Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-10-11 09:13:47

LOGOUT.hu

1. Izgulni mindig jó.
2. Ha nem izgulsz eleget, nem is éltél.
3. Jobb ma egy izgulás, mint holnap egy sem.
4. Az izgulás függőséget okoz, de nem kell félni tőle.
5. Az együtt izgulás a legjobb.
6. Egyedül is lehet izgulni, de úgy nem olyan izgalmas.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) Kareszovics válasza morvaigaben (#3750) üzenetére


Kareszovics
addikt

Szerintem idén csóri szél lesz nekem. :O Max behúzok egy Infinte Season Pass-t oszt csókolom. Meg még talán lesz annyi wallet-em, hogy egy Borderlands UVHUP2.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3752) Serpiko válasza morvaigaben (#3750) üzenetére


Serpiko
addikt

Ez az JE! :DD Izgulok lesz itt minden jó ami szem szájnak ingere. :))

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3753) morvaigaben válasza Kareszovics (#3751) üzenetére


morvaigaben
tag

Hát ez az hogy most én is szűkében vagyok, de most még kártyázgatok, abból a böngészős becslés alapján bejön vagy 20€, majd abból gazdálkodok! :)

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3754) Serpiko válasza morvaigaben (#3753) üzenetére


Serpiko
addikt

Ez jo így ingyen lesznek a játékok amit megfogsz venni. :C

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3755) morvaigaben válasza Serpiko (#3754) üzenetére


morvaigaben
tag

Így van. :D

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3756) genndy


genndy
addikt

Már csak 10 óra és indul!! :D
Izgulsz, főnök? :DDD

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#3757) morvaigaben


morvaigaben
tag

Ma minden kiderül, de izgulni ér!!!! :))

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3758) Serpiko válasza genndy (#3756) üzenetére


Serpiko
addikt

Nagyon izgatott vagyok már alig vár a szét! :DDD Van is pár játék amire pályázom remélem megkapják a --75 %-os árat. :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3759) Serpiko


Serpiko
addikt

Je! Izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3760) morvaigaben válasza Serpiko (#3759) üzenetére


morvaigaben
tag

Nahát, rég jártam ezen az oldalon, sok minden változott azóta. 3,4 k órám van asszongya :D

Még 2 óra!!!!! :)) :)) :))

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3761) Serpiko válasza morvaigaben (#3760) üzenetére


Serpiko
addikt

már csak picit kell kibírni addig, de ilyenkor lassan megy az idő nagyon. :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3762) morvaigaben válasza Serpiko (#3761) üzenetére


morvaigaben
tag

Bő negyed óra. :Y :DDD

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3763) Serpiko válasza morvaigaben (#3762) üzenetére


Serpiko
addikt

Már itt a szél :)

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3764) morvaigaben válasza Serpiko (#3763) üzenetére


morvaigaben
tag

Érdekes a hozzá tartozó "játék" :D

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3765) Serpiko válasza morvaigaben (#3764) üzenetére


Serpiko
addikt

igen még nem is nagyon értem a dolgot :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3766) morvaigaben válasza Serpiko (#3765) üzenetére


morvaigaben
tag

Hát nagyvonalakban annyi, hogy random csapatba dob, látom te a zöldbe kerültél :D
Craftolni kell meg miegyéb, kapsz pontokat és naponta a legjobb csapatból (az egész világról) 30 embert kiválaszt a Steam és megnyernek 3 játékot a wishlistjükről :Y

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3767) Serpiko válasza morvaigaben (#3766) üzenetére


Serpiko
addikt

Értem köszönöm! Három ember az nagyon kevés :) De én leszek az egyik te a másik :)

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3768) morvaigaben válasza Serpiko (#3767) üzenetére


morvaigaben
tag

Harminc, a játék a 3 :D De az is random, bár nemtom ha egyáltalán nem craftolsz semmit, van-e esélyed... :D akkor nincs.... :DDD
Inkább valami olyasmi lenne, hogy mindenképp kap mindenki. De hát akkor nincs meg a versenyszellem :D

[ Szerkesztve ]

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3769) Serpiko válasza morvaigaben (#3768) üzenetére


Serpiko
addikt

Hát kialakul ez majd idővel tiszta lesz a kép. Akkor tenni is kell érte nem csak kattintani :)

