Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) MPowerPH válasza Mankó (#799) üzenetére


MPowerPH
félisten

Hát, eddig én is kételkedtem, de amióta SSD -m van, egészen más gép előtt ülök. Szóval ha választani kell, akkor inkább SSD+erősebb VGA. Még a HD6850-et is bőven kihajtja a húzott E8400-as. :)

Don't Tread On Me

(#802) Qru válasza Lalaboy (#788) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Egyelőre csak az Asrockok tudják, amiket te is írtál.

mod:

Mankó: SSD+ combos vga-ra még egy szavazat. Sokkal többet gyorsul mint az SB-vel.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#803) Mankó válasza fagy53 (#800) üzenetére


Mankó
veterán

Elavultnak tényleg elavult, de hogy sokat enne, arra nem mernék már mérget venni.
Ok, hogy a Sandy 4 maggal eszik annyit, de mégsem egy athlon ami helyből eszik annyit, mint a c2d-m húzva. (1.232 terhelve a 8*500)

BMW001: Bár úgy lenne ahogy mondod, hogy kihajtaná a 6850-et is, akkor meg se fordult volna a fejemben a platform csere.

[ Szerkesztve ]

(#804) MPowerPH válasza Mankó (#803) üzenetére


MPowerPH
félisten

Szerintem annak a VGA-nak még elég az E8400-as, csak full grafon kell küldeni. HD felbontásban ez nem lenne kérdés, de szerintem így is elbírja, ha 4GHz-t vesszük alapul.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#805) dime27


dime27
őstag

Ha minden jól megy hétfőn csatlakozom a klubbhoz egy Asus P8P67 DELUXE lappal! :K :U :C

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#806) APC ADAM


APC ADAM
tag

Most megyek a cuccért nem bírok várni tovább :)) :DDD de most csak 1 2500 van max lecserélem 1-2 hónap mulva K-sra ha nem lessz elég játékra de nem hiszem hogy kevés lessz.
Köszi a sok segítséget mindenkinek :R :R :R :C

(#807) dime27


dime27
őstag

Egy kis segítség azoknak akik bele akarnak mélyedni a p67es alaplapok tesztjeibe:

[link]
;)

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#808) APC ADAM válasza dime27 (#807) üzenetére


APC ADAM
tag

neked K-s lessz?

(#809) Qru válasza APC ADAM (#808) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

P67-esbe vétek nem K-sat tenni... Az lesz neki.

#nincsbennetarcsi

(#810) Erdei88


Erdei88
veterán

(#811) APC ADAM válasza Qru (#809) üzenetére


APC ADAM
tag

de nincs sehol K-csak jövő hét meg utána és nem várok már tovább.ez van :N lehet hülye vagyok de nem várok,ha meg lessz jövőhéten és nem elég ez max eladom kell majd ez is valakinek tutira minimális bukóval.
nekem megér 5K-t az az 1-2 hét. :Y
Akkora különbség nem lessz sztem mert húzni nem kell most még amugy sem.

[ Szerkesztve ]

(#812) Fore válasza APC ADAM (#806) üzenetére


Fore
tag

Áruló!!!! ;]
Mi az, hogy nem 2500K!

(#813) APC ADAM válasza Fore (#812) üzenetére


APC ADAM
tag

ha valaki tud ma 60ért megveszem ;]
2-ig vagyok itthon ha van addig írjon aki tud pls... :R

[ Szerkesztve ]

(#814) Overlocker


Overlocker
veterán

No, melyiket teszteljem először? :))

[ Szerkesztve ]

(#815) Qru válasza APC ADAM (#811) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Várnék de a te lóvéd arra szórod el amire akarod. Mikor az X58-at vettem 4 hetet vártam a ramomra... pedig midnen más már meg volt. :Umod:

Over: Evo-t. :K

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#816) Erdei88 válasza Overlocker (#814) üzenetére


Erdei88
veterán

A középsőt.

[ Szerkesztve ]

(#817) APC ADAM válasza Qru (#815) üzenetére


APC ADAM
tag

annyival gyengébb lenne a sima?az is megy turbóban 3.7-et :F

(#818) Nippon válasza Overlocker (#814) üzenetére


Nippon
őstag

Sabertooth

(#819) dime27 válasza APC ADAM (#808) üzenetére


dime27
őstag

Jaja egy 2600k személyében de arra picit várnom kell még ha mákom van jövő héten az is meglesz! :K :B ;)

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#820) Fore válasza dime27 (#807) üzenetére


Fore
tag

Köszönöm a linket! :R

(#821) APC ADAM válasza dime27 (#819) üzenetére


APC ADAM
tag

én is azt néztem de gamera elég az i5 is nekem asszem :DDD és az 50 max 60 a K és az -20K

(#822) dime27 válasza APC ADAM (#821) üzenetére


dime27
őstag

Nem gamre lesz elsődlegesen elhiheted! :B :K ;)

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#823) Qru válasza APC ADAM (#817) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Elég, de ha nem lesz tuning akkor meg felesleges a P67-es lap...

