Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:06:38

LOGOUT.hu

Xiaomi MI9 Lite (pyxis)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4701) klaya86 válasza zocas84 (#4700) üzenetére


klaya86
senior tag

Jött igen 5-6 napja. De még aznap vissza is vonták valamiért és azóta sem adták ki újra. Aki felrakta , mikor jelzett a telefon, annak fent van már. Aki később szerette, annak ez nem jött össze.

(#4702) Victoryus válasza Victoryus (#4699) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

mi accountban nem kéne lennie olyannak, hogy my devices? A Xiaomi cloudban viszont látom mindkettő telefonom, de nem ír róluk semmit. Az mi lite-on átállítottam angolra a nyelvet, mert azt is írták itt-ott, hogy a magyar miatt nem aktiválódik.


Más nem szív ezzel?
Telefonon ha nézem a my accountot, ott a telefonnál nem látja a saját számát az összesített statusban, ahol be lehet állítani ott viszont mutatja a számom...

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#4703) eisento


eisento
addikt

Na a kínai rom mar ki is jött. "MIUI V12.0.2.0.QFCCNXM Mi CC9 / Mi 9 Lite China"

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#4704) fehermokus válasza rellif (#4698) üzenetére


fehermokus
aktív tag

+40 ropiért megveszed ugyanezt? :) :)

(#4705) rellif válasza fehermokus (#4704) üzenetére


rellif
senior tag

Már megtettem,nincs visszaút. :)

(#4706) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Valami csak történt, mert ma csak 2%a xiaomi aktiválás akku használata. Látszik is, még mindig 70%on van, rég volt mar ilyen este.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#4707) huberpe


huberpe
aktív tag

sziasztok!

ez a jelenség amoled esetében normális?
kicsit olyan, mint lcd-n a felhősödés, csak itt inkább vízszintes és függőleges csíkok vannak.
csak nagyon alacsony fényerőn és sötét háttérnél érzékelhető, normál használatnál észre se lehet venni.
[kép]
kicsit rátoltam ps-el, de azért a lényeg gondolom látszik.

[ Szerkesztve ]

(#4708) klaya86 válasza huberpe (#4707) üzenetére


klaya86
senior tag

Szerintem ez a DC dimming jelenség. Amoled kijelzőnél előfordul alacsony fényerőn. Van erre egy opció a menüben, csíkozódás csökkentés. Talán segít.

(#4709) huberpe válasza klaya86 (#4708) üzenetére


huberpe
aktív tag

igen be van kapcsolva a dc dimming, de ha kikapcsolom akkor is ilyen. 🙂

(#4710) rellif válasza huberpe (#4709) üzenetére


rellif
senior tag

A CIT-ben próbáltad megnézni, hogy más színek alatt, hogy néz ki?

(#4711) bodorjanos


bodorjanos
aktív tag

Sziasztok!

Global stabil romon vagyok . Üzemidő teljesen rendben van, de azt tapasztalom, hogy amikor nincs bekapcsolva a teló, akkor is kb. 15-20% az ébrentartási idő, amit nagyrészt 567 mhz frekin tölt a teló. Ez nagyrészt akkor fordul elő, ha van hálózat alatta. Ez alapvetően érthető, hiszen frissít a háttérben. 3 mail account, messenger, viber, stb. fut a háttérben és a google szolgáltatások is elég aktívak...
Másnál is hasonló mértékű az ébrentartás? Én inkább olyan 3-5%-ot tartanék reálisnak. Bár nem tudom ez üzemidőben mennyit számítana...

Üdv.,
J.

(#4712) csucsu52 válasza bodorjanos (#4711) üzenetére


csucsu52
aktív tag

Nálam a superwallpaper eszi az aksit repülő üzemmódban. Egy éjszakai periódus alatt 20%-ot legalább felzabál.
Töröltem is...

(#4713) bodorjanos válasza csucsu52 (#4712) üzenetére


bodorjanos
aktív tag

Nálam csak sima kép van háttérnek... Most itt van mellette egy iphone 8. Kíváncsi leszek ugyanolyan használat mellett mennyivel fog gyorsabban merülni az 1800 mah-s iphone...
Egyelőre fej-fej mellett haladnak... :U

(#4714) walter70


walter70
tag

Sziasztok,
olyan problémám van néhány napja,hogy ha minimálisra veszem a csengetési hangerőt,akkor is úgy üvölt,mintha kb.háromnegyeden volna.Próbálom a hangerő gombbal és a beállítási menüből is,de semmi.
Van erre valami megoldás?

(#4715) Robertó79


Robertó79
tag

Valami jó üvegfóliát tudnátok ajánlani?

