Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) trepaky válasza helixP (#2150) üzenetére


trepaky
kezdő

Köszönöm! ( felteszek majd)

(#2152) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Olyat látott már valaki valahol hogy hátlapra vékony műanyag fólia? Hajszálkarcokat találtam a hátlapon is annak ellenére hogy 0-24 tokban van a telefon:W

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#2153) trepaky válasza helixP (#2150) üzenetére


trepaky
kezdő

(#2154) norberto9 válasza Alonso69 (#2149) üzenetére


norberto9
aktív tag

Én nem fikázom, csak a véleményem írtam le... :DD :DD :DD Ha ez valakinek nem tetszik az nem az én bajom. Nekem a K Zoom volt az utolsó samung telefonom.Egy pillanatra sem bántam meg hogy anno váltottam a Honor 8-ra. A Xiaomi Mi 9T Pro-t pedig imádom, semmi bajom vele. Szerintem ennyi pénzért iszonyatosan jó telefon... :C :C :C

(#2155) Alemida válasza jonnyjoker01 (#2152) üzenetére


Alemida
tag

Innen rendeltem gyorsba, meg is jött 3 napon belül, könnyen felrakható:
link

(#2156) Quentaro válasza norberto9 (#2115) üzenetére


Quentaro
tag

Nem

https://GTFever.EU

(#2157) haiduo82 válasza trepaky (#2153) üzenetére


haiduo82
aktív tag

A fotók nagy része beltérben, kevés fény mellett készült. Ezekben az esetekben a gyári kamera sajnos elvérzik. Használj gcamet (pl. Urnyx, Burial, Hypercam, UltraCam) és látni fogod, hogy ég és föld a különbség. Simán ott lesz a minőség egy Pixel 3 szintjén, az pedig azért még mindig bőven az elithez tartozik képminőséget illetően.

[ Szerkesztve ]

"Együtt vagyunk senkik"

(#2158) helixP válasza trepaky (#2153) üzenetére


helixP
nagyúr

A problémának két része van.
Egyrészt egy kicsit figyelni kell arra, hogy stabilan fogd a készüléket, mert most mindegyik kép be van rántva, pedig a záridők nem vészesek (1/20, 1/30) (mondjuk érdekes, hogy az ISO-t kényelmes 6-700 körüliben tartja... :F )

A másik pedig, haiduo82- nak tök igaza van, nagy kevés fény mellett készültek a fotók, ráadásul beltérben: ezek az optikák ennyit tudnak.
Valóban egy Gcam tud segíteni a dolgokon. Én erre a Gcam verzióra esküszöm :)

[ Szerkesztve ]

(#2159) menledge válasza Alonso69 (#2138) üzenetére


menledge
senior tag

Nálam is megy a bluetooth. A baj, ha wifivel együtt, akkor a wifit olyan szinten lassítja. Erre nem találtam megoldást. Így pl. lehetetlen bármilyen streamet nézni...
Semmilyen energiatakarékossági beállítást nem találtam. Egyedül a fejlesztőiben van néhány kodek meg stb. beállítás. Azokat próbáltam össze vissza, sokféle kombinációban, de nem segített.

(#2160) mQWeXgsf válasza menledge (#2159) üzenetére


mQWeXgsf
aktív tag

Próbálj meg 5 GHz-es wifihez csatlakozni.

[ Szerkesztve ]

(#2161) menledge


menledge
senior tag

Köszi a tippet, megnézem tudja e az otthoni router.

(#2164) Mezcal válasza trepaky (#2153) üzenetére


Mezcal
addikt

Te valamit nagyon elszúrtál ezekkel a képekkel, bármikor sokkal jobbat lövök a készülékkel beltéren is.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#2165) trepaky


trepaky
kezdő

Elnèzést kèrek azoktól, akik privàtban írnak. Limit korlàt miatt nem tudok válaszolni.

(#2166) Milestone2 válasza trepaky (#2165) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Szerintem a felhasználónévre rábökve, az adatlapon mindenkinek találsz e-mailcímet, ahová leírhatod a válaszod...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2167) Viktor0610 válasza Milestone2 (#2166) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sokaknak, pl. nekem sem publikus a mailcímem. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2168) trepaky válasza Milestone2 (#2166) üzenetére


trepaky
kezdő

Írtam.

(#2169) kelly416 válasza jonnyjoker01 (#2152) üzenetére


kelly416
veterán

Igen. Keress rám, régebb linkeltem full body hydrogel fóliát. Nagyon jó, tényleg kb. 2mm² marad fóliázatlan, plusz a pop-up kamera.

