Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-25 18:18:56

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3201) ígyvanferi válasza Sanyi.mTs (#3200) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Eggyel fölötted ugyanez. Igaz ánglisül.

Nekem ez sokat nem oszt, ennyit telefonra úgysem tudok lementeni (még a 3333 se férne), gépre meg amúgy se töltök le. De biztos sokan örülnek ennek.

(#3202) unravel válasza ígyvanferi (#3201) üzenetére


unravel
őstag

Én azokat szoktam rátölteni a mobilra ami nincs fent spotin, vagy egyedi, kiadatlan felvétel. Így is össze lehet szedni pár ezret.

¯\_(ツ)_/¯

(#3203) borges7 válasza unravel (#3198) üzenetére


borges7
aktív tag

Valami, de nem elég :) Amíg ez nem lesz korlátlan, addig valszeg meg se fordul a fejemben, hogy újra előfizessek.

Amúgy ha ezt kihasználja valaki, és ennyit letölt mondjuk telóra, az kb hány GB? csak hogy képben legyek, hogy a 128 gigás kártyámra mennyi férne(persze legjobb minőségben) Nyilván függ attól, hogy milyen hosszú számok, de hozzávetőleg.

(#3204) unravel válasza borges7 (#3203) üzenetére


unravel
őstag

erre szerintem a korlátlan mobilnet a megoldás, de te tudod. gondolom nem akarod letölteni és kártyán tárolni mind a 30 millió számot.

nem tudom pontosan hány dalnál tartok, valahol 2-3000 között. majdnem mind 320 kbps -> 13 GB

¯\_(ツ)_/¯

(#3205) borges7 válasza unravel (#3204) üzenetére


borges7
aktív tag

az megint plusz pénz...van úgy 450 db cd-m, most kezdtem el felmásolgatni a telóra őket(egy részét flac-ben), ami ezen kívűl pluszban kell még, azt meghallgatom az ingyenes Deezer-Spoti kettőssel, vagy leszedem a youtube-ról

ami még bosszantó volt ebben a korlátozásban, hogy nemcsak hogy lementeni nem lehetett többet, de a gyűjteményedbe FELVENNI se, ami sztem abszolút nonszensz volt, mondjuk megláttam egy jó lemezt, és el akartam menteni, hogy később meghallgatom, de nem hagyta

(#3207) unravel válasza borges7 (#3205) üzenetére


unravel
őstag

a 450 cd plusz pénz

¯\_(ツ)_/¯

(#3208) Rimuru válasza borges7 (#3203) üzenetére


Rimuru
veterán

Én úgy szoktam csinálni hogy mielőtt indulok letöltök pár olyan albumot amihez kedvem van.

Vigyázat, csalok!

(#3209) Maxximus válasza unravel (#3198) üzenetére


Maxximus
őstag

5 eszközön lehet ezentúl offline tárolni a zenéket? juhééé :C

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#3210) devil-k válasza Sanyi.mTs (#3200) üzenetére


devil-k
nagyúr

Szerintem lassan ez az OFFLINE mókolás kihalóban lesz a korlátlan netcsomagok miatt.

Azt pedig nehezen hiszem el, hogy valakinek 10.000 kedvenc albumba van. Ott valami bűzlik. ;]

- mozi bolondéria -

(#3211) Keem1 válasza devil-k (#3210) üzenetére


Keem1
addikt

Nem is feltétlenül kell korlátlan csomag. Nekem havi 6 GB van, ebből 2,5 körül (néha 3) használ fel a spoti.
Viszont csak akkor, ha úton vagyok és nincs wifi (buszon, metrón).
Wifin jellemzően 15-17 GB körül fogyasztok el.
Viszont nálunk otthon nem, vagy csak ritkán szól rádió, inkább a spoti.

[ Szerkesztve ]

(#3212) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Nekem a Spoti adatforgalma korlátlan. Jó, mert sokat hallgatok újakat menet közben reggel is, este is.
A havi 500 megám pedig simán elég, hogy menjen a mail, és az üzenetküldők (képeket csak kérésre töltik le).