(#4716) huberpe válasza rellif (#4710) üzenetére


huberpe
aktív tag

a cit-es rgb tesztnél nem látszik semmi, a középszürkénél sötétebb színeknél érzékelhető.
viszont ha kikapcsolom a dc dimminget, akkor valóban kicsit jobb a helyzet, de úgy meg vibrál kicsit a szememnek, uh arra jutottam, amit klaya86 kolléga is írt, hogy ez a jelenség a dc dimming számlájára írható. :)

(#4717) kmarci25 válasza walter70 (#4714) üzenetére


kmarci25
veterán

Biztos a csengőhangot állítod és nem a méduahangerőt? :B Ha a hangerő gombokat nyomod, akkor az a médiahangerőt állítja.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4718) i3odnar válasza Robertó79 (#4715) üzenetére


i3odnar
csendes tag

Üvegfólia:
Ha ráérős, akkor (#1144) DroiDMester által említettet ajánlom.
Ha sietős, akkor pedig azt amit (#3905) darthsmoke ajánlott.

(#4719) walter70 válasza kmarci25 (#4717) üzenetére


walter70
tag

Ezek szerint azt is nyomtam,bár az előző (szintén Xiaomi) telefonomon a hangerő gombbal tudtam állítani a csengetést is.De próbáltam a beállítás menüből is.

(#4720) kmarci25 válasza walter70 (#4719) üzenetére


kmarci25
veterán

Talán a miui 11 hozta be ezt a baromságot, hogy ha simán hangerőt nyomsz, akkor nem a csengőhang, hanem a médiahangerő változik. Ha menüből is próbáltad, akkor sajnos nincs ötletem. :(

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4721) Richter36 válasza walter70 (#4719) üzenetére


Richter36
őstag

Hangok és rezgések -> További beállítások -> Default volume control

(#4722) kmarci25 válasza Richter36 (#4721) üzenetére


kmarci25
veterán

Miui12 alatt ilyen nincs...

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4723) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Üdv a topiclakóknak! Hamarosan csatlakozom egy ilyen készülékkel. Nézem épp az összefoglalót, és ez megütötte a szememet: a Ryzen processzoros gépen történő BL unlock frankón nem működik? Nincs valami workaround?

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#4724) walter70 válasza Richter36 (#4721) üzenetére


walter70
tag

Nincs ilyen a beállításokban.Csak a fejhallgató vezérlést lehet külön állítani.

(#4725) DroiDMester válasza kmarci25 (#4722) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

De van ilyen, csak a kolléga azt el felejtette hozzá tenni hogy ez az opció is kizárólag Xiaomi.EU ROM ban érhető el, ahogy rengeteg más EXTRA is, csak itt a xiaomi.eu romban érhető el!

(#4726) kmarci25 válasza DroiDMester (#4725) üzenetére


kmarci25
veterán

Tehát akkor egyetértünk, hogy globalon ninvs ilyen.:D

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4727) Richter36 válasza DroiDMester (#4725) üzenetére


Richter36
őstag

Jogos! EU rom.

(#4728) rellif válasza Trailblazer (#4723) üzenetére


rellif
senior tag

A legfrissebb Miunlock ryzen-el is működik.

(#4729) Trailblazer válasza rellif (#4728) üzenetére


Trailblazer
addikt

Hivatalos oldalról szedtem korábban 4.5.707.49-es verziószámút, akkor ez megfelelő lehet? Köszi.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#4730) klaya86


klaya86
senior tag

Aki esetleg felrakta a miui 12-t , amikor még elérhető volt,nem írna pár sort így jónéhány nap tapasztalata alapján? Más típusoknál olvastam, hogy alapvetően nincs nagy probléma sehol. De mi 9literól nem igazán,mivel a tulajok nagy része lecsúszott az első hullámról 😄

(#4731) rellif válasza Trailblazer (#4729) üzenetére


rellif
senior tag

Igen, ez a verzió jól működött.

(#4732) eisento


eisento
addikt

Na meg is jott az eea verza :C :C :C

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#4733) kmarci25 válasza klaya86 (#4730) üzenetére


kmarci25
veterán

Nálam fenn van, de igazából semmi újdonság. Egy-két vizuális elemet leszámítva nem változott semmi az én felhasználási szokásaim szempontjából.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4734) csucsu52 válasza klaya86 (#4730) üzenetére


csucsu52
aktív tag

Az új irányítóközpont nekem nagyon tetszik, sebességre, akku időben nincs változás, én szeretem😉

(#4735) bodorjanos válasza eisento (#4732) üzenetére


bodorjanos
aktív tag

'Na meg is jott az eea verza :C :C :C'

Ezeket simán lehet telepíteni, vagy meg kell várni az OTA frissítést?

