Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:06:38

LOGOUT.hu

Xiaomi MI9 Lite (pyxis)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5951) pvt.peter válasza Zoli2 (#5950) üzenetére


pvt.peter
őstag

Szia,
Jonak tunik, hozza az elozo akksi ertekeit, valoszinuleg nem utangyartott, Mi 9 -nel ujabb keszulek is hasznalhatja ezt a tipusu akksit, sztem ezert elerheto ilyen minosegben Alin.
Viszonylag hamar megerkezett, 3-4 het talan.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#5952) Zoli2


Zoli2
aktív tag

Sziasztok!
Segítene valaki a következőben?
A készülékemen nem működik az EgészségAblak alkalmazás. A telepítést követően elindul az app, elfogadom az ÁSZF-t és az adatkezelésit, majd a bejelentkezéskor az Ügyfélkapura kattintva homokórázik 1-2 mp-et és nem lép tovább.
Legyen szíves valaki próbálja meg a telefonján, hogy nála mi a helyzet, jelentkezik e a megállás, sokat segítene. :R

(#5953) zsola400 válasza Zoli2 (#5952) üzenetére


zsola400
aktív tag

Szia, amikor nálad homokórázik ott a böngészőt próbálja megnyitni az ügyfélkapus bejelentkezéshez, nálam működik, megnyitja. Itt az alapértelmezett böngészővel próbálja megnyitni, nézd meg mire van állítva/működik.

(#5954) Zoli2 válasza zsola400 (#5953) üzenetére


Zoli2
aktív tag

Köszönöm, az alapértelmezett "MI böngésző" - vel műkődik. :R
Operát használok, ezzel is megpróbálom működésre bírni.
THX

(#5955) i3odnar


i3odnar
csendes tag

Sziasztok!
Evolution X ROM tapasztalatok?

(#5956) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,

Azt vettem észre, hogy nem nem veszi figyelembe a SIM kártyás adatforgalom számlázási időszak kezdetét.
Tehát pl. bevan állítva adott hónap 15 -re, hogy akkor újul meg az adatelőfizetésem és ennek ellenére adott hónap elsejétől kezdve "nullázza" le az elhasznált forgalmat és kezdi újból...
Elég zavaró, találkozott már vki hasonlóval? Ha igen, mi volt rá a megoldás?
Global Stable V12.0.10.0.QFCEUXM van fent.

Köszi.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#5957) Tomasz72 válasza pvt.peter (#5956) üzenetére


Tomasz72
tag

Szia! Kerestem ezt adatforgalom számlálót, de még olyan opciót se találtam, hogy kezdődátumot be lehetne állítani...
Réges régen, a Call Meter 3g-t használtam ilyenre, nem egyszerű beállítani, de itt a fórumon van használható leírás. Igaz Play áruházban már nincs fent, valamiért szúrhatta a Google szemét. :F

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#5958) carr


carr
őstag

hali!

van ebben még hívásrögzítő funkció, gyárilag a sw.ben? :R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#5959) morfondőr válasza carr (#5958) üzenetére


morfondőr
őstag

Ha jól tudom az EU-ba szánt változaton nincs, egyszerűen kivették MIUI tárcsázót és hagyták a stock android-ot. Viszont egy global rom-ban van xiaomi.eu romban már van.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#5960) carr válasza morfondőr (#5959) üzenetére


carr
őstag

akkor klobál kell, értem. :R köszi

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#5961) carr válasza carr (#5960) üzenetére


carr
őstag

globál. :W :DDD

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#5962) dethroner


dethroner
veterán

Működik valakinek a vowifi ezen a telón?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#5963) mano660 válasza dethroner (#5962) üzenetére


mano660
tag

Ezek szerint még nem sikerült megoldanod a VoWifi problémát.

(#5964) dethroner válasza mano660 (#5963) üzenetére


dethroner
veterán

Nem jelent igazi gondot, mert van mindenhol térerő, csak érdekesnek tartom hogy valakinek megy, de nálunk meg nem megy.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#5965) Narancs


Narancs
őstag

Sziasztok!
Tudtok olyan boltot, ahol FIZIKAILAG lehet vásárolni tokot a telefonhoz?
Nem webshop, nem rendelés, hanem elmegyek és ott van

Beauty is pain

(#5966) Tomasz72 válasza Narancs (#5965) üzenetére


Tomasz72
tag

Szerintem veszett fejsze...
Legutóbb Amazóniáról rendeltem 6 darabot. Többe volt a Lieferung, mint a tok.
Kicsit féltem, de kellemeset csalódtam. Átlátszót hajkurásztam, mert gyönyörű a telefon még mindig, de olyan ocsmányul el tud színeződni...

