Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:06:38

LOGOUT.hu

Xiaomi MI9 Lite (pyxis)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4151) dethroner válasza Klaya1986 (#4150) üzenetére


dethroner
veterán

De, feltűnik, ha belső hálózaton másolsz nagyobb méretű fájlokat.
De nêztem külföldi fórumokat, ott is panaszkodnak a lassú wifire, de megoldást senki nem talál.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#4152) DIEGO15


DIEGO15
őstag

Sziasztok!

Összegyűlt néhány dolog ami miatt elgondolkoztam a rootoláson. Több korábbi telefonomon is megléptem így nem ismeretlen a terület, de azért lenne néhány kérdésem. Banggoodról van a teló és a 11.0.2.0 (QFCMIXM) rom van rajta jelenleg.

A következőket szeretném.
1. Hívásrögzítés
2. Dolby Atmos
3. GPