Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:06:38

LOGOUT.hu

Xiaomi MI9 Lite (pyxis)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) Kerni62 válasza Tomasz72 (#3000) üzenetére


Kerni62
tag

Hát nálam semmi. Készülök földhöz b@szni a telefont.

(#3002) kmarci25 válasza Kerni62 (#3001) üzenetére


kmarci25
veterán

A voLTE miatt? Ennyire hiányzik? :Y

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#3003) harry3


harry3
őstag

Megérkezett a stabil Android 10 alapon.

(#3004) zocas84 válasza harry3 (#3003) üzenetére


zocas84
kezdő

Így igaz, már telepítettem is. Eddig oké

(#3005) eisento válasza harry3 (#3003) üzenetére


eisento
addikt

Aodon mik mukodnek? Gmail hivas sms messenger?

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#3006) zocas84


zocas84
kezdő

Messenger az megy , Viber nem , a többi meg nem derült ki

(#3007) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Nálam semmi (global).

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#3008) gixxergabi válasza harry3 (#3003) üzenetére


gixxergabi
senior tag

És tényleg...el sem hiszem... :Y

(#3009) harry3 válasza eisento (#3005) üzenetére


harry3
őstag

Nem használom az AOD-t. :(
Amit tudok, hogy sem gyorsabb, sem fluidabb nem lett a rendszer. Minden ugyan olyan, mint ezelőtt.
BTW az Android 10 gesztus be fog kerülni a rendszerbe? Nem úgy volt, a gyártóknak a Google féle megoldást kell használni a navigációhoz?

(#3010) gyépés


gyépés
aktív tag

Nekem úgy tűnik hajszállal fluidabb lett a rendszer, de lehet csak belelátom. :)
Viszont az ujjlenyomat olvasó sokkal jobb lett: gyorsabb, pontosabb, nem villog, nincs semmi anomáliája...

"Ha kell, ha nem, ha muszáj... Hívjatok úgy: SZOMORÚ SZAMURÁJ!" by Kocsor Zsolt

(#3011) gyépés


gyépés
aktív tag

Mondjuk a számozás fura, 11.3.4.0-ról vsszaléptünk 11.0.1.0-ra. Gondolom MIUI verziókon belül android főverziókhoz van kötve a sorszámozás. Vagy mi... De szerintem így is kicsit bénán jön ki. :)

"Ha kell, ha nem, ha muszáj... Hívjatok úgy: SZOMORÚ SZAMURÁJ!" by Kocsor Zsolt

(#3012) Klaya1986


Klaya1986
aktív tag

Feltettem az új frissítést. Egyből egy probléma . A főképernyőn fogja magát és leveszi a fényerőt nullára, csak a téma újbóli beállítása után lesz normális. Ami fura, hogy bármelyik alkalmazást megnyitom, vagy beállítások menü,ott normális a fenyőre . Főképernyőre kilépve meg nulla. Már 3x játszotta ezt el egy óra alatt.

(#3013) szasanyi


szasanyi
félisten

Van-e arról infó, hogy mikorra várható az Android 10 a Global verzióhoz? Vannak zavaró problémák (pld. hívás kijelzése és fogadása, néha a képernyőzár fekete marad és nem reagál semmire), melyek azzal talán javításra kerülnének.

[ Szerkesztve ]

(#3014) csucsu52 válasza szasanyi (#3013) üzenetére


csucsu52
aktív tag

Ja, hogy ez stabil EU-ra jött, nem globálra??

[ Szerkesztve ]

(#3015) kmarci25 válasza szasanyi (#3013) üzenetére


kmarci25
veterán

Tegnap. :K Új miui: Global 11.0.1 (QFCMIXM) Stabil

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#3016) maglew válasza kmarci25 (#3015) üzenetére


maglew
aktív tag

Nekem is frissült, viszont a legelső oldalon volt nekem tőzsdei árfolyam program (gyári) ami valahogy eltűnt :( Nem tudjátok melyik programot használta a rendszer vagy miért tűntek el az árfolyamok?

(#3017) bodorjanos


bodorjanos
aktív tag

Sziasztok! Ez a EU-re jött nektek vagy nem? Az enyémen MIUI Global 11.3.9 Stabil van. (PFCEUXM)
Erre is várható, hogy megjön a frissítés?

