Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:06:38

LOGOUT.hu

Xiaomi MI9 Lite (pyxis)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5401) Troy. válasza morfondőr (#5400) üzenetére


Troy.
addikt

Személy szerint még azt sem tettem fel, csak keresgéltem. :) Végül is van egy jól működő, belakott rendszerem, lehet kár volna bolygatni.

.

(#5402) Ricardo válasza Troy. (#5401) üzenetére


Ricardo
félisten

A globállalMIXM) is leáltak. Igaz az decemberi.

(#5403) Troy.


Troy.
addikt

Kifutó széria lett a telefon?

.

(#5404) zsola400 válasza Troy. (#5403) üzenetére


zsola400
aktív tag

Lassan igen, de ameddig jön rá heti fejlesztői rom addig nincs gond, reszelgetik még.

(#5405) snpetit válasza zsola400 (#5404) üzenetére


snpetit
aktív tag

Friss EU azért nincs mert a 12.5-öt fejlesztik már, nem ezt írták?

(#5406) Spityek


Spityek
csendes tag

Ma reggel jött.

(#5407) Spityek


Spityek
csendes tag

[ Szerkesztve ]

(#5408) Ricardo válasza Spityek (#5407) üzenetére


Ricardo
félisten

MIXM még nincs. :(

(#5409) huberpe válasza Spityek (#5407) üzenetére


huberpe
aktív tag

a 12.0.5 nálam olyan frankón működik, hogy félek egyelőre felrakni. :) figyelem majd a véleményeket. :)

(#5410) eisento válasza huberpe (#5409) üzenetére


eisento
addikt

csak egy android security patch van benne

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#5411) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Megéri 2021-ben venni egyet használtan? Tesztek alapján erős középkategóriás modell.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#5412) Ricardo válasza Algieba (#5411) üzenetére


Ricardo
félisten

Én teljes megelégedéssel használom.

(#5413) Faterkam válasza Algieba (#5411) üzenetére


Faterkam
addikt

Amoled, nagy akkumulátor, NFC, Rádió, Jó GPS. Nekem ezek voltak a fő szempontok anno ;)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#5414) Victoryus válasza Faterkam (#5413) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Nagy aksi :D Lehetne nagyobb, alig bír ki 2 napot nálam. Egyébként jó vétel volt. Sokat olvasok rajta, lehet túl sokat. Ha most kéne venni, akkor is Aliról rendelném vagy egyéb őstermelőtől. Kínait a kínaitól diszkont áron, jó kis eu raktárból. Azt nézem, hogy most annyiért megy használtan, mint az új ára volt. Nincs inflációóó ááá. Azért érdemes szétnézni mi van 60e környékén új. Simán rendelnék egy új Redmi9 4/64GB-os telót ~40e forintért. (Algieba)

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#5415) Faterkam válasza Victoryus (#5414) üzenetére


Faterkam
addikt

Mikor napi 2x tölti a lányom az Almáját a digitális oktatás alatt, akkor igen is ennek nagy az akkuja :D :DDD

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#5416) kmarci25 válasza Victoryus (#5414) üzenetére


kmarci25
veterán

Az az idő már elmúlt, amikor a műszaki cikkek ára beesett egy idő után. Persze van mindennél egy promó ár, megjelenés után 1-2 hónap kb 10%-ot esik az ár, de utána már jelentősen nem csökken, így szerintem ez inflációtól független.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#5417) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Beléptem hozzátok egy szürke példánnyal. Remélem, a középkategóriás szépség sokáig társam lesz mint az elődje, a Nokia 2.1, amit 2018 decembere óta használtam.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#5419) bodorjanos válasza Algieba (#5417) üzenetére


bodorjanos
aktív tag

Gratulálok hozzá! Bár nálam csak második telefon, sokszor agyalok rajta, hogy váltok és ez lesz az elsődleges, de az iphone 8-apple watch 3 kombó olyan jól működik nálam együtt, hogy 1 nap váltás után visszatérek az almás vonalra. Ez inkább csak megmarad otthon netezésre, ha nincs kedvem bekapcsolni a gépet :) De összességében szerintem jó kis telefon. Ár-érték arányban amikor vettem verhetetlen volt. 82 körül, ha jól emlékszem. Vannak hiányosságai, de melyik telefonnak nem.... Remélem a miui 12.5-öt megkapja stock romban egy android 11-el és még pár security frissítést és akkor nem kell mókolni még vele egy darabig. Sok boldog évet kívánok a telefonhoz!

