- eBay-es kütyük kis pénzért
- mefistofeles: Az elhízás nem akaratgyengeség!
- dchard: GSM Nap az Informatika Történeti Kiállításon [2026.02.14.]
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- bambano: Bambanő háza tája
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- kenand: Hol volt, hol nem volt, Thunderbolt...
- Kókuszdió: Ryzen ( Zen4 / Zen5) – amikor a „normális működés” magyarázatra szorul
-
LOGOUT
Spotify
Új hozzászólás Aktív témák
-
norbertoth
senior tag
Szoasztok!
spotin a heti ajánláson túl, hogyan tudok hasonló zenéket felfedezni mint amiket szoktam hallgatni? Van erre esetleg más lehetőség is? Nem mindig ajánl olyat ami az én ízlésem, max heti 2-3 dal.
-
Keem1
veterán
válasz
tothjozsi96
#5798
üzenetére
Nekem nem lételemem amúgy.. csak a konkurencia miatt említettem. Én elvagyok az OG 320 kbps muzsikával is, egyrészt fülem nincs, másrészt lejátszóm nincs (telefon meg pc beépített dac), harmadrészt fülesem sincs (Galaxy Buds+).
Szóval voltaképp nekem is mindegy, én most is nagyon jól elvagyok a Spotival. Bár lett volna lehetőségem többször is váltani, annyira megszerettem 8 év alatt, amióta premium előfizető vagyok, még a sokszor hülyén megoldott GUI, még mindig béta állapotú group play és egyebek ellenére is. -
-
Akelaus
senior tag
Helló Spotify Hifi. 💁♂️
-
Még egy kérdés, hogyha nekem valaki nem ismerősöm de rákeresek akkor én látni fogom hogy épp mit hallgat? Valószínűleg alap beállításokkal használja a Spotify-t, nem gondolnám hogy az adatvédelmi részen bármit is változtatott volna.
Köszönöm.
-
Keem1
veterán
...Playlist recommendation...
Srácok, ha esetleg valakit érdekel: Petőfi TOP 40.Ugyan láthatóan vannak ilyen kezdeményezések, de ahogy látom, ezeket egy idő után feladták készítőik. Amiben az enyém más, hogy adás után egy algoritmus parseolja a hivatalos weboldalt és teszi be emberi beavatkozás nélkül ezentúl minden vasárnap a playlistbe (és a korábbit törli belőle).
Az algoritmust még csiszolom, egyelőre nem ismert fel minden nótát (a Petőfi és a Spoti eltérő elnevezései miatt), de igyekszem a csorbát kiköszörülni.
Viszont tényleg meg van az az előnye, hogy adás után azonnal elérhetővé válik, akkor is, ha szabadságon vagyok, akkor is ha nem érek rá, mert nem emberi munkával frissül, hanem gépileg, programozottan. Ha valaki tud esetleg más rádiót, pl. Rádió 1, publikusan elérhető webes listát, akkor megcsinálom másra is. -
-
Egy profilhoz tartozó nyilvános lejátszási listát nyitottam meg, az a kérdésem hogy a lista létrehozója kap erről a tevékenységről bármi információt? Tehát látja hogy én épp a lejátszási listáját nézegetem?
Nem hallgattam bele. -
bl4ze
veterán
Segítsetek.... Spotify Android - ha autóban indul az AA (Android Auto) akkor automatikusan rögtön zenét játszik.
Nem tudom sehogyan lekapcsolni. A Spotify menüben a "allow Spotify in background" ki van kapcsolva, és a "Car Mode" pedig NEVER.
Nem értem.
És ha kilépek az AA-ból akkor a telefonon továbbra is megy a Spotify, látszik az értesítési sávban. Hogyan tudom ezeket megszüntetni, kilőni ?