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3770) morvaigaben válasza Serpiko (#3769) üzenetére


morvaigaben
tag

Hát max pár naponta craftolok 1 sima badge-t, de inkább játékokat kéne venni :D :))

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3771) Serpiko válasza morvaigaben (#3770) üzenetére


Serpiko
addikt

Én is inkább gémre költök asszem jobban megéri nekem igy. Csori haverom 3 szintű és valami olyat írt ki neki, hogy 5. színtől kapja meg a cuccot. Hogy is van ez 5. színtű kell hogy legyen vagy nagyobb.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3772) morvaigaben válasza Serpiko (#3771) üzenetére


morvaigaben
tag

Hát asszem 5. szint kell hogy kapjon Booster-t, szal akkor a min 5. szint kell ide is a részvételhez. Azért lesz ez, hogy újregek ne leechelhessék a jóságokat. Ha 3. szintű akkor 2 szint nem téma, ha kicsit költ rá szerintem.
Pár olcsó badge-t elkészít, nem kötelező hogy a játék is meglegyen neki :)

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3773) Serpiko válasza morvaigaben (#3772) üzenetére


Serpiko
addikt

Játéka van! Kártyát adok neki mert nincs pénze most erre. Veszek neki kártyát átadom azt kész is az 5. színt. Most akkor pontokat akkor kapok ha csinálok kitűzöt...

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3774) morvaigaben válasza Serpiko (#3773) üzenetére


morvaigaben
tag

Sajnos igen.

Summer Adventure Badge - 10 points
Summer Adventure Foil Badge - 100 points
any other game badge - 1 point
any foil game badge - 10 points

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3775) Serpiko válasza morvaigaben (#3774) üzenetére


Serpiko
addikt

Így már világos köszönöm :)

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3776) morvaigaben válasza Serpiko (#3775) üzenetére


morvaigaben
tag

Egyébként rosszul tudtam, télen még így volt, de 8. szint kell nem 5. Bár gondolom már rájöttél :D

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3777) Serpiko válasza morvaigaben (#3776) üzenetére


Serpiko
addikt

Igen 8 szint kell vásároltam havernak kártyákat olcsot amíg el nem érite a 8 szintet. Cserébe megkapom a nyári szél kártyákat :) Eddig nem volt fogamra való akció nagyon minden a kártyák körül forog ugytünik az akciók másodlagosak. :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3778) morvaigaben válasza Serpiko (#3777) üzenetére


morvaigaben
tag

Sajnos nálam már ürült a tárca... :O ;]
PAYDAY 1-2; Far Cry 3; RAGE; és még pár apróság

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3779) albert8 válasza morvaigaben (#3778) üzenetére


albert8
addikt

rage hogyan? mennyiért? nem is láttam

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#3780) morvaigaben válasza albert8 (#3779) üzenetére


morvaigaben
tag

Flash sale (vagy szavazós? már nem tudom... :B ) volt tegnap -75be, csodálkoztam is hogy látható mo-ról.

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3781) Serpiko válasza morvaigaben (#3778) üzenetére


Serpiko
addikt

Nekem még van zsém várok lesz itt nekem játék :)

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3782) morvaigaben válasza Serpiko (#3781) üzenetére


morvaigaben
tag

Azt hittem a Skyrim LE megkapja a -75%-ot, de így már kicsi az esélye, max szavazás/flash sale gyanánt.
No nem baj, ha eddig tudtam várni, majd talán karácsonykor... :)

Mit szeretnél zsákolni? Izgulok :))

[ Szerkesztve ]

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3783) Serpiko válasza morvaigaben (#3782) üzenetére


Serpiko
addikt

Skyrim LE ha lesz dobok rá egy szavazatot. ;) Nekem AC blackflag, Szlinter cell feketelista, ez a kettő kéne nagyon a többi válogatás kérdése. Izguljuk :)

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3784) morvaigaben válasza Serpiko (#3783) üzenetére


morvaigaben
tag

Jobban belegondolva, lehet most elég lenne az alapjáték is.
A dlc-k csak bekavarnának a játékmenetembe, bár mindenképpen új karaktert kéne kezdeni, mert anno KHM... virágboltival játszottam.

