Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19801) laden válasza RetepNyaraB (#19797) üzenetére


laden
tag

[link]
Igen a fota és a boot megmarad és vissza lehet tenni a badát.

Wave II ( Android Ice Cream Sandwich 4.0.4 ICZen)

(#19802) RetepNyaraB válasza laden (#19801) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Ez a komplikalt telepites a kartya formazassal, meg a temerdek patch fajlllal egyenkent telepitve?
Nem vagyok kepben, ritkan csinalom ezt ahhoz :B
Ha a komplikalt ügy, akkor talalok hozza "how to"-t a tizenhubon?

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#19803) laden


laden
tag

Ennél már nincs patch. Mind bele van építve. És az összes zendrokat rom-os telepítéssel megegyezik a menete. Akár a tizenhub-on is fent van.

Wave II ( Android Ice Cream Sandwich 4.0.4 ICZen)

(#19804) leslieke válasza consono (#19800) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Sajnos. Még kitartok, de lehet addig várok, hogy se Ubuntu nem lesz még, se a korábban kinézett 925 nem lesz már...

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19805) RetepNyaraB válasza laden (#19803) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

oks utoloso kerdes: gps megy ezen?

edit.: megy az mtp a masik romon is, valami lehetetlen helyen volt elrejtve a tarolo beallitasoknal a megadasa. Tehat jo, csak user error. Akkor megprobalok arra feltolni nehany alap alkalmazast (pl boat browser a kalap szar chrome helyett) es ha hajlando együtt müködni, akkor egyelöre marad.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#19806) laden


laden
tag

Hát amilyen állaptoban megy a többin a gps úgy ezen is. még nem próbáltam ki.

Wave II ( Android Ice Cream Sandwich 4.0.4 ICZen)

(#19807) RetepNyaraB válasza laden (#19806) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Eh kesö van nekem mara :/

Jön a fel offolas, de nem irom privatba, hatha segit mas balfaszon is:

A ZenDroKat leirashoz kepest a cwm nem endcall+menü(közepsö gomb), hanem endcall+vol up.
Ehhez a wave "Phone" memoryba masoltam a legfrissebb zlmage fajlt 03.14 keltezessel - az sd kartyara masolva nem indult...
A rom maga ment a kartyara, meg oda is felnyomtam a zlmage-et, mert erthetetlen a leiras.
Nem ertem mit kell particionalni a kartyan (es hogyan) - lehet, hogy ez volt a hiba, mert a telepites mindenhogyan leall "error formatting system" üzenettel. Az adddig vezetö lepesek rendben voltak, bar kb minden mashol van, mint a leiras szerint. De meg lehet talalni (Md5Checksum es tarsai pl).
Lenyeg a particionalas resz. Helpet nekem leccileccilecci!

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#19808) laden válasza RetepNyaraB (#19807) üzenetére


laden
tag

sajnos ezek a leírások mindig az aktuális kernel-re épp tökéletesek. valamit mindig változtatnak. olyat kell keresned hogy mounts and storage. ott elvileg kell lennie több lehetőségnek. kiválasztod az sd kártya felének megfelelőt. 2 gigásnál nagyobb kártyát ajánlok. nekem nem ment fel. ezért lett nand.

Wave II ( Android Ice Cream Sandwich 4.0.4 ICZen)

(#19809) RetepNyaraB válasza laden (#19808) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Sajna összekevertem asszem több rom alkotórészeit, ez lehet a gond. De már belezavarodtam estére és otthagytam a francba. Felhúzok rá egy tiszta badát (remélem az kicsinálja a cwm-et is, mert azt jelenleg nem tudtam letorolni es olyan verzió van fent, amelyben NINCS partcionáló opció a mounts&storage alatt, meg máshol se. Szóval kissé elvesztem a foták és zlmage-ek dzsungelében. Várom a királylányt fehér sárkányon. The winter is coming.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#19810) RetepNyaraB válasza RetepNyaraB (#19809) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Na nem sikerült olyan kernelt (cwm-mel) talalnom, amelyen lett volna particionalo opcio, pedig asszem harmat probaltam :W
Ezert dühömben felnyomtam a NAND verziot (pikk-pakk) es meg kell allapitsam egeszen elegedett vagyok vele. Gappsot nem aktivaltam, azt a par appot ami kell felteszem .APK formaban. Ez ugyse lesz Galaxy S5, nem terhelem csilivili vackokkal :N

Am pl. már feltünt, hogy az email mellekletek örületesen lassan jönnek le, max edge sebesseg lehet (bekapcsolt wifi). 6 MB 5 perc :Y ez miert lehet? IMAP fiokon megy a levelezes, nem közvetlen gmail appon.