(#2170) Tibor7878 válasza Alonso69 (#2148) üzenetére


Tibor7878
tag

Köszönöm szépen!
Hát ettől sajnos nem oldódott meg :)
Fájlkezelőben rámegyek a filmre és a gyárival indul ugyan úgy :(((

(#2171) Kisbatyu75 válasza trepaky (#2153) üzenetére


Kisbatyu75
tag

Én szívesen megnézném ugyanezeket a képeket az Asus zenfone 6-al elkészítve, hogy tényleg látszódjon a különbség. (Ha még megvan a telefon). Nem lehet, hogy abban van optikai képstabilizáló?

mobil: Xiaomi Mi 9T PRO; PC:intel i7-7700

(#2172) trepaky válasza Kisbatyu75 (#2171) üzenetére


trepaky
kezdő

Szia. Bizony van! ( Az Asus 5z- ben. A Zenfone 6 nem kapott, ahogy MI 9Pro T sem). Egyébként a Gcam beltérben jónak tűnik. Javít a minőségen. ) Privátban küldök, ha tudok :) :) :)

(#2173) imrus72 válasza menledge (#2159) üzenetére


imrus72
tag

Sztem ugyanaz lesz a probléma,mint anno nálam ,és sok más huawei mate 10 vagy 9 usernél. A wifi modul,és a bluetooth modul egy lapkán van,és ha a bluetoothot használod,akkor elveszi az energiát a wifitől. Legalábbis a külföldi fórumokon ezt írták. Nekem ,ha nem a router melett ültem,akkor konkrétan ledobott róla. Megoldás lehet esetleg,hogy csak bluetooth 5-ös szabványt használó dolgokhoz csatlakozol,elvileg az alacsonyabb energia igényű. De ez csak józan paraszti gondolkodás. Keress rá angolul erre a problémára,hátha találsz valami infót róla.

[ Szerkesztve ]

(#2174) Cane


Cane
őstag

Üdv!

A teló ugye tud h264, 265-ben is videót menteni. Érdemes további videó konvertálást használni külső programmal ideális méret elérése végett?

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#2175) Mezcal válasza Cane (#2174) üzenetére


Mezcal
addikt

H265-ben nincs szükség, az elég jól kezeli a video méretét.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#2176) jonnyjoker01 válasza helixP (#2108) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Felraktam a fóliát, de a széleken nem tapad rá a kijelzőre a fólia:( Követtem az utasításokat felrakáskor, nem nagyon lehet ezt elrontani, de nekem sikerült (vagy hibás a fólia):F Mitévő legyek most?

Kép róla:

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#2177) trepaky válasza jonnyjoker01 (#2176) üzenetére


trepaky
kezdő

Szakember, és jó fólia. Ez a megoldás. ( Nem ezen kell spórolni.)

(#2178) Cane válasza jonnyjoker01 (#2176) üzenetére


Cane
őstag

Szvsz mindegyik "sík" üveg ilyen lesz. Olyan üveget rendeltem, aminek van egy vékony fekete kávája. Talán az beleül a kijelző szélén lévő legömbölyített részekbe

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#2179) jonnyjoker01 válasza Cane (#2178) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Közben én is rájöttem hogy ez lesz, kicsit lekerekített az előlapi üveg (eddig nem is vettem észre) és a fólia teljesen egyenes. Akkor ez 1500-ért ennyit tud:( Most rajtahagyom addig amíg nem lesz keretem minőségibb megoldásra, addig is véd a karcok ellen.:)

@trepaky: persze tudom, de jelenleg azon töröm a fejem mit egyek a héten és miből, úgyhogy SOS gyors és olcsó megoldás kellett:R

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#2180) kelly416 válasza jonnyjoker01 (#2179) üzenetére


kelly416
veterán

Na én az ilyet vágom ki ívesen azonnal. Már a rn4-nél megtanultam (nekem tökéletesen ment fel az az üveg, ami feleségem telóján hasonlóan nézett ki mint a képeden a Te telód), nem egyforma két lekerekítés sem, főleg a kínaiaknál. Vagy sima fólia, vagy ha nagyon üveg kell, uv-s üveg, de erre a telóra nem tennék, mert a ragasztó folyékiny állapotában belefolyhat a telóba, viszont a samu s9-emen tökéletes volt. Merthogy a ragasztó kitölti a réseket és olyan az üveg, mintha rá öntötték volna.

És miért dobom ki a képen látható megoldást azonnal? Mert be megy alá akármi kosz, és nem csak csúnya, de még az üveget is felsértheti, megkarcolhatja.

