Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3010) bepe79


bepe79
addikt

Ez az e-bay seller (meg a többi is úgy általában véve), ha írok neki, miért nem tud vajh' annyit visszaböffenteni, hogy fapapucs, vagy b.meg, vagy akármit? :F :U A többinél is ezt tapasztaltam, hogy csak addig ír lelkesen, meg csak addig válaszol, amíg meg nem rendelem a szarját. Ősi magyar mentalitás, de ezek szerint a világ más pontjain is akad ilyen bőven... Értem én azt, hogy más időzóna, meg fél nap eltérés van, mert ők a világ másik felén vannak, meg nyár van, stb., de azért 1-2 nap elteltével azért elvárnám a választ, ha már ezt hírdeti bőszen, fennhangon. Meg gondolom, hogy nem egy ember tolja a boltot, a kollégája is nyomhat egy reply-t nekem. De már kis hazánkban, idehaza Abszurdisztánban / Magyarisztánban hozzászoktam ehhez a mentalitáshoz, úgyhogy annyira nem is lepődöm meg, csak b@romira idegesít. Annyira fáj neki válaszolni egy kérdőmondatra? Vagy ennyire nem számít a vevő, miután már rendelt? Vagy ennyire nem online (ezt kizárnám egy ilyen kaliberű e-bay seller (ráadásul bolt)) esetében? Vagy idegesítem a kérdéseimmel? Mert akkor meg nem kell árulni, és hírdetni, hogy gyors válasz, meg max 24h-n belül, stb. Na mind1, az ilyeneket sosem fogom megérteni, a másik kínaival is mit szívtam a Sonim-al kapcsolatban... :W :((( :((

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.