Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:06:38

LOGOUT.hu

Xiaomi MI9 Lite (pyxis)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5751) snpetit válasza eisento (#5749) üzenetére


snpetit
aktív tag

Ha AMD-és gép próbáld Intel-esen.

(#5752) pvt.peter válasza eisento (#5749) üzenetére


pvt.peter
őstag

Próbáld ki másik USB porttal is.
Illetve előtte érdemes kijelentkezni, mindnen Google és vagy MIUI/Xiaomi fiókból.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#5753) Robertó79


Robertó79
tag

https://helloxiaomi.hu/nem-dob-fel-frissitest-a-xiaomi-telefonod-igy-ellenorizd-hogy-van-e-ujabb/

Ezek alapján van frissités az alábbi telóre?
MIUI Global 12.0.10(QFCEUXM) Stabil
Köszönöm a választ

(#5754) AiRLAC válasza Robertó79 (#5753) üzenetére


AiRLAC
addikt

Nincs, az EUsra még várjuk.

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#5755) aprokaroka87 válasza AiRLAC (#5754) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Mondjuk érdekes hogy még a droid 11 sem érkezett meg....

(#5756) kmarci25 válasza aprokaroka87 (#5755) üzenetére


kmarci25
veterán

félre

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#5757) eisento válasza aprokaroka87 (#5755) üzenetére


eisento
addikt

van belole global beta stable, mikor kijott felraktam semmi bajom vele. valoszinu hogy ami mar nem beta stable lesz hanem "fullos" az a miui 13-al fog jonni. En mar lehet nem varom meg valszeg cserelem a telot csak varok meg vele mert van egy ceges osszeg abbol meg egyelore nem nagyon tudnek valasztani, van xiaomi van realme es oneplus is a tarsolyban de mindegyikben van valami ami nem tetszik :DDD

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#5758) Alvin76


Alvin76
tag

Sziasztok!
xiaomi.eu dev 21.11.10 ROM van a telefonon.

Próbálom frissíteni de állandóan megszakad a letöltés, próbáltam számítógépről letölteni, és átrakni, de TWRP ben nem látom a belső tárhelyet, csak krix-krax mappákat (pl. EVPhU5UzJWnDtelPxMw3Qa)

hogyan tudom elérni a belső tárhelyet? próbáltam mountolni, de nem engedi az internal storage-t.
Hogyan érem el a belső tárhelyet, TWRP-ből?

(#5759) Zoox


Zoox
csendes tag

Sziasztok!
Van egy olyan problémám,hogy telefonálás közben nagyon halkan hallom a másik felet maximális hangerő.Tudtok valami megoldást erre a problémára?

(#5760) barna70


barna70
csendes tag

https://apkmagic.com.ar/miui-downloader-miui-news-miui-apps-v1-0-9-mod-sap/
Ez vajon működhet?

(#5761) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Az Aida vajon mennyire pontosan mutatja az akku elhasználódást? 4030mAh-ból 3416 van meg 100%-os töltöttségél. 2 napot még elmegy így is. 15%-ot romlott 2 év alatt.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#5762) AiRLAC válasza Victoryus (#5761) üzenetére


AiRLAC
addikt

Ez kb reális.

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#5763) kilakoltato


kilakoltato
újonc

Sziasztok! Arról lehet tudni, hogy a Mi 9 Lite EEA megkapja a MIUI 12.5-öt vagy kimarad és jön a 13? Köszi!

(#5764) zsola400 válasza kilakoltato (#5763) üzenetére


zsola400
aktív tag

Május végére írják a 13-at, gondolom itt is bétán kezdik, de nem hinném, hogy addig még 12.5-öt kiadnák.

(#5765) Sub-ZeRo válasza zsola400 (#5764) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Poco F3 al elősben. Na kíváncsi leszek rá. :R

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#5766) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Mennyi a reális ára ennek a telónak használtan? 60-65e? Gyakorlatilag karcmentes, mert végig tokban volt.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#5767) crok válasza Victoryus (#5766) üzenetére


crok
nagyúr

-> Mobil beárazó topik -> keresés -> utolsó hasonló kérés 2021 májusi, akkor 50..60-at mondtak rá -> kérdezd meg szerintem itt is.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5768) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Másik kérdésem, honnan érdemes új aksit beszerezni ebbe a telefonba? Ha leesik 3000-re a 4-ből csak ki kéne cserélni.
Úton van az utódja, egy Poco M3 pro, de ha az nagyon nem fog tetszeni, akkor inkább veszek új aksit, és marad továbbra is a Lite...

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#5769) eisento válasza Victoryus (#5768) üzenetére


eisento
addikt

na csak m3 pro lesz? Nekem a mostani mi9 lite is ceges de mar keresem az utodjat, max keret 100000ft, szoval most varom a mi 11 lite 5g learazasat :D vagy 100000 ala bevihetnek a nord2-ot oneplus 5-omet imadtam anno, meg realme gt master lenne de realme-be meg annyira nem bizok, meg amugy is jobban bejon a mi 11 lite 5g vekonysaga.