(#2181) syler123 válasza kelly416 (#2180) üzenetére


syler123
veterán

Van valami ajánlott fólia? Ilyet rendeltem, még nem jött meg. (Még a telefon sem) Az előző telefonomon Ultimateshield volt, az tökéletesen tapadt körben is (De 9t-re nincs). Most üvegfóliát használok, amihez adtak valami olajszerű valamit, amivel körben ki lehet a levegőt tölteni. Néha újra kell tölteni, de működő megoldás.

(#2182) Mezcal válasza jonnyjoker01 (#2179) üzenetére


Mezcal
addikt

Most rajtahagyom addig amíg nem lesz keretem minőségibb megoldásra, addig is véd a karcok ellen.

nekem ilyen szar volt rajta, aztán kidobtam és anélkül használom, egy karc sincs rajta már 2 hónapja védelem nélkül.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#2183) kelly416 válasza syler123 (#2181) üzenetére


kelly416
veterán

Ha visszakeresel rám, én is linkeltem egyet, az full body. Az is jó, meg ez az általad rendelt is nagyon jónak látszik. Elég könnyű is lesz feltenni. Szeretem az ilyet.

(#2184) jonnyjoker01 válasza kelly416 (#2180) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ha alámegy kosz, akkor én is dobom ki mert elfedné a kijelzőt. Egyenlőre tiszta egy nap zsebben hordás után.

@Mezcal: én is védelem nélkül használtam a kijelzőt, vigyáztam rá, nem raktam le fejjel lefelé asztalra, nem ejtettem le sehova, nem raktam olyan helyre ahol baja lehet, mégis bekaptam egy pár hajszálkarcot, az egyik pedig tök ronda középen, pont észreveszem mindig ha egy bizonyos szögben verődik vissza róla a fény.:( De tényleg azért vagyok szomorú mert úgy vigyáztam rá mint egy hímestojásra. Mi Mix 2S se karcolódott így, pedig az még nem is Gorilla Glass:O Kerámia hátlapot pedig nagyon hiányolom. Csak azért hordok tokot mert félek hogy összekarcolódik bármilyen felületen.

@syler123: ez komolyan 1 cent?:F

Üdv. Johnny

(#2185) rigoberto válasza jonnyjoker01 (#2184) üzenetére


rigoberto
őstag

1 centért annyit is ér.
Írj mgTerminátornak, neki van jó minőségű első és hátsó hydrogel fóliája.
Én is tőle vettem, nekem tökéletesen bevált.

(#2186) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Update: közben úgy tűnik rossz terméket kaptam. A honlapon úgy van feltüntetve, hogy hajlított fólia de nem egyezik meg a csomagolás, se a termék amit kaptam a honlapon lévő képpel (és nem is hajlított a fólia). Írtam nekik emailt hogy vagy küldjék a honlapon lévő terméket vagy adják vissza a pénzt, mert ez így elfogadhatatlan.

@rigoberto: szerintem műanyag fóliás leszek, a hydrogélről azt olvastam jobban tapad, attól meg herótom van, nem szeretem ha nem csúszik rendesen az ujjam a kijelzőn.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#2187) helixP válasza jonnyjoker01 (#2186) üzenetére


helixP
nagyúr

Igen, akartam írni, hogy tuti jó-e? Mert nekem a linkelt darab "keret" nélkül felment.
Nincs más opció, keresni kell tovább az igazit

(#2188) jonnyjoker01 válasza helixP (#2187) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nekem nem is volt hozzá keret. Így néz ki a csomagolása: kép link
Honlapon meg valami színes doboza van.

Vagy elnéztek valamit akkor nálam, vagy nincs raktáron és hozzámvágták ezt a szart helyette, remélve hogy nem veszem észre.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#2189) rigoberto válasza jonnyjoker01 (#2186) üzenetére


rigoberto
őstag

Nekem 2 napig tapadt, utána közel ugyanolyan lett érzetre mint a tpu fólia.
Persze azért nem olyan sikamlós, de nem is tapad már. De ez csak egy tipp.

[ Szerkesztve ]

(#2190) Lajmund


Lajmund
senior tag

Ha valaki nem látta volna régebben is linkeltem. Ez tökéletes nem válik fel. 0.2 mmest kell venni. Pont a kijelzö széléig ér. Még hogy nincs normális üveg.. Nem hiszem el hogy azt a szar foliát eröltetitek amin tapad az ember ujja. https://www.ebay.com/itm/NILLKIN-For-Xiaomi-Mi-9T-Pro-K20-Amazing-H-PRO-Tempered-Glass-Screen-Protector/333237918103?pageci=96975521-2861-4324-93db-c0c10ded76ff

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#2191) helixP válasza jonnyjoker01 (#2188) üzenetére


helixP
nagyúr

Ja, hát ez nem a Wozinsky Glass. Az a baj, hogy egy dolog,ami S fotón van és egy másik amit küldenek.

