Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11251) starr válasza #73029888 (#11223) üzenetére


starr
őstag

Felraktam a Miuihu-t a RR után, és a titkosítás megmaradt.
Minden indításkor bekéri a képernyőzár jelszót. Egész jó a Miuihu eddig.

[ Szerkesztve ]

(#11252) Dr.NX válasza starr (#11251) üzenetére


Dr.NX
addikt

Ez várható volt. Formatáld a data particiót, csak úgy lehet decryptelni.

Elfogadom a sütiket.

(#11253) trebrona válasza kokopo (#11250) üzenetére


trebrona
nagyúr

Tehát eddig is eu-t használtál. :)

Nem kínoznám magam a global-lal a helyedben. :N

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#11254) kaposznyak válasza trebrona (#11249) üzenetére


kaposznyak
aktív tag

Megvan, köszi!

(#11255) kokopo válasza trebrona (#11253) üzenetére


kokopo
aktív tag

Koszi :)
Akk marad egy RR teszteles

[ Szerkesztve ]

(#11256) aelod


aelod
veterán

Felraktam a miui9et, magiskel rootoltam is. Otp smartbank működik magisk alatt? Ha igen mit kell beállítani?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#11257) vince válasza starr (#11251) üzenetére


vince
őstag

Minden indítás után első alkalommal meg kell adnod a képernyőzár jelszót/mintát a sim pin(ek) után - nem azért, mert titkosítva lenne a készülék, hanem mert így működik. Utána már fel tudod oldani ujjlenyomattal is.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#11258) pasztoha


pasztoha
tag

Letöltöttem, települt a legújabb verzió, nem mókolt, gyári. Eddig a miui 8 alatt, ha e-mailt kaptam, kiírta, hogy honnan jött. Most már nem, így meg kell néznem, ha akarom, ha nem. Van megoldás arra, hogy a feladót is kiírja?

(#11259) ivatti10


ivatti10
aktív tag

A gyári recoveryben (global 9.1 verzió)a Wipe Data-ra nyomva dob fel még választási lehetőséget(cache, data, stb.), vagy egyből kezdi törölni a Data-t? Köszi!

ZTE nubia Z60 Ultra

(#11260) Gerasz válasza pasztoha (#11258) üzenetére


Gerasz
aktív tag

Nálam ez volt 8.5.4 alatt is, a megoldás engem is érdekelne

(#11261) lócitrom


lócitrom
őstag

MIUI 9 stable óta a biztonsági mentés egy kalap sz@r, legalábbis nálam. gondoltam mentek mindent vele. erre kb. 80%-ával nem csinál semmit. nem ír hibát, csak jelzi a legelején, hogy egyes alkalmazásokat nem biztos, hogy tud menteni. na de kb. majdnem mindet kihagyja? listán meg pipával jelzi, hogy rendben van, holott kiírja azt is, hogy 0 megabájtot mentett belőlük. mi a bánat ez? valakinek van ötlete és megoldása?

[ Szerkesztve ]

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#11262) hzsolee válasza pasztoha (#11258) üzenetére


hzsolee
őstag

A képernyőzárra, vagy az értesítésekhez?

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#11263) pasztoha válasza hzsolee (#11262) üzenetére


pasztoha
tag

Mindkettőre. Bár nyilván, ha a képernyőzáron megjelenne a feladó neve, akkor már az értesítések között nem sok értelme lenne, de inkább legyen két helyen, mint sehol.

(#11264) starr válasza vince (#11257) üzenetére


starr
őstag

Most két percig bootol, majd bekéri a jelszót, hogy feloldja a titkosítást. Ezután megint két percig bootol, majd bekéri a pin kódot, utána a jelszót. Holnap wipe /data lesz, ma nem volt rá időm.

(#11265) vince válasza starr (#11264) üzenetére


vince
őstag

Ja, ok, ez így nem teljesen jó, de arról nem volt szó eddig, hogy kétszer kéri be :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#11266) bododani


bododani
senior tag

Sziasztok. Annyi mindent olvasgattam hogy nem tudom eldönteni. Telóm mutatja a miui 9.1.1.0-t, frissíthetem OTA? Mik a tapasztalataitok, nem lassul a teló?