[ Szerkesztve ]

(#4736) AiRLAC


AiRLAC
addikt

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#4737) szasanyi válasza AiRLAC (#4736) üzenetére


szasanyi
félisten

Nagyon szép kép, de mit jelent? :U

(#4738) klaya86 válasza szasanyi (#4737) üzenetére


klaya86
senior tag

Kapott egy frissítést az miui 12. Hibajavítások. Gondolom ezek miatt lett visszavonva az előzőleg kiadott frissítés. De ugye aki gyors volt és felrakta, amikor még elérhető volt, annak valami javítás csak kell,ha elvileg egy hibás szoftvert raktak fel.

(#4739) szasanyi válasza klaya86 (#4738) üzenetére


szasanyi
félisten

Lehet, de jó lett volna erről egy mondat nem csak egy kép ami - nekem legalábbis - semmit nem mond. Nálam egyébként sosem jelzett MIUI 2 frissítést, pedig manuálisan is gyakram rákerestem (mert állítólag augusztusban megérkezik a GLOBAL is, de így 27-én már komoly kétségeim vannak :U ) .

(#4740) klaya86 válasza szasanyi (#4739) üzenetére


klaya86
senior tag

Pedig kint volt a globalra , nekem is feldobta. Igaz én láttam még aznap, hogy itt valaki kirakta. Automatikusan nekem se dobta fel,de manuálisan rákeresve igen. Csak nap végére vissza is vonták. Szerintem pár nap még és újra kidobják a javított teljes romot.

(#4741) zsola400 válasza Trailblazer (#4729) üzenetére


zsola400
aktív tag

(#4742) bodorjanos


bodorjanos
aktív tag

Ma reggel megérkezett OTA-n a 12.0.3-as verzió! :)

(#4743) fzoli86


fzoli86
tag

Borzalmasa lett az uj miui, lassu, animaciot hiaba veszem le. Egy hatalmas csalodas....röcög, automatikus fenyeroallitast is elbaltaztak....gyakorlatilag kuka ez a frissites... Es van egy lenti allando feher csik, mi az istenert?????

(#4744) kmarci25 válasza fzoli86 (#4743) üzenetére


kmarci25
veterán

Ez valami egyedi hiba lehet. Semmiféle lassulást nem tapasztaltam, és az a fehér csík sincs nekem sehol...

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4745) ginola válasza fzoli86 (#4743) üzenetére


ginola
addikt

Melyik ROM-ról beszélsz?

(#4746) atosan válasza bodorjanos (#4742) üzenetére


atosan
addikt

Ide is megérkezett.

Maine coon

(#4747) bodorjanos válasza fzoli86 (#4743) üzenetére


bodorjanos
aktív tag

Szia! Nem lehet, hogy még kell egy kis idő a telepítés után, hogy beindexeljen mindent, stb.? Biztos fut még némi háttér dolog a frissítés után és lehet attól röcög. Én ma reggel frissítettem és néha mintha tényleg röcögne, de én még bízom benne, hogy magához tér :D
Az autó fényerő meg más tényleg, de így legalább meg lehet adni a "referencia" fényességet és ahhoz mérten állítja a fényerőt. Azaz, ha jól tapasztaltam, akkor adott fény mellett beállítod kézzel a fényerőt, akkor utána ilyen fényviszonyok között ugyanilyen fényerőt fog állítani. Ez nekem pont jól jön, mert 11 alatt nekem túl világos volt mindig, amit az autó fényerő kitalált. Engem meg az erős fény zavar. Próbáld ki, lehet te is megtalálod azt a fény beállítást, ami kellemes a szemednek. Ha jól tapasztaltam, akkor utána ehhez képest fog sötétíteni, világosítani a fényviszonyoknak megfelelően.

(#4748) fzoli86 válasza kmarci25 (#4744) üzenetére


fzoli86
tag

A kepernyovezerlesi mod, vagyis ez annak a jele h kezmozdulatokkal vezerlem. Ki az az okostoni aki annak ismet egy jelet hagyot a kepernyon....
Csaladban van masik mi9 lite. Az is röcög, agyal mindenen, teljesen gyari minden. Hat en megbantam, lett egy siralmas keszulekem. Eladom a telot.

(#4749) kszthly válasza fzoli86 (#4748) üzenetére


kszthly
senior tag

Azt a csíkot ki lehet kapcsolni.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#4750) fzoli86 válasza kszthly (#4749) üzenetére


fzoli86
tag

Igen, mar megettem. De sajnos a tobbi animacio is csak lassult... Ki-be uszkal minden, tok feleselgesen..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.