Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-25 18:18:56

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3951) Mr K válasza unravel (#3950) üzenetére


Mr K
senior tag

History csak PC-n van és csak az utolsó 50 számot tartalmazza. Van rá szavazás, hogy legyen mobilon is. (Ami (ha jól értem) nagyjából azt jelenti, hogy a Spotify ezt nem szándékozik megvalósítani, csak ezt nem érzik politikusnak kerek perec kijelenteni.)

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#3952) borges7 válasza Mr K (#3951) üzenetére


borges7
aktív tag

Egy friss Recorderes-cikk a változásokról. Mondjuk én nem látok ilyen opciót, hogy előadókat egy az egyben le lehet tiltani a PC kliensen.(bocs hogy válaszként közlöm, de nem látom a sima hozzászólás gombot ezen az új felületen)

[link]

(#3953) Mr K válasza Mr K (#3906) üzenetére


Mr K
senior tag

Mint kiderült, az éves bankkártyás fizetés még mindig megvan, de csak azoknál látszik, akiknek nem éppen egy ilyen éves időszak aktív. A PayPal-os fizetésről pedig az derült ki, hogy a Spotify csak olyan fiókot fogad el, amihez van hozzárendelve bankkártya (nem kell arról fizetni, lehet egyenlegből vagy bankszámláról is, de kártyának lennie kell.)

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#3954) borges7


borges7
aktív tag

"Spotify-fiókkal bővül a Hangfoglaló Program felületeinek portfóliója. A kilenc tematikus lejátszási listával induló oldalon minden szempontból a magyar könnyűzene és a dalok állnak a középpontban. Folyamatosan frissülő tartalommal és kedves, minimalista arculattal vár mindenkit több mint 200 dallal a Hangfoglaló Spotify!"

[link]

(#3955) unravel válasza borges7 (#3954) üzenetére


unravel
őstag

Vótmá.
De még azt akartam írni, hogy nekem ezekről a listákról az mr2 Petőfi radio és annak fenykora jutott eszembe, amikor nem ment ennyi populáris szemét ezen az adón mint most.

¯\_(ツ)_/¯

(#3956) borges7 válasza unravel (#3955) üzenetére


borges7
aktív tag

Bocs, nem láttam :) még épp hogy csak belehallgattam, de van köztük jó, pl. a Magam adom(Vitáris Iván) mondjuk neki elég jó ízlése van, meg persze hasonló az enyémhez. Rádiót régen se nagyon hallgattam, most meg egyáltalán nem, sose értettem, miért jó a sok reklámot, híreket, meg olyan zenéket hallgatni, amit nem szeretek :) Viszont ezekből ki tudom szemezgetni így, ami tetszik, nem kell temérdek más helyről összeguberálni :) Pont ehhez kapcsolódik, hogy a minap eszembe jutott, lehetne csinálni itt egy kis felmérést/szavazást, hogy ki hogy fedez fel új zenéket? Megosztani egymással a lehetőségeket, szerintem érdekes lenne.

(#3957) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok!

Egy számomra ismeretlen ember használja a spotify accountomat(a mostanában hallgatott listában van egy csomó zene amit nem én hallgattam) mit lehet ilyenkor tenni? Jelszóváltoztatás kellene csak?

(#3958) OPiiPO válasza smallmer (#3957) üzenetére


OPiiPO
addikt

egy perc se volt rákeresni ;]
változtass jelszót és utána a spotify.com oldalon a profilodnál találsz olyat hogy "KIJELENTKEZÉS MINDENHONNAN"
(bónuszként még irhatsz a supportnak is)

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#3959) jupp008 válasza OPiiPO (#3958) üzenetére


jupp008
senior tag

Aki Samsung -os (nekem S9) az megtudja erősíteni, hogy az utóbbi időben neki sem működnek a záróképernyőn megjelenő léptetőgombok ?

(#3960) Burt1793 válasza jupp008 (#3959) üzenetére


Burt1793
veterán

Nekem működnek s7en.

(#3961) Keem1 válasza jupp008 (#3959) üzenetére


Keem1
addikt

Nekem is, s7 edge

(#3962) jupp008 válasza Keem1 (#3961) üzenetére


jupp008
senior tag

Okés, akkor S7 pipa. Egyébként azokon is Pie fut ?

(#3963) Keem1 válasza jupp008 (#3962) üzenetére


Keem1
addikt

Nem, hanem orejjó

(#3964) jupp008 válasza Keem1 (#3963) üzenetére


jupp008
senior tag

A jó vagy rossz hír az, hogy más is szenved ezzel S9 alatt, de az itt leírt megoldások egyike se segített eddig.

