Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-25 18:18:56

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3551) Burt1793 válasza #20749568 (#3550) üzenetére


Burt1793
veterán

Ezt hol lehet megnézni? A dalokra rámenve nincs ott a darabszám, mint a listáknál pl. Kíváncsi vagyok.

(#3553) borges7 válasza #20749568 (#3550) üzenetére


borges7
aktív tag

Tudom, de akkor se enged letölteni! Ezt akkor írta ki, miután azt az egy lemezt letöltöttem. A gyűjteményben van egy csomó album, jó pár playlist is, nem tudom mennyi, de elég sok. De letöltve egyetlen egy volt.

Mindenesetre azt se értem, miért van korlátozva van a gyűjtemény? Ha jól tudom, a többi hasonló streaming szolgáltatásnál nincs ilyen.

(#3555) intensa_man


intensa_man
tag

Sziasztok!
Nemrég lettem Spotify felhasználó, a kölyök meghívott a családi előfizetésbe. Egyetlen dalt, vagy albumot sem töltöttem le, nem csináltam egy playlistet sem, erre tegnap közölte az app, hogy elfogyott a tárhelyem a telefonon.
Honnan tudok törölni, és mit tegyek, hogy ez ne forduljon elő két hetente?
Köszönöm!

(#3556) intensa_man válasza intensa_man (#3555) üzenetére


intensa_man
tag

És még egy kérdés. Van valami kompatibilis/ajánlott hangszín szabályzó app, amit használhatok hozzá? Úgy szól mint egy szokol rádió, és egy fadoboz törvénytelen gyermeke....

(#3557) Keem1 válasza intensa_man (#3556) üzenetére


Keem1
addikt

Jó füles és/vagy telefon (DAC) kell, a hangszínszabályzó a rossz eszköz ellensúlyozására való. Nem eretnekség, de nem az eredeti problémát hivatott megszüntetni, hanem látszat intézkedés. Ha mégis kell, akkor a telefon gyári ekvalizere ajánlott, nem külső app. A Spotify jelzi is, hogy 3rd party hangszínszabályzók önálló életet élhetnek.

Esetleg még a probléma forrása lehet, hogy ha free vagy, akkor ott ugye nem érhető el a legmagasabb minőség/bitráta, csak a premium előfizetőknek.

(#3559) OPiiPO válasza intensa_man (#3556) üzenetére


OPiiPO
addikt

Jelenlegi változatban droidon már nincs eq, külön kell telepítened ha kell. De jó minőségű fejes/füles(/dac/amp) esetén nem biztos hogy szükséges. És amit már előttem is mondtak, előfizetéstől is függ az elérhető legmagasabb minőségi szint.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#3561) Brett001


Brett001
aktív tag

Hali!

Néhány napja írtam itt a problémámról, hogy a Spotify PC-n nem tudja frissíteni magát az új verzióra, hibaüzivel leáll. A reinstall nem segített. Itt javasoltátok a tűzfal kikapcsolást, sajnos az sem volt gyógyír a problémára. Végül a spotify communityn jött a megoldás, mely egy nagyon érdekes és fura hibára utalt. A megoldásra egy török srác jött rá, ugyanis a Spotify a c:\\Users\User_name\AppData\Local\Spotify\Update könyvtárból ápdétel, ahol az INSTALLER exe van egy .json fájl társaságában. A török srác user nevében van egy ékezetes karakter (ğ) és ez hülyítette meg az update programot. Nekem is van a user nevemben egy á.

A megoldás: létrehozni egy c:\\temp könyvtárat, oda átmásolni az installer exe-t meg a json-t. A jsonban szövegszerkesztővel átírni az elérési utat c:\\Temp-re és voilá működik az update! :)

Mindez csak azért érdekes mert soha nem volt ilyen update probléma ezelőtt.

