Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10006) kokixy válasza NoX (#10004) üzenetére


kokixy
csendes tag

Én is pont ezzel a két soundbarral szemeztem/szemezek. Már majdnem meg is rendeltem akciósan az Extreme Digitalnál a HW-Q800T-t, mert AttiMM nemrégiben nagyon jókat írt róla, de hetek óta akárhol is nézem az SWA-9000S-t, sehol sincs. Több helyen olvastam (külföldi fórumokban is), hogy senki se tudja beszerezni, így "hiába" vett soundbart, nem tudja 5.1-re kiegészíteni a rendszerét. Írtam a Samsung magyar ügyfélszolgálatának, hogy megszűnt-e, vagy mi a helyzet, átirányítottak a sestore-hoz, hogy ők az illetékesek, de ők meg már nem is válaszoltak. 1x láttam felbukkanni Alzán, de mivel elég rossz a hírük (nincs is valós készlet, néha csak előre fizetéssel enged rendelni, aztán vagy megkapod, vagy hetekig küzdhetsz a pénzedért, a beígért szállítás egyre későbbre és későbbre csúszik, az esetleges gariztatás rémálom), így nem rendeltem meg onnan.
A JBL Bar 9.1 esetében sem jobb a helyzet, mindenhol csak előrendelhető, vagy majd egyszer érkezik. Kivéve Alza, ott most is mutat 3db-ot, de lásd fentebb. Amúgy olvastam róla 1-2 véleményt, engem aggasztottak egy kicsit azok a vélemények, hogy a levehető hangfalak aksija már kezdetben sem hozza a 10 órás üzemidőt, inkább csak 3-4, ami idővel aztán még kevesebb lesz. Persze tapasztalatom nincs vele, így sajnos nem tudom, hogy mennyire valós probléma ez, mert közben meg ott van egy rakás 5*-os értékelés is.
Hát, mindezzel gondolom nem sokat segítettem, de legalább kiírtam magamból a bánatomat. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.