Ja. Lehet, hogy azert nem ajalnott fel particionalast, mert pl. PC-n formaznom kellett volna a kartyat elöbb es nem a bada beepitett gyalujaval? Csak költöi kerdes, en nem vacakolok ezzel többet...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#19811) RetepNyaraB válasza RetepNyaraB (#19810) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Es meg valami:

a kernelnel ez az utasitas all es lövesem sincs hol lehet vegrehajtatni:

"for best performance Enable Dynamic Fsync
Use Medium setting in memory setting with autoboot"
:F

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#19812) laden válasza RetepNyaraB (#19811) üzenetére


laden
tag

A performance menüben. Amit úgy tudsz előcsalni hogy a built számon hétszer tapizol. Remélem érthetően írtam. :)

Wave II ( Android Ice Cream Sandwich 4.0.4 ICZen)

(#19813) Teaway válasza leslieke (#19798) üzenetére


Teaway
veterán

után után lehet

[ Szerkesztve ]

Nincs itthon csokid??

(#19814) Teaway válasza RetepNyaraB (#19795) üzenetére


Teaway
veterán

Ez milyen PC?...másféllel kezdődik a személyi száma? :DDD

[ Szerkesztve ]

Nincs itthon csokid??

(#19815) leslieke válasza Teaway (#19813) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:DDD Szokásom kihagyni egy-egy szót, vagy elhagyni a ragozást.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19816) RetepNyaraB válasza Teaway (#19814) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Eh lebuktam :B
A laptop a B*zi, a PC a B*zernyak. Testverek.
Es nem is bantasnak szantam, mielött valaki ram ugrik...
A feszbukkon ha megnezel is 101 eves özvegy nö vagyok, ez nalam ugy latszik genetikailag kodolt ;]

De, hogy ne csak off legyen:
Megy a Kitkatt tegnap ota; a google szolgaltatasokba nem erdemes bejelentkezni, mert akkor meghal (legalabb is egy ora szinkronizalas utan meguntam, hogy semmit sem lehet vele csinalni, mert fagy). Kell ra egy doksi nezö program, böngeszö izles szerint es kesz. Telefonalast meg nem probaltam, mert nincs penz a szamlan :B de minek azt egy telefonnal ;]
E Tigrouzen-fele ZenDroKat legujabb verzioja, elkepesztö bealllitasi, tulhajtasi es optimalizacios lehetösegekkel. Persze raketa nem lesz (söt), de ez se rosszabb mint a bada, azt kell mondanom elsö ranezesre.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#19817) #82471168


#82471168
törölt tag

Sziasztok.Miért van az hogy a telefon 3-4-szer is elfelejti a Wi-Fi jelszót?

(#19818) leslieke válasza #82471168 (#19817) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem tudni és nincs is rá más megoldás, mint újra beírni a jelszót.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19819) Assimilator válasza #82471168 (#19817) üzenetére


Assimilator
őstag

Az a jobbik verzió én tegnap kiléptem a böngészőből ami a telefonnak nem tetszett. 6x indult újra, úgy, hogy az aksi kivétele mit sem változtatott a helyzeten. Egyszer csak megunta.
Talán még kipróbálom Bada helyére Droid verzióval, de közben már árgus szemekkel figyelem a 630-as Lumia premierjét.
Már belefáradtam. :D Hiába a Turko CFW, a Bada betegségek ebben is benne vannak. (bár a random fagyás legalább már nincs)

(#19820) #82471168 válasza leslieke (#19818) üzenetére


#82471168
törölt tag

:DDD ha meg bíerom valamikor nem kapcsolódik csak akkor ha újraindítom.De ha ez is a Bada szépsége...

(#19821) #82471168 válasza Assimilator (#19819) üzenetére


#82471168
törölt tag

A legújabb Turko CFW-ről tudnál adni egy linket?Illetve letudnád írni hogy mi a telepítés folyamata?

(#19822) Assimilator válasza #82471168 (#19821) üzenetére


Assimilator
őstag

A LINK
Ha tekersz lefelé a képek alatt lesz, miként kell megcsinálni. Én is az alapján csináltam meg.

(#19823) #82471168 válasza Assimilator (#19822) üzenetére


#82471168
törölt tag

Köszönöm.Megfogom nézni. ;)

(#19824) leslieke válasza #82471168 (#19820) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

De ha ez is a Bada szépsége...

Az bizony. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19825) David3 válasza #82471168 (#19817) üzenetére


David3
őstag

Akkor nem csak szerintem idegesítő. Azt hiszem nincs rà megoldás, teljesen véletlenszerűen felejti el.