Csak nehogy később úgy járjak mint a Batman AC esetében hogy levették a dlc-t a listáról, mert már csak a GOTY volt elérhető, mondjuk igaz az is hogy megkaptam utána azt a változatot is de ez egyedi eset volt sztem :D
Akkor gyűjtök még egy kis kártyát és eladom őket; 3,74€ nem sok érte :B

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3785) albert8 válasza morvaigaben (#3784) üzenetére


albert8
addikt

Én a simát vettem mert a dlc-k megvoltak dobozosan. :) Már jön is lefele.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#3786) morvaigaben válasza albert8 (#3785) üzenetére


morvaigaben
tag

Na, hát az úgy karaj! Grat :DDD

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3787) genndy válasza morvaigaben (#3784) üzenetére


genndy
addikt

Vedd a Legendaryt, ki lehet kapcsolni a DLC-ket, úgyhogy játszhatsz az alapjátékkal is.
Nem valószínű hogy ebben az SSS-ben nagyobb akciót kap flashben sem.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#3788) morvaigaben válasza genndy (#3787) üzenetére


morvaigaben
tag

Tudom úgy érné meg jobban, de hát már így is többet költöttem a kelleténél (értsd: nem csak kártyás pénzt fektettem be), és ezért még talán jobb lenne az alap, mert azért a másik mégis csak a 3x-osa.
Az megint más, hogy kártyákból böngésző szerint bejönne vagy 25€ no de nincs 82 órám kifarmolni most őket :D

edit: bár ha lesz Encore Sale, addig lehet összejönne annyi.

Egyéb: Jól elhúztak a zöldek.... :U Tuti le van már beszélve melyik nap ki nyer :D

[ Szerkesztve ]

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3789) genndy válasza morvaigaben (#3788) üzenetére


genndy
addikt

SAM-et elindítod, háttérben kifarmolja neked őket 0 gépigénnyel.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#3790) morvaigaben válasza genndy (#3789) üzenetére


morvaigaben
tag

Nem szeretnék csalni, és nem elsősorban a kártyákra gondolok itt már... egy két bugos/impossibru acsi pl. :B

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3791) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Mivel a számomra kívánatos DLC-ket nem hajlandóak 50%-nál nagyobb kedvezménnyel adni, gyanús, hogy most nem fogok venni semmit... :U :O

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3792) Serpiko


Serpiko
addikt

Utolsó nap van nem lesz több... :F csapatverseny

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3793) morvaigaben válasza Serpiko (#3792) üzenetére


morvaigaben
tag

Bezony, minden visszatér a régi kerékvágásba. Jönnek majd a hőn áhított napi kukszik :DDD
Hétközi/Hétvégi/ Egészhetes akciók.

Nekem meg marad majd a meló közbeni kártyázás... :))

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3794) Serpiko válasza morvaigaben (#3793) üzenetére


Serpiko
addikt

Meg az örület a hét közepén :) Eddig nem túl sokat vásároltam szplinter cell feketelista plusz csajomnak zuma delux szeret golyózni. :DD Ja havertól kaptam sok kártyát feltoltam magam 40 szintre ingyen. :)

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3795) morvaigaben válasza Serpiko (#3794) üzenetére


morvaigaben
tag

Azt láttam bakker, néztem is nagyot. :Y :C

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3796) morvaigaben


morvaigaben
tag

Nagy a pangás :(

Kinek hogy tetszik az új kinézet? Nekem még fura egy kicsit, de mivel nincs beleszólásom, majd megszokom :D

Az újítások viszont bejönnek. El is kezdtem fordítgatni :B

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3797) Serpiko válasza morvaigaben (#3796) üzenetére


Serpiko
addikt

Nekem is furi így elsőre, most estem haza de majd átnyálazom. Nem lesz ezzel gond meg kell szokni. De ez a sok kék jobb lenne több szín.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3798) morvaigaben válasza Serpiko (#3797) üzenetére


morvaigaben
tag

Vagy ha ki lehetne választani milyen szín lehet a kék helyett :D

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3799) Serpiko válasza morvaigaben (#3798) üzenetére


Serpiko
addikt

Az jo lenne szín válastás :) Most nézem van egy olyan nekem szóló ajánlat két olyan gémet rak oda amelyik megvan nekem hm :Y

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3800) bigyo108


bigyo108
aktív tag

Split/Second a steamen !!!!!!!!!!!!!!!!!

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.