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#5770) Kerni62


Kerni62
tag

Sziasztok! Nagyon szeretem ezt a telefont már két éve, de most nézegettem a Redmi Note 10 Pro-t. Érdemes cserélni? Köszönöm

(#5771) gyépés válasza Kerni62 (#5770) üzenetére


gyépés
aktív tag

Az minden téren jobb telefon, ha nem is klasszisokkal, szóval éreznéd a fejlődést. Android frissítést is fog még kapni. Viszont súlyra és méretre is nagyobb. Szóval érdemes váltani, ha a keret megvan rá, és a méret nem zavar. Ugyanakkor én inkább olyat néznék, aminek picit erősebb a processzora, az talán kicsit gyenge pontja a Note 10 Pro-nak. Mi 11 lite 5g mondjuk, vagy Realme GT Master Edition, ilyesmik.

"Ha kell, ha nem, ha muszáj... Hívjatok úgy: SZOMORÚ SZAMURÁJ!" by Kocsor Zsolt

(#5772) Kerni62 válasza gyépés (#5771) üzenetére


Kerni62
tag

Köszönöm

(#5773) ginola válasza eisento (#5769) üzenetére


ginola
addikt

Ahogy olvastam a bejegyzést, igazából már eldöntötted mit szeretnél venni és mit nem.
Mi 11 lite 5G. A snapdragon 780 nem igazán jól sikerül darab, főleg az aksi fogyasztás csapnivaló. Valamint ez a típus kétféle kijelzővel kapható, az egyik változat mosott képű, a másiknál pedig a kijelző black crashel. A közelségérzékelő sem jó és azAOD sem működik megfelelően. A szokásos miui problémákról nem is beszélve.
Mi 9 lite esetén ilyen problémák nem voltak, de sajnos már érezhetően nem elég gyors a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#5774) Victoryus válasza ginola (#5773) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Poco M3 pro / Note 10 5g-nek nincs nagyon fóruma... Azért annyira nincs hozzá szájbarágósan leírva a rootolás, romolás, ahogy nézem nagyon rom sincs. Ezt vásárlás előtt nem néztem én se. Azért csak jobb lenne rootolni a Poco-t is, AdAway, meg Youtobe vanced...
11 Lite nekem túl drága még.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#5775) ginola válasza Victoryus (#5774) üzenetére


ginola
addikt

Xiaomi esetén nincs nagyon különbség a különböző telefonok között a fentiek tekintetében.

(#5776) zsola400 válasza Victoryus (#5774) üzenetére


zsola400
aktív tag

MTK procira nem nagyon lesz rom, inkább Snapdragon procis telót keres, ha romolni akarsz.

(#5777) eisento


eisento
addikt

Skacok. Az asszony megorokli a telefont, es ezert azt szeretnem kerdezni, hogy nincs valakinek jobb minosegu atlatszo szilikontokja es uvegfoliaja amit nem hasznal? alin nem nagyon talaltam megfelelot. Elore is koszi!

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#5778) ginola válasza eisento (#5777) üzenetére


ginola
addikt

Ha 2 héttel korábban szóltál volna......

(#5779) eisento válasza ginola (#5778) üzenetére


eisento
addikt

Most lett telovaltas :D :R

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#5780) kmarci25 válasza eisento (#5777) üzenetére


kmarci25
veterán

Egyik sincs fölösleges, de kijelzővédőt most rendeltem és kaptam kézhez: ezt a típust. Javaslom, Nillkin, tényleg az, és nagyon jó minőségű.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#5781) Kerni62


Kerni62
tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, hogy lehet SD kártyáról a telóba bemásolni képeket és zenéket, úgy hogy közben a a kártyán is megmaradjon. Köszönöm

(#5782) melyon válasza Kerni62 (#5781) üzenetére


melyon
csendes tag

File kezelőben fent kiválaszt SD kártya, hosszan nyomva kiválasztod, hogy mit szeretnél kijelölni, megjelenik a jobb alul, hogy továbbiak, ott lesz a másolás funkció és oda rakod ahová akarod a másolatot....
Üdv. :)

(#5783) Kerni62 válasza melyon (#5782) üzenetére


Kerni62
tag

Köszönöm, sikerült.

(#5784) AiRLAC


AiRLAC
addikt

Cserélt itt valaki OnePlus Nord CE 5Gre?

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#5785) AiRLAC válasza AiRLAC (#5784) üzenetére


AiRLAC
addikt

Aztán teszteltem, meg Samsung A52s NE-t is és végül Xiaomi 11 Lite 5G NE lett, eddig tetszik. Maradt még 3 Mi9 Lite a családban, azok is ilyenre lesznek majd lassan cserélve.