[ Szerkesztve ]

(#2192) Cane


Cane
őstag

Egyébként mi note 10 üvege függőlegesen lefelé íveltebb. Üvegfóliával Mission impossible. 😄

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#2193) rigoberto válasza Lajmund (#2190) üzenetére


rigoberto
őstag

Olvass inkább alaposabban, mielőtt xarozol. Egyébként az üvegfóliánál borzasztóbbat nem is tehetünk a telefonunkkal.
Nekem az ablakban van olyan üveg, amit egyesek a telefon kijelzőjére ragasztanak.
De erről szerintem egy külön topicban 1millio pro és kontra véleményt simán össze lehetne vadászni, úgyhogy hagyom is a storyt ennyiben.

(#2194) Lajmund válasza rigoberto (#2193) üzenetére


Lajmund
senior tag

Miért teszünk rosszat egy kristály tiszta 0.2 miliméteres védö üveggel ami tökéletesen felfekszik buborék mentesen és nem befolyásolja az ujlenyomat olvasot? Ezt kifejtenéd? Nekem több telomon is megvédte már a kijelzőt a repedéstöl. Attól hogy valaki nem tudja feltenni vagy szart vesz(mint én is elsöre) arról nem a védő üveg tehet. Arról nem is beszélve hogy alapból a telefonok is üveggel jönnek mert ez a legjobb karc álló és átlátható megoldás. Akkor te miröl beszélsz hogy jobb a müanyag és a védü üveget lefikázod hogy az ablak üveged is abból van ezzel degradálva. Szerintem a folia meg ezek nem annyira kristály tiszták mint ez amit én linkeltem. És nem miután feltettem nem is értem miért nem ezt veszi mindenki. Ja és ez nem karcolodik mint a müanyag. Én olvassak alaposan? Haha :C :)) :C

[ Szerkesztve ]

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#2195) bbalika81


bbalika81
aktív tag

Sziasztok
Kb. 2 hete egy 6/128-as 9T Pro-t használok, teljesen gyári Global rom-al.
Ami érdekes, hogy a első használattol kezdve egy éjszaka 10-12%-ot esik az akku. Próbáltam, hogy mindent kilövök elalvás előtt de nem segített. Normális ez szerintetek?

Akku használatban egyedül a Samsung Health ami érdekes, mert ez az egy app ami sok-sok órát van ébren tartásban...."Akkumlátorkímélő"-re van amúgy állítva.
Az órám miatt és napi sport miatt használom ezt az alkalmazást, ezért nem törölném :)

Ha valakinek van ötelete az éjszaki merülés csökkentésére azt szívesen fogadom :)

(#2196) adrig válasza bbalika81 (#2195) üzenetére


adrig
csendes tag

AOD nincs bekapcsolva véletlenül? Mert nekem például a P30-ason óránként 1%-ot eszeget az aksiból :/

(#2197) bbalika81 válasza adrig (#2196) üzenetére


bbalika81
aktív tag

ütemezve van, este 23-tól reggel-6-ig ki van kapcsolva, elvileg...

(#2198) rigoberto válasza bbalika81 (#2197) üzenetére


rigoberto
őstag

Az Aod akkor is kikapcsol éjszaka, ha nincs ütemezve erre. :D
Nekem non-stopra van beállítva, mégis alszik ha sötétben van.
Korábban irtak ebben az aksi témában itt a topicban, lapozz vissza, hátha találsz valami használhatót.
Nekem átlagban 6-8%ot szokott merülni.

(#2199) bbalika81 válasza rigoberto (#2198) üzenetére


bbalika81
aktív tag

Amennyiben huzamosabb ideig sötét van...de nálam a kislányom miatt van némi éjjeli fény hogy el ne tévedjen :)
Olvastam vissza, de nem igazán találtam semmit ezzel kapcsolatban, inkább arról, hogy mivel lehet javítani...rámegyek lehet erre a "XiaomiADBFastbootTools" dologra :)

(#2200) adrig válasza bbalika81 (#2197) üzenetére


adrig
csendes tag

Akkor nem tudom, esetleg beragadt valami app. Próbálj egy restartot nyomni telónak, hátha segít. Nem lehetséges, hogy kicsit rosszabb a hálózat lefedettsége, és az is rásegít?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.