Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-25 18:18:56

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3651) borges7


borges7
aktív tag

Megint kezdi ezt a frissítéses baromságot. Múltkor megcsináltam amit írtatok a Temp mappával, utána jó volt, de most megint vacakol. Nincs valami "végleges" megoldás erre? elég ciki, hogy a felhasználónak kell barkácsolgatni vele

(#3653) borges7 válasza #20749568 (#3652) üzenetére


borges7
aktív tag

Window 10, igen. Indításnál feljön ez az "updater wasnt able to start properly" hibaüzenet, és csak ha rákattintok a "mégse" feliratra, akkor indul el. Tehát nem tudja magát frissíteni.

(#3656) Burt1793 válasza #20749568 (#3655) üzenetére


Burt1793
veterán

Klasszikus zene? Én a legtöbbször ilyesmit rakok be, ha koncentrálni kell, de fusztrál a teljes csend: [link]

Vagy esetleg akusztikus hangszerekkel egy ilyet (ez azért el tudja vinni a figyelmet, mert pörgősebb): [link]

[ Szerkesztve ]

(#3658) ati21


ati21
csendes tag

Sziasztok.

Egy kis segítségre lenne szükségem. A spotify ingyenes verzióját használtam eddig probléma mentesen, azonban néhány napja nem tudok belépni a rendszerbe.

Próbáltam kérni új jelszót azonban azt az üzenetet kaptam hogy az email címemhez nem tartozik aktív spotify fiók.

Próbáltam újra regisztrálni itt azonban azt az üzenetet kaptam hogy az email címem használatban van

Mi a teendőm hogy újra hozzáférjek a fiókomhoz?

(#3660) Aksomatic


Aksomatic
senior tag

Sziasztok!
Egy Galaxy S7-en használom a Spotify-t. De nagyon gyakran megfagy, lelassul nem tölt be. Mi lehet a probléma?

(#3662) Mr.White


Mr.White
senior tag

Helló!

Nézegettem az AppData/Local/ mappáját és feltűnt hogy a spotify mappa 12 gigás.Ez normális?Van vagy 6 playlist mentve, meg pár szám kedvelve.Kicsit sokallom egy zenelejátszónak a 12 gigás méretet. :)

(#3664) unravel válasza Mr.White (#3662) üzenetére


unravel
őstag

Heló

Nekem 10 GB. :K
De nem baj, mert mikor a merevlemezen voltak a kedvenc zenéim az harmincnégyszer több helyet foglalt.

¯\_(ツ)_/¯

(#3665) yanesz


yanesz
tag

Sziasztok,
5en elofizetnenk a családi csomagra.muszaj egy címen lenni ennek az öt embernek?

(#3666) mukibuci válasza yanesz (#3665) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

[link]

A csomag összes tagjának:

Ugyanazon a lakcímen kell laknia.
Meg kell felelnie a minimális életkornak és a Szerződési feltételekben foglalt egyéb követelményeknek.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#3667) OPiiPO válasza yanesz (#3665) üzenetére


OPiiPO
addikt

muszáj nyíltan warezolni :F

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#3668) Burt1793 válasza OPiiPO (#3667) üzenetére


Burt1793
veterán

Csak kérdezett valamit. Te warezolsz inkább azzal, hogy a kérdésedből következik a nemleges válasz a kérdésére. ;]

(#3669) devil-k válasza OPiiPO (#3667) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ebben nincs warez... Ez kiskapu. A kettő nem ugyanaz. Nem azt írta a fórumtárs, hogy hogyan lehetne illegálisan letölteni a Spotify-ról a zenéket. A célja nem a fizetés elkerülése.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#3670) mobilizmo válasza devil-k (#3669) üzenetére


mobilizmo
addikt

Ne haragudj, ez nem kiskapu. A szabályzatba egyértelműen bele van írva, hogy egy lakcímen kell laknia a családi csomag felhasználóinak. Azt hogy ezt nem ellenőrzik, az több dolognak köszönhető, többek között annak is, hogy az átlag nem magyar tiszteletben tartja. De ha Magyarországról majd tömegesen csinálják és a visszaélések elérnek egy ingerküszöböt, akkor szépen majd itthon letiltják ezt az előfizetési módot.
Köszönhetően a jó magyar kiskapus mentalitásnak (ami simán csalás szerintem).