Köszönöm
-
válasz
#20749568
#5779
üzenetére
Ha jól értelmezem az első cikket (The Verge), akkor ki lehet kerülni a reklámot, ha előbb letölti az ember a hallgatni kívánt podcast epizódot. (Persze egy 15 másodperces spot-tól nem feltétlen éri meg ilyen módon megszabadulni, de ha valaki egyébként is letöltött podcast-okat hallgat (pl. utazás közben), akkor ő megússza a reklámokat.)
-
borges7
aktív tag
válasz
#20749568
#5779
üzenetére
OFF na ezt adom, bár nem ide tartozik, de League Pass(NBA) előfizető vagyok, és abban is van egy csomó reklám, minden büntetődobásnál beadnak valamit, meg mindenféle szavazások/quizek, utálom, de nem tudok vele mit csinálni. Bár ezek nem szakítják meg a meccset, de odatolják az arcodba, nem lehet kikerülni(illetve csak úgy, ha továbbpörgetsz).
-
#86564352
törölt tag
Sajnos tényleg:
Spotify will use everything it knows about you to target podcast ads
Spotify Original podcasts have unskippable adsSok millió dollárt költöttek a podcast témára, keresni is akarnak rajta. Célzott reklámok az adatbázisuk alapján mennyi mindent tudnak userről + Facebook partnerség is.
-
Most tényleg megszakította a hallgatott podcastet, hogy elmondja a reklámot?
Hát ezért fizetek én? -
válasz
borges7
#5769
üzenetére
A zenével nincs baj. Addig amíg az ember meg akar hallgatni egy albumot, vagy vagy benyom valamilyen rádiót vacsora alá, addig a szoftverrel sem. Ha ezen túl is érdeklik a hallott zenék, pl. tudni szeretné, kik is azok az előadók, akik szerepelnek a heti ajánlókban, vagy leválogatná a neki tetsző számokat, akkor egyszeriben fontosabb lesz az interfész (erre pl. a mobilos változat már nem is igen alkalmas.) Ha még ennél is tovább menne, pl. kíváncsi, hogy mit jelent a japán (arab, koreai, stb.) írással írt szám cím, vagy érdekelné a szövege, akkor a Spotify ebben már meg sem próbál partner lenni (sőt). Ahhoz is csak minimális támogatást ad, hogy az ember "saját" zenegyűjteményt hozzon létre, azt rendezgesse, keressen benne, stb.
A desktop kliens minapi módosításai pedig innen nézve azt jelentik, hogy
(1) újra kell tanulni az interfészt (oké, ezt néhány havonta meg lehet tenni, de az a néhány millió munkaóra, amit a felhasználói bázis erre fordít, akár hasznosabban is eltölthető lenne),
(2) nehezebb rajta eligazodni (kissé túlhasználták az "ikonok mátrixban" koncepciót),
(3) sokkal több egerészést kíván minden (pl. a "Bio" eddig két kattintásra volt a lejátszási listától, most meg az üveghegyeken is túlra került...),
(4) megint lett egy csomó friss bug. -
#86564352
törölt tag
válasz
borges7
#5769
üzenetére
Desktopon a 2013 körüli Spotify funkcionálisabb volt. Mobilon pedig az Android app mindig lemaradásban. Szerintem jogosan reklamálnak az emberek. Ha még áremelés és podcast erőltetés is lett. Már régóta nem egy startup cég. Piacvezetőként, annyi év előnnyel. (Rdio sajnos megszűnt, Deezer még kevés, Apple Music, Google és Amazon féle streaming még sehol nem volt, a Microsoft feladta) Apple Music esetében is érthetetlen a kényelmetlenség.
-
borges7
aktív tag
válasz
#20749568
#5768
üzenetére
Elhiszem, különben nem tennék szóvá
csak nekem ezek olyan pitiáner dolgoknak tűnnek, amik 90%-ának nincs köze magához e zenéhez, legfeljebb ahhoz, hogy milyen kényelmesen tudsz zenét hallgatni. Én alighanem máshogy, más eszközön hallgatok legtöbbször, és nem igazán fontos a körítés. Na meg általában még mindig lemezeket hallgatok(mármint albumokat egyben), ott meg nem kell "piszkálni" közben semmit
-
borges7
aktív tag
nem könnyű nektek, az egyszer biztos
-
Nem értek egyet azokkal, akik szerint a Spotify felülete azért használhatatlan, mert bénák. A fejlesztők láthatólag pontosan tisztában vannak vele, hogy mitől lenne jó egy felhasználói interfész, és szándékosan csinálnak mindent pont fordítva. (Ha pusztán bénák lennének, akkor időnként (véletlenül) becsúszna egy-egy használható részmegoldás.)
