Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2951) FNZ válasza haiduo82 (#2944) üzenetére


FNZ
őstag

:R
köszi, nekem is vivoactive3 órám van.
e-mail, messenger, stb üzenet nem jön át?

(#2952) Lajmund válasza pecsenye88 (#2947) üzenetére


Lajmund
senior tag

https://www.ebay.com/itm/NILLKIN-For-Xiaomi-Mi-9T-Pro-K20-Amazing-H-PRO-Tempered-Glass-Screen-Protector/333237918103?pageci=a9580e11-9405-4fdb-853b-f438a3551dca én ezt a 0.2mm rendeltem és kiér a szélein is pixel pontosan. Ha felül is pontosan illeszted akkor lent marad kb 3mm. Fontos hogy fent is pont addig rakd pont amig a pixelek vannak hogy a fényérzékelöbe ne zavarjon be. Nagyon jó üvegfolia. Kétszer vissza szedtem és harmadjára került a végleges helyére és nem vált fel és kristály tiszta nagyon jó minöségü.

[ Szerkesztve ]

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#2953) helixP válasza Lajmund (#2952) üzenetére


helixP
nagyúr

Nem lehetne rendesen linkelni? Így senki sem fog rákattintani.

(#2954) MADcat válasza helixP (#2953) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

[link]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#2955) ggeleven válasza Cavsfan (#2943) üzenetére


ggeleven
őstag

Az ár még nem is lenne nagy gond, de a Corvinban (vagy úgy eleve BPn) csak egy agyontapogatott modell volt kint. Ráadásul még bekapcsolni sem lehetett. Pont ahogy az összes Sony, Asus, LG, CAT, stb márkáét. Bezzeg a samunak és huaweinek pörögtek a demovideók ezerrel... :W

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#2956) rigoberto válasza TFSi (#2948) üzenetére


rigoberto
őstag

Amúgy mindig ugyanaz a verzió töltődik le, ami már amúgy is rajta van, ahányszor csak rányomsz. Nincs értelme.

[ Szerkesztve ]

(#2957) helixP válasza MADcat (#2954) üzenetére


helixP
nagyúr

Nem vagy pedagógus ugye? :DDD

(#2958) MADcat válasza helixP (#2957) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Nem ;]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#2959) TFSi válasza rigoberto (#2956) üzenetére


TFSi
őstag

Nem gáz ez egy kicsit?

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#2960) rigoberto válasza TFSi (#2959) üzenetére


rigoberto
őstag

Csak Xiaomi. :P

[ Szerkesztve ]

(#2961) helixP válasza TFSi (#2959) üzenetére


helixP
nagyúr

Nem, ez így logikus.
Ha nem a legfrissebb romon vagy, de már kijött rá frissebb, csak Te nem telepítetted, akkor azt tölti le.
Nyilván ha a telefon szerinti legfrissebben vagy, akkor azt tölti le mégegyszer.

[ Szerkesztve ]

(#2962) enzahobi válasza pecsenye88 (#2947) üzenetére


enzahobi
aktív tag

Lehet hogy e felett elsiklottál: (#2887)
Nilkin CP maxról még olyat nem olvastam ne lett volna passzent, nekem is fullosan jó volt , magyarból is biztos meg lehet venni 7-8k ért, itt 4 alatt van:
[nilkin cp max]
Vagy ha a közelbe laksz, neked adom, nem vadi új, mivel 2 hét után le lett szedve mivel nem passzolt a Xundd tokkal, de nem karcos, fel is rakom ingyen.

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]^2 . . . . RN10Pro: Miui14.03 & Mi9TPro: 10.3.4

(#2963) pecsenye88 válasza enzahobi (#2962) üzenetére


pecsenye88
csendes tag

Nem, nem siklottam el és nagyon köszönöm a pontos infókat, csak rákérdeztem, hogy legyen nagyobb merítés, mert ugye Te a tokokra is felhívtad a figyelmet. De ahogy látom elég szűk a választék, így mindenképpen meglesem tüzetesebben is.
Sajnos nem a közelbe lakok, de nagyon rendes vagy, hogy felajánlottad, rendelek én, nincs ezzel gond, csak legyen már jó.