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#3671) #86564352 válasza mobilizmo (#3670) üzenetére


#86564352
törölt tag

Nem az ügyeskedés mellett vagyok, viszont azt felejtsük már el ez csak kelet-európai magyaros dolog. Mert nem az. Mindenhol, USA-ban is kihasználják a népek a kiskaput, (másban is összeállnak a Netflix jelszót is megosztják) ezért teszteli a Spotify a GPS ellenőrzést USA-ban például. Ahol számít, ami nem gombostűnyi piac mint a magyar.

A Spotify hibája kezdetektől családi csomagként reklámozták, hiába az apróbetűs rész szerint az egy címen élő nem rokon barátnőd oké, viszont a másik utcában vagy városban élő testvéred nem oké.
Kiengedték a szellemet a palackból, most vagy ellenőrzik nagyjából valahogy vagy árat emelnek vagy beadják a derekukat és nem foglalkoznak vele.

[ Szerkesztve ]

(#3672) mobilizmo válasza #86564352 (#3671) üzenetére


mobilizmo
addikt

Akár igazad is lehet. Én azt tapasztalom, hogy Magyarhonban ez össznépi játék. Nálunk Robin Hood lesz az adócsalóból és a bankrablóból.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#3673) devil-k válasza mobilizmo (#3670) üzenetére


devil-k
nagyúr

Csalás. Mielőtt ilyenekkel dobálózol, nézz utána ennek a szónak, hogy mit is jelent a BTK. szerint. Egy valamit nem csípek, mégpedig az álszenteskedést.

- mozi bolondéria -

(#3675) qqzs


qqzs
őstag

Spotifyon van 5.1 es zene?

Eladó: GTS450

(#3677) sazo


sazo
tag

Sziasztok!

Hogyan tudom a Spotify-ban a magyar újdonságokat listázni? Van rá lehetőség?

Köszönettel:

Z

(#3679) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az LG-s smart tv-s appban, hogy tudom a lejátszási listákat rendezni. Úgy, hogy a legkorábban hozzáadott legyen legelöl? Lehet egyáltalán?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3680) Keem1 válasza .LnB (#3679) üzenetére


Keem1
addikt

A cimborámnak is Lucky Goldstar tévéje van, én ott nem jöttem rá ilyesmire sajnos. De tovább megyek, még Androidon is csak nagy nehezen.

De hátha segít (nincs most előttem LG tévé), Androidon a lista fölötti szűrő mellett volt egy ikon (két vízszintes vonás és alatta egy lefelé mutató nyíl), amire előjött a rendezés menü. Ha a tévén nincs ilyen, akkor nem tudod rendezni.

[ Szerkesztve ]

(#3681) qqzs válasza .LnB (#3679) üzenetére


qqzs
őstag

Web os? En arra nem latok appot

Eladó: GTS450

(#3682) .LnB válasza qqzs (#3681) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én látok, itt van a tvn, működik is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3683) #77646080 válasza qqzs (#3681) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nekem is azt írja, hogy az alkalmazás nem érhető el.... :(

(#3684) .LnB válasza #77646080 (#3683) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Gyárilag telepítve volt a tv-n. Nem én töltöttem le.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3685) #77646080 válasza .LnB (#3684) üzenetére


#77646080
törölt tag

Úgy-úgy, a listában benne van, de nem működik és nem is frissíthető. Végül is annyira nem volt fontos, más platformon tolom a Spoti-t...

(#3686) Keem1 válasza #77646080 (#3685) üzenetére


Keem1
addikt

Nem vitatkozni akarok, de tényleg ott van LG okostévén és működik is :D
Egy barátomnál a buli hangulatot az a tévé szolgáltatja 7.1-es házimozi rendszeren, ha összejövetelt tartunk.
A vízszintesen gördíthető app listában van, ahol pl. a youtube is. Még én is tudom telefonon b.zerálni, mivel ugyanarra a wifire csatlakozom.

