Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:06:38

LOGOUT.hu

Xiaomi MI9 Lite (pyxis)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4851) walter70 válasza kmarci25 (#4850) üzenetére


walter70
tag

Idézem: csomagtelepítő 1.5.4
1. Ismert hibák kijavítása
2. Optimalizált teljesítmény
3. Kompatibilitási javítások több eszközmodellhez

(#4852) Faterkam válasza walter70 (#4851) üzenetére


Faterkam
addikt

MIUI12-n ugyan ez a frissítés jött, de ugyan úgy a médiát állítja, és nem a csengőhangot!

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#4853) kszthly válasza Faterkam (#4852) üzenetére


kszthly
senior tag

Nem lehet állítani?

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#4854) Tomasz72 válasza kszthly (#4853) üzenetére


Tomasz72
tag

Globál alatt nekem sincs ilyen menü.
Pedig rémlik, mintha egyszer rákérdezett volna, hogy mit szeretnék csinálni a hangerő gombokkal..

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#4855) walter70 válasza Faterkam (#4852) üzenetére


walter70
tag

Akkor lehet,hogy nem fogom frissíteni,ha jön nekem is.Mivel folyamatosan be van kapcsolva,és van,hogy éjszaka is hívnak,nekem alap,hogy tudjam állítani a hangerőt.

(#4856) Faterkam válasza kszthly (#4853) üzenetére


Faterkam
addikt

Már akinek van olyan!

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#4857) kszthly válasza Faterkam (#4856) üzenetére


kszthly
senior tag

Karácsonyra talán bekerül a stabilba is.
De azért a csengő hangerő ott is állítható, csak kicsit macerásabb.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#4858) Tomasz72


Tomasz72
tag

Talán a legegyszerűbb mód...
Hangerő gomb, 3 pötty, és ott a csúszka...

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#4859) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Ha bluetooth-tal hallgatom a zenét, miért nem lehet a hangszínt szálabályozni? Fülhallgatóval engedi. Alap zenelejátszó ami eu romban van. Jó lenne valami eq szabályozás, mert ez így nem szól szépen. Laptopról winamppal százszor jobb.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#4860) Faterkam válasza Victoryus (#4859) üzenetére


Faterkam
addikt

Mert nem fejhallgatónak érzékeli! Lehet AirDots, JBL tökmindegy. A gyerek is erre panaszkodott :/

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#4861) Victoryus válasza Faterkam (#4860) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Feltettem egy Equalizer nevű appot, azzal egész jól lehet szabályozni. :) Mondjuk továbbra is beszaggat sokszor a bluetooth.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#4862) Vitiris válasza bulek (#4839) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Ez zseniális tanács volt :R Hirtelen olyan appok is adtak értesítéseket, amikről nem is tudtam. :) Vagy elfelejtkeztem! De ami a legfurcsább az akku fogyasztás durván leesett. Lehet hogy a mobiladat kapcsolat hibája miatt, az eddigi silent alkalmazások jobban terhelték a rendszert a háttérben?
Mind1 is! Nagy segítség volt! Hálás köszönet! :C :C :R :R

(#4863) szasanyi válasza klaya86 (#4838) üzenetére


szasanyi
félisten

Sajnos ez a módszer nem működik. Sötétben úgyanúgy visszaveszi a fényeről szinte 0-ra, hogy nem lehet olvasni a kijelzőt. :(

(#4864) klaya86 válasza szasanyi (#4863) üzenetére


klaya86
senior tag

Global Stabil romot használsz?

(#4865) szasanyi válasza klaya86 (#4864) üzenetére


szasanyi
félisten

(#4866) klaya86 válasza szasanyi (#4865) üzenetére


klaya86
senior tag

HM érdekes, pedig működnie kellene. Én január óta használom Android 10el a telót, azóta hibátlan működik ez is .

(#4867) szasanyi válasza klaya86 (#4866) üzenetére


szasanyi
félisten

Nálam csak addig jó amíg beállítom. Aztán világos majd újra sötét helyen viszaáll, és teljesen leveszi a fényerőt. Lehet ez csak nálad működik, mert mintha más is mondott volna hasonlót...

(#4868) csucsu52 válasza szasanyi (#4867) üzenetére


csucsu52
aktív tag

Az is lehet, hogy csak nálad nem,mert nálam is működik globál.

(#4869) szasanyi válasza csucsu52 (#4868) üzenetére


szasanyi
félisten

Sajnos nincs jelentősége, mert nálam nem működik és nekem ez számít.

(#4870) El Rey válasza Robertó79 (#4820) üzenetére


El Rey
tag

Sajnos nálam is jóval többet fogyaszt MIUI 12 óta....

(#4871) Ricardo válasza El Rey (#4870) üzenetére


Ricardo
félisten

Nálam a chrome a legnagyobb fogyasztó. Vicc, hogy nem tudják normálisan összerakni.