(#2964) pecsenye88 válasza Lajmund (#2952) üzenetére


pecsenye88
csendes tag

Nagyon köszi a pontos paramétereket és tapasztalatokat, így könnyebb a döntés.

(#2965) pecsenye88 válasza rigoberto (#2949) üzenetére


pecsenye88
csendes tag

Köszönöm az építő kritikát, de sajnos az ilyenekkel nem megyek sokra. Természetesen pénz nem számít... Nem hallgattam senkire, magamra hallgattam és nem találtam megfelelőt, azért jöttem ide segítséget kérni.
Azon kívül ez nem egy ördögtől való igény, hogy az ember akar egy nyamvadt üvegfóliát a telefonjára. Soha, egyikkel se volt probléma. (Nem Xiaomi) Hozzá nem értőként felmerül az igény, kell és kész. Azzal nem megyek sokra, hogy "nem kell az!" "minek?" stb... Konkrét megoldásokkal, alternatívákkal van döntéshelyzet, de így ez...

(#2966) rigoberto válasza pecsenye88 (#2965) üzenetére


rigoberto
őstag

Tudod, Google a barátod.
Ott általában lehet keresni/találni sokmindent.
De ha már innen vársz segítséget akkor fel kellene fogni azt a tényt, hogy ennek a készüléknek kissé ívelt a kijelzője oldalt, így nem egyszerű rá üvegfóliát találni. Többen megszivták már e telefon kapcsán az üvegfóliával való próbálkozást. (A mondatba benne van, de azért leírom külön is, biztos ami biztos: a többen azt jelenti, hogy nem mindenki, tehát van olyan aki talált rá olyat, ami neki jó volt, azaz nem esélytelen)
Én más alternatívákat írtam le, mert nekem se jött be a glass, ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#2967) divan


divan
senior tag


Ezt a ferdén felragasztott ronda nagy címkét ugye nem kell megtartani rajta, akkor sem, ha erre kifejezetten kér?

Olyan lehetőség van, hogy ha az alapértelmezettnek beállított mobiladat sim valamiért nem elérhető, akkor a másikról használja a mobilnetet? Nem találtam erre beállítást.

(#2968) pecsenye88 válasza rigoberto (#2966) üzenetére


pecsenye88
csendes tag

Úgy fest ledegradálás nélkül nem megy a kommunikáció, ez van, nem veszem magamra. A Google-n már túl vagyok, épp ezért az elköltött pénzeken is. (Fényképeket néztem, leírásokat, véleményeket, ennek ellenére nem lettek jók...) Ezért jöttem ide. (Bátorkodtam.) Mindent illedelmesen megköszöntem. És mivel mint írtad is nem lehetetlen, csak nem egyszerű, ezért gondoltam megkérdezem azokat, akik már találtak jót, hogy ne kelljen többet feleslegesen rendelni. Valami hasonlóra (is) való egy fórum úgy gondolom.
A más ötleteket pedig mindig külön is megköszönöm, egyelőre az üvegfóliát részesítem előnyben. Persze, ha nagyon nem megy, akkor visszakeresem az egyéb megközelítésű üzeneteket.
Szerintem ez így rendben van.

(#2969) haiduo82 válasza FNZ (#2951) üzenetére


haiduo82
aktív tag

Egy-két héttel ezelőttig átjött minden, email, viber, messenger stb. Szóval a két rendszer tud egymással tökéletesen is kommunikálni. Aztán valamiért egy ideje, csak a bejövő hívások jönnek. Még nem néztem utána az okának, mert őszintén szólva engem annyira nem zavar. De most, hogy beszélünk róla, lehet, hogy én is utánajárok.

"Együtt vagyunk senkik"

(#2970) M3oH válasza divan (#2967) üzenetére


M3oH
addikt

Persze, leszedheted. Én úgy szoktam, hogy óvatosan lekapom és ragasztom a dobozra vagy a számlához. Ha kell megvan. Szerencsére sosem kellett gariztatnom telót.

(#2971) Alonso69 válasza pecsenye88 (#2968) üzenetére


Alonso69
senior tag

Szia.
Üveg fólia, csak az jó amelyik körül van egy kis fekete csík,az Aliexpress-en van sok én ezt használom [kép] már egyszer volt csere megvédte a képernyőt. :)
Hydrogel ezt rendeltem [kép] még úton van,kipróbálni megéri az árát.

