elvitte nem köszönné meg... :((

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3154) SenorGrande válasza morvaigaben (#3153) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Sikerült megfejtened? Én - ahogy a maross féle feladványokhoz, szokás szerint - azt sem tudom, hogy kezdjek neki. :DDD
Egyébként nem hiszem, hogy elvitte már bárki is. ;]

maross: De rajta vagyok. Meg álmos is. :R

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#3155) bigyo108


bigyo108
aktív tag

Üdv!

Tavaszi Steam sale -re lehet számítani ?
Terminator : Salvation de jól jönne ha lenne .

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#3156) maross válasza SenorGrande (#3154) üzenetére


maross
veterán

Szerintem o csak beirta, es nem mukodott :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3157) morvaigaben válasza SenorGrande (#3154) üzenetére


morvaigaben
tag

Nem is próbálkoztam megfejteni! :C

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3158) SenorGrande válasza maross (#3156) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Addig-addig csinálod ezeket a feladványokat, míg valaki nem aktivál magának így egy Skyrim-et a megfejtésre váró kulccsal. :DDD

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#3159) Samus


Samus
addikt

Megpróbáltam megfejteni, de nem jött össze. A betűket a végén próbáltam telefon gombsorán beírni, így a kapott számokat felhasználni, de nem jött össze...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3160) maross válasza SenorGrande (#3158) üzenetére


maross
veterán

Az jo lenne, akkor beaktivalnam magamnak a bastiont, nekem sincs meg :). Holnap este 10 korul be is fogom, addig szabad preda! ;]

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3161) genndy válasza Samus (#3159) üzenetére


genndy
addikt

Na, legalább nem egyedül jutott ez eszembe :D
Persze hogy nem ennyire egyszerű a megoldás. :U

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#3162) Samus válasza maross (#3160) üzenetére


Samus
addikt

Esetleg kis help?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3163) BomiBoogie válasza Samus (#3162) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Majd holnap este 21:50-kor. :DDD

(#3164) maross válasza Samus (#3162) üzenetére


maross
veterán

Persze, az elotted levo kommentben a "Persze hogy nem ennyire egyszerű a megoldás." szemenszedett hazugsag, a feladat ennel sokkal konnyebb :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3165) SenorGrande válasza Samus (#3162) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Nem elég nagy segítség az aláírása? :DDD

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#3166) Samus válasza maross (#3164) üzenetére


Samus
addikt

Akkor sem jön össze...Matekoztam vele egy kicsit, de sehogy sem jön ki 2x5 karakter. A harmadik szegmens után direkt vagy véletlen van pont? Van jelentősége? 5x5 szegmens a teljes kód, ugye?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3167) albert8 válasza Samus (#3166) üzenetére


albert8
addikt

Szerintem csak 4x5 és már majdnem rájöttem de lehet nem igy van :D
Próbálkozz.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#3168) maross válasza Samus (#3166) üzenetére


maross
veterán

ajjaj, itt alapveto gondok vannak :DDD.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3169) genndy válasza Samus (#3166) üzenetére


genndy
addikt

3x5 vagy 5x5 lehet. De én itt el is akadok. Úgyhogy nem lesz Bastionom.

A felajánlást azért köszi :R

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#3170) maross válasza genndy (#3169) üzenetére


maross
veterán

Y544U-SRJCE-HNNC3.esdf-bill

Most oszinten, nem lehet ezen a 3x5 NAGYBETUS, KOTOJELEKKEL ELVASZTOTT KARAKTERSORON latni, hogy ez a steam kod? A pont utan levo resz pedig a kulcs a megfejteshez? Senki?

