Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-10-11 09:13:47

LOGOUT.hu

1. Izgulni mindig jó.
2. Ha nem izgulsz eleget, nem is éltél.
3. Jobb ma egy izgulás, mint holnap egy sem.
4. Az izgulás függőséget okoz, de nem kell félni tőle.
5. Az együtt izgulás a legjobb.
6. Egyedül is lehet izgulni, de úgy nem olyan izgalmas.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3651) Mardel válasza Serpiko (#3650) üzenetére


Mardel
őstag

Alágörgetsz és megnézed hogy a legfelsőket mennyiért viszik. :DDD

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#3652) Serpiko válasza Mardel (#3651) üzenetére


Serpiko
addikt

Értem köszönöm :)

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3653) Serpiko válasza albert8 (#3647) üzenetére


Serpiko
addikt

Megy a kártya eladás már van 2.11 Eurom :) Mondjuk nemértem mi alapján viszik meg az árakat sem van olyan aminek alámentem árban 0.3 euroval és így sem kell senkinek. Mire figyeljek az árra? vagy mit visznek nagyon ezt honnan lehet tudni.

ui: izgulok legyen valami autos vagy sporjáték akció :)

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3654) bladegery válasza Serpiko (#3653) üzenetére


bladegery
senior tag

Beirod ide a kartyad nevet es amit kiad talaltnak arra rakattintasz. Na itt latod az arakat, rakd fel annyiert ami a legolcsobb kb.

gergely-szabo.com

(#3655) Serpiko válasza bladegery (#3654) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszönöm, így már érthető kezd lenni a dolog.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3656) morvaigaben


morvaigaben
tag

Na megvolt az izgulás! Witcher 2 -75%-be. Össze is gyűjtöttem a kis kártyás pénzecskémet. De olyan történt amire nem számítottam. Nem fut a gépemen.... a régi Toshibámon próbáltam anno, megértem. De a mostanin minden mai játék elfut szépen... és ez meg nem..:( Kár volt izgulnom ennyire.

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3657) albert8 válasza morvaigaben (#3656) üzenetére


albert8
addikt

MEg lehet máshogy is szerezni a kártyákat! MAjd leirom később, hogy hogyan.
Igy elég könnyű az összeset megszerezni.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#3658) Serpiko válasza morvaigaben (#3656) üzenetére


Serpiko
addikt

Megéri izgulni ezt tudjuk eddig nekem nem volt vásárlásom szégyellem is magam miatta. Nem megy a gém a gépeden csak van valami megoldás rá.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3659) morvaigaben válasza albert8 (#3657) üzenetére


morvaigaben
tag

Az nem lényeg, nem akarok SAM-et használni, csak simán a menüben is elég lófrálni, csak én RENDESEN akartam játszani vele :D Mentésem is bekészítve, minden....

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3660) Serpiko válasza albert8 (#3657) üzenetére


Serpiko
addikt

Engem is érdekel ez várom az írásod :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3661) albert8 válasza Serpiko (#3660) üzenetére


albert8
addikt

Szóval, a lényeg, hogy nem kell felrakni a játékot sem.
Egy meglévő játék mappájába bemész és van ott egy txt fájl amiben csak egy szám van.
Ebbe bemásolod annak a játéknak a számát amiből a kártyát akarod kiszedni .Ezt a számot a google kidobja ha rákeresel. Elmented és elinditod a steamből a játékot. Azt a játékot fogja érzékelni aminek a számát beirtad, igy nem kell mindegyiket feltelepiteni.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#3662) Serpiko válasza albert8 (#3661) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszi! Ez hasznos legaláb nem kell töltögeni így egyszerűbb. Thx! :R

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3663) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Ha ma se lesz Skyrim..... akkor nem lesz. :(((

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3664) Doki16 válasza Kareszovics (#3663) üzenetére


Doki16
addikt

Én is arra pályázok, remélem legalább valamikor megkap 66%-ot.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#3665) Kareszovics válasza Doki16 (#3664) üzenetére


Kareszovics
addikt

Mivel nekem csak a két nagy DLC hiányzik, kb akkor is jól jártam, ha csak a Legendary-t 66-ozzák, a DLC-ket meg nem; 40 cent körüli bukó lenne, amit meg már letojok. :DDD

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3666) genndy válasza Kareszovics (#3665) üzenetére


genndy
addikt

Lesz még jobb akcióban, és akkor a dlc-k is kapnak, nyugi.
Illetve nem nyugi, izgulááás :DD