(#3018) kmarci25 válasza maglew (#3016) üzenetére


kmarci25
veterán

Ezt nem tudom. Ha árfolyamot akarok, akkor vagy a számológépben nézem (van beépített váltó), vagy a Revolut appban. :D

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#3019) szasanyi válasza kmarci25 (#3015) üzenetére


szasanyi
félisten

Én nem a MIUI hanem az Android felől érdeklődtem, és nálam ez a helyzet:

MIUI Global 11.3.9.0 Stabil (PFCEUXM)
Android-verzió 9 PKQ1.181121.001

Frissítés nincs. Most akkor hogy is van ez a számozás? :F

(#3020) maglew válasza kmarci25 (#3018) üzenetére


maglew
aktív tag

Lehet hogy a Revolut volt? Ez realtime adatokat adott, azért is sajnálom, de megnézem :)

(#3021) gyépés válasza szasanyi (#3019) üzenetére


gyépés
aktív tag

Két global van: az EU global (...EUXM) meg az MI global (...MIXM). Neked az EU van, most az MI-re jött ki a 10-es android. Az EU-soknak még kicsit várni kell...

[ Szerkesztve ]

"Ha kell, ha nem, ha muszáj... Hívjatok úgy: SZOMORÚ SZAMURÁJ!" by Kocsor Zsolt

(#3022) bodorjanos válasza gyépés (#3021) üzenetére


bodorjanos
aktív tag

Koszi, akkor ez így érthető. Akkor várunk még. Talán nem kell túl sokat ;)

(#3023) maglew válasza kmarci25 (#3018) üzenetére


maglew
aktív tag

Nem ez volt.
Tőzsdei árfolyam (pl Volkswagen, OMV részvényes ) applikáció volt gyárilag ami eltűnt. Nem tudjátok melyik lehetett? Zöld-fehér színű volt de a nevére nem emlékszem :(

(#3024) Norby86


Norby86
őstag

Sziasztok!

Melyik romot érdemesebb jelenleg feltenni? A Xiaomi EU stable romot ami ha jól látom februári, vagy a Miuimix legfrissebb dev. romját? Tudom sokan a devre esküsznek, de érdekelne milyen újítások vannak benne a Stable-hez képest, illetve van e bármilyen bug a dev. romban.
Én általában 2-3 hónapra teszek fel egy romot azért is kérdezem, mert nem fogok hetente telepíteni. Ellenben a legjobbat akarnám. :)

-Norbi-

(#3025) rellif


rellif
senior tag

Aki nem szereti a meglepetéseket az hagyja ki a 20312-es EU dev-et. Nagyon gyorsan merül. Parkolást csak kóddal tudtam leállítani mert az SMS nem ment el. Az állapotsoron az akku ikonja össze vissza vált ill. sok kis bosszantó hülyeség.

(#3026) szasanyi válasza gyépés (#3021) üzenetére


szasanyi
félisten

Köszi. Pontosabb infó az érkezésről nincs vhol?

(#3027) fehermokus válasza rellif (#3025) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Nálam nincs semmi ehhez hasonló.

(#3028) Klaya1986


Klaya1986
aktív tag

Kajak használhatatlan a telefon így, hogy fogja magát és a főképernyőn leveszi a fényerőt minimumra. Vagy kikapcsolás vagy téma újbóli beállítása segít,de 10 percenként ezzel szórakozni. Ekkorra durva hibával romot kiadni...

(#3029) eisento válasza rellif (#3025) üzenetére


eisento
addikt

nalam is merul mint a szar meg sms-t is kurva lassan kuldi mar ha kuldi... :W

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#3030) csucsu52


csucsu52
aktív tag

Én most csak szépen csendben bemásolom ide, amit JANUÁRBAN! írtam:
"(#2127) csucsu52 rellif (#2125)
csucsu52
tag
Aki nyugalmat szeretne szerintem ne rakjon weeklyt, minden héten más gond jön elő, ami miatt lehet várni a köv.heti frissítést.
Hetekig villant a képernyő lezáráskor, ez megoldódott, erre merülni kezdett gyorsan.
A mostanival ez megoldva kb eddig, ám a betűtípus kb olvashatalatlan jópár alkalmazásban most.
Olyan szinten vékony lett, hogy max vastagságra kellett állítani settingsben, hogy kb hasonlítson az eddighez.
Szóval biztosan sokminden van a weeklyben ami a globálban nincs, de zsákbamacskát veszel vele.
Ez egy új készülék, lehet e miatt a többi mi9el együtt minden héten előjön valami bug...."

(#3031) rellif válasza csucsu52 (#3030) üzenetére


rellif
senior tag

Igazad van 11.28-as óta talán 2x próbáltam frissíteni, meg most. De minek :W

(#3032) kmarci25 válasza kmarci25 (#3015) üzenetére


kmarci25
veterán

Nekem az új MI globállal semmi gondom. (Mondjuk ez nem weekly, meg semmi extra.)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#3033) Norby86 válasza csucsu52 (#3030) üzenetére


Norby86
őstag

Ez akkor kb meg is válaszolta az előző kérdésemre a választ. :D Már csak azt nem tudom hogy az eu stable legutolsó kiadása ami februári, azt nyugodtan fel lehet tenni, vagy abba is anomáliák lehetnek? Eddig Android 9-en voltam, fogjuk rá jó volt csak már 2 hónap után belassult a rom meg az ujjlenyomat feloldás botrányosan rossz volt.