(#3965) Demertin válasza Mr K (#3953) üzenetére


Demertin
tag

Ezt egyből meg is cáfolnám, kb 1 éve van havonta megújuló Spotify előfizetésünk és mivel aktívan használunk 3-en egy családi csomagot, gondoltam megújítom 1 évesre, de abszolút nem találtam ilyen opciót.

(#3966) Mr K válasza Demertin (#3965) üzenetére


Mr K
senior tag

Szerintem ez nem feltétlen cáfolja, amit írtam, inkább csak azt erősíti meg, hogy az éves előfizetést a Spotify csak bizonyos körülmények esetén ajánlja fel.

1. Saját korábbi éves előfizetésem úgy két hónapja járt le, lejárat előtt egy nappal simán elő tudtam fizetni újabb egy évre. Viszont ha most megnézem, akkor nekem sem enged újabb egy évre előfizetni, de egyelőre azt feltételezem, hogy kb. 9-10 hónap múlva ez a lehetőség ismét megjelenik.

2. Kb. két hete fizettem elő egy másik accountra (nem én használom, ajándék), ott szintén választhattam volna az éves előfizetést, de maradtam a PayPal-os havinál (ha már megcsináltam vele a cirkuszt). Viszont ha most megnézem, már szintén nem választhatom az éves előfizetést, pedig két hete még megvolt.

Fentiek alapján én azt feltételezem, hogy aktív (nem lejáró) előfizetés mellett a Spotify nem enged éves előfizetésre váltani. (A havi megújuló előfizetés nyilván előnyös neki, mert egy csomó olyan felhasználója is lehet, aki ténylegesen már nem használja a szolgáltatást, de még nem volt érkezése lemondani, mert lusta, hanyag, feledékeny, kómában van vagy meghalt.)

Szerintem meg kellene próbálni előzőleg lemondani a szerződést, és úgy megnézni, hogy megjelenik-e az éves bankkártyás lehetőség a fizetési módok között. (Vagy regisztrálni egy free accountot, és ott kipróbálni, esetleg ha van itt valaki free account-tal, az eldönthetné a kérdést.) Sajnos azt sem tudom biztosan, hogy a családi csomag esetén vannak-e további megszorítások a fizetés módokra (nekem mindkét accountom egyéni.)

[ Szerkesztve ]

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#3967) Anonymus95 válasza Mr K (#3966) üzenetére


Anonymus95
senior tag

Nálam most ezeket ajánlja fel free accountra.
Bármikor meghallgathatsz bármit

Offline zenehallgatás

Reklámmentes zene

30 napos ingyenes próbaidőszak

Spotify Premium

Bármelyik szám lejátszása bármikor, reklámok nélkül és akár online is.

Az előfizetés bármikor lemondható.

4.99 EUR / hónap a próbaidőszak után

Egyszeri fizetés. Töltsd fel, amikor szeretnéd.

Nincs szükséged előfizetésre? Válaszd ki a neked tetsző időszakot.

4.99 EUR 1 hónap

14.97 EUR 3 hónap

29.94 EUR 6 hónap

Premium családoknak

Szerezd be a Spotify Premiumot magadnak és rajtad kívül még 5 személynek, akikkel azonos címen laksz.

Az előfizetés bármikor lemondható.

7.99 EUR / hónap

Spotify Premium Yearly

Egy év Spotify Premium, egy összegben fizetve.

59.88 EUR

Premium for Students

Korlátlan zene, podcastok stb. amíg főiskolai hallgató vagy.

Akár 50%-kal kevesebb havonta

[ Szerkesztve ]

(#3968) Dinter


Dinter
addikt

Hogy a legegyszerűbb ízlésnek megfelelő, új zenét keresni? A nekem készített mixekben csak azok vannak szinte, amiket amúgy is hallgatok (és már unok).

(#3969) Rimuru válasza Dinter (#3968) üzenetére


Rimuru
veterán

Beirod az izlest a keresobe? pl black metal, kidob csomo playlistet, stb.
Ismersz valamilyen egyuttest akkor onnan inditasz radiot, megnezed a "fans also like" tabot.

Vigyázat, csalok!

(#3971) Mr K válasza Dinter (#3968) üzenetére


Mr K
senior tag

A Browse/Discover menüpont alatti ajánlatokat szoktad hallgatni? (Azok elvileg újak.) - Ez a menüpont csak PC-n létezik, mobilon a Home alatt található meg egy része (azaz mobilon sokkal szűkebb a választék).

A saját playlist-ek végén lévő Recommended Songs is mintha zömmel ismeretlen számokat ajánlgatna, ehhez persze kell egy induló playlist, ami a kívánt stílusnak megfelelő (minta) számokat tartalmaz. (Tapasztalatom szerint "vegyes" listákra rosszul működik, de adott zenei stílus keresésre szerintem pont jó.) Egyszerre csak 10 számot ajánl fel, de van Refresh gomb (viszont végtelenített zenehallgatásra ez nyilván nem jó). A jobb számokat hozzá lehet adni a listához, amivel lehet alakítani, hogy miket ajánljon fel legközelebb.