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

(#11267) pasztoha válasza bododani (#11266) üzenetére


pasztoha
tag

Szerintem nem, bár nem vagyok szakember. Talán egy hajszálnyit gyorsabb is lesz, az osztott képernyő is király, de vannak apróságok is, amik a 8.5.2 alatt jobban működtek. Szóval, ha rám hallgatsz, azt csinálsz, amit akarsz :DD

(#11268) bododani válasza pasztoha (#11267) üzenetére


bododani
senior tag

Mik ezek az apróságok? :D

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

(#11269) pasztoha válasza bododani (#11268) üzenetére


pasztoha
tag

11258, 11261 hsz-ok. Aztán olyan is van, ami szerintem csak nekem gond, ezért nem is írom le. Szóval ne az én véleményem legyen a mérvadó, mások is nyilván telepítették és működik rendesen, hosszabb távon derül majd ki sok minden.

(#11270) TomPack


TomPack
őstag

Lefrissítettem. Érdemes egyáltalán resetelni a telót, ha újkora óta csak 3 alkalmazás volt rá telepítve, szinkronizáció ki volt kapcsolva, és ezután is így szeretném tovább használni?
Egyébként a beállítások menüből gyári beállítások visszaállítása az egyenlő egy resettel? Vagy van erre valami billenytűkombinációs megoldás?

(#11271) vince válasza TomPack (#11270) üzenetére


vince
őstag

újkora óta csak 3 alkalmazás volt rá telepítve :Y :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#11272) Barcode_Rec


Barcode_Rec
tag

Sziasztok!

Mit kell beállítani egy UPC TC7200.U routeren vagy a telefonon, hogy működjön normálisan a net? Egyszerűen nem jövök rá. Letöltés rendben van, viszont feltöltési sebesség 0. Ugyanez volt a helyzet a 8.5.4-esen és most a 9.1.1-es rendszeren is. Gyári beállításokat már visszaállítottam, újra telepítettem, sajnos nincs változás.

(#11273) Ájvé válasza TomPack (#11270) üzenetére


Ájvé
veterán

Mit frissítettél? Ha nincs probléma akkor nem kell csinálni semmit. Nekem mindegy hogy használod, döntsd el magad.
"Egyébként a beállítások menüből gyári beállítások visszaállítása az egyenlő egy resettel?"
Igen.
"Vagy van erre valami billenytűkombinációs megoldás?"
Nem tudok róla, menüből vagy recoveryből lehet csinálni.

(#11274) St3ven válasza kidnou (#11169) üzenetére


St3ven
addikt

& makoj20:

Köszönöm az infót. Ezek szerint alapból az RR-ben nincsenek benne. Ez jó hír.
A gyári romon az msa alkalmazás minden nap legalább egyszer leforgalmaz egy szuszra pontosan 18,7 mega adatot, kikapcsolhatatlanul.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#11275) Neerpelt


Neerpelt
tag

Az a jó hírem van a stabil global romosoknak, hogy a fogyasztás ugyanolyan jó maradt. :)

Viszont találtam egy ártatlan bugot az osztott képernyős módban, amikor az egyik alkalmazást bezárom, a helyén csak sötétség marad. De a nyitva maradt ablak szépen reagál a sötét részeken is. :D jelentettem a hibát kínaiéknak.

Viszont jól látom, hogy az app vaultból és a szegény ember fotóboltjából nem valósult meg semmi?

(#11276) hzsolee válasza pasztoha (#11263) üzenetére


hzsolee
őstag

Ez nálad mire van állítva?

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#11277) rooland


rooland
senior tag

Sziasztok!

Még új vagyok a telefonnal. Ez normális akku idő? Az normális hogy az android rendszer viszi el a 37,7+8,9%-ot?