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3171) genndy válasza maross (#3170) üzenetére


genndy
addikt

Hát látod... mivel még senki se fejtette meg...

szerk: innen :DDD

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#3172) maross válasza genndy (#3171) üzenetére


maross
veterán

Igazabol megfejtettek mar par perc alatt is, csak megvolt az illetonek a jatek. Idezem "Nyehe, ez könnyű. Kár, hogy már megvan. :) "

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3173) Samus válasza maross (#3172) üzenetére


Samus
addikt

A létező leghalványabb fogalmam sincs, hogy merre induljak el...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3174) maross válasza Samus (#3173) üzenetére


maross
veterán

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3175) Samus válasza maross (#3174) üzenetére


Samus
addikt

:D

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3176) SenorGrande válasza Samus (#3173) üzenetére


SenorGrande
senior tag

A Humble Indie Bundle felé, és legyen nálad egy dollár! :DDD Egyébként üdvözöllek a maross-féle fejtörők világában. Kikapcsolódásként próbálkozhatsz a széfjével is, azzal is el fogsz jutni eddig. ;]

maross:
De ayo meg is írta neked a helyes megfejtést, vagy csak annyi, amennyit a fórumba írt?
Én még az éjjel abbahagytam a próbálkozást, mert rám írt egy figura steamtrades-en, hogy ad egyet egy ezer éves HIB3 kulcsért. :)

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#3177) morvaigaben


morvaigaben
tag

Napi kukszi

Sonic & All-Stars Racing Transformed -50%

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3178) Doki16 válasza morvaigaben (#3177) üzenetére


Doki16
addikt

Ez speciel egy nagyon jó játék.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#3179) maross válasza SenorGrande (#3176) üzenetére


maross
veterán

nem kertem szamon rajta, foleg hogy nem is o fejtette meg :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3180) SenorGrande válasza maross (#3179) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Ohh, és tényleg. Megzavart a zavatar. :B Mindegy, attól még számon kérhetnéd ayo-n. :DD

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#3181) morvaigaben válasza Doki16 (#3178) üzenetére


morvaigaben
tag

már csak a megnevezés miatt

de ha tényleg jó, akkor elnézést! :DDD ;]

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3182) morvaigaben


morvaigaben
tag

huuubazze.... :D Hitman: Absolution -75% és Steames :Y

Indie Spring Sale

Napi: Hearts of Iron 3 Collection -75%

Weekend Deal:

- Dark Souls™: Prepare To Die™ Edition -50%

- Natural Selection 2 -50% + Free weekend

[ Szerkesztve ]

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3183) BomiBoogie válasza morvaigaben (#3182) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Kár, hogy már megvan és nem tetszett. :(

Itt a nagy tavaszi szél, Serpiko meg sehol? Na, szép, mondhatom. :DDD

(#3184) Samus válasza morvaigaben (#3182) üzenetére


Samus
addikt

Kár hogy a többi (számomra kedves) játék nem aktiválható Steam-en. Néhányat bagóért dobálnak. TR Anniversary és Legend alig egy euro...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3185) morvaigaben válasza BomiBoogie (#3183) üzenetére


morvaigaben
tag

Figyel ő, hidd el... nemsokára lecsap!

;] ;]

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3186) Serpiko válasza morvaigaben (#3185) üzenetére


Serpiko
addikt

Itt vagyok végre szél van újra ez kell a népnek :) Hitman az állat megéri megvenni főleg ennyiért :)

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3187) morvaigaben válasza Serpiko (#3186) üzenetére


morvaigaben
tag

Mester!! :C :R

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3188) Hunork


Hunork
veterán

Üdv srácok!

A hivatalos topikban nem jött válasz, hátha itt...

