Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-10-11 09:13:47

LOGOUT.hu

1. Izgulni mindig jó.
2. Ha nem izgulsz eleget, nem is éltél.
3. Jobb ma egy izgulás, mint holnap egy sem.
4. Az izgulás függőséget okoz, de nem kell félni tőle.
5. Az együtt izgulás a legjobb.
6. Egyedül is lehet izgulni, de úgy nem olyan izgalmas.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3551) Serpiko válasza BomiBoogie (#3549) üzenetére


Serpiko
addikt

Halloween erre izgulok. :B

(#3550) Zamery : Olyan soká nem fogom kibírni hibernáltatom magam. :DDD

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3552) Zamery válasza Serpiko (#3551) üzenetére


Zamery
senior tag

Na, megjött a Szél nem kell izgulnod tovább: [link]. :D

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#3553) Serpiko válasza Zamery (#3552) üzenetére


Serpiko
addikt

JE! Nem kell izgulni tovább :)

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3554) KubanitoS válasza Serpiko (#3553) üzenetére


KubanitoS
veterán

Látom én mi megy itt. Csak a sok panaszkodás volt, hogy kihalt a topik. Egy frászt! Szerintem simán hibernáltattad magad erre az őszi szélre és ezért tértél vissza közénk pont most. Hiába, az izgulást is el kell ám viselni!

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#3555) Serpiko válasza KubanitoS (#3554) üzenetére


Serpiko
addikt

Így van Kuba visszatértem Terminátorosan :DDD Most nyálazom át a gémeket. Mit veszek még nem tudom... Ezek lesznek végig ilyen áron vagy minden nap lesznek gémek amik extra leárazást kapnak még pluszban.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3556) genndy válasza Serpiko (#3555) üzenetére


genndy
addikt

Nem, ebben most nincs kiemelve semmi, amik most vannak akcióban azok maradnak a végéig is ugyanezzel a leárazással.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#3557) Serpiko válasza genndy (#3556) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszi az infot. :R Left 4 dead 2 bezsákoltam haveromnak :)

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3558) morvaigaben válasza Serpiko (#3557) üzenetére


morvaigaben
tag

Miújság emberek???? Rég nem néztem ph-t, ha kimarad pár nap, elrettent a 1xx új hsz száma :D
De most próbáltam átnyálazni a fontosabb topikokat.

Serpiko mit szermányoltál a helowíni szélen? :DDD

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3559) Serpiko válasza morvaigaben (#3558) üzenetére


Serpiko
addikt

Üdv! Itt az izgulásos szakma topikban. Nem vettem magamnak semmit nem találtam kedvemre való gémet. A haveromnak vettem meg a Left 4 Dead 2 gémet ajándékba. Multkor nem oylan régen asszem hétvégi akcióban magamnak az AC III vettem meg. :)

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3560) morvaigaben válasza Serpiko (#3559) üzenetére


morvaigaben
tag

Az se rossz. :) De hát úgyis lesz még az éven elég szél... :D

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3561) Serpiko válasza morvaigaben (#3560) üzenetére


Serpiko
addikt

A karácsonyi szét várom és már nagyon izgulok miatta. :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3562) morvaigaben válasza Serpiko (#3561) üzenetére


morvaigaben
tag

Helyes! :K

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3563) BomiBoogie válasza Serpiko (#3559) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Hallottam valami őszi szélről, vagy az csak a Halloween volt, a következő pedig a karácsonyi lesz?

(#3564) genndy válasza BomiBoogie (#3563) üzenetére


genndy
addikt

A pletykák szerint lesz még őszi is december elején :K

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#3565) BomiBoogie válasza genndy (#3564) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Akkor jól gondoltam. Kár, hogy türelmetlen voltam, és minden játékot beszereztem, amit akartam, úgyhogy nem is tudom, miért akarok izgulni a szélért. :DD

(#3566) genndy válasza BomiBoogie (#3565) üzenetére


genndy
addikt

Lehet ajándékba is venni játékot... :U :D

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#3567) BomiBoogie válasza genndy (#3566) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Önző disznó vagyok. :DDD

(#3568) Serpiko válasza genndy (#3564) üzenetére


Serpiko
addikt

Ez jól hangzik még egy szél karácsony előtt izgulok már most. Nem vettem semmi játékot mostanában mondjuk akcióban sem volt olyan ami a kívánságlistámon van. Remélem karácsonykor akciósak lesznek vagy talán előbb is.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3569) BomiBoogie válasza Serpiko (#3568) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

