Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

A S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl egy nyílt világú, belső nézetű, lövöldözős játék, amelyet az ukrán GSC Game World fejlesztett. A THQ megunta a fejlesztők szerencsétlenkedését és 2007 márciusában kiadta.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

nem akarok unalmassá válni a szemetekben, de amikor a 4 ajtónyitó kódot beírtam, akkor az egyikben hiba csúszott (és a neten is rosszul vannak ''sztem''...) megnéztem a játék fájljaiban és a 2011553-as kód helyett 2011533 a helyes! de hogy hova való, azt továbbra sem tudom...
közben egy újabb is felbukkant, ami nem biztos hogy valódi, de ki tudja... 19840519
brainscorcherben tuti nem jó egyik sem

Harrrr!!!!

(#42) True válasza Ndruu (#41) üzenetére


True
aktív tag

közben egy újabb is felbukkant, ami nem biztos hogy valódi, de ki tudja... 19840519
brainscorcherben tuti nem jó egyik sem


Ezzel az a gyanús, hogy valami dátumot akar takarni, de hogy mit, az gáz mert a katasztrófa időpontja 19860425. Hogy 84-ben mi lehetett az kérdéses számomra...
Egyébként már olvastam itt ezt a kódot, és végig is próbáltam, de hogy nyitott-e valamit arra már nem emléxem... Kavinton...

Privre valami ötlet Ndruu?

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#43) 7600 GS


7600 GS
addikt

Ma lesz meg a STALKER!:DD:DD:DDA graf tudom h kira!Nekem most 7600 gs van, de hamarosan 8600 GTS-em lesz!Azon már jobban fog futni!:DDD:DDDMi az első küldetés a játékban?

(#44) True válasza 7600 GS (#43) üzenetére


True
aktív tag

A Mission 1. :DDD

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#45) Fel válasza 7600 GS (#43) üzenetére


Fel
addikt

Nem is igaz! Ne hallgass az előttem szólóra! Csak gonoszkodik! ;]
Az első küldi: KIJUTNI A TRADERTŐL!!! ;]

(Most látom csak! A neved nem tudod megváltoztatni 8600 GTS-re!



[Szerkesztve]

(#46) Reno7


Reno7
senior tag

nos nekem lenne egy nagy gondom,felraktam és kb 10 eprc után állandóan kidob az asztalra mindenféle hibaüzenet nélkül :O volt már valakinek ilyen? :F :(

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#47) True válasza Fel (#45) üzenetére


True
aktív tag

Megbocsáss! Nem ''gonoszkodom''! Csak ''vicceskedtem''! A kettő nem ugyanaz... :DDD

Most látom csak! A neved nem tudod megváltoztatni 8600 GTS-re!
Mért ne tudná??? Legfeljebb megint újonc lessz... ;]
Ui: ma vicces kedvem van... :DDD

Mod: Reno7! Patch fent van? Legjobb VGA Driver? Stb...

[Szerkesztve]

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#48) Reno7 válasza True (#47) üzenetére


Reno7
senior tag

patch nincs fönt,mert nem eredeti...a vga-ból meg csak a 7.1es megy :( a többi megvan...szal a legfontosabbak nincsenek :((( :DDD

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#49) True válasza Reno7 (#48) üzenetére


True
aktív tag

Hiába dobtam a privit??? PH alapelvek! Legközelebb ilyet még Privátba sem! :DDD

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#50) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

nemcsak a ph alapelvek... (én a helyében pl alapból nem reklámoznám magam hogy nekem ilyen meg olyan non eredeti van...) mármint nekem eredeti csak a példa kedvéért hoztam fel

bármikor lecsekkolhat a ''keresőrobot'' :D csak óvatosan a szavakkal ;)

Harrrr!!!!

(#51) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Sziasztok! Egy gyors láma kérdés: mikor jelent meg hivatalosan ez a játék?

ez a kedvenc aláírásom

(#52) True válasza ROBERTOH (#51) üzenetére


True
aktív tag

A kézikönyvében le van irva ki a Magyarországi hivatalos Disztributora a játéknak, és a telefonszámuk is benne van... Viszont az nincs hogy mikor adták ki. :(

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#53) ROBERTOH válasza True (#52) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Azért köszi! :)

ez a kedvenc aláírásom

(#54) Fel válasza ROBERTOH (#51) üzenetére


Fel
addikt

Sztem olyan március 20-a körül..(v az azelőtti héten).

(#55) ROBERTOH válasza Fel (#54) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Neked is köszi! :)

ez a kedvenc aláírásom

(#56) Ndruu válasza ROBERTOH (#51) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

mivel még nem alszom ezért megmondom neked:)
EU --- March 23, 2007
RU --- March 23, 2007 (russia)
NA --- March 20, 2007 (north america)
AU --- March 20, 2007 (australia)

Harrrr!!!!

(#57) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

és akit esetleg egy kicsit a valóság is érdekli... [link]
ez egy ukrán születésű csajszika aki néha-néha ''haza látogat''... rengeteg képet készít és felteszi netre... vannak nagyon jó képek

Harrrr!!!!

(#58) Winner_hun válasza Ndruu (#56) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ettől függetlenül nálunk 20-án már lehetett kapni:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#59) Fáraó válasza Ndruu (#57) üzenetére


Fáraó
őstag

Megdöbbentő és elgondolkodtató...

VIGYORRRGAZMUS.....

(#60) frame>24 válasza Ndruu (#57) üzenetére


frame>24
addikt

vazze, már órák óta ezt olvasom, meg nézegetem (most épp a 38.oldal)...szép hoszú összeállítás...és: ''chills me to the bones'', even while reading it!!

[Szerkesztve]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.