#nincsbennetarcsi

(#824) Mankó


Mankó
veterán

Kicsit sikerült összezavarodni, most a 2500ös i5-ben is van VGA vagy csak a K-s verzióban? Iponon írták.
Lehet a 2500 is elég lenne, 3.7el 4maggal simán kellene mindennek futnia, játéknak, programnak egyaránt.
Arra lennék nagyon kíváncsi, hogy egy 4ghz-re húzott c2d, hogyan viszonyul egy Turbo-s Sandy-hoz fogyasztásban.

(#825) APC ADAM válasza Qru (#823) üzenetére


APC ADAM
tag

dime27:nekem igen :K
És a lap meg ASROCK P67 EXTREME 4 lessz és ez csak 35 és tuning lap amibe belemegy majd a 2500Kvagy a 2600K árfüggő ha nagyon leesik az ár akkor 2600-K lessz idővel :R
Amugy nem minden 1155 p67?

[ Szerkesztve ]

(#826) AirBooms válasza Overlocker (#814) üzenetére


AirBooms
addikt

Szerintem a WS Revolutionban lesz a legtöbb!!! ;)
A Sabertooth szerintem parasztvakítás... (Bocs) :B

(#827) APC ADAM válasza APC ADAM (#825) üzenetére


APC ADAM
tag

Már látom van h-is de az is 35 körüli áron :B
És ha ma azt mondja a boltos hogy holnap tuti lessz K-s akkor megvárom és elvileg lessz de ha nem marad a sima :R

[ Szerkesztve ]

(#828) Qru válasza Mankó (#824) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Mindegyikben van vga is. De P67-es lapban nem tudod használni az integrált vga-t, H67-esben meg nem lehet tuningolni.

#nincsbennetarcsi

(#829) Erdei88 válasza APC ADAM (#827) üzenetére


Erdei88
veterán

Mindenképp várj, 5-8k pluszt megér a K. Most lehet elég a 3,3Ghz, de a későbbiekben 10perc alatt fel lehet húzni 4Ghz felé és nem kell procit cserélned.

(#830) Mankó válasza Qru (#828) üzenetére


Mankó
veterán

De a P-s lapokban is csak a K-s procikat lehet tuningolni. :F Micsoda buzi üzletpolitika ez.

Hát ha nem megy el most értelmes áron a mostani konfigom, akkor tényleg ssd-t meg vga-t cserélek, s ha lementek az árak és minden lehetőséget kiteszteltek a fórumtagok :DD és ,már a Z-s lapok is elérhető árban vannak, majd csak akkor cserélek Sandy-re.

(#831) Qru válasza Mankó (#830) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ez van. :( Ők a piacvezetők, ők diktálnak.

#nincsbennetarcsi

(#832) APC ADAM válasza Erdei88 (#829) üzenetére


APC ADAM
tag

Remélem lessz holnapra mert tovább nem várok az fix.
1 éve tervezem és mindíg valaki lebeszél róla hogy jönnek a jobbak nemsokára,de ha mindig várok soha nem vennék új procit ezek után is jönnek jobbak idővel,ez nem a csúcskategória lessz a szandiból.

(#833) Qru válasza APC ADAM (#832) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

De most nem egészen erről van szó... Ha vársz egy kicsit olyan procit tudsz venni ami sokkal érték/időt állóbb lesz. 1 hét meg nem a világ szvsz.

#nincsbennetarcsi

(#834) APC ADAM válasza Qru (#833) üzenetére


APC ADAM
tag

Csak a span aki megveszi a mostani gépeme, rágja a fülem hogy pörögjek fel és nem akarom hogy ne vigye el mert nem kell 2 asztali gép van 1 netbookom is és 3gép fölösleges lenne...

(#835) AirBooms válasza APC ADAM (#832) üzenetére


AirBooms
addikt

Sima, nem K-s procik már ma is kaphatók. A K-sok a jövő héten jönnek.

Qru: teccik, hogy itt a topikban mindennapra jut néhány új arc, aki rádöbben, hogy mit miben és hogy lehet, illetve nem lehet. Nem értem, hogy miért nem lehet elolvasni a PH-n a közérthető és remek tuningot... :U

(#836) AirBooms válasza APC ADAM (#834) üzenetére


AirBooms
addikt

Ööö, s ebben mi mit tudunk segíteni? :U

(#837) APC ADAM válasza AirBooms (#835) üzenetére


APC ADAM
tag

nem tudom ezt most miért írtad a spanomnál ott állnak a K.s procik csak már lefoglalták őket és az 1ik lehet megmarad de mind1...

(#838) Qru válasza APC ADAM (#834) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

De ember, ha van másik géped akkor nem is maradsz gép nélkül (rgo add el a régit rögtön). Akkor meg pláne nem értem miért nem tudsz még egy hete várni. De részemről a táma lezárva.