(#19826) #82471168


#82471168
törölt tag

És ezt még tetőzi az is,amikor elfelejti a weboldalaknál az email címet és jelszót.Azt imádom lol

(#19827) #82471168


#82471168
törölt tag

Na sikerült feltennem a Turko CFW-t..Eztán pedig ráraktam az S4 Style-t..De ez fogadott. :DDD Miért? :F (a felső soron van a lényeg hogy miért nincs kiírva pl az hogy Wi-Fi)

[ Szerkesztve ]

(#19828) Assimilator válasza #82471168 (#19827) üzenetére


Assimilator
őstag

Azt nem tudom, én az S4 style-t nem raktam fel.

(#19829) leslieke válasza #82471168 (#19826) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azt újraindítás után felejti el. Addig emlékszik rájuk. Vagy a beállításaid rosszak.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19830) #82471168 válasza leslieke (#19829) üzenetére


#82471168
törölt tag

Hat ez eleg erdekes...Nekem nem felejtette el ujrainditas utan...Csak neha :DDD

(#19831) leslieke válasza #82471168 (#19830) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem mindig.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19832) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Nincs m.index.hu, az index.hu-ra meg újraindul a telefon. Hurrá!! :W :W

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19833) RetepNyaraB válasza leslieke (#19832) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Nezd a 444!-et ;]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#19834) leslieke válasza RetepNyaraB (#19833) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19835) #82471168 válasza leslieke (#19832) üzenetére


#82471168
törölt tag

Hol próbáltad betölteni az oldalt?Nekem megy a gyári böngészőbe és az Operába is egyaránt mindkettő. :U Vagy azóta már lehet hogy javították a problémát.Szerintem próbáld meg még egyszer,hátha... :K

(#19836) TomWexX válasza leslieke (#19832) üzenetére


TomWexX
addikt

Szerencsére ott a tab-od, azon biztosan bejön az index. ;]
(bár ez az új stílus csapni való)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#19837) leslieke válasza #82471168 (#19835) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Céges wifin, gyári böngészővel.

TomWexX az éppen nem volt nálam.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19838) #82471168 válasza leslieke (#19837) üzenetére


#82471168
törölt tag

Próbáld meg újra.Vagy lehet hogy az Operába kéne megpróbálni. :DDD

(#19839) leslieke válasza #82471168 (#19838) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Már próbáltam. Opera meg nem tetszik.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19840) #82471168 válasza leslieke (#19839) üzenetére


#82471168
törölt tag

És akkor gyári böngészben próbáltad újra?Vagy mostmár működik?

(#19841) leslieke válasza #82471168 (#19840) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen. És nem működik.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19842) lordvico


lordvico
csendes tag

Sziasztok, abban kérnék segítséget, hogy nekem a zendrokat vagy a badandroid alatt sem működik a hívószám kijelzés.
A menüben, ahol ezt be lehet állítani, Network or sim card error-t dob és kilép.
Neten azt találtam, hogy baseband-et kell frissíteni, de ehhez más forrás nincs.

http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/hsz_45276-45276.html

(#19843) duvi válasza leslieke (#19841) üzenetére


duvi
nagyúr

Egyre inkább a 925 lesz a megoldás a problémádra... Érzi már a végét szegény Wave :(

(#19844) gelbelex válasza leslieke (#19841) üzenetére


gelbelex
őstag

Érdekes, nekem sem jön be az m.index az Operába, de a rendes oldal sem tökéletes. :F

duvi: Igen, én is valamilyen Lumiában gondolkozom...

[ Szerkesztve ]

(#19845) leslieke válasza duvi (#19843) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem nagyon lesz más választásom.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19846) leslieke válasza gelbelex (#19844) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Melyik Lumiával szemezel?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19847) gelbelex válasza leslieke (#19846) üzenetére


gelbelex
őstag

A 1020-ról fantáziálok, mint egy kiskölyök, a szemezésig még nem jutottam el, ahhoz még nőnöm kell... :D

(#19848) leslieke válasza gelbelex (#19847) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:DDD Hát ez nem olcsó.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19849) gelbelex válasza leslieke (#19848) üzenetére


gelbelex
őstag

Hát nem... :(
Amúgy a mobilt mostanában csak telefonálásra használom (néha egy ebook, ill. mobil weboldal), tehát még nem is használnám ki a drága Lumiát. Szóval rá is ér.
Ráadásul fontos szempont lesz a jóminőségű audio-rész, ami miatt a fényképezésben is kompromisszumkész lennék egy határig. Plusz nehézség, hogy az audiót meg is kell hallgatni a kiszemelt telefonnál, nem olyan egyszerű, mint a fényképek esetében, amiket megtalálok a neten.

(#19850) leslieke válasza gelbelex (#19849) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

a mobilt mostanában csak telefonálásra használom

Ez az a funkció, ami a leginkább háttérbe szorul sok embernél.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.