Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2401) Biggeszkij válasza Nyuszo01 (#2399) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Nem érdemes ezzel kínlódni, erre költeni. Régen én is ragaszkodtam az üveghez, spec. olajat nyomkodtam a résbe, ami aztán szépen gyűjtötte is a retket, sőt, volt akinek a kijelzője bánta, mert befolyt az alá is.
Most hydrogel fólia van, ami kicsit ugyan kevésbé csúszik, s ez némelyeknek nem tetszik (nekem inkább előny, mert nem esik ki a kezemből olyan könnyen), viszont a karcok 1-2 nap alatt "begyógyulnak", és valamelyest még a kisebb ütésektől is véd. Ajánlom!

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#2402) rigoberto válasza Biggeszkij (#2401) üzenetére


rigoberto
őstag

Ennyi.
Szintén hydrogel.

(#2403) mgTerminator válasza Milestone2 (#2313) üzenetére


mgTerminator
veterán

Akinek tetszik Milestone2 kolega betűtípusa, az innen letöltheti: [link]
A témák alkalmazásban kell importálni, utána bekerül a betűtípusok közé.

(#2404) helixP válasza mgTerminator (#2403) üzenetére


helixP
nagyúr

Nagyon szépen köszönöm :R

Végül nem tudtam betallózni, de az áruházban megtaláltam milyen néven.

(#2405) jonnyjoker01 válasza mgTerminator (#2403) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Betűtípust hol lehet beállítani? Customize theme-nél meg a beállításokban kerestem, de sehol nem láttam olyat hogy font. Importálás után meg olyan mintha nem történne semmi. Global 11.0.3.

@helixP: én ott sem találtam meg, pedig karakterre pontosan az .mtz nevét írtam be.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#2406) helixP válasza jonnyjoker01 (#2405) üzenetére


helixP
nagyúr

Elég ha annyit írsz be, hogy Milan a betűtípusnál.

(#2407) mgTerminator válasza jonnyjoker01 (#2405) üzenetére


mgTerminator
veterán

Megjelenítés / rendszer-betűtípus és itt lehet átváltani. A témáknál nem jelenik meg semmi, én is néztem hogy miért nem történik semmi :D

helixP: És tényleg fent van a téma áruházban, eszembe sem jutott ott keresni :D

(#2408) Nyuszo01 válasza rigoberto (#2402) üzenetére


Nyuszo01
tag

Szia, tundál linkeli nekem ilyen hidrogél fóliát? És ezt te raktad fel otthon? És ez mennyire tartós, úgy értem lekopig egy idő után?

[ Szerkesztve ]

(#2409) rigoberto válasza Nyuszo01 (#2408) üzenetére


rigoberto
őstag

Én raktam fel, eddig tartósnak tűnik.
De ha van bejáratott üzleted, ahol felrakják, inkább azt ajánlom, mert kissé pepecselős.
MgTerminator segít neked linket osztani, én is általa szereztem be.

[ Szerkesztve ]

(#2410) jonnyjoker01 válasza mgTerminator (#2407) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ott nekem csak a betűméret van:( Akkor gondolom globalon ez nem működik.

@helixP: nekem nincs olyan a téma áruházban hogy betűtípus:DDD

Vagy ha van akkor sem érteném:DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#2411) kurion


kurion
senior tag

Használ valaki evox vagy pixel experience romot? Telegrammon az evot istentik, de megkérdeznék egy két haza usert is aki napiszinten használja bármelyiket, hogy mi a tapasztalata.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#2412) rigoberto válasza jonnyjoker01 (#2410) üzenetére


rigoberto
őstag

Globalon nem működik.

(#2413) Cane válasza rigoberto (#2412) üzenetére


Cane
őstag

Hát tényleg nem. :((

...