Air: Hát jah, legalább ha az első hsz-t elolvasnák... :U De se baj, így legalább hamarabb leszek jómunkásember. :D

#nincsbennetarcsi

(#839) APC ADAM válasza Qru (#838) üzenetére


APC ADAM
tag

Én értem hogy csak segíteni szeretnétek :R de várjon az akinek nincs kesse lecserélni 1-2 hónap mulva a procit nekem pont lenne de nem értem ez miért fáj mindenkinek ennyire :(
A türelmetlenségnek ára van és én megfizetem ha kell ilyen voltam és maradok is asszem :W

(#840) Qru válasza APC ADAM (#839) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor hajrá. Jó neked hogy ennyi a della. :)

#nincsbennetarcsi

(#841) APC ADAM válasza Qru (#840) üzenetére


APC ADAM
tag

nem millás tételekről van szó szerintem de látom nincs ma senki jó hangulatban de ha nem akartok dumázni velem max nem írok ide többet :U
Sorry hogy raboltam az időtöket....

(#842) Erdei88 válasza APC ADAM (#839) üzenetére


Erdei88
veterán

Csak én vagyok ennyire türelmes?
Hétfő óta nincs lapom, procim, cserébe lassan 3 videókarim lesz :D
Én meg nem veszem 60kért a 2500K-t, inkább laptopozok, 1hónapig

(#843) APC ADAM válasza Erdei88 (#842) üzenetére


APC ADAM
tag

igazábol itthon kell rohadnom nem lényeg miért sztem és netbookon elég nehéz értelmesen gémelni a pokert meg kicsit unom már,attól függetlenül hogy nyerek általában.

[ Szerkesztve ]

(#844) MPowerPH válasza Erdei88 (#810) üzenetére


MPowerPH
félisten

Azért ezt illik óvatosan kezelni. :U Ugyanis egy GTX580 SLI -hez rengeteg MHz kell, hogy ki legyen fullra hajtva. Egy 950 alapon még egy sima GTX580-at sem hajt ki, itt legalább 600MHz-s hátrányban van az SB-hez képest, már csak a fejlett Turbo boost miatt is... Itt +100MHz is nagyobb FPS növekedést okozhat.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#845) natë válasza APC ADAM (#843) üzenetére


natë
nagyúr

Szerintem ebben a topikban nem a magánéleti problémáidat vagy a privát terveidet akarják olvasgatni.

ON: This overclocking doesn’t affect Turbo Boost, so we can consider it a pretty acceptable option for undemanding users. For example, the frequency of a 3.1 GHz Core i5-2400 processor can be easily increased to 3.6 GHz (Turbo mode will provide additional 100 MHz), and when only one core is utilized, the clock frequency will rise up to 3.8 GHz.
Similarly, the frequency of the junior member of this family, Core i5-2300, can be overclocked to 3.3-3.5 GHz.

(#846) Erdei88 válasza MPowerPH (#844) üzenetére


Erdei88
veterán

Igaz, de a lényeg (számomra), hogy X8X8ban is megy olyan jól mint X58ban X16X16. Ezt csak a magam nyugtatására linkeltem. Valószínű 4-4,2 már nem lenne különbség, mert SBnél a turbo sokat számít.

(#847) AirBooms válasza APC ADAM (#843) üzenetére


AirBooms
addikt

Ne haragudj, ezekben a dolgokban valami életviteli szaktanácsadó segítségét javaslom igénybe venni. Nem hinném, hogy itt minden második posztnak arról kell szólnia, hogy te miért unatkozol, mivel töltöd unalmas perceid, meg úgy általában öt percenként mi a bánat történik veled...

(#848) APC ADAM válasza AirBooms (#847) üzenetére


APC ADAM
tag

Szerintem most írok ide utoljára hogy mindenkinek jobb legyen de azért ezt nem vártam volna hogy nehezére esik bárkinek is elolvasni ezt a pár sor de látom tévedtem.
Szép napot mindenkinek. ;)

(#849) Qru válasza MPowerPH (#844) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

És egy 480-nak mekkora kraft kell? Nem volt még időm/energiám utánna nézni (1680x1050)...

#nincsbennetarcsi

(#850) MPowerPH válasza Erdei88 (#846) üzenetére


MPowerPH
félisten

Igen, de ezt akkor is úgy lehetne biztosan állítani, hogy ha egy 4GHz-s 950-essel lenne összehasonlítva a pl. 3.8Ghz-n járó SB. Mert ugye itt azt akartuk megnézni, hogy milyen lesz az SLI/CF skálázódása. +500MHz-től ennél jóval több FPS növekedés lenne, szóval én úgy látom, hogy egy kicsit lassabb. Bár 2db GTX580-nál olyan mind1. :D A hatásfok X58-ban ATI-val 90-100% között mozog az általam nézett game -ekben, ami ugye szerintem a maximum.

Qru:Hát, az ugye kicsit alacsony felbontás neki, így olyan 3.8GHz -re tippelek. Ellenben a sok képjavítóval ezt lejjebb lehet vinni elég szépen. 3.6GHz -n szerintem elketyeg. Egyébként egyszerű, indítasz egy game -et 3.6Ghz-n, aztán 3.8GHz-n, majd 4Ghz-n, és figyeled az FPS-t, és ha egyik lépcsőről a másikra alig nő, akkor megvan. :DDD De ugye ezt Te is tudod, nem mondtam újat. :D

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.