Nézzük pl. a full screen-t. Ha másra nem is, arra jó volt, hogy nagyban megtekintsük az album art-ot. Az új változatban egy 24 colos monitoron egy 32x32mm-es négyzet jut neki... Van viszont a teljes képernyőt átérő progress bar féleség (hasonlít arra, ami azt mutatja, hogy hol tart a számban a lejátszás), de még nem jöttem rá, hogy mit mutat. Először azt hittem, hogy azt, hogy mióta bámulom a full screen képernyőt. De aztán rájöttem, hogy ha lezárom, majd újra visszanyitom akkor nem ott tart, ahol volt, hanem visszaugrik egy keveset. Vagy éppen sokat. Egyszerűen misztikus.
-
-
pethYeti
addikt
Megjött nekem is ez az új nézet. Le is mondtam az előfizetésemet. Ez az Összemosott zene+podcast keresgélés valami borzasztó ötlet volt.
-
pethYeti
addikt
válasz
Akelaus
#5760
üzenetére
Na kíváncsi leszek, mondjuk az oldalra lapozás szerintem nagyon gáz, balról jobbra 6-ot kellett lapozni ha a podcast műsorokat akartad elérni.
Én is örülnék ha Spotify-ban nem lenne podcast, sokkal jobb külön appok vannak. Viszont ebben ők nyertek. Ezen belül hallgatok már podcastokat, kikerülhetetlen sajnos.
-
Akelaus
senior tag
válasz
pethYeti
#5759
üzenetére
Ha a gyűjtemény részre gondolsz, akkor én megkaptam.
Érdekes, maradjunk ennyiben. Egy jó dolgot tudok mondani rá, ki lehet tűzni albumokat listákat, így az van felül.
Oldalra lapozás nincs, csak a felső sort lehet jobbra-balra mozgatni (Műsorlisták, Előadók, Albumok, stb..)
A kezdőképernyőt lehetne testre szabni , mert rohadtul nem érdekelnek a podcast-ek-
-
pethYeti
addikt
Valaki megkapta már itt az új könyvtár nézetet mobilon? Tényleg annyira használhatatlan lett mint ahogy írják?
-
kmarci25
veterán
Android app nálatok nem szórakozik? Már tegnap délután is, és az előbb is: ahogy elindítok valamit, percekig gondolkodik, és csak utána kezdi el lejátszani. Mintha nem lenne net, vagy csak nagyon lassú, ami persze nem igaz. Másnál nem jelentkezett ez?
-
NC-17
csendes tag
Sziasztok,
Van jelenleg Spotify 3 hónapos promo?
-
-
#86564352
törölt tag
válasz
#20749568
#5747
üzenetére
Tömegesen nem, azért USA és UK, Nyugat-Európa (több Apple cucc) családok nézhetnek Spotify family csomag helyett más felé. 15 euróról 18 euróra emelt Spotify Family helyett 20 euró Apple One family és zene mellé tv, arcade, icloud is és jogilag elég egy országban lenni a családnak, nem azonos lakcímen ahogy Spotify-nál. USA egyelőre családi csomagot érinti és csak egy dollár, mert ott fej-fej mellett már az AM. UK és Nyugat-Európa a diák, duo, family is és már két font, euró az emelés. Reddit vélemények.