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#5967) Narancs válasza Tomasz72 (#5966) üzenetére


Narancs
őstag

Köszi, akkor rendelek én is

Beauty is pain

(#5968) [w]


[w]
őstag

ez a V12.5.3.0.RFCEUXM rom telepíthető a telefonról a "frissítőcsomag kiválasztásával" QFCEUXM romra? :F

cmdr PETER W. VOLKOV

(#5969) Faterkam válasza [w] (#5968) üzenetére


Faterkam
addikt

Nem, azóta sem javították, módosították :(

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#5970) [w] válasza Faterkam (#5969) üzenetére


[w]
őstag

köszönöm a - sajnos lehangoló - visszajelzést! :D :(((

cmdr PETER W. VOLKOV

(#5971) [w]


[w]
őstag

erre a QFCEUXM-re fel szabad tolni a globálglobál (pl. ami az összefoglalóban van QFCMIXM) romot?

cmdr PETER W. VOLKOV

(#5972) pvt.peter válasza [w] (#5968) üzenetére


pvt.peter
őstag

Nem telepíthető.
Azóta utána mentem a dolognak és vmi olyasmit olvastam, hogy azért van letiltva ez a fajta frissítést, mert Android verzióváltás is történt.
A fastboot flashelhető, ebben az esetben törlődik a telefonon levő tartalom.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#5973) pvt.peter válasza [w] (#5971) üzenetére


pvt.peter
őstag

Sztem hivatalosan nem támogatott az ilyesfajta upgrade, aztán persze, lehet hogy működik.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#5974) [w] válasza pvt.peter (#5973) üzenetére


[w]
őstag

köszi! egyelőre xiaomi.eu romban gondolkodom, az sem támogatott, mégis felteszik :B

cmdr PETER W. VOLKOV

(#5975) Faterkam válasza pvt.peter (#5972) üzenetére


Faterkam
addikt

De ha le van tiltva, miért nem vonták vissza, törölték le? minek van kint még?

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#5976) pvt.peter válasza Faterkam (#5975) üzenetére


pvt.peter
őstag

Jó kérdés, néztem más fórumokat is ezzel kapcsolatban, nem jött erre semmilyen hivatalos válasz.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#5977) [w]


[w]
őstag

no, hát a még elérhető "legfrissebb" eu-rom nem egy főnyeremény, kissé darabos, de nagyobb baj, hogy az appváltó nem működik ha valaki alternatív launchert használ

úgyhogy továbbra is kérdés, hogy TWRP-vel felrakva megenné-e a QFCMIXM romot? :F

cmdr PETER W. VOLKOV

(#5978) Narancs válasza Narancs (#5965) üzenetére


Narancs
őstag

Ha valaki tokot keresne ami nem webshopból jön: én végül az Ázsia Centerben találtam, 1250 Ft-ba került, átlátszó, teljesen rendben van.

Beauty is pain

(#5979) dethroner


dethroner
veterán

Valami történt ezzel a telefonnal, se Vowifi, se Volte nem megy. Telekom és Vodafone kártyák vannak most benne. Van ötlete valakinek?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#5980) Tomasz72 válasza dethroner (#5979) üzenetére


Tomasz72
tag

Vowifi-t nem használom, de a Volte megy Yetteles kártyán. Mondjuk nincs mindig kint az ikon, csak mobil hálózaton, wifin eltűnik, sose figyeltem...
Hülye kérdés, egyidejűleg lehet mindkettőt használni...?

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#5981) trouble válasza dethroner (#5979) üzenetére


trouble
senior tag

Engem is ez érdekel, hogy lehet a vodánál, VolTe, VoWifi-t, elindítani!?
Ha valaki tud segíteni: please :R

(#5982) trouble válasza trouble (#5981) üzenetére


trouble
senior tag

Sikerűlt az itt talált kódokkal :C

(#5983) dethroner válasza trouble (#5982) üzenetére


dethroner
veterán

Melyik kódokkal? A sima *#*#volte#*#* és *#*#vowifi#*#* kódokra gondolsz?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#5984) i3odnar válasza Faterkam (#5913) üzenetére


i3odnar
csendes tag

Wow. Az akksira örülnék, ha tudnátok valami jó megoldást, mert nekem 0 használattal nem bír ki 1 napot sem, igaz 2 SIM van benne (csak félre van dobva, volt hogy 30 perc képernyőidő volt egész nap).
Most szeretnék majd EvolutionX rom-ra váltani a gyáriról, leginkább az új Android verzió miatt, de lassan tervezem a váltást, mert sajnos élmények megörökítésére már nem igazán szolgálja ki az igényeimet, pl. koncertről egy 30mp-es videóért/fotóért perceket bajlódok a fények miatt, nem beszélve a durván recsegős/torz hangról a videó alatt (ha erre tudtok megoldást azt szintén szívesen fogadom :D)

(#5985) Ferrarer


Ferrarer
tag

Sziasztok
Fel lehet tenni 11-es vagy újabb androidos rendszert erre a telóra vagy a 10-es a legfrissebb?
Nekem global, angol nyelvű ROM is teljesen megfelelne.
Előre is köszi!

(#5986) zsola400 válasza Ferrarer (#5985) üzenetére


zsola400
aktív tag

Az utolsó hivatalos MIUI 12.5 / android 11. Ha nyitod a bl. akár android 14 romot is fel lehet rakni.

(#5987) Ferrarer válasza zsola400 (#5986) üzenetére


Ferrarer
tag

Köszi a választ. Sajnos nem engedte feltelepíteni a gyári RFCEUXM romot, a következő hibaüzenetet írta ki:

Akkor így csak bootloader nyitással tudok feltenni Android 10es ROM-ot?