[ Szerkesztve ]

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#3563) OPiiPO válasza #20749568 (#3560) üzenetére


OPiiPO
addikt

"vedd ki a normalizáció engedélyét" - ez micsoda? a hangerő normalizálása lesz?
Köszi!

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#3565) intensa_man válasza #20749568 (#3560) üzenetére


intensa_man
tag

Köszönöm mindenkinek a választ. A gyorsítótár törlésével sikerült felszabadítanom nem kevés tárhelyet, a jó minőségű hangkeltőre meg várnom kell míg fát állítunk. :D

(#3566) Keem1 válasza intensa_man (#3565) üzenetére


Keem1
addikt

"a jó minőségű hangkeltőre meg várnom kell míg fát állítunk"

LOL :DDD

(#3567) Burt1793 válasza #20749568 (#3552) üzenetére


Burt1793
veterán

4500 mentett dal. Mennyi a korlát?

(#3569) borges7 válasza Brett001 (#3561) üzenetére


borges7
aktív tag

Basszus nekem is ez volt a bajom, most úgy tűnik ezzel sikerült, bár én a jegyzettömbbel írtam át...de megváltozott a felülete, szóval gondolom akkor műkszik, köszi!

eddig nekem sem volt ilyen soha, elég durva, hogy a felhasználónak kell barkácsolni hozzá, köszi még egyszer :)

(Nekem működött amúgy, csak mindig kiírta a hibaüzenetet, az is elég idegesítő volt)

[ Szerkesztve ]

(#3570) borges7 válasza #20749568 (#3552) üzenetére


borges7
aktív tag

Bocs, ezt leírnád pontosan, hogy kell? én is szeretném megnézni, de nem vágom ezt

(#3572) borges7 válasza #20749568 (#3571) üzenetére


borges7
aktív tag

De hogy kell kijelölni az összeset? leírnád lépésről-lépésre?

(#3574) borges7 válasza #20749568 (#3573) üzenetére


borges7
aktív tag

Megvan, köszi szépen! 9314 dal, azta

Most akkor a 10 ezres korlát az külön-külön érvényes a letöltött dalokra, és az elmentettekre, vagy összesen?

Mert ugye múltkor mondtam, hogy nem engedett letölteni, csak egy lemezt. Utána töröltem pár (mentett) albumot a gyűjteményből, és akkor már tudtam letölteni is.

(#3576) Rimuru válasza #20749568 (#3575) üzenetére


Rimuru
veterán

Ha telefonról mentesz offline zenét az bekerül a songsba, nem is értem ez miért jó... ezért szoktam le róla és van egy saját songs lejátszási listám.

Vigyázat, csalok!

(#3577) devil-k


devil-k
nagyúr

A 10.000-es korlátról:

"Thanks for reaching out to us. We know you just want to save more of your awesome tunes in your music library. Don't worry, we'll help you sort this out.

We've taken a look and see that your saved songs are 9,480. However, your saved Albums are 535, which makes you hit your 10,000 limit.

This is because for albums, all its songs plus the album itself count towards the limit (e.g. a 10 track album counts as 11 tracks toward the limit). If your collection is so awesome you run out of room, you can always add songs to playlists.

We hope that shed some light on your concern. If you have any other concerns, please feel free to send us a message. We're always here for you.

All the best,

Lance"

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#3578) qqzs


qqzs
őstag

Sziasztok. Google musicrol ternek at az akcio miatt.
Van par kerdese hogyan is mukodik a premium meg a spotify.
1. Van lehetoseg pl egy eloado albumait idorendben listazni?
2. Mit akar jelenteni a premium fo tulajdonsagai kozott hogy tobb szamot is atugorhatok?
3. Van csaladi elofizetes vagy tobb felhasznalo aki tud kulonbozo zenet hallgatni egy idoben?
4. Jazz, klasszikus, kinalat milyen?
5. Retro magyar zenek vannak?