[ Szerkesztve ]

(#3687) #77646080 válasza Keem1 (#3686) üzenetére


#77646080
törölt tag

Maximális tisztelet mellett mondom: nagyon sokat ezen nem lehet vitázni. 😊 Nálad ott van és működik, nálam is van ikon, de rákattintva annyit ír, hogy az alkalmazás nem érhető el. Ezek tények. 😃 Végül is ennyivel tovább is léptem rajta, mert ez csak TV, nem izgat. 😆

Ui. természetesen aktív Wi-fi van, úgy csekkoltam le.

[ Szerkesztve ]

(#3688) mobilizmo válasza #77646080 (#3687) üzenetére


mobilizmo
addikt

WebOS verziótól is függhet. Nekem régebbi LG-m van, WebOS 1.5-el, arról már visszavonták, nem telepíthető.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#3689) #77646080 válasza mobilizmo (#3688) üzenetére


#77646080
törölt tag

Ez lehet a megoldás, nekem is régebbi verzió van.

[ Szerkesztve ]

(#3690) Jaffa75 válasza Keem1 (#3686) üzenetére


Jaffa75
őstag

Ha a tv elmúlik 5 éves, akkor a - korábbi modelleknél biztos - lejár a gyártó által vásárolt licensz,.és már a YT sem érhető el például... Így a Spotify sem biztos ;)

(#3691) gyulaszu válasza Jaffa75 (#3690) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Milyen licensz kellhet a tévékre, ha maga az app minden más platformon ingyenes? :F

[ Szerkesztve ]

gyulaszu

(#3693) Jaffa75 válasza gyulaszu (#3691) üzenetére


Jaffa75
őstag

ahogy Aweriot is írta, vannak olyan alkalmazások (a YT mellett az Accuweather is például), amelyekért fizetnek a gyártók.. Nem én találtam ki, hanem amikor a megfelelő topicban utánakérdeztem - egyszer csak elérhetetlenné vált a készülékemen - ott mondták egybehangzóan a hozzábbértők! A Spotify nem biztos, de nem is állítottam ezt! ;)

(#3694) CtiveR


CtiveR
tag

Sziasztok, ma kaptam meg az új bankkártyám (OTP). Két napja szólt a spotify, hogy fizessem a premiumot, de meg akartam várni az új kártyát, most viszont nem fogadja el, minden adatot helyesen adok meg mégsem jó, azt is próbáltam, hogy paypal fiókomhoz hozzáadtam és úgy sem tudna levonni, minden alkalommal jön az sms a sikertelen kártyás vásárlásról... lemondtam a premiumot, majd próbáltam újból előfizetni és így sem.. a kártya működik, most ugrottam le a boltba vásároltam csak azért is, hogy lássam jó-e... Valakinek hasonló problémája volt már? :W

Aláírás.

(#3695) gyulaszu válasza CtiveR (#3694) üzenetére


gyulaszu
senior tag

A sikeres vásárlás után próbáltad megint?
Újabban így aktiválódnak az új kártyák...

gyulaszu

(#3696) CtiveR válasza gyulaszu (#3695) üzenetére


CtiveR
tag

Igen, próbáltam előtte is, utána is :(

Aláírás.

(#3697) unravel válasza CtiveR (#3696) üzenetére


unravel
őstag

Milyen kártya amivel működött és milyen amivel nem?

¯\_(ツ)_/¯

(#3698) gyulaszu válasza CtiveR (#3696) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Még az jutott eszembe, hogy pin kódos vásárlás kell az aktiváláshoz, paypass-os (asszem) nem elég...
Hívd fel az üsz-t és kérdezz rá

[ Szerkesztve ]

gyulaszu

(#3699) Burt1793 válasza gyulaszu (#3698) üzenetére


Burt1793
veterán

Sorry, töröljétek.

[ Szerkesztve ]

(#3700) CtiveR válasza gyulaszu (#3698) üzenetére


CtiveR
tag

Megoldódott a probléma, az új kártyánál a virtuális vásárlási limit 0 volt, ez átírtam és már el is fogadta! :K
Ha esetleg valakinek hasonló probléma lesz új kártyával már tudjuk.(OTP) :B

Aláírás.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.