Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23325) Csigusz 1 válasza ubyegon2 (#23324) üzenetére


Csigusz 1
aktív tag

Tegnap hajnalban nekem is a szokásosnál sokkal lassabban (kb. 1 óra alatt) jött le a frissítés. azután már minden a szokásos mederben ment. Azt vettem észre, hogy azóta mintha gördülékenyebben menne a telefon.

Más:
Néhány hete lejtettem betonra a telefont, és eltörött a kijelzője. Kicserélték és BOE üveg került bele. Napfényben nekem sokkal rosszabbnak tűnt a láthatósága, mint a korábbi EBBG volt. Valamint később vettem észre, hogy a fő kamera élességállítása nem működik! Szerencsére "végtelen" állásban ragadt be, így azért többnyire tudok képeket készíteni, de kb fél méternél közelebbi objektumról nem lesz jó a kép. :(
Nem tudom, hogy ennek mi köze lehet a kijelzőcseréhez, de azóta ilyen.

A régi képernyőn sosem volt semmi védőcucc, mégis olyan volt másfél év után is,mintha új lenne.
Az új üveg másnapra össze-vissza karcolódott, pedig csak normál körülmények között volt használva - nem is értem, hogy mitől karcolódott be. Azonnal tettem rá védőüveget egy mobilos boltban.

Tegnap pedig feltűnt valami újabb furcsaság! Jobban megnéztem, és láttam, hogy a kijelző keresztben elrepedt! A védőüveg meg ép maradt...
Most nem ejtettem le, egyáltalán semmi extrém dolog nem érte - nem tudom, hogy mitől repedt meg.

Nagyon szerettem ezt a telefont, de ezek után lehet, hogy váltani fogok - nem tudom, megéri-e még egy üvegcserébe befektetni... :O

My name is Biga... Csigabiga! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.