Eladó: GTS450

(#3579) unravel válasza qqzs (#3578) üzenetére


unravel
őstag

Szia

1. Igen

2. "Korlátlan mennyiségű, kiváló hangminőségű zene a több mint 35 millió dalból álló gyűjteményünkből.
Zenelejátszás internetkapcsolat nélkül.
Külföldön is hallgatható zenék korlátozások nélkül.
Reklámmentes használat.
Korlátlan átugrási lehetőség."

3. Ahány fiók annyi zene hallgatható egy időben. Ennek nem feltétele a családi előfizetés.

4. Pazar

5. Van.

🎅

¯\_(ツ)_/¯

(#3580) qqzs válasza unravel (#3579) üzenetére


qqzs
őstag

Koszi
Tehat egy elofizetesen belul lehet tobb fiok ha jol ertem?
Olvastam en is a reklamot de nem ertem ezt az atugrast. Nem lehet egy albumot veletlenszeruen jatszani csak sorban es a premiumban at lehet ugorni tobb szamot a normalban meg csak egyet? Egyetlen zeneszolgaltato nem hasznalja ezt a ugralas kifejezest nem ertem miert akar valaki ugrani. Playben ossze vissza kattingathatok egy albumon belul

Egyebkent van arrol stat higy a tobbieknel hany millio zene van vagy arrol hogy orszagonk mennyit kinalnak? Pl ukra volt allitva az accountom akkor 10font a normal havidij

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#3581) Rimuru válasza qqzs (#3580) üzenetére


Rimuru
veterán

Az átugrás azt jelenti hogy hányszor nyomhatod meg a next song gombot. Prémium nélkül csak random sorrendben lehet lejátszani, nem ugrálhatsz lejátszási listán belül (azt hiszem régen így volt).
Nem, 1 fiók 1 ember 1 előfizetés, ezt több eszközön használhatod, de egy időben csak az egyiken szólhat zene.
Családi csomag kell ahhoz hogy több ember kihasználhassa szimultán a prémium jogokat (ennek az a feltétele bogy ugyan az legyen a lakcím)

A díj és a kínálat régiónként változhat.

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#3582) #77646080 válasza Rimuru (#3581) üzenetére


#77646080
törölt tag

Prémium fiók nélkül most is csak a véletlenszerű sorrend érhető el. (Tudom, mert nemrég váltottam róla és még így volt. 😊 )

(#3583) Rimuru válasza #77646080 (#3582) üzenetére


Rimuru
veterán

Mostanaban is konnyitettek a free accountokon, azert irom igy mert nem tudom mar hogy pontosan mik valtoztak ahhoz kepest amikor meg nekem volt free.

Vigyázat, csalok!

(#3584) qqzs válasza Rimuru (#3581) üzenetére


qqzs
őstag

Hogy ellenorzik a csaladi csomag tagjainak a fizikai cimet? Azt irjak ha valakit nem tudnak ellenorizni akkor eltavolitjak a csomagbol.

Csak a biztonsag kedveert az ugralasrol. Ugyen nem csak next gombot nyomogathatok premiumban (akarhanyszor) hanem barmelyik dalra kattinthatok?

Google home +spotify megy rendesen? Azt tudom hogy van csak valami macera vele esetleg?

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#3585) Melorin


Melorin
addikt

Sziasztok!
Biztos sokan majd hülyének néznek, de hogy kell úgy zenét elindítani, hogy csak lökje radnom a dalokat én pedig like-olom/dislikeolom, és idővel olyan dalokat adagoljon amik az ízlésemhez igazodnak? Egyelőre csak olyat találtam, hogy lejátszási listák, de az túlságosan egyféle stílus alapján lövi be a dalokat és véges a számuk.

(#3586) Rimuru válasza qqzs (#3584) üzenetére


Rimuru
veterán

Ugyan azt kell megadni, utana kesobb elofordulhat olyan hogy mondjuk kerik hogy kapcsold be a gps-t hogy ellenorizzek (volt mar ilyen).
Premiumban azt csinalsz amit akarsz, nincs sehogy megkotve a kezed (persze csak amit tamogatt az app, pl most volt szo az 10000-es korlatrol).
Nem hallottam rosszat rola, nem bonyolult.