(#4872) csucsu21


csucsu21
aktív tag

Sziasztok az akksi használatnál valahogy be lehet állítani hogy ne csak az elmúlt 24 óra adatait mutassa ?

Az élet olyan, mint a motor be kell rúgni másként nem megy !!!

(#4873) Faterkam válasza csucsu21 (#4872) üzenetére


Faterkam
addikt

Az Új MIUI alatt ilyen, ezt hozta :) Sőt az új értesítési sávval a mobilhasználat adatmennyisége sem látható, a Szinkronizáció már nem kapcsolható ki és be, stb.. Szép új Design :/

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#4874) kszthly válasza Faterkam (#4873) üzenetére


kszthly
senior tag

A szinkronizáció kapcsolható, lehet szerkeszteni a kapcsolókat. A fennmaradó mobil adat is látszik.
De az irányítóközpont is csak egy választható lehetőség, ha kikapcsolod, minden olyan mint régen.

[ Szerkesztve ]

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#4875) Faterkam válasza kszthly (#4874) üzenetére


Faterkam
addikt

Az új irányítóközpontban hol a szinkronizáció ki-be kapcsoló, és a felhasznált adatmennyiség? A régin még látszik a mobiladat használat, ez ok, de szinkronizáció már ott sem elérhető!

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#4876) kszthly válasza Faterkam (#4875) üzenetére


kszthly
senior tag

Az új irányítóközpontban a felhasznált adat valóban nem látszik, csak a visszalévő.
A szinkronizáció kapcsoló a képen a bal alsó sarkában.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#4877) csucsu21 válasza kszthly (#4876) üzenetére


csucsu21
aktív tag

Elvileg 12.0.3 as Miui-nál nincs az előtte lévőknél elvilege van, szinkronizálás. Beállításokon belül van csak inenn tűnt el de hátha majd javítják.

Az élet olyan, mint a motor be kell rúgni másként nem megy !!!

(#4878) kszthly válasza csucsu21 (#4877) üzenetére


kszthly
senior tag

Lehet, hogy tévedek. Eu romot használok, csak feltételeztem, hogy itt is úgy van.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#4879) Faterkam válasza kszthly (#4876) üzenetére


Faterkam
addikt

12.03-ban nincs, hidd el, többen nem találtuk ;)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#4880) kszthly válasza Faterkam (#4879) üzenetére


kszthly
senior tag

Persze, elhiszem.
De azért elég furcsa, hogy ami április óta működik a kínai romban, az még szeptemberben sem...

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#4881) szasanyi


szasanyi
félisten

Csak nekem tűnik úgy, hogy a MIUI12 update óta több a reklám vagy más is így érzi? :F

(#4882) Faterkam válasza szasanyi (#4881) üzenetére


Faterkam
addikt

Nagyon rég kikapcsolható mind!

Még a felesleges kínai szarok is törölhetőek Root nélkül! :K (XiaomiADBFastbootTools.jar)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#4883) szasanyi válasza Faterkam (#4882) üzenetére


szasanyi
félisten

Hirdetést már rég kikapcsoltam.

(#4884) kmarci25 válasza szasanyi (#4883) üzenetére


kmarci25
veterán

Akkor hol látod a több reklámot?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4885) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Sziasztok!

Belakás előtt gondoltam tájékozódom: Jelenleg Global stabil 11.3.4.0 (PFCEUXM) van a telón, BL nyitás nem volt.
Ha jól látom a miui 12-vel még vannak kisebb-nagyobb gondok, illetve a beállítás/testre szabhatóság terén is van ami már nem elérhető benne, ezért kérdésem globalból mi a legstabilabb/hibamentesebb verzió és honnan tölthető le (gondolom itt is működik a készülékre másol, telefon frissítővel betallóz, teló felrakja megoldás)

További kérdések:
- Korábban azt olvastam automatikus hívásrögzítés csak xiaomi.eu romon máködik, ez továbbra is fennáll?
- Milyen hasznos beállítások vannak, amiken érdemes végigmenni? (Akku kímélő kikpacs., fejlesztői mód bekapcs. megvolt)
-OLED-es telóm még nem volt, milyen oled-specifikus paraméterek vannak, amikre figyelni/beállítani kell, illetve milyen szolgáltatások/funkciók a telón amire csak az oled ad lehetőséget, így IPS-nél nem találkoztam vele?
:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4886) rellif válasza Mercutio_ (#4885) üzenetére


rellif
senior tag

Gyári ROM-ok itt találhatóak,hogy kinek mi vált be az viszont változó.
Hívásrögzítés az továbbra is csak a MIUI tárcsázóban érhető el.(xiaomi.eu vagy MiuiMix)
A beállításokban található színsémával elég jól beállítható a kijelző.
Hasznos lehet az olvasómód és a csíkozódáscsökkentő mód kipróbálása.
IPS-nél talán nem használnak AoD-t,hamár az értesítési LED hátra került hasznos lehet ez is.

