Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Volkov


Volkov
aktív tag

FIGYELEM!

Ez a topic a régi telefonok szerelmesei kötetlenebb, baráti, nem feltétlenül telefonokhoz fűződő beszélgetésének kíván teret adni. Akit komolyabban is érdekelnek a retro telefonok, netán technikai jellegű eszmecserét szeretne folytatni, annak javasoljuk a Retro telók: szakmai kérdések és válaszok testvértopicot. :)

Eredeti hozzászólás:

Üdv!

A keresőt átböngésztem, de hasonló topicot még nem találtam (vagy csak béna vagyok...)

A régi rendszerben még a mobil adok veszek alatt volt egy ilyen, azt Stimpy nyitotta ha jól emlékszem, de mióta az új apró rendszer van az már nem érhető el sajna.

Nos, evvel nekem az lenne a célom, hogy a hozzám hasonló fanatikusok itt egy csoportba tudjanak tömörülni, régi vassakkal kapcsolatos kérdésekkel-válaszokkal segítsük egymást :)

Nem is tudom már pontosan mikor keztem bele a régi telók gyüjtésébe, most 50 felett járok, készül a teljes lista leírásokkal (melyik megy, mihez mi van, állapota, stb)

A fő gond, hogy egy-egy ketyeréhez képtelenség alkatrészt szerezni, pedig tök jó lenne némelyikbe életet lehelni.

Haamrosan jön a lista, nekem mihez kéne alaktrész :)
Meg ha valakinek van olyan telója ami nem kell, szívesen megvenném/cserélném/elfogadnám, stb
amit most keresek: 6110, 6150, 8110, 8210, de jöhet bármi :DDD

[ Módosította: 7 ]

:)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.