Más....megjelent egy új Global Stabil [kép]

Xiaomi 12

(#2972) Cane válasza Alonso69 (#2971) üzenetére


Cane
őstag

Egyetértek! A fekete keretes ali üvegfólia tényleg frankó, méretben tökéletesen passzol,elég masszív darab!

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#2973) kelly416 válasza divan (#2967) üzenetére


kelly416
veterán

Minden telómról leszedtem mindig, nem egyet gariztattam nélküle és soha semmi baj nem volt vele.

(#2974) pecsenye88 válasza Alonso69 (#2971) üzenetére


pecsenye88
csendes tag

Köszönöm, meglesem ezt is.
Igen, odáig én is eljutottam már. Jött is egy fekete keretes. Csak éppen akkora az a fekete keret, hogy konkrétan kitakarja a kijelzőt, főleg a sarkoknál és igencsak sok pixel feketébe borul tőle. Szóval az nem jött be elsőre, de ha azt mondjátok hogy ennek van olyan verziója is, ahol a fekete ott van csak, ahol képernyő már nincs, akkor nekem is tökéletes. Csak sajnos a tapasztalatok nem ezek. De ha neked ez konkrétan jó, akkor ennyiért egy próbát megér. :)
Köszi-köszi!

(#2975) Cane válasza pecsenye88 (#2974) üzenetére


Cane
őstag

A fekete keretes nem tökéletes, van egy pár pixelsoros takarása viszont telibe véd.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#2976) rigoberto válasza Cane (#2975) üzenetére


rigoberto
őstag

Alakul ez. :D

(#2977) divan válasza M3oH (#2970) üzenetére


divan
senior tag

Pontosan így terveztem én is, köszönöm.

(#2973) kelly416
Köszönöm neked is.

(#2978) syler123 válasza divan (#2967) üzenetére


syler123
veterán

Én fennhagytam, mert úgyis tokban van a telefon, de amúgy vicc, hogy egy ilyen undormányt ráragasztanak a telefonra és kér, hogy ne is szedjem le. Nem is Xiaomi lenne.
Meg a sokmillió szemét ami elő van telepítve. Echte kínai.
Azt bírom, amikor valaki a Oneplushoz hasonlítja a hardver miatt. Xiaomi a nyomába sem ér. Mondom ezt úgy hogy egy 4 éves Oneplus telefonról váltottam és többet nem fogok Oneplust venni az ára miatt. De nem véletlenül drágább.

(#2979) helixP válasza syler123 (#2978) üzenetére


helixP
nagyúr

Hát, nemtom, nekem egy darab bloatware nem volt rajta, illetve annyi csak, mint egy Samsungon, amit tiltottam és kész.
"kér, hogy ne is szedjem le" =>Hol kéri? És mért nem teszed rá belülről a dobozra, hogy ha mégis kell, vissza tudd ragasztani?

(#2980) kelly416 válasza syler123 (#2978) üzenetére


kelly416
veterán

Érdekes, hogy az S9-emen is volt, pedig nem is Xiaomi gyártja. ;]

(#2981) syler123 válasza helixP (#2979) üzenetére


syler123
veterán

Hol kéri? Hát a matricán.

To protect your consumer rights, pls keep this label intact.

Persze rá lehet ragasztani a dobozra, nem is próbáltam, hogy hogy jön le, mondom, nekem tokban van, de ilyet én még telefonon nem láttam...

kelly416 : Jó a samsung az... Mindegy is én nyers droid párti vagyok, de árban ez a készülék megfogott, tetszik is, csak megjegyeztem pár dolgot.

Azt be lehet állítani hogy hívásnál, ha fel van oldva a kijelző ugyanúgy jelenjen meg a hívás, mint amikor le van zárva? Vicc hogy arra a pici fogadás ikonra kell kattintani. Ráadásul, volt mikor ilyen ki messenger fej szerű valami jelent meg. Nem tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#2982) helixP válasza syler123 (#2981) üzenetére


helixP
nagyúr

Csak azt kéri, hogy maradjon sértetlen. ;)

Ha a sötét csíkot eltalálod hívásnál, megjelenik a teljes képernyős hívás kezelő.