(#5420) Diabo6


Diabo6
senior tag

Sziasztok! Sajnos a telóm pofára esett, mint a zsíroskenyér. Külsérelmi nyom nélkül szétfolyt a kijelzője. Van rá mód, hogy adatkábellel lássam a képet pl laptopon? Mert mirrorlinkhez is megosztást jóvá kellene hagyatnom, de ugye nem látok semmit./

(#5421) bodorjanos válasza Diabo6 (#5420) üzenetére


bodorjanos
aktív tag

Szia! Ha jól emlékszem van rá mód, ha a fejlesztői beállítások alatt engedélyezve van a USB debug és már volt így rákötve a géped és "megtenítva" neki, hogy megbízható a gép. Ilyenkopr ADB-vel lehet ügyeskedni. Van valami progi, amit így ADB-vel fel tudsz tolni és utána elérni a telót. Más ötletem nincs sajnos :( Nem ültem fölötte órákat, de ha nincs USB debug engedélyezve, akkor nem túl egyszerű a dolog sajnos. De hátha van okosabb, akinek van tapasztalata az ügyben!

(#5422) crok válasza bodorjanos (#5421) üzenetére


crok
nagyúr

SCRCPY pl. megoldja ha olyan gépre teszik amin volt már ADB-n cicergetve.. akkor pl. ezzel kaphatsz ADB-n keresztül képet a készülékről, egérrel irányíthatod. A WebADB is menne. De van még más lehetőség is.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5423) Norby86


Norby86
őstag

Sziasztok!

Elég régen frissítettem a telefonom romját, még a Xiaomi EU 20.12.2 (Android 10 alapú) van rajta, amit szeretnék frissíteni most a legfrissebb fejlesztői eu romra. Viszont legutóbb mikor frissebb romra próbáltam áttérni (Android 11 alapúra), akkor a Viper4Android nevű Magisk modulként működő hangjavító program nem működött rajta. Igazából ezzel kapcsolatban lenne kérdésem hogy van itt köztetek olyan aki frissebb Android 11 alapú MIUI romon használja ezt a Viper4Android modult? Mert érdekelne hogyan tudta működésre bírni. :)

-Norbi-

(#5424) DroiDMester válasza Norby86 (#5423) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

nagyon 1szerű a történet!

Nem kell használni a Viper4Android hagtorzító-hagromboló szarságát! Inkább használj normális zenelejátszó programot!

(#5425) Norby86 válasza DroiDMester (#5424) üzenetére


Norby86
őstag

Próbáltam már többfélét, de nekem nem adja ki vezetékes fülesen (Xiaomi Piston 3) egyik sem azt a hangzást amit elvárok.

-Norbi-

(#5426) Diabo6 válasza crok (#5422) üzenetére


Diabo6
senior tag

Megpróbálom ezeket. Köszi.

(#5427) crok válasza Norby86 (#5425) üzenetére


crok
nagyúr

Ezzel esetleg? [link] SELinux baja szokott lenni (permissive-et felejtsd el). De osztom amugy DroidMester velemenyet.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5428) Norby86 válasza crok (#5427) üzenetére