Vigyázat, csalok!

(#3587) Rimuru válasza Melorin (#3585) üzenetére


Rimuru
veterán

Ha eleg eloadot bekovetsz akkor megjelennek majd a daily mixek, azok vegtelen hosszuak, de a release radar, vagy a discover weekly is olyan hogy tudod like-/dislikeolni a dalokat.

Vigyázat, csalok!

(#3588) unravel válasza Melorin (#3585) üzenetére


unravel
őstag

Hali,

Androidon ha rányomsz a középső Search funkcióra akkor láthatod a 4 legkedveltebb zenei stílusod. Ezek közül bármelyiket elinditva , a számok alatt fel és lefelé mutató ujj van, ezekkel lehet finomhangolni a lejátszást.:)

VAGY

Bármelyik zeneszámra nyomva: Play Song Radio. Elvileg akkor is megjelennek a mutatóujjak.
De én azt tapasztaltam, hogy egy-egy playlist változatosabb tud lenni.

Sok sikert!

¯\_(ツ)_/¯

(#3590) qqzs


qqzs
őstag

Kicsit off de mivel play musicrol jonnek nem tudjatok veletlenul mi toetenik az altalam feltoltott zenekkel? Spotifyon is van zeneteltoltesi lehetoseg?

Eladó: GTS450

(#3591) Rimuru válasza qqzs (#3590) üzenetére


Rimuru
veterán

Nem lehet feltölteni. Lokális fájlokat le tudod játszani, [link]

Vigyázat, csalok!

(#3592) nzozz


nzozz
aktív tag

Sziasztok!
Ez így normál, "hivatalos" üzenet szerintetek? Eléggé meglepett, gondoltam megkérdezem, hátha valami csalás jellegű dologról van szó.

Köszönöm

(#3594) sszemtelen válasza nzozz (#3592) üzenetére


sszemtelen
őstag

A weboldal hivatalos titkosított Spotify oldalra mutat, szóval lehet valaki igényelt neked egy visszaállítást :)

(#3595) nzozz válasza #20749568 (#3593) üzenetére


nzozz
aktív tag

A support (spoof@spotify.com) megerősítette, ők küldték az emailt.

(#3596) ubyegon2 válasza Rimuru (#3586) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

kapcsold be a gps-t hogy ellenorizze

Ezt a mondatrészt már annyiszor elolvastam......nem tudom eldönteni, komoly-e....

Ennyire nem lehetnek dilettánsok. :U Vakannyuknak nem akarnak háziórizetet elrendelni?

(#3597) OPiiPO válasza ubyegon2 (#3596) üzenetére


OPiiPO
addikt

nagyon más eszközük pedig nincs - örülj hogy (még) nem a hivatalos lakcím nyilvántartást kérdezik le amikor családi csomagot ellenőriznek :DDD

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#3598) ubyegon2 válasza OPiiPO (#3597) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Szerintem direkt hagyják ezt ilyen lazán, no meg nem is a magyarokra gondolva találták ezt ki. A GPS bekapcsolást meg valami döntési pozíció körüli agyas dobta be és a hozzáértők ráhagyták.
Kicsit gondoljunk bele, egy átlag napon jórészt hol tartózkodik a dolgozó/tanuló ember.....
Szóval mi a búbánatot szűr le az én helyadataimból? 🏇 *-szt se.

[ Szerkesztve ]

(#3599) OPiiPO válasza ubyegon2 (#3598) üzenetére


OPiiPO
addikt

igen, kb. ez van

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#3600) gyulaszu válasza OPiiPO (#3599) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Nem értek hozzá, de ha azt kérnék az összes "családtagtól" hogy egyszerre kapcsolja be a gps-t, akkor működhet is a módszer...

gyulaszu

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.