(#2983) pozso78 válasza Alonso69 (#2971) üzenetére


pozso78
csendes tag

Hello
Az üvegfóliát gyári tokkal használod?

(#2984) Alonso69 válasza pozso78 (#2983) üzenetére


Alonso69
senior tag

Szia. :)
Azzal is ,váltogatom a tokokat,van 3 db.nem válik fel töle,gondolom azért kérdezed.

Xiaomi 12

(#2985) pozso78 válasza Alonso69 (#2984) üzenetére


pozso78
csendes tag

Igen köszönöm :DD

(#2986) eddie1978


eddie1978
aktív tag

Öt hónap után elhagyom a Xiaomi hajót. Kipróbálok egy harapott almát.
Minden jót az itteni közösségnek! :R

(#2988) ricogsm válasza Alonso69 (#2971) üzenetére


ricogsm
őstag

A gyári vagy a xiaomi EU?

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#2989) Alonso69 válasza ricogsm (#2988) üzenetére


Alonso69
senior tag

Global Stabil, TWRP-ből egyenlőre,de ma már kint van az EU béta is [link] [kép]

Xiaomi 12

(#2990) ricogsm válasza Alonso69 (#2989) üzenetére


ricogsm
őstag

Ez az ?
[link]

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#2991) Alonso69 válasza ricogsm (#2990) üzenetére


Alonso69
senior tag

Ott nincs semmi (legalábbis telóról nézve)ha az Új EU bétát kérdezed az a link alatt ezt [kép] megnyomva indul el.
A Global Stabil-t innen lehet tölteni [link] hivatalos oldal.
A 11.0.4.0 Telegram-on megjelent Stabil innen [link] de lehet,hogy nem indul el (regisztrációhoz kötött?)

Xiaomi 12

(#2992) Brain75 válasza TFSi (#2948) üzenetére


Brain75
senior tag

Ilyenkor minden kattintásra lejön ugyan az a csomag .
Ha a 3 pöttyön kívül a lap alján a frissítésre nyomva nem hoz fel újat akkor nincs újabb.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#2993) norberto9


norberto9
aktív tag

Sziasztok.A téma áruházban mitől prémium egy téma,fizetős?

(#2994) ABal válasza norberto9 (#2993) üzenetére


ABal
őstag

Ez jó kérdés. Én töltöttem le prémiumnak nevezett témát, de sehol nem bukkant fel fizetési ablak. Eddig legalábbis. :)

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#2995) norberto9 válasza ABal (#2994) üzenetére


norberto9
aktív tag

Köszi,ez nem lehet túl régi dolog...szerintem ;) ;) ;)

(#2996) fecs válasza Dare2Live (#2854) üzenetére


fecs
senior tag

Ezzel nekem is gondjaim vannak Global 11.0.5-ön. Automatikus indítás engedélyezve, akkumulátorkímélőben nincs korlátozás.
Van egy javaslat, de hiába állítom be. Nem lehet megnyitni a widget-ből az app-ot.
Beállítások | Alkalmazások | Alkalmazáskezelés | Business Calendar | Egyéb engedélyek | Jelenítse meg a felugró ablakokat, miközben a háttérben fut | Zöld pipa

Pixel 6a

(#2997) helixP válasza fecs (#2996) üzenetére


helixP
nagyúr

Nem csak az kell, hanem szükséges még a Kezsőképetnrny-parancsikonok is és nekem még a képernyőzáron való megjelenítés is be van pipálva.

(#2998) helixP válasza helixP (#2997) üzenetére


helixP
nagyúr

*Kezdőképernyő-parancsikonok.

Bocsi.

(#2999) Dare2Live válasza fecs (#2996) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Én végül mindent mindenhol engedélyeztem az megoldotta. Nem írtam be forumra mert nem tudom melyik oldotta meg. :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#3000) BenQhunria válasza haiduo82 (#2969) üzenetére


BenQhunria
tag

Én is szenvedek vele, nekem egy Forerunner 245 van, az kiírja, hogy csatlakozva, de nem igazán érkezik meg az értesítés. Hozzáférés értesítésekhez szoktam ki-be kapcsolni az segít. :W .De dühít, hogy nem működik, ha már ezért is vettem.

Titkok nélkül nincs biztonság,biztonság nélkül nincs győzelem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.