(#3213) patex1983 válasza FoxiestFox (#3212) üzenetére


patex1983
őstag

Voda MusicPass? :)
Nálam is :) Simán megér havi 1000 HUF-ot.

X

(#3214) FoxiestFox válasza patex1983 (#3213) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Telenor. Nem tudom mennyi, talán 500?

(#3215) kmarci25 válasza FoxiestFox (#3214) üzenetére


kmarci25
veterán

És van már a Telekomnak is (talán egy hónapja vezették be), 990 Ft-ért.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#3216) WhiteWalker válasza FoxiestFox (#3214) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

818ft a nonstop music

(#3217) FoxiestFox válasza WhiteWalker (#3216) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Lehet, valamiért nem tudom megnézni Mytelenorban.

(#3218) yanesz


yanesz
tag

Sziasztok,
Twitchel streamelek és a streamelo csíkot szeretném atrakni máshova vagy eltüntetni.hogyan tudom ezt megcsinálni?

(#3219) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

Még mindig nem került be az rettentő űrtechnológiás feature, hogy a csak komplett, elmentette albumok látszódjanak az "Albums" tab alatt? Feature request-eket már láttam jó párat, ebben a témában, de ahogy nézem még nem készült el... :W

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#3221) #77646080 válasza #20749568 (#3220) üzenetére


#77646080
törölt tag

OMG :(

(#3222) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Nálam mostanában azt csinálja, hogyha megy a lejátszás, és megosztom az adott számot Messenger Lite-on valakivel, bezárja magát a háttérben. RAM van elég, mert régebben megnyitott progikat nem zár be/tölt újra, ha visszaváltok rájuk. Mókás.
Úgyhogy már csak kimásolom a szám linkjét, átváltok Messengerre, és úgy osztom meg :DDD
Más körülmények között nem zárja be magát sosem.. kipróbáltam, hogy lejátszás közben nyitok egy csomó más programot, egy idő után azokat kezdi el kiírni a memóriából, de a Spoti marad.

(#3223) pintert


pintert
csendes tag

Sziasztok,
mi van akkor, ha Családi csomagra előfizetek, meghívom pl a feleségem, az öcsém, a gyerekeim, de később mondjuk öcsém kilépne, mert ő is a feleségével és a gyerekeivel fizetne elő?
Akkor az addigi listái, letöltései törlődnek? V ilyenkor mi történik?

(#3224) Sanyi.mTs válasza pintert (#3223) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Mikor kilép átmegy free-be. A listáinak meg kell maradnia.

(#3225) borges7 válasza unravel (#3207) üzenetére


borges7
aktív tag

Valóban, de nekem már megvannak ezek a cd-k, amiket nagyrészt hallgatok(persze még sok mást is), akinek nincs, annak nyilván jól jön a stream, hiszen így pár cd áráért egy évig is hallgathat mindenfélét.

(#3226) borges7 válasza patex1983 (#3213) üzenetére


borges7
aktív tag

Mi ez a MusicPass? és ki veheti igénybe? vodás vagyok, de kártyás

(#3227) Keem1 válasza borges7 (#3226) üzenetére


Keem1
addikt

Gugli a barátod: [link]

[ Szerkesztve ]

(#3228) borges7 válasza Keem1 (#3227) üzenetére


borges7
aktív tag

Köszi, keresgéltem én, csak pont ezt nem találtam. De ha jól látom, ez csak előfizetéses ügyfeleknek szól, tehát itt már bukik a mutatvány.

(#3232) Keem1 válasza borges7 (#3228) üzenetére


Keem1
addikt

Jaja, előfizetés only sajnos.