A Spotify inflációval elintézhetné a kritikát, viszont mégis rosszul néz ki user fizessen többet, cserébe:nincs opció a kezdőoldalról eltüntetni a podcast ajánlást
dalszöveg még mindig nincs minden régióban
Android app lemaradásban
művészeket felbosszantották
kétes húzások Spotify will let artists give their songs a boost — and get paid less in exchangeViszont a cég szórja a pénzt:
100 millió dollár ennek a faszinak, 25-30 millió dollár az Amerikába emigrált herceg házaspárnak, a Spotify alapítója focicsapatot venne.Kelet-európai változásról nem írtak egyelőre, 30-án kiderül. Eddig az euró-forint árfolyam miatti hátrányt lenyelte az ember, mert jobb általánosan a Spotify, emeléssel már rosszul fog kinézni, ha a konkurencia marad amennyi. Pl. a családi csomag most 8 euró nálunk, 2900 Ft. Ha emelnék 10 euróra, 3600 Ft. AM forintban kér nincs árfolyam a képletben, változatlan 2300 Ft. Hát 1300 forinttal szerintem jobb a Spotify. Éves szinten az már nem elhanyagolható. Meglátjuk marad-e nálunk az ár.
fausto:
a cikkből from April 30th
Spotify confirmed the increases in a statementRedditen már posztolják az emailt userek
minket érintő kelet-európai változásról még nincs hír, 30-án meglátjuk, ez árérzékeny piac, talán megússzuk
-
fausto
addikt
válasz
#86564352
#5746
üzenetére
Sziasztok,
Ez vajon hivatalos? Nekem kicsit sánítit a cikk:
"Student and Duo increasing by a euro each per month, to €5.99 and €12.99 per month respectively" - A Student 2.49, a Duo 6.49 havonta."The Family plan in Europe is also increasing from €14.99 to €17.99 per month" - a családi előfizetés 7.99
Az is fura, hogy a honlapon még a régi árak vannak, pedig elvileg napokon belül emelkedne az előfizetési díj. E-mail-t kapott valaki ezzel kapcsolatban?
-
#86564352
törölt tag
Be kell hozni az exkluzív podcastokra szórt pénzt, árat emel a Spotify:
-
PhilBrick
őstag
Hogyan tudom egyszeruen elerni a mar kovetett podcastokat?
Valahogy teljesen elveszek neha mindket appban.
-
Akelaus
senior tag
válasz
CptAdamica
#5737
üzenetére
Nálam tegnap mobilon az app hülyült meg, csak az adott dalt mutatta hiába komplett albumot játszott le. Lista is tök üres volt. Mostanában a connect sem remekel, léptetem a dalt a telefonon és amit vezérlek vele ott nem történik semmi, vagy nagyon soká.
Az új albumok is hol megjelennek, hol eltűnnek.
Ha nem a Spotify lenne amit nem számol mint adat az előfizetésem, már tuti átmentem volna a Google Prémiumra.
A próbahónapot ellőttem, ott nem voltak ilyen gondok, kivéve hogy ott meg nem tudtam vezérelni azt a készüléket a mobilomról, amiről hallgatom a zenét. -
#86564352
törölt tag
válasz
CptAdamica
#5739
üzenetére
Ugyanaz, csak a telepítés módja más. Olvastam reddit spotify kommentekben, hogy ez megoldotta a fagyás problémákat.
-
#86564352
törölt tag
válasz
CptAdamica
#5737
üzenetére
Windows? Ha honlapról telepített változat, akkor próbáld az Áruházból telepíteni.
-
CptAdamica
veterán
Én tényleg nem vagyok az a károgó, aki rögtön sír, ha jön valami új frissítés/új design, mert általában örülök a fejlődésnek. De ez az új desktop app akkora egy szar lett, hogy az leírhatatlan.
Felajánl egy listát a főoldalon, rákattintok, bedob egy büdös nagy üres oldalt középen egy felkiáltójel ikonnal, meg egy szöveggel: "Rákeresel valami másra?" és itt meghal az egész. Bármire kattintok, bármelyik listára bal oldalt, akkor ugyan ez az oldal fogad és indíthatom újra. Bezárom, indítanám újra, majd: "The Spotify application is not responding." Lőhetem ki a folyamatok közül is és ezt minden egyes nap eljátssza. Másnál is van ilyen?