Szerintem a személyre szabott mix-ek összeállítását a Spotify "idomításával" is lehet befolyásolni, azaz a számok mellett megjelenő "Like" és "Don't like" gombokat kellene minél többször használni. (Mondjuk én személy szerint a "Don't like"-kal igyekszem óvatosan bánni...)

(#3967) Anonymus95 Kösz, ez azt a teóriát látszik erősíteni, hogy van éves előfizetési lehetőség, de korlátozottan...

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#3972) zsoltyy


zsoltyy
tag

Valahogy ki lehet kapcsolni ezeket a gagyi hatású videóizéket? Borzasztó.

(#3973) Anonymus95 válasza zsoltyy (#3972) üzenetére


Anonymus95
senior tag

Szerintem a lyrics az oke, valamint a Canvas. Nekem ezek ki vannak kapcsolva és nincs ilyen videós cucc. Szerintem ezek lehetnek a felelősek.

(#3974) zsoltyy válasza Anonymus95 (#3973) üzenetére


zsoltyy
tag

Hol tudom ezeket kikapcsolni az appban? Nem találtam rá lehetőséget. Csak az autós "nézetet" sikerült kikapcsolni belőle eddig.

(#3975) borges7


borges7
aktív tag

Miért marad a képernyőzáron még mindig a Spotify kezelője, miután bezártam az alkalmazást?? Redmi4A

(#3977) Anonymus95 válasza zsoltyy (#3974) üzenetére


Anonymus95
senior tag

A beállításokban van az is, de a Bluetooth lapcsold ki, csak úgy állítható.
Kezdőképernyőn jobb fent fogaskerék.

(#3978) unravel


unravel
őstag

Ha lenne, ti előfizetnétek a HiFi -re?

¯\_(ツ)_/¯

(#3979) Rimuru válasza unravel (#3978) üzenetére


Rimuru
veterán

Nem hiszem.

Vigyázat, csalok!

(#3980) borges7 válasza unravel (#3978) üzenetére


borges7
aktív tag

Attól is függ, mennyiért, de én kipróbálnám.Tidalnál hallható volt a különbség a flachoz képest is PC-n.

[ Szerkesztve ]

(#3981) borges7 válasza #20749568 (#3976) üzenetére


borges7
aktív tag

Lehet, mert eddig nekem se.

(#3982) unravel válasza borges7 (#3980) üzenetére


unravel
őstag

Gondolom hasonló áron lenne mint a többi streamszolgáltatónál.
Elgondolkodtam hogy átlépek máshova, de mégis a Spotify felülete a legjobb és ehhez van a legtöbb online fícsőr. 😢

¯\_(ツ)_/¯

(#3983) Gerzsi


Gerzsi
tag

nektek működik az elfelejtett jelszó ? regisztrálni akarok akkor azt irja hogy foglalt email cím de mikor jelszó emlékeztetőt kérek azt dobja hogy nincs ilyen email a rendszerben.

(#3984) Dawe86


Dawe86
csendes tag

Sziasztok,

Nektek is automatikusan véletlenszerű lejtszással indul a program? (Android/pc)
Van mód kikapcsolni, vagy ez bug?

(Előfizető vagyok)

(#3986) Degeczi válasza Dawe86 (#3984) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nekem pont az a nyűgöm, h amikor időzítve beindítok egy véletlenszerűen (persze pár tucatnyi készletből) kiválasztott listát, akkor hiába van bekapcsolva a shuffle, mindig a lista első számával indít (utána a következő szám már véletlenszerű). De ez lehet az api bugja is.

(#3987) Mr K válasza Dawe86 (#3984) üzenetére


Mr K
senior tag

A kapcsoló gomb (shuffle) a lejátszást vezérlő (start/stop, stb.) gombok között található. "Beragad" azaz, ha egyszer bekapcsoltad (akár véletlenül), akkor úgy marad, amíg ki nem kapcsolod. Ha (mobilon) valahol a (nagy zöld) Shuffle play gombbal indítottad a lejátszást, akkor az nem csak arra az albumra vagy lejátszási listára vonatkozik, hanem általánosságban kapcsolja be a véletlenszerű lejátszást, azaz ugyanúgy ki kell kapcsolni, ha már nem kell.

(Van egy csomó régebbi hibajelzés a Spotify fórumokon a véletlenszerű lejátszással kapcsolatban, de azokat remélhetőleg már kijavították... De azért a programhibát sem lehet kizárni.)