Norby86
őstag

Ez valóban segített, köszi! Csak nagy bánatomra ebben a legfrisebb verziójú Viper4Androidban nem lehet külön beállítani hogy az adott profilt fülesre, hangszóróra vagy mire alkalmazom. Plusz kivettek egy csomó beállítási lehetőséget. Eddig a 2.7.1.6-os verziót használtam, amit mg tavaly tavasszal adtak ki. Ahogy látom kezd eljárni felette az idő, már nem is fejlesztik. :( Kénytelen leszek egy bluetooth fejhallgatóra beruházni ha extra basszust és szépen csengő magas hangokat akarok. A gyári hangbeállításával sosem tudok olyan hangot varázsolni a zenébe ami nekem tetszene, azért is használom ezt a programot. Nem ront el igazából semmit szerintem, csak feltölti élettel a zenéket. Persze ez is lehet beállítás kérdése ki hogy állítja be, biztos van akinek csak ront rajta. Nekem van egy 130 megás hangminta gyűjteményen hozzá, abból ollóztam össze még régen a számomra legmegfelelőbbet több hét finomhangolás után. De kinek ez kinek az jön be, én ezt a programot 2015 óta használom.

-Norbi-

(#5429) Norby86


Norby86
őstag

Ja amúgy akartam kérdezni tőletek (csak már kifutottam a szerkesztési időből) hogy nálatok is az alapértelmezett Gboard billentyűzet időnként írás közben becsukódik? Nálam rendszeren előjön ez a hiba, de mindegyik romnál. Egyszerűen gépelek, egyszercsak bezárul és óhatatlan is rákattintok valamire...nagyon idegesítő hogy nem tartja a memóriában a billentyűzetet.

-Norbi-

(#5430) Diabo6 válasza crok (#5422) üzenetére


Diabo6
senior tag

Azt meg tudnád mondani, hogy factory resethez melyik gombot hányszor és milyen sorrendben kell megnyomni? Ha eladom alkatrésznek, nem szeretném hogy egy kijelzőcserével lássák az életemet is. Köszönöm

(#5431) crok válasza Diabo6 (#5430) üzenetére


crok
nagyúr

Nem tudom volt-e custom recovery de az touch only.. nem olyan, mint a CWM hogy hangerő le - fel van és lehet vele irányítain. Ha recovery-ben el tudod indítani akkor PC-vel adb-vel is eléred, takaríthatsz, de ha a fastboot-ot életrekelted (PC-n látszik az is..) akkor egy jól irányzott fastboot format userdata is jó lehet.. A gyári Mi recovery használata meg fent van Youtube-on, pl itt (teljesen mindegy a model: hang le > power > power > hang le > power és vársz).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5432) Norby86


Norby86
őstag

Abban esetleg tud nekem valaki segíteni hogy APN törlés után miért nem megy a Viber? Felvettem újra az APN-t van mobil internet, messenger is működik, de a viber nem küldi el az üzeneteket. Kell valamit mókolni az appon belül, vagy valamilyen engedélyt kell neki pluszba megadni? (Mert elvileg minden lényeges engedélyt megadtam)

-Norbi-

(#5433) zsola400 válasza Norby86 (#5432) üzenetére


zsola400
aktív tag

APN protokollját írd át IPv4-re.

(#5434) i3odnar válasza zsola400 (#5433) üzenetére


i3odnar
csendes tag

Ha valakinek nem működne a Telenor-os adatkártyája, arra is jó tanács ez!
" Átírtam az APN-t "net"-re viszont ez nem volt elég, a Hozzáférési pont protokollja beállítást IPv6-ról át kellett állítanom IPv4-re. "

Adatkártyánál Xiaomi Aktiválást valahogy meg lehet oldani? Vagy ha ez nem lehetséges, akkor teljesen kikapcsolni, hogy ne is próbálkozzon aktiválni?

[ Szerkesztve ]

(#5435) eisento


eisento
addikt

en azt nem vagom (telenor halozaton) ha a koddal kilovom a volte check-et (*#*#86583#*#*)
akkor miert tart meg mindig 1-2 percig elkuldeni egy szajbatekert sms-t. szolgaltatoi oldalon is aktivalva szoval az se lehet gond...