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#3667) Doki16 válasza Kareszovics (#3665) üzenetére


Doki16
addikt

En csak a legendary-ra palyazok. Osszel megkapta a 66%-ot, remelem most is megfogja.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#3668) morvaigaben válasza morvaigaben (#3656) üzenetére


morvaigaben
tag

Na csak kiharcoltam belőle a 30fps+t, rpg-nél nem fontos a 60, úgyhogy most belevágtam a kalandokba! :)

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3669) Serpiko válasza Doki16 (#3664) üzenetére


Serpiko
addikt

Skyrim izgulok miatta lesz érzem még sok szél van hátra. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3670) albert8 válasza Serpiko (#3669) üzenetére


albert8
addikt

Az éjjel volt 75-ön asszem.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#3671) Serpiko


Serpiko
addikt

Kellemes karácsonyi ünnepeket izgulósok! :B

Egy kérdésem is lenne ilyen fóliás kártyát hogy lehet kapni? Illetve a bonusz kártyákat, hogy adja a rendszer random mód? Megvan minden kártya egy játékból utána kapok még gondolom igen csak szerencse kell hozzá. :F

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3672) bladegery válasza Serpiko (#3671) üzenetére


bladegery
senior tag

Folias kartyakat mondhatni random kapsz, habar nem teljesen, minel nagyobb a steam leveled annal nagyobb esellyel kapsz foliasat. a booster packet is random kapod, de van valami olyan megkotes hogy egy huzamosabb ideig minden nap be kell lepned. Kartyakat kaphatsz meg ha jatekon belul vasarolsz. 9 dodo utan 1 kartya.

gergely-szabo.com

(#3673) Serpiko válasza bladegery (#3672) üzenetére


Serpiko
addikt

Minden napi belépés mit jelent a játékba vagy steambe. Milyen játékok adnak kártyákat? Van valami lista?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3674) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Skyrim behúzva. :DD

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3675) Serpiko válasza Kareszovics (#3674) üzenetére


Serpiko
addikt

Grat! :C Kártyákor infó valakinek?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3676) bigyo108 válasza Serpiko (#3675) üzenetére


bigyo108
aktív tag

http://steamtradingcards.wikia.com/wiki/Category:Supported_Games

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#3677) bladegery válasza Serpiko (#3673) üzenetére


bladegery
senior tag

Steam. Es nem azon mulik hogy mennyit jatszol egy adott jatekkal. En pl. kaptam booster packet olyan jatekbol, amit csak kifarmoltam meg elotte.

gergely-szabo.com

(#3678) HEAHEA


HEAHEA
tag

Sziasztok! Először is Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok minden kedves itteni fórumozónak!
Csatlakoznék az itteni izgulós csapathoz, csak egy kicsit másmilyen okból van az izgalmam. :Y
Megszereztem a The Witcher 2: Assassins of Kings – Enhanced Edition kiadását 75%-os akcióban még tegnap.
Le is töltöttem a játékot és elindítanám, de ez az üzenet fogad: "Steam-hiba Catlakozás a kulcsszerverhez sikertelen."
Ki az aki járt már így? Tud valaki tanácsolni valamit? Esetleg várjak még, majd küldik a kódot? Köszönöm a segítséget előre is!

(#3679) bladegery válasza HEAHEA (#3678) üzenetére


bladegery
senior tag

itt kerdezd meg.

gergely-szabo.com

(#3680) morvaigaben válasza HEAHEA (#3678) üzenetére


morvaigaben
tag

Én is akkor vettem meg, de nekem nem volt gondom, sőt nem is aktivált semmit, és kódot se kért...

Boldog Karácsonyt minden izguló fórumtársnak :)

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3681) Serpiko válasza bigyo108 (#3676) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszi! Átnyálazom ha lesz időm az ünnepi családi banzáj után :)

(#3677) bladegery: Értem akkor lehet izgulni ezért is juj :)

(#3678) HEAHEA: Üdv köztünk új izgulós testvérnünk. :K

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3682) HEAHEA válasza Serpiko (#3681) üzenetére


HEAHEA
tag

Köszönöm Serpiko! Én is üdvözöllek! A Witcher 2-s izgalmam szerencsére sikeresen megoldódott, azóta már játszottam is vele. DE!!! Jött egy újabb izgalom. Nemrég kiírta a steam: "Hibakód:-101 Nem lehet csatlakozni a szerverhez. Lehet, hogy nem üzemel, vagy nem kapcsolódsz az internethez." :W
Havarnak meg 118-as hibakód .Remélem minél hamarabb megoldódik.
Más. Most láttam, hogy a sima Skyrim-ot újból visszaakciózták 75%-ra. Szerintetek a LE- t is leakciózzák 66-ról 75% -ra? Ha a LE van meg, akkor annál mennyire zavar be az alaphoz elérhető magyarosítás?

(#3683) Serpiko válasza HEAHEA (#3682) üzenetére


Serpiko
addikt

Szerverek le vannak halva most mindenki ráhaj az ingyen Left 4 Dead 2-re :) Már engem is ingerel, hogy órák óta nem jó a steam hibakód 118 nekem is ugyan ez. brrrr. :((

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3684) tipuka válasza Serpiko (#3683) üzenetére


tipuka
addikt

Ja most 1 bizonyos ideig az van ingyen? :) :Y Vagy ez így marad? (Nem láttam az akciót mert a Steam nálam is le van halva...)

(#3685) Serpiko válasza tipuka (#3684) üzenetére


Serpiko
addikt

Holnap este 19 óráig lehet megszerezni addig van igyé. De a szerver még mindig rossz...

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3686) tipuka válasza Serpiko (#3685) üzenetére


tipuka
addikt

Köszi. Akkor már értem mitől van ez az oltári nagy hibakód akármire kattintok... :) Akkor igyekszem beszerezni. :) :R

ChingChang: hol értesültél róla? mert én csak a fórumot szoktam nézni, vagy is 1-2 topicot, amiről tudok. :)

[ Szerkesztve ]

(#3687) ChingChang válasza tipuka (#3684) üzenetére


ChingChang
csendes tag

Sziasztok,

jöttem egy kicsit én is izgulni, hogy vajon lesz e ma még steam, vagy teljesen beadta a kulcsot:)

tipuka, ph-n is beszélterk róla, 1 napig ingyenesen meg lehet szerezni, utánna fizetni kell érte.

(#3688) Serpiko válasza ChingChang (#3687) üzenetére


Serpiko
addikt

Éjjel meg hajnalban próbálkozzatok, akkor talán nem lesz ennyire terhelt. Izgulok már ez miatt is, hogy hejreálljon gyorsan a steam. :))

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3689) tipuka válasza Serpiko (#3688) üzenetére


tipuka
addikt

Én is izgulok, ingyen játék X ideig... ki nem izgulna? :D Steamen taposom a frissitést. :D

(#3690) tipuka


tipuka
addikt

Már odáig eljutok, hogy bejön a left 4 dead 2 lapja és kattintok, hogy játék telepítése, aztán hibát ír. :D Halad ez :W :))

update: sikerült!!! hozzáadta :DD

[ Szerkesztve ]

(#3691) Serpiko válasza tipuka (#3690) üzenetére


Serpiko
addikt

Nálam még ennyi sincs csupán 118 kód :((

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3692) tipuka válasza Serpiko (#3691) üzenetére


tipuka
addikt

már nálam is, mert azért megnézném az akciókat is... :)

(#3693) Serpiko válasza tipuka (#3692) üzenetére


Serpiko
addikt

Részemről ennyi volt nem várok tovább megyek aludni! Szavazni tudtam holnapra biztos jó lesz. :K

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3694) Serpiko


Serpiko
addikt

BUÉK minden Izgulósnak! :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3695) morvaigaben válasza Serpiko (#3694) üzenetére


morvaigaben
tag

BÚÉK topiklakók! :)

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3696) Serpiko válasza morvaigaben (#3695) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszi! :B Így év elejére egy bioshock infinite behúztam. :DD Mikor is van vége a szélnek?

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3697) albert8 válasza Serpiko (#3696) üzenetére


albert8
addikt

nálunk 3.-a 7 ahogy szokott.

B.Ú.É.K. !

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#3698) Serpiko válasza albert8 (#3697) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszi az infot! Akkor még lehet picit izgulni :)

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3699) albert8 válasza Serpiko (#3698) üzenetére


albert8
addikt

Vettél season passt az infinitihez? Mert tolhatnánk együtt.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#3700) Serpiko válasza albert8 (#3699) üzenetére


Serpiko
addikt

Nem vettem csak a sima játékot zsákoltam be. Most nézem már vége leis késtem a passzt. :B

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.