(#3978) unravel Én biztos nem. (Kétlem, hogy a jelenlegi fülemmel és berendezéseimen hallanám a különbséget, a jelenlegi Normal és Very high minőség között se nagyon... Az ilyen teszteken sem nagyon szoktam átmenni.)

[ Szerkesztve ]

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#3988) Mr K válasza Gerzsi (#3983) üzenetére


Mr K
senior tag

Más ötlet híján felvetném, hogy amennyiben a Spotify fiók össze van kapcsolva egy Facebook fiókkal, akkor a Facebook-on keresztül kellene bejelentkezni illetve jelszót módosítani a Spotify-ban. Illetve bekavarhat, ha a kérdéses email cím egy Spotify-hoz kapcsolt Facebook fiók email címe. De ezekhez nem nagyon értek, csak fórumokról rémlik valami... :B

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#3989) patex1983 válasza zsoltyy (#3972) üzenetére


patex1983
őstag

Beállítások- Canvas lejátszása ehhez a számhoz -- ezt az opciót kapcsold ki.

X

(#3990) NGA


NGA
addikt

Sajnos teljesen ismeretlen nekem ez az egész. Elnézést előre is. Viszont segítséget kérnék.
Előfizetnék a családnak vagy spotify-ra, vagy apple musicra.
Ami van itthon: ipad/androidos telefonok/pc
Ami várható: valamilyen kütyü, pl az ikea Sonos-al közösen készített cucca, vagy amazon echo dot 3, esetleg más ilyen
Amit szeretnék:
telefonon, tableten zenét hallgatni adott műfajban (pl smooth jazz), és a leendő hangszórón is.
telefonon offline módon is ha lehet zenét hallgatnák (pl munkába menet kb fél óra)
Mi 3-an vagyunk a családban egy lakcimen, de a lányomat is szeretném bevonni, de neki más a lakcime. Ezt hogy ellenőrzik?

Elnézést, ha hülyeséget kérdeztem.

(#3993) slayernick66


slayernick66
tag

miota uj arca lett a spotinak eltunt a songs lehetoseg a music-bol, csak playlistek, artistok meg albumok vannak

nekem volt egy olyan szokasom, hogy letoltottem csomo uj albumot, meg volt egy csomo regi is, mind ugye fizikailag a telomon, es mondjuk meloba menet ezeket tettem be randomba. igy voltak koztuk regi szamok is meg ujak is, remek volt ismerkedni zenekkel

ezt mostani spotiy nem latom hogy tudnam megtenni. persze anlekul hogy playlistre kene ezeket egyesevel adogatni.

van otletetek? tehat amit szeretnek, hogy a songs, shuffle-ben a letoltott szamokat jatszani.

koszonom

(#3994) jupp008 válasza jupp008 (#3959) üzenetére


jupp008
senior tag

Valamelyik nap frissült a program Play -en keresztül, és most újra működnek a léptetőgombok a záróképernyőn.

(#3995) Mr K válasza slayernick66 (#3993) üzenetére


Mr K
senior tag

Én nem látom, hogy eltűnt volna: PC-n és Androidon is ott a Songs menüpont és benne a számok (Pro). Vagy van újabb frissítés? (Windows: 1.1.5.153, Android: 8.5.3.716)

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#3996) drmotto


drmotto
őstag

MP3 importálással kapcsolatban lenne kérdésem.
Ha importálom itthon a desktop kliensen, akkor ténylegesen azokat fogja lejátszani, vagy kikeresi a saját adatbázisában a számokat és az lesz a listában?
A desktopon importált zenék elérhetőek lesznek mobilon is vagy csak az asztali kliensben?

(#3997) Keem1 válasza drmotto (#3996) üzenetére


Keem1
addikt

- Ténylegesen azok lesznek.
- Szinkronizálni csak trükkel tudod: beteszed egy lejátszási listába a saját muzsikát, és miközben egy hálózaton csücsül a gép és a telefon, a telefonon letöltötté teszed a szóban forgó listát. Számolj vele, hogy random módon eltűnik majd a telefonról, és csak a fenti módszer újbóli alkalmazásával tudod megoldani.

[ Szerkesztve ]

(#3998) drmotto válasza Keem1 (#3997) üzenetére


drmotto
őstag

Köszönöm!

(#3999) zsoltyy válasza patex1983 (#3989) üzenetére


zsoltyy
tag

Köszönöm, sikerült.

(#4000) Mr K


Mr K
senior tag

Tegnap szaladtam bele abba a hírbe, hogy a Spotify egy új személyre szabott lejátszási listával kísérletezik ("Your Daily Drive"), amiben nem csak zene van, hanem szöveges tartalmak (podcast-ok), pl. hírek is. Azaz, ha jól értem, egy személyre szabott napi rádióadást gyárt, ami elsőre legalábbis érdekesen hangzik. (Forrás)

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.