-
-
erikke17
őstag
Sziasztok. A múltheti kalandban volt egy zane amit nem tettem kedvelt dalok közé. Nevét sajnos nem tudom valahogy nem lehet vissza nézni miket hallgattam
Előre is köszi
-
Corpuscle
őstag
Sikertelelen fizetés után mikor várható az újabb kártyaterhelés?
-
#86564352
törölt tag
Még több podcast
Spotify, Warner Music Group Strike Podcast Deal - VarietyMivel száz milliókat fektetnek ebbe, keresni is akarnak rajta. Hogyan érik el? Még több podcast erőltetés. Ha user kevesebb zenét hallgat, nekik kevesebb jogdíjat kell fizetni. Minden hónapra jut már egy (számomra) negatív hír.
-
PhilBrick
őstag
Nem lehet hogy valaki mas is hasznalja a logineteket?
-
pube111
senior tag
Android app 4-5 naponta kijelentkeztet. Bejelentkezésnél nem fogadja el a jelszót, email beléptetővel tudok bejelentkezni. Megváltoztatom a jelszót, 4-5-6 nap múlva újra ez a helyzet.
kb már 5-ször volt ez.
Ha a jelszóváltoztatásnál az éppen aktuálisat írom be, akkor nem fogadja el, mert ezt már használtam.
Másnál is van ilyen? -
vamosip
tag
Sziasztok!
Nem biztos, hogy Spotify probléma, de 1-2 napja jelentkezett.
Samsung A72-ról szól a Spoti Tp-Link HA100 BT vevőre. Rengetegszer megszakad a BT kapcsolat, ilyenkor leáll a lejátszás. Néha meg szól 1-2 órát hiba nélkül majd újra.
Ma kipróbáltam külső BT hangszóróval, Buds+-al, szintén leáll/megszakad a BT.Telefonon simán szól, tehát valami a BT átvitellel lehet.
-
GreenGoblin
őstag
Most csak én nem találom vagy nincs rá lehetőség hogy az egyik általam kreált playlistből átmozgassam az adott vagy akár több számot egyszerre egy másikba?!
-
Gerzsi
tag
hello, napokban volt a havi fordulópont a prémium előfizumnak de apum is jönne így elgondolkoztam nagyobb csomagon... ha most váltok akkor egész díjat fizetnem kell?
gondolom igen de erősítsetek meg hogy így van vagy nem... -
Rimuru
veterán
válasz
CptAdamica
#5701
üzenetére
Ugyanezt el tudod erni sima nagyitassal is ctrl+ +/-/0.
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban nem megengedett a családi csomaggal kapcsolatos hirdetés, "rokonok" keresése!
Szintén tilosak a zeneletöltéssel kapcsolatos kérdések is! Ezek automatikusan törlésre fognak kerülni!
- DELL Latitude 5285 (Tablet)FHD, 2 az 1 ben, 12.3",i7-7600U,16GB DDR4, 256GB SSD, WIN11
- Okosóra felvásárlás!! Samsung Galaxy Watch 5 Pro, Samsung Galaxy Watch 6 Classic
- HIBÁTLAN iPhone 13 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4245, 100% Akksi
- Samsung Galaxy A53 5G / 6/128GB / Kártyafüggetlen / 12 Hó Garancia
- Apple iPhone 14 Pro / 256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku: 100%
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

csak nekem ezek olyan pitiáner dolgoknak tűnnek, amik 90%-ának nincs köze magához e zenéhez, legfeljebb ahhoz, hogy milyen kényelmesen tudsz zenét hallgatni. Én alighanem máshogy, más eszközön hallgatok legtöbbször, és nem igazán fontos a körítés. Na meg általában még mindig lemezeket hallgatok(mármint albumokat egyben), ott meg nem kell "piszkálni" közben semmit
kicsit túl van reagálva