-Norbi-

(#3034) eisento


eisento
addikt

valaki kiprobalna nekem az uj 10-as android globalon, hogy aodon megjelennek-e: nem fogadott hivas sms (akar gyari app akar a google fele) fb messenger esetleg faszbuk telegram. ha ezek mukodnenek akkor lehet visszaallnek a gyarira :D de ma mindenkepp vissza kell tennem legalabb az elozo release-t az eubol mert a legutolso egy kula :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#3035) balint355 válasza eisento (#3034) üzenetére


balint355
aktív tag

Már egy korábbi rendszeralkalmazás frissítés óta működik nem fogadott hívás és SMS, a google-ös appokkal. FB Messenger nálam azelőtt is működött.

I've just locked an open door. Strange, yet symbolically compelling...

(#3036) eisento válasza balint355 (#3035) üzenetére


eisento
addikt

koszi. :) megvarok egy fastboot romot belole hatha addig meg javitanak egy ket dolgot foverzional mindig van aztan feldurrantom, jelen pillanatban epp megy fel eubol az elozo rlz :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#3037) eisento


eisento
addikt

ebbol a global stable 10-as androidbol kivettek a launchert? mert csak a miui fele van a Stock androidos (app drawer?) megoldas sehol :(

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#3038) gixxergabi válasza eisento (#3037) üzenetére


gixxergabi
senior tag

(#3039) Klaya1986


Klaya1986
aktív tag

Közben megvan a főképernyő fényerő probléma forrása. Wipe data után újra belaktam a telefont. Leszedtem az app drawert. Telepítés után kifagyott a főképernyő. Majd másik apk val működött, de pár perc után szintén nulla fényerő lett a vége. App drawert töröltem azóta hibátlan. Úgy látszik a 10es droid nem támogatja...

(#3040) ordogl válasza gixxergabi (#3008) üzenetére


ordogl
tag

Szia! Ez OTA jött?

Ordogl

(#3041) eisento válasza gixxergabi (#3038) üzenetére


eisento
addikt

Esku nem volt ott. Leszedtem egyet apkmirrorrol azota van. Egesz fasza lett ez a rom. Gyors is.

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#3042) gyépés válasza eisento (#3041) üzenetére


gyépés
aktív tag

Nekem az tűnt még fel, hogy a sötét mód is jobb lett. Alapban azt használom, és most olyan appok is átváltottak arra automatikusan, amik eddig nem tudtam, hogy tudják: gmail, youtube,... Ezeknél tűnt fel nagyon.

[ Szerkesztve ]

"Ha kell, ha nem, ha muszáj... Hívjatok úgy: SZOMORÚ SZAMURÁJ!" by Kocsor Zsolt

(#3043) rellif


rellif
senior tag

Tegnap én is gyalultam a legutolsó eu dev-et.
SMS nem ment se Telekom se Telenor-nál (vagy késve)
Pedig fontos mert elég sok helyen a többlépcsős azonosítás része.

(#3044) gixxergabi válasza ordogl (#3040) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Szia. Igen.

(#3045) fehermokus


fehermokus
aktív tag

rellif
eisento
Mikor felraktátok a ROM-okat előtte és utána is volt wipe cash és dalvik? Mert úgy olvastam, hogy így működik rendesen a weekly. Én mindig így teszem fel, így egy kissé értetlenkedve állok a problémáitok előtt. :F

(#3046) ordogl válasza gixxergabi (#3044) üzenetére


ordogl
tag

Nekem semmi! Mi lehet az oka?

Ordogl

(#3047) zsola400 válasza ordogl (#3046) üzenetére


zsola400
aktív tag

Nem küldik ki egyszerre mindenkinek, mert a több millió készülék leterhelné a szerverüket. Ha nem bírod kivárni letöltöd, manuálisan telepíted.

(#3048) rellif válasza fehermokus (#3045) üzenetére


rellif
senior tag

Persze,mindig van wipe.Szórakoztam vagy 20 percig és vagy 25 sikertelen SMS után hívtam az ÜF-et.Most már legalább tudom,hogy le lehet állítani USSD kóddal is :D

(#3049) zsola400 válasza rellif (#3048) üzenetére


zsola400
aktív tag

Ha van root, twrp próbáld ki ezt a mappa tartalmát törölni:
/data/system/package_cache/

(#3050) rellif válasza zsola400 (#3049) üzenetére


rellif
senior tag

Nincs root. Tiszta telepítéssel vissza ment a 11.28-as.(az akkuval is ez bánt eddig a legjobban)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.