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#5786) ginola válasza AiRLAC (#5785) üzenetére


ginola
addikt

Szerintem az A52S jobb telefon összességében (kijelző, kamera, IP, stabilitás, szoftver). A szokásos Miui gondok, közelségérzékelő, értesítések késése NE esetén is adottak sajnos.

(#5787) AiRLAC válasza ginola (#5786) üzenetére


AiRLAC
addikt

Nem volt egyikkel sem gondom.
A Samsung kicsit nehezebb és vaskosabb volt ugyanolyan tokban, meg valahogy nem volt annyira reszponzív+ az APT-X hiánya.

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#5788) ginola válasza AiRLAC (#5787) üzenetére


ginola
addikt

Eszembe nem jutna súly alapján telefont venni....
A telefon saját topikjaiban érdemes körbenézni, elég beszédes az NE topik. A fenti problémákon kívül akadnak még bőven mások is.

[ Szerkesztve ]

(#5789) Pew


Pew
tag

Sziasztok!
Több mint két éve tökéletesen működik a mi 9 lite-om, egyedül a frisebb MIUI miatt váltanám le, amúgy tényleg semmi panaszom rá. A friss MIUI is csak azért izgat, hogy egy kicsit frissnek érezzem a rendszert, főleg hogy az EEAs mi 9 lite megragadt MIUI 12-őn.
Egy fél/egy éven belül azért leváltanám, de addig is van valami lehetőség pl MIUI 12.5/13-at tenni a telóra, persze custom rommal? Nem akarok nagyon bele mászni a romokba, nem a pixel experience/többi gyakori érdekel, szeretem a MIUIt, és kicsit felfrissíteném a rendszert, hogy csak ez ne legyen csereok. Van erre lehetőség?
Köszi!

(#5790) csucsu21


csucsu21
aktív tag

Sziasztok aki már esetleg cseréltetett akkumulátort légyszi írjon mennyivel lett jobb az üzem idő, és hol érdemes cserélni. Igaz már csak melós telefonnak használom de már nem igazán bír ki egy napot főleg ha mobil neten vagyok, de maga a telefon még bőven elég amire kell sajnálnám eladni hozzám nőtt :)) . Előre is köszi a válaszokat.

Az élet olyan, mint a motor be kell rúgni másként nem megy !!!

(#5791) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Nem is érdemes cserélni, Vettem előbb egy Poco m3 pro-t, nem jött be. Vettem egy Note 11-et, de az se tud szinte semmivel se többet. Aksi időben jobb, mert új. Ennyi, cserébe meg ronda szürke a hátulja. Dupla kopp lezárás meg nem működik rajtuk. A miui/droid értesítéstől meg falra mászok, nem mindegy hogy jobb, vagy bal oldalt húzom le a sávot. Hívás rögzítés nincs, tehát kelleni fog rájuk eu rom.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#5792) eisento válasza Victoryus (#5791) üzenetére


eisento
addikt

az ertesitesi savot vissza lehet allitani a hagyomanyosra.

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#5793) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Hol lehet bekapcsolni a mobilnet adatmennyiség számlálót? Pl napi mennyiséget mutatja az Mi9lite-om az értesítéseknél.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#5794) Faterkam válasza Victoryus (#5793) üzenetére


Faterkam
addikt

A régi típusú állapotsáv még mutatja!

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#5795) Victoryus válasza Faterkam (#5794) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Ez a hsz nem ide ment hanem a note 11-hez, csak elrontottam :)
Igazából nem éri meg lecserélni a mi9lite-ot erre jutottam egy hét után is.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#5796) AiRLAC válasza Victoryus (#5795) üzenetére


AiRLAC
addikt

Kivéve ha kell a friss Android security level, mint pl. nekem a céges appokhoz.
(Xiaomi 11 Lite 5G NE lett helyette)

[ Szerkesztve ]

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#5797) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Van vmi hír arról, hogy mikor érkezik EEA -ra 12.5 -ös verzió?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#5798) DroiDMester válasza pvt.peter (#5797) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

EEA.ra még nincs kinn és sz.tem nem is fog jönni ha 8.hónap alatt nem adták ki!

tedd fel a
global verziót => miui_PYXISGlobal_V12.5.2.0.RFCMIXM_ceaf059ed1_11.0.zip

[ Szerkesztve ]

(#5799) pvt.peter válasza DroiDMester (#5798) üzenetére


pvt.peter
őstag

Gondolom teljesen felülcsapja a mostani v12.0.10 (QFCEUXM) verziót, tehát upgradelni nem lehet róla, hogy megmaradjon minden.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#5800) DroiDMester válasza pvt.peter (#5799) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

ha EEA ROM lenne akkor is TISZTA telepítéssel lenne érdemes android 10 ről 11.re váltani! Mert ha nem akkor csak jön a sok user és panaszkodik hogy ez se, az se megy, nagyon merül stb....

szóval főverzió váltásnál MINDÉG tiszta telepítés ajánlott! :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.