Az AOD, már 2 napja ki van kapcsolva és nagyon rendben van az akku időm.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#2414) rigoberto válasza Cane (#2413) üzenetére


rigoberto
őstag

AOD nélkül nekem olyan "fekete lyuk" a telefon, nem tudnám kikapcsolni. :(
Bár a használatával is jó az akku időm, uh nem is szükséges.

(#2415) Cane válasza rigoberto (#2414) üzenetére


Cane
őstag

Az előbb kíváncsiságból kipróbáltam valamit, ami olyan "minimal AOD" és bejött. :D

A lényege: AOD bekapcsolva, majd egyedi kêp kijelölése, ami nem más mint egy tök fekete kép. Ezzel csupán kis betűkkel egy sort kapunk, ami időből ês dátumból áll. Alatta persze megjelennek ha kell az értesítések is de a bekapcsolt,aktív pixelszám így minimális.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#2416) jonnyjoker01 válasza kurion (#2411) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Evox-et használtam sokáig, nagyon jó, testreszabható, egy dolgot hiányoltam belőle ami az AOD gesztúrák (alapból ki van kapcsolva teljesen a kijelző és csak akkor jön fel az AOD amikor kiveszem a zsebemből a telefont vagy legyintek a telefon felett - sok akku időt takarít és tényleg csak akkor aktív amikor szükségem van rá). Lineage OS-ben benne van ez a feature már hónapok óta, nem tudom bele tették-e már evox-be.

Pixel experiencerol nem tudok nyilatkozni, nem használtam.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#2417) helixP válasza Cane (#2415) üzenetére


helixP
nagyúr

Hehh, mekkora ötlet. Most kipróbálom, kíváncsi vagyok, mit változtat a fogyasztáson.

Jonnyjoker01: amúgy mintha a stabilan benne lett volna ez, zsebmód néven. Hiányolom is rendesen xiaomi.eu-n

[ Szerkesztve ]

(#2418) Headless válasza jonnyjoker01 (#2416) üzenetére


Headless
őstag

Slim (omni switch) recent van losban?

Személyre szabható nav gombok hosszú gombnyomás, duplaklikk, stb műveletek?

Kikapcsolt képernyő melletti power gombos vaku kapcsolás?

Az új romokból általában ezeket hiányolom... Van némelyikbe ez+az, de hogy egyszerre mind... Szerintem havoc 2.8 óta semmi vagy aex5.8

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#2419) jonnyjoker01 válasza Headless (#2418) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Amiket felsoroltál az egyedüli dolog ami benne van a LOS-ban az a vaku kikapcsolás gombbal. LOS egy nagyon alap, tiszta android egy pár hasznos extra funkcióval. Evox jobban testreszabható, de olyan mélyen nem mentem bele. Nekem is ez a fő problémám hogy itt-ott van néhány funkció, most ezért tértem vissza a gyárira, itt legtöbb minden megvan ami kell egyben.

Üdv. Johnny

(#2420) Exelsior


Exelsior
senior tag

Nem tudjátok hogy a váltakozó háttétképet hol találom?

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#2421) mgTerminator válasza Exelsior (#2420) üzenetére


mgTerminator
veterán

AOD és képernyőzár / Váltakozó háttérképek.

Golabalon talán ez sincs :D

nyuszo01:
Előre: [link]
Hátra: [link]

Én ezeket rendeltem, meg rendeltem Aliról is.

(#2422) laci laci


laci laci
addikt

Miui_alwaysOnDisplay mi10pro apk [link]

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#2423) Exelsior válasza mgTerminator (#2421) üzenetére


Exelsior
senior tag

Szia. Nem nem működött de ha India régiót állítottam akkor működik. :)

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#2424) helixP válasza helixP (#2417) üzenetére


helixP
nagyúr

Szép szép, csak nem mozog az óra a beégést megakadályozandó.

laci laci: ezt hogy telepíted? Nekem azt írja, hogy külső forrásból nem telepíthető. (Xiaomi.eu ROM)

(#2425) Cane válasza helixP (#2424) üzenetére


Cane
őstag

De bizony mozog!

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#2426) laci laci válasza helixP (#2424) üzenetére


laci laci
addikt

Sima apk,de engedèlyezd a a fejlesztői beállításban a külső forrásból...

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#2427) rigoberto válasza laci laci (#2426) üzenetére


rigoberto
őstag

És ez az aod mit tud amiért érdemes felrakni?
Mi9t pro n is jól szuperál?

(#2428) helixP válasza laci laci (#2426) üzenetére


helixP
nagyúr

Természetesen engedélyezve van. Ő azt mondja, hogy RENDSZER alkalmazást nem telepíthetek külső forrásból.

Cane: igaz, csak lassabban, mint a "rendes" változatban :)
Mintha valóban kevesebbet enne így az AOD.

(#2429) mgTerminator válasza helixP (#2428) üzenetére


mgTerminator
veterán

Csak az a baj hogy nagyon apró az óra.... Használtam én is korábban, igaz én tettem be képet is, de le kellett váltanom mert az órát nem tudtam leolvasni róla, pedig nekem még jó a szemem :D

(#2430) Cane


Cane
őstag

fejlesztői módban, szinte legalul hogyan tudom a címsor/törzsszöveg betűtípusát megváltoztatni, újat importálni?

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#2431) M3oH válasza mgTerminator (#2421) üzenetére


M3oH
addikt

Kösz, előre bepróbálok egy packot.

(#2432) laci laci válasza helixP (#2428) üzenetére


laci laci
addikt

Hát sajnos akkor nem tudok mit írni,utána nézek.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#2433) Yodaaa1


Yodaaa1
tag

Sziasztok! Android Autót használ valaki ezen a készüléken? Nekem sajnos valamiért nem megy. Az apk telepítése után még az ikonja sem jelenik meg. Pedig az alkalmazások között ott van. Vagyis inkább a rendszeralkalmazások között van. Így már sajnos el sem távolítható.
Egyébként nem találtam semmilyen helyetesítő alkalmazást, amivel tükrözhetném a mobilt az autóban.
Eddig egyetlen elöző telefonomnál sem tapasztaltam hasonló hibát. Mindegyikkel működött.

(#2434) kelly416 válasza mgTerminator (#2407) üzenetére


kelly416
veterán

De jó, nálam a "rendszer-betűtípus" szűrke, mint egy fejezetcím, és alatta csak "betűméret" van amire rá is tudok bökni, ott viszont csak a méret állítható... ;]
Mindegy, nincs erre időm, túlélem. Egyébként a "témák" alatt meg csak a klasszikus limitless váltás lehetőségem van, semmi egyéb. Lehet, valamit eltoltam vagy letiltottam. :DDD

Szerk.:
Ja? Globalon nem megy. Ok, lassan olvasok.

[ Szerkesztve ]

(#2435) Tibor7878 válasza jonnyjoker01 (#2416) üzenetére


Tibor7878
tag

alapból ki van kapcsolva teljesen a kijelző és csak akkor jön fel az AOD amikor kiveszem a zsebemből a telefont vagy legyintek a telefon felett - sok akku időt takarít és tényleg csak akkor aktív amikor szükségem van rá.

úú ez mekkora jóság.. :) Ezt nagyon hiányolom ebből a telóból. Előző telóimon nem nagyon volt látható az aod fogyasztása hisz általában zsebben volt, nem világított.
Jó lenne ha belepattintanák az eu-romba.. :)

(#2436) Alonso69 válasza rigoberto (#2427) üzenetére


Alonso69
senior tag

Ennyi a változás benne [kép] [kép] jól néz ki. :)

Köszi laci laci :R

Xiaomi 12

(#2437) fecs


fecs
senior tag

Használ valaki Facebook lite-ot? Elvileg kapott sötét módot, de nem frissül a Play áruházból.

Pixel 6a

(#2438) fecs válasza Yodaaa1 (#2433) üzenetére


fecs
senior tag

Én használom. Nem is kellett telepíteni a global 11.0.3-as alatt.
Én motor indítás előtt csatlakoztatom a kábellel a telefont.
Engedélyeket kapott az alkalmazás?

Pixel 6a

(#2439) laci laci válasza Alonso69 (#2436) üzenetére


laci laci
addikt

Nincs mit,nekem tetszik pofás..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#2440) rigoberto válasza Alonso69 (#2436) üzenetére


rigoberto
őstag

Köszi Alonso!

(#2441) Cane válasza fecs (#2437) üzenetére


Cane
őstag

Most frissítettem de nem találom a beállítások között.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#2442) Bec válasza fecs (#2438) üzenetére


Bec
tag

Melyik A.auto verziót használod? Ez nincs a play áruházban régió védelem miatt?! Külföldön tartózkodva meg benne van :F valóban csak .apk-ból telepíthető?

(#2443) SPEA


SPEA
aktív tag

Sziasztok,

Mi a tök kell, hogy a Huawei health és a társa egyáltalán elinduljon ezen a telefonon???

Amikor megvettem Global.eu volt rajta, Miui 10 és Android 9. Akkor teljes jól működött. Aztán jött az Android 10 és a Miui 11 és azóta el sem indul az alkalmazás. Volt még jó pár dolog ami bosszantotta, így kértem egy nyitást. 168 óra malmozás, most kezdem újra belakni, jött a HH. És az a szar megint nem indul. Másnak miért működik??

Ennyi "működik" belőle.... :(((

(#2444) fecs válasza Bec (#2442) üzenetére


fecs
senior tag

Play áruházban nálam megjelenik. Rendszer alkalmazás, olyan nem törölhető...

Pixel 6a

(#2445) SPEA válasza SPEA (#2443) üzenetére


SPEA
aktív tag

Lemaradt:
Most a legfrissebb xiaomi.eu van rajta, azzal sem működik.

(#2446) Bec válasza fecs (#2444) üzenetére


Bec
tag

Nálam 10-es droid 11 miui gyári rom,. :(( másik telón (Nokia 8) .apk-ból telepítve használtam,ott sem volt az áruházban.

(#2447) Yodaaa1 válasza fecs (#2444) üzenetére


Yodaaa1
tag

fecs:Szia! Így van nálam is. Készülékben ott van az alkalmazások között és a play áruházban is az Android Auto. Viszont nincs ikonja az alkalmazás menüben. Ami ugye fontos lenne, mert jó lenne beállítani ezt-azt a fejlesztői beállításaiban is. Ha csatlakoztatom autó indítása előtt vagy után is, elkezdődik a metodus majd hibával leáll.
Amúgy a gyári legfrissebb globál rom van a telón.
Bec: 10es Droid Miui 11. AAuto a legfrissebb januári. apk-ból telepítve.Próbálkozom.

[ Szerkesztve ]

(#2448) Yodaaa1 válasza Bec (#2446) üzenetére


Yodaaa1
tag

Reggel kipróbáltam. Elindult. Wazze is megy. Viszont a Spotify és a YouTube Music sem indul el. "Hoppá! Jelenleg nem indítható" üzenet. Ezeknek is valami engedély kellene?

(#2449) fecs válasza Yodaaa1 (#2448) üzenetére


fecs
senior tag

Nekem a készüléken nem jelenik meg az alkalmazások között. Padig korábban ott volt. :U
Én nem használom az említett alkalmazásokat. Tidal és Tunein esetében a telefonról kell indítani a programot és akkor már a kocsi kijelzőjén is lehet vezérelni az app-ot. Sajnos ez még hiányosság az apk-ból telepítetthez képest.

Pixel 6a

(#2450) Alonso69


Alonso69
senior tag

Megjelent a Béta Kína heti frissítés [kép] (végre, 3 hét szünet után)a hétvégén várható az EU béta is.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.