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#5436) crok válasza eisento (#5435) üzenetére


crok
nagyúr

Mert ha a check-et kikapcsolod akkor bármit is ellenőrizne hogy szabad-e vagy nem szabad nem fogja érdekelni és mindent VoLTE-val és|vagy LTE-vel akar megoldani. Na, az meg idő amíg rájön hogy LTE-n nem megy az SMS és megpróbálja máshogyan is.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5437) zsola400


zsola400
aktív tag

Javított TWRP 3.5.1 cpu hőmérsékletet helyesen mutatja, támogatott Android (9/10/11)

alt="" title=""
Changelog:
•Merger with the new version twrp base.
•Persistbak Error fixed.
•Fixed backup data error "data/extm"
•EDL Mod supported

MIUI hellas TWRP Recovery 3.5.1

ViperFX (ViPER4Android)
Magisk Module
Version: 2.0
- Works in Android 11
- Initial release

ViperFX Module (2.0)

[ Szerkesztve ]

(#5438) ginola válasza zsola400 (#5437) üzenetére


ginola
addikt

A ViperFX mire való?

(#5439) zsola400 válasza ginola (#5438) üzenetére


zsola400
aktív tag

Fentebb keresett valaki Viper4Android "hangtorzító" / hangjavító modult, ez annak a mod változata ViperFX.

(#5440) crok válasza zsola400 (#5439) üzenetére


crok
nagyúr

Az Norby86 volt akinek nem ment a V4A. A mod pedig elso build, igazabol a v4a csak mas neven, egyelore annyi plusz hogy megy A11-en is mert alapbol tartalmazza azt ami megoldast XDA-n linkeltem. A keszitoje ugyanaz a WST aki a QuickPic-et is csinalja (marmint miutan a Cheetah dobta) es telegramon fent van a @WSTprojects csatornan.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5441) ginola válasza zsola400 (#5439) üzenetére


ginola
addikt

Köszi, nem használtam ilyet még, tetszett a megnevezésed :D "hangtorzító".

(#5442) crok válasza ginola (#5441) üzenetére


crok
nagyúr

Azt nem ő írta, hanem DroiDMester :D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5443) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Ha a Loganben(sima 2dines gyári audio) hallgatom Bluetooth-tal a zenét a telefonról, miért nem írja ki a zenék adatait? A telefonon kéne még engedélyezni valamit, vagy egyszerűen a gyári zene app nem képes erre? Szám váltásnál pedig mintha egy pillanatra bevillanna.
Ég és föld a minőség, telefonról sokkal jobban szól minden. Több a mély, basszus.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#5444) crok válasza zsola400 (#5439) üzenetére


crok
nagyúr

Közben akit érdekel: frissítették is a ViperFX-et 2.2-re. Itt megtalálható a channel linkje: @WSTprojects, így a továbbiakban akár követhető is és nem kell Telegram account se és megy böngészőből is.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5445) trouble


trouble
senior tag

Sziasztok!
Az AOD néhány perc után kikapcsol ,
ez így normális vagyis hát eltűnik ,
Ha feloldom és újra lezárom megint van,
ennek így kell működnie ?
Köszönöm.

(#5446) crok válasza trouble (#5445) üzenetére


crok
nagyúr

AOD frissites pont most jott ki nemreg.. azt esetleg probaltad mar?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5447) trouble válasza crok (#5446) üzenetére


trouble
senior tag

Nézem, köszönöm !
De látom akkor semmi sem változott a Xiaomi háza táján :O

(#5448) galervin93 válasza trouble (#5445) üzenetére


galervin93
őstag

Sötétben? Mert akkor ez a normális működése, nem világít feleslegesen. Ha megmozdítod akkor ott lesz.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#5449) trouble válasza galervin93 (#5448) üzenetére


trouble
senior tag

Igen,igen, de pont az volt a fura, hogy felemeltem és semmi ?
Na majd "intenzívebben", köszi.

crok: 03.18.-án frissült az AOD .

(#5450) Ricardo


Ricardo
félisten

Megérkezett a V12.0.6.0 QFCMIXM

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.