(#4887) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Szerintem a 3S kijelzőjén jobb olvasni, mint ezen... az esti mód végképp fos. Szubjektíven. Még mindig nem vagyok teljesen elégedett ezzel a telefonnal, okozott pár csalódást. pl: ez is elfelejti a beállított ébresztést, ha rajta marad éjjelre a töltőn. Messenger nem pittyeg, bármit állítok. Xiaomi aktiválás ha úgy gondolja, akkor leszív egy nap 20-30% aksit, mert csak. Frissítések után újra ki kell adni a jogokat az Endomondónak, stb. Bluetooth elég furán megy, szaggat vele a zene. Automatikus fényerő nem tanul, mikor mihez van kedve, úgy állítgatja a fényerőt. Egyszer max fényerő egyszer min, sötétebb helységben. Ha kézzel beállítom, akkor is visszaállítja.
Sd kártyán található fényképeket hol mutatja, hol nem, mint a mesében. Kb. csak ennyi baja van a XiaomiEu11.3.3-nak.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#4888) Mercutio_ válasza rellif (#4886) üzenetére


Mercutio_
félisten

:R

Ami még eszembe jutott: Root nélkül simán telepíthető a portolt google cam? Ha igen azok közül melyik a bevált, problémamentes?

Van valami dilije a rendszernek amire figyelni kell, ki kell kapcsolni, át kell állítani a default-ról?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4889) kszthly válasza Victoryus (#4887) üzenetére


kszthly
senior tag

Ez ugye nem xiaomi.eu rom, hanem V11.3.3.0.PFCEUXM EEA stable?
Vagy ha mégis, akkor van 11.3.4.
Talán ott javítottak néhány hibát.

[ Szerkesztve ]

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#4890) klaya86 válasza Victoryus (#4887) üzenetére


klaya86
senior tag

Global stabil rom? Nulla probléma vele.

(#4891) Victoryus válasza kszthly (#4889) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

de, az xiaomi eu stable. Jelez frissítést már vagy fél éve, de sose tudta letölteni. :C

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#4892) kszthly válasza Victoryus (#4891) üzenetére


kszthly
senior tag

(#4893) rellif válasza Victoryus (#4891) üzenetére


rellif
senior tag

Már a 12-ből is van stabil, miért nem próbálod ki?

(#4894) rellif válasza Mercutio_ (#4888) üzenetére


rellif
senior tag

Gcam-ból a legtöbb jól működik.
Tr camera a jairo rossi felé pixel cam és Pitbull mind ajánlott.
Nálam legjobban egy Pitbull mod működött, de annál kell, hogy fent legyen a TWRP a buffer fix engedély megadása miatt.

(#4895) Spityek


Spityek
csendes tag

Globál 12.0.3 stabil-on vagyok. A MIUI 12 frissítés óta Viber-en nem működik mobil adatkapcsolaton az üzenet vagy kép küldés csak Wi-Fi-n (de ott kiválóan). Adatforgalom korlátozásnál engedélyezve van a mobiladat kapcsolat, viber-nél mobilhálózatok engedélyezve. Mi lehet a hiba? Ötlet?

(#4896) csucsu52 válasza Spityek (#4895) üzenetére


csucsu52
aktív tag

Picit feljebb írtuk megoldást: töröld az apn beállításokat és állítsd be újra, ez segíteni fog.

(#4897) Spityek válasza csucsu52 (#4896) üzenetére


Spityek
csendes tag

Megoldódott!!! Nagyon köszi!!! :R :R :R

(#4898) Victoryus válasza rellif (#4893) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Nincs most időm semmire, de majd frissítek egyszer. Pont ezért kéne neki magától frissülni. Köszi, majd kipróbálok egy újabb eu stabilt.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#4899) snpetit válasza Victoryus (#4898) üzenetére


snpetit
aktív tag

Letölt betallóz neki a frissítés alkalmazásban. Én úgy emlékszem EU rom-okban egy ideje nem megy a frissítés letöltése csak így.
Érdekes mennyi hiba van egyeseknél. Vagy nagy a szórás a minőségben vagy beállítások lesznek. Nem tudom minek bonyolítják, hogy 66 helyen kelljen engedélyezni egy tetves jelzést.
Nálam az automatikus fényerő bug van az írtakból, este nem szoktam töltőn hagyni, de majd kipróbálom. Nem csodálkoznék, ha ott is lenne valami nem oda vonatkozó beállítás ami kikapcsolja töltés alatt.

(#4900) kszthly


kszthly
senior tag

MiuiMiX romokkal van valakinek tapasztalata?

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.