(#11278) JohnDoeHun válasza rooland (#11277) üzenetére


JohnDoeHun
tag

Mennyi a SOT? Ahogy nézem egész sokat volt bekapcsolva. Amúgy ennyi. Ennél sokkal többet ne várj tőle. Lehet mókolgatni amivel kb nyersz még 20percet. Ha megéri egyáltalán.

(#11279) sharp007 válasza Neerpelt (#11275) üzenetére


sharp007
tag

Hova lehet írni nekik?
Kösz!

Redmi 4 Prime - 3/32GB - MIUI GS 10.2.2.0 - Android 6.0.1

(#11280) Nimda válasza Attipapa (#10077) üzenetére


Nimda
addikt

Nos, sikeresen felment a legfrissebb eu rom.A ledek sajnos maradtak fehérek, minden más eddig szuper.Az elején volt egy kis fc, állandóan leállt a gplay, de a google szolgáltatások frissítése után helyreállt.A mifit-et hogy értetted, hogy berakták?Nekem ugyanúgy telepíteni kellett playról.Ez a rom frissül majd OTA-n?

(#11281) aelod


aelod
veterán

Frissítés utáni tapasztalatok.
Eddig minden faja, pörgősebb lett a rendszer. Osztott képernyő szuper (végre). Amit észrevettem, hogy jobban merül, mivel az android rendszer akku használata feljebb kúszott a korábbi verzióhoz képest. Ez mitől van? Vagy eleve ilyen a fogyasztás N-on? 28,2%-on van a fogyasztása a droidnak. Korábban ez ilyen 11 körül volt nálam...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#11282) #73029888


#73029888
törölt tag

Látom nem javították ki a hibát:

Remélem hogy a hivási bajokat orvosolták. (Nem csörög és xx számot ír ki hogy keresett az illető)

[ Szerkesztve ]

(#11283) starr


starr
őstag

Tegnap felraktam a MiuiHU-t, eddig szuper.
Osztott képernyőn tényleg fut mindkét app
Az arcfelismeréses feloldás kiválóan működik.
Automatikus feladatok benne vannak.
Camera2 API működik.
Sok extra feature, ami alapból megavn, de le van tiltva, pl.: gyorsfényképezés.
Ezek a gyári Globál Miui9-el nem működnek.
Ami romolásra adja a fejét, érdemes kipróbálni.

Előtte Resurrection Remix volt, de nem tetszett. Számomra undorítóan néz ki, pont emiatt tartottam az androidtól 4 év windows phone után :DDD
Viszont azt vettem észre, hogy ott a fehér tényleg fehér volt (EBBG kijelző). Szerintem nem az EBBG minőségével van baj, hanem lusták beállítani a megfelelő színhőmérsékletet. Megtaláltam már a BOE és az EBBG kalibrációs fájlt, de nem mertem még hozzányúlni :)

[ Szerkesztve ]

(#11284) vince válasza starr (#11283) üzenetére


vince
őstag

Egy dolog hiányzik nekem a miuihuból (és azt hiszem régebben benne volt): a GSM ábécé használata sms írásakor, hogy ne 60 karakteres lehessen egy üzenetem. Remélem visszakerül, nem szívesen váltanék vissza csak ezért eu romra.

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#11285) El Rey


El Rey
tag

Nekem még a Global beta rom van fent. Ma este frissítem a Stabilra.

Akinek már fent van a Stabil az nézzen már meg valamit legyen szíves.

Galériában böljön rá egy tetszőleges képre majd jobb alul ... Egyebekre.
A felbukkanó 5 soros "menüben" látszik valami? Mert a betában tök üres. Ugyan reagál ha rábökök csak nincsenek feliratozva a menük. Remélem, hogy javították.

Köszi.

(#11286) Lordus válasza vince (#11284) üzenetére


Lordus
senior tag

hopsz, ezt jó hogy mondod, én eu multihoz vagyok szokva és abban rég óta benne vannak az ékezetes karakterek és 160 karakteres lehet egy üzenet...
ezek szerint miuihu-ban ez nincs integrálva? MIÉRT?

Attipapa? csak e heti jelenség, vagy véletlen?

