Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20492) Floyd80


Floyd80
addikt

Még él a topic :) Ma befejeztem a Wave-es pályafutásomat, három évet húzott le. Igazából a multimédiás képességei miatt választottam meg a fém ház miatt, meg a beígért szép bada jövő miatt. Zene, videó, kamera terén azért elég erős kis vas volt, a netezés meg......arra valóban nem az igazi. Ja és volt rajta vaku, ami a Galaxy S-ről lemaradt. :) A bada 2.0 ígéretes volt, emlékszem mindenki leste a samfirmware-n, hogy mikor jelenik meg, de azt nem az első wave-re optimalizálták, inkább a 3-asra. Nem akadt a 8500-ön sem, de gyorsabb se lett és a memória-elfogyás is megmaradt. Na meg ilyen apróságok, hogy be kell menni a beállításokba, ha valamin állítani akarsz, ezek igazán illúziórombolóak voltak. De összességében azért nem bántam meg, amire kellett jó volt, zene, videó, pár hír elolvasása.

S4 minit akartam vagy S3-at. A Voda-nál azt mondták múlt héten, hogy S3 kifutó darab és nincs, marad a mini. Ma kiderült, hogy S4 mini nincs, S3 van, úgyhogy, elhoztam utóbbit ugyanazon az áron. Amúgy nem terveztem újat venni, csak szegény Wave arcra esett a betonon és hatszáz felé repedt a gorilla glass. Lehet, hogy megjavíttatom, mert más baja nincs.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.