(#5988) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Az otp app mi a bánatért nem hajnlandó elindulni ezen a telefonon? Feltelepül, de indítás után rögtön kilép. Amúgy rendben van a gép. Szerintem nem rootolt már, mert mielőtt továbbadtam csináltam gyári visszaállítást.
Vagy a nyitott bootloader nem tetszik ennek a tetű otp-nek?
Xiaomi eu rom van rajta, az utolsó.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#5989) morfondőr válasza Victoryus (#5988) üzenetére


morfondőr
őstag

OTP-ről nem tudok nyilatkozni, nálam a McDonalds app nem volt hajlandó működni, mert nyitott volt a bootloader! :DDD
Egyébként valószínű, hogy az a baja!

[ Szerkesztve ]

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#5990) Victoryus válasza morfondőr (#5989) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

De a Note 11-en szintén nyitott bootladerel, Xiaomi Eu rommal vígan megy az otp app. A fene se érti.
Amíg én használtam a 9 Lite-ot nekem is ment az otp, de volt amikor egy-egy frissítés után ugyanezt csinálta. Szerintem írtam is korábban itt. Kicsit idegesítő. Nem akarom megint újratepelíteni a telót.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#5991) zsola400 válasza Victoryus (#5990) üzenetére


zsola400
aktív tag

A nyitott bl. miatt van, az újabb xiaomi.eu romokban már raktak bele okosságot, hogy elfedje. Vagy próbálkozol valamelyik régebbi appal, ha egyáltalán engedi működni vagy root/magisk és telepíted a megfelelő modulokat. Magisk topik [link]

(#5992) Ferrarer


Ferrarer
tag

Sajnos nem tudtam eljutni a bootloader nyitásig, a Mi Unlock azt írja ki, hogy Phone not connected, teló pedig azonnal kilép fastbook módból amikor a PC-hez csatlakoztatom és azt írja ki, hogy Press any key to shutdown. Inteles laptopon próbáltam bekapcsolt USB hibakereséssel stb. Mi lehet a gond?
Előre is köszi!

(#5993) zsola400 válasza Ferrarer (#5992) üzenetére


zsola400
aktív tag

Hiányzik a megfelelő driver, Mi Pc Suite telepít, ez felrakja a szükséges drivereket.

(#5994) pvt.peter válasza Ferrarer (#5987) üzenetére


pvt.peter
őstag

(#5995) Ferrarer válasza zsola400 (#5993) üzenetére


Ferrarer
tag

Köszi a tanácsot, felraktam a Mi PC Suite-ot, de ez sem látja a telefont, azt írja, hogy You need to update your device to use Mi PC Suite.
A windows egyébként látja a telefont, a telefonon lévő fájlokat el tudom érni.

(#5996) Tomasz72 válasza Ferrarer (#5995) üzenetére


Tomasz72
tag

USB hibakeresést bekapcsolva se megy... :F

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#5997) Ferrarer válasza Tomasz72 (#5996) üzenetére


Ferrarer
tag

Be van kapcsolva, viszont egy AMD Ryzen-es gépen is megpróbáltam, az felismerte, kiírta h 25 órát kell várnom az unlockolásig, szóval nálam pont az AMD-s géppel van jóban

(#5998) Ferrarer


Ferrarer
tag

Lejárt a várakozási idő, ezért elkezdtem unlockolni, viszont most sem sikerült, a következő üzenetet kaptam:

Tudnátok segíteni, hogy mi lehet a gond?

(#5999) Tomasz72 válasza Ferrarer (#5997) üzenetére


Tomasz72
tag

Nem tudom miért számít a gép lelke.. :F
Mert ha még oprendszerre, vagy driverre panaszkodna!

Így 4 év után már keresgélem az utódot, de egyenlőre nem panaszkodom...

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#6000) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Sziasztok, akku cserere kit javasoltok Budapesten? xiaomiszerviz.hu megbizhato? Viszonylag surgos lenne mert behalt teljesen az akku. Koszi!

meg

(#6001) Ferrarer válasza Tomasz72 (#5999) üzenetére


Ferrarer
tag

Nekem is teljesen megfelel a tudása, ezért csak az oprendszerét szeretném frissíteni, viszont a bootloadert sehogy sem tudom kinyitni napok óta, mindig van valami gubanc...

[ Szerkesztve ]

(#6002) Viktor0610 válasza peugeotmate (#6000) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mi ott cseréltettünk akkut egy Mi-9T-ben, minden rendben volt. :K

Samsung Galaxy A54

(#6003) peugeotmate válasza Viktor0610 (#6002) üzenetére


peugeotmate
őstag

Köszi! Felvesszük a kapcsolatot velük! :R

meg

(#6004) zsola400 válasza peugeotmate (#6000) üzenetére


zsola400
aktív tag

Komáromi Attilát ajánlom, facebookon megtalálod vagy ha kell pm átküldöm az elérhetőségét.

(#6005) peugeotmate válasza zsola400 (#6004) üzenetére


peugeotmate
őstag

köszi, pm!

meg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.