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#11287) bunnyhu


bunnyhu
senior tag

Hmm, miui 9.1 alatt 12 óra után még mindig 100% az akksi. Namost vagy baromi takarékos lett vagy nem tökéletes az akksi kijelzés :D

https://divecenter.hu

(#11288) endib válasza El Rey (#11285) üzenetére


endib
tag

Igen, feliratozva van

(#11289) vince válasza Lordus (#11286) üzenetére


vince
őstag

Az euban benne van, remélem, hogy visszakerül ide is, jeleztem a fórumon feléjük.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#11290) El Rey válasza endib (#11288) üzenetére


El Rey
tag

Köszönöm.

(#11291) axelot74 válasza El Rey (#11285) üzenetére


axelot74
csendes tag

Nálam müxik jól. Ezek jönnek fel:
-Albumhoz adás
-Elrejtés
-Beállítás háttérképként
-Diavetítés indítása
-Részletek

(#11292) kangool


kangool
tag

Frissítettem Global stabil rom MIUI9-re. Kezdőképernyőn az óra, wifi, stb. ikonok fekete színűek lettek. Kerestem mindenhol, google nem volt a barátom, ezt hol tudom fehérre állítani?

[ Szerkesztve ]

(#11293) aelod válasza El Rey (#11285) üzenetére


aelod
veterán

Működik.

Apró bug a stabil miui9-en. Nem fogadott hívás lebegő értesítése angolul van a zárképernyőn. Missed call..

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#11294) Csigusz 1 válasza bunnyhu (#11287) üzenetére


Csigusz 1
aktív tag

Az enyém éjjel a töltőn volt. Hajnalban frissítettem, azután újra feltöltöttem 100 %-ra.
Azóta volt kb 40-50 perc zenehallgatás fülessel, 10 perc telefonálás, dual SIM, ez-az megnézése, és most 96 %.

Más: Tényleg eltűnt a GPS kapcsoló widget? Nem találom! Csak a redőnyt lehúzva tudom aktiválni...
Valamint a BT kapcsoló widget sem kapcsol be-ki, hanem odavisz a BT-menühöz. :(

My name is Biga... Csigabiga! :D

(#11295) aelod válasza Csigusz 1 (#11294) üzenetére


aelod
veterán

Nálam sincs GPS kapcsoló widget. A BT meg megnyitja a menüjét. :W

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#11296) mpo válasza El Rey (#11285) üzenetére


mpo
veterán

endib
axelot74

Igen, de pár nappal ezelőtt fölraktam a Quickpic nevűt (Trebrona-nak köszönhetően, azt írta ez alap).

Ha érted, akkor már elavult.

(#11297) Neerpelt válasza sharp007 (#11279) üzenetére


Neerpelt
tag

Van egy külön "Visszajelzés" nevű alkalmazás. Meg tudod jelölni hogy probléma vagy javaslat, leírhatod a hibát, képernyőképet csatolhatsz hozzá.

(#11298) aelod válasza Neerpelt (#11297) üzenetére


aelod
veterán

Aztán várhatsz a semmire... ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#11299) sharp007 válasza Neerpelt (#11297) üzenetére


sharp007
tag

:R

Redmi 4 Prime - 3/32GB - MIUI GS 10.2.2.0 - Android 6.0.1

(#11300) Attipapa válasza Nimda (#11280) üzenetére


Attipapa
aktív tag

Nem a MiFit appot rakták be, hanem az asszitens-ben, - főképernyőtől balra azaz jobbra suhintva- integrálva van a MiFit alkalmazás lépésszám kijelzése. Választható, hogy a MiFit, vagy a telefon szenzor által érzékelt lépésszámot mutassa.
Nem tudom melyik verziót, és hogyan raktad fel, de a LED már több verzióval ezelőtt is színes volt :K :K
Frissítés jön OTA-n.

(#11286) Lordus
Benne van az, nem hiszem, hogy kivették. Külön kell bekapcsolni azt hiszem az üzenetek beállításában.
EU-n vagyok, nem tudom megnézni, de úgy rémlik.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.