(#3233) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Sziasztok!
Prémium csomagról hogy lehet upgrade-elni családi csomagra? Lehet egyáltalán, vagy le kell mondani, és csinálni egy újat?
Thx

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#3234) Keem1 válasza mcwolf79 (#3233) üzenetére


Keem1
addikt

Le kell mondani, csak free-ből lehet családi csomagra váltani.

(#3235) kmarci25 válasza Keem1 (#3234) üzenetére


kmarci25
veterán

Én úgy emlékszem, hogy premiumom volt, és simán váltottam családira. Persze én vagyok a fizető, tehát szerintem úgy működik, hogy premiumról úgy váltok családira, hogy továbbra is fizetem a havi díjat, nyilván valamivel többet, a családi csomag miatt. Gondolom, akik csatlakoznak (a családtagok), nekik kell a premiumot (ha van) megszüntetni, és free-ből belépni.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#3236) updog válasza kmarci25 (#3235) üzenetére


updog
senior tag

Nekem is ez rémlik, prémium -> családi egy lépésben, mindkét esetben én voltam az előfizető. De már rég volt :)

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#3237) gyulaszu


gyulaszu
senior tag

Sziasztok,
nem vagyok nagy spotify-os, de régóta van egy ingyenes regisztrációm és néha belehallgatok.
Jelenleg külföldön vagyk (EU-n kívül) és azt vettem észre, hogy itt nem tesz a számok közé reklámot.
Ez normális? Miért van ez így?
Nem azért kérdem, mert hiányzik, csak esetleg szeretném megérteni.
Üdv

gyulaszu

(#3239) Maxximus válasza #20749568 (#3238) üzenetére


Maxximus
őstag

Kollégám svéd szerverről hallgatja a spotyt, ugyanezt mondta.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#3240) gyulaszu válasza #20749568 (#3238) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Helló,
észak Afrika, Tunézia.
Kellemes meglepetés, mert legaább a jó zenék jönnek megszakítás nélkül, ha már tévézni nem tudok :)
Üdv

gyulaszu

(#3241) Rimuru


Rimuru
veterán

Csaladi csomag "tisztogatas"

Vigyázat, csalok!

(#3242) #77646080 válasza Rimuru (#3241) üzenetére


#77646080
törölt tag

Várható volt...

(#3244) #86564352


#86564352
törölt tag

A felhasználókat sem kell félteni, viszont a Spotify is ludas. Családi csomagként reklámozták kezdetektől, csak az apróbetűsben volt benne az egy lakcím, háztartás feltétel. (amit most GPS alapján ellenőriznének) A lakótársad nem biztos családtagod és a családtagod nem biztos veled egy címen él.

A Microsoft Office 365 előfizetésnél októbertől 6 fő van a nagyobb csomagban és nincs semmilyen megkötés ki legyen.

(#3246) kmarci25 válasza #20749568 (#3245) üzenetére


kmarci25
veterán

Meg gondolom arra is van kimutatásuk, hogy melyik országban milyen arányban használják a családi csomagot. Gondolom ott kezdik a vizsgálatot, ahol a legmagasabb az arány.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#3247) Rimuru válasza kmarci25 (#3246) üzenetére


Rimuru
veterán

Vagy ahol tobb penzt tudnak beszedni/user (pl dragabb mint nalunk). :DDD

Vigyázat, csalok!

(#3248) kmarci25 válasza Rimuru (#3247) üzenetére


kmarci25
veterán

És ha ezt a 2 szempontot együttesen vizsgáljuk, akkor aztán dől a lé. :K

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#3249) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Ha feloszlatják a családom, megyek vissza flac-t harácsolni, ami a HDD gyártóknak jó lesz, de nekik nem :D
Mondjuk szerintem a civilizált országok népét nyaggatják ezzel, ahol szinte mindenki vinné a szolgáltatást teljes áron is, nem úgy mint itt, proliföldén.

(#3250) FіkuszKukіsz válasza FoxiestFox (#3249) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

A te havi párszáz forintodtól nem hiszem, hogy csődbe fognak menni.

Romanes eunt domus

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.