Mi a retek lehet a gond, mert már másodszor fordul elő: a játék a Metro 2033. És ma is közli, hogy Telepítés, holott a játék fent van teljesen!!! :W :W :W A fájlok ellenőrzése...stb, nem működik. Mitől van ez? A lényeg, hogy úgy látja a Steam, mintha fent sem lenne, és újból leszedi, de persze nem felülír, hanem teljes telepítést csinál. Mappa az eredeti mappa.
Másnál is volt/van hasonló helyzet??? Valami pontos megoldás kellene, hogy mitől van ez??? :F :F :W
Válaszokat előre is köszönöm! :R

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#3189) KubanitoS válasza Hunork (#3188) üzenetére


KubanitoS
veterán

Esetleg van ékezetes betű a Steam elérési könyvtárában?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#3190) Hunork válasza KubanitoS (#3189) üzenetére


Hunork
veterán

Szia!
Nem, nincs, vagy 40 játék van fent és csak ez produkálja. Igaz, mikor írtam, akkor elkezdte, de utána gyakorlatilag a Telepítés ellenőrizte a fájlokat, és most jó, nem is ment teljes telepítés, de előtte (1 hónappal ezelőtt) igen, akkor teljes telepítést csinált.
Mindegy, nem olyan vészes a helyzet, csak inkább bosszantó! :F

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#3191) genndy válasza Hunork (#3190) üzenetére


genndy
addikt

Szerintem nem teljes telepítés volt az, hanem frissítette az új fállformátumra. Az meg kikerülhetetlen, ha meg akarja csinálni, úgyis addig nyektet amíg nem hagyod neki. Tehát ekkor se szedte le újra a játékot, csak esetleg úgy tűnt.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#3192) bigyo108 válasza Hunork (#3188) üzenetére


bigyo108
aktív tag

Üdv!

Új fájformátumot kapott egyes játék.
Nekem a Farcry2 Fortune csinálta ezt, tartott vagy fél óráig .

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#3193) Samus


Samus
addikt

Az indie akcióban lévő játékok az akció végéig maradnak olcsók, vagy naponta változik a kínálat? The Ship-et akarom még, de még gondolkodom rajta.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3194) SenorGrande válasza Samus (#3193) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Mindennek állandó leértékelése van, de naponta is változik a kínálat, olyankor bizonyos tételek nagyobb kedvezménnyel kaphatók.

De azt nem venném meg Steam-ről. Egy időben ingyen osztogatta a fejlesztő, a trader-ek azt sem tudják, hogy szabaduljanak meg tőle. A trade topikban most is találsz, szerintem 1-2€-ért bármelyik odaadja neked, hacsak nincs valamid elfekvőben, cserére.

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#3195) bigyo108 válasza Samus (#3193) üzenetére


bigyo108
aktív tag

Deadlight => 12 EUR helyett 3 EUR .... jó vétel .

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#3196) Hunork válasza bigyo108 (#3192) üzenetére


Hunork
veterán

Üdv!
Köszönöm a megnyugtató válaszokat, és genndy-nek is!
:R :R

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#3197) genndy válasza Hunork (#3196) üzenetére


genndy
addikt

Viszont ha van időd, nyugodtan kezdd végigcsekkolni a (régebbi) játékaidat. Amelyiknél ki van kapcsolódva az automatikus frissítés, úgy hogy nem te kapcsoltad ki, annál a következő indításnál akar majd az új formátumra konvertálni. Egy helyi fájlok ellenőrzésével ez megoldható hogy ne az indításnál kelljen várakozni.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#3198) Samus válasza bigyo108 (#3195) üzenetére


Samus
addikt

Tudom, beneveztem rá. A Puddle is tetszett anno, mikor 50% akcióban volt. Jó hogy nem vettem meg. Most 75%os,így már megéri. A Penumbra is nagyon jó áron van, nekem már megvan, de aki szereti a horrort, a fejtörőket, és a borongást, annak ajánlom. Sajnos Steamen nem elérhető magyar szinkronnal, ami nagy kár...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3199) Serpiko


Serpiko
addikt

Érdemes izgulgatni: Next szél [link] :DDD

(#3200) BomiBoogie: Ő izé tudom, de nem bírok magammal ilyen szeles időben mindig ez van. :B

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3200) BomiBoogie válasza Serpiko (#3199) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ezek eddig is voltak, csak a főoldal változott.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.