A Steam neved is ugyanez? Kíváncsi vagyok már, hogy a mester mennyit játszik és mivel, vajon méltó vagy-e az Izguling Corporation vezetésére, vagy csak a szád jár? :DDD

(#3570) genndy válasza BomiBoogie (#3569) üzenetére


genndy
addikt

Nem ugyanez a Steames neve, és privát is a profilja (Barátok mondjuk láthatják, azok vagyunk azért látom).
De ha el akarja árulni valójában mi ott a neve majd ő megteszi, én inkább nem adom ki :N

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#3571) BomiBoogie válasza genndy (#3570) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Minden hátsó szándék nélkül írtam, mivel alapvetően szimpatikus emberkének tűnik, hogy felvenném. Persze, majd ő eldönti. :K :)

(#3572) genndy válasza BomiBoogie (#3571) üzenetére


genndy
addikt

Csak azért írtam hogy esetleg ne keresgess hiába Steamen.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#3573) Serpiko válasza BomiBoogie (#3571) üzenetére


Serpiko
addikt

Vegyél fel szeretném itt a link nyilvánosra raktam amíg felveszel. :D Aztán meglesheted a játékaimat illetve azt mennyit játszottam és mivel. Nekem csak steamen vannak játékaim mást nem is veszek csak steamen illetve steames dobozost :D

Ez lennék

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3574) morvaigaben válasza Serpiko (#3573) üzenetére


morvaigaben
tag

Jé, nem is tudtam hogy a 'céged' fent van "steamon" is! :D :C
Lehet akkor felveszlek majd én is, mert tagfelvétel csak meghívóval... :B

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3575) Serpiko válasza morvaigaben (#3574) üzenetére


Serpiko
addikt

Tagfelvétel nyitva! :D Gyere vegyél fel...

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3576) morvaigaben válasza Serpiko (#3575) üzenetére


morvaigaben
tag

Van egy ismerősöm ugyanezzel a névvel... :) Majd nézem az avatar-t nehogy összekeverjelek titeket :DDD

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3577) Serpiko válasza morvaigaben (#3576) üzenetére


Serpiko
addikt

Na ez zsír :) Azért izgulok kicsit nehogy összekeverd :)

(#3578) morvaigaben: visszaigazolva :)

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3578) morvaigaben válasza Serpiko (#3577) üzenetére


morvaigaben
tag

Nem fontos, fektesd az energiád inkább a Szélbe ;]

(ja és felvettelek... :DDD G/\BE)

[ Szerkesztve ]

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3579) genndy válasza morvaigaben (#3576) üzenetére


genndy
addikt

A chates Barátoknál tudsz adni neki zárójeles nevet (Becenév hozzáadása), akkor majd nem kevered össze :)
Én a PH!-s neveket írtam oda, az úgyse változik.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#3580) morvaigaben válasza genndy (#3579) üzenetére


morvaigaben
tag

Na látod erre nem is gondoltam, nem hülyeség...! Köszi :C

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3581) BomiBoogie válasza Serpiko (#3573) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Megtörtént, most már újra elrejtőzhetsz a világ elől. :K :D

Nem is vagy akkora kocka, mint állítod. Csalás! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3582) Serpiko válasza BomiBoogie (#3581) üzenetére


Serpiko
addikt

Visszaigazolva! :D Barátok láthatják csak a profilom újra. Azért ha az összes játékom megnézed ott láthatod vannak gémek amikkel elég sok órát játszottam. :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3583) BomiBoogie válasza Serpiko (#3582) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Visszavonom, 1000+ óra TF2, és a GTA 4-be is több, mint 200, te jó ég. :DDD

Te biztosra mész a vásárlással, mert amit megveszel, azt jó eséllyel ronggyá játszod.

Vagy csak Alt+Tab. :C

(#3584) Serpiko válasza BomiBoogie (#3583) üzenetére


Serpiko
addikt

Jól érted rogyósra játszom amit megveszek kijátszom fullra. Csak azt veszem meg ami tényleg kell és játszok is vele nem vagyok ilyen plusz sor huszár. Csak azért nem kell egy játék, hogy több legyen a listámban. A másik nem szoktam belépni játékba azért, hogy csak pörögjön az óra sem idlézni sem szoktam. :D Ha játékban vagyok akkor játszok, ha nem akkor nem játszok ilyen egyszerű.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3585) BomiBoogie válasza Serpiko (#3584) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Helyes gondolkodás, kolléga úr! :D
Én sem vagyok az Alt+Tab és az idle híve. :)

(#3586) Serpiko válasza BomiBoogie (#3585) üzenetére


Serpiko
addikt

A másik múltkor ajánlott nekem valaki Far Cry 3 gémet ingyen ajándékba adta volna. Nem fogadtam el pont aztért mert nekem nem jön be a gém nem játszottam volna vele. Tudom ajándékot nem illik visszautasítani, de azt mondtam neki adja olyannak akinek tényleg kell és játszani is fog vele. :K

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3587) BomiBoogie válasza Serpiko (#3586) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nálam is volt olyan, hogy megvettem a bundlit első felindulásból, aztán elajándékozgattam, mert jobban utánaolvastam, és egyik sem tetszett. Így is túl sok plusz sorom van, ami csomagban volt, vagy minden várakozásom ellenére nem tetszett (pl. Bioshock, Dishonored, CounterStrike, és még sorolhatnám).

(#3588) Serpiko válasza BomiBoogie (#3587) üzenetére


Serpiko
addikt

Előfordul az ilyen veszel magadnak valamit és nem tetszik, de kellő utána olvasás (tesztek, teszvideók) után azért 90% eltudjuk dönteni kell vagy sem a játék.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3589) morvaigaben


morvaigaben
tag

Nálam már szimplán csak úgy van, hogy javarészt azért vettem meg, mert kellett, pár kivétel van csak, de egyszer mindennel végezni fogok (ami acsis, azt 100%-ra, ami nem, azt végig játszani).
Csak itt a gond, hogy egy ideje felülkerekedtek rajtam a játékok, túl sok lett, és valamivel elkezdek, de vár még 6 másik.
Mostanában nagyon nincs időm... és nem is nagyon lesz már ezek után, ha majd dolgozni fogok, de legalább lesz választék munkából hazajövet arra a 2-3 órára! :U ;]

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3590) Serpiko válasza morvaigaben (#3589) üzenetére


Serpiko
addikt

Nálam is így van, ha kell a játék megveszem, de nincs időm játszani vele mert pont mást tolok. Addig félreteszem aztán amikor végeztem a játékkal rongyosra játszottam kezdem a következőt. Időm nekem sincs sok játszani de csinálok időt magamnak alvás helyett játszok meló után vagy előtt. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3591) morvaigaben válasza Serpiko (#3590) üzenetére


morvaigaben
tag

Úgy is kell néha! :K

Más: juhuhujjj de megérte izgulni, ez a Humbák WB bta ÜT!!! :D :))

[ Szerkesztve ]

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3592) morvaigaben


morvaigaben
tag

Jajj megy az izgulás, vajon ma kezdődik a Szél? :))
(amúgy nagyon örülök neki, legalább nem költök semmit, mert nincs mibű :DDD )

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3593) albert8 válasza morvaigaben (#3592) üzenetére


albert8
addikt

Szerintem ma! :K

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#3594) morvaigaben válasza albert8 (#3593) üzenetére


morvaigaben
tag

Perceken belül kiderül.

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3595) Serpiko válasza morvaigaben (#3594) üzenetére


Serpiko
addikt

És itt van JE! :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3596) morvaigaben válasza Serpiko (#3595) üzenetére


morvaigaben
tag

Na akkor most ki vagy kelve a bőrödből! :D

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3597) Serpiko válasza morvaigaben (#3596) üzenetére


Serpiko
addikt

De még mennyire nem is számítottam erre a szélre. :) NBA2K14 lessem remélem megy még lentebb az ára. Ha nem karikor bezsákolom.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3598) Zamery


Zamery
senior tag

Na mi van, Szél van és senki nem izgul? :D

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#3599) Serpiko válasza Zamery (#3598) üzenetére


Serpiko
addikt

Izgulgatok, de eddig semmi ínyemre való nem volt a kínálatban sajnos. De tök jó mert ennek vége aztán jön a karácsonyi szél. :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3600) bigyo108 válasza Serpiko (#3599) üzenetére


bigyo108
aktív tag

Nagyon engem sem fogott meg .
Zumára vártam , de az 5 eur is sok érte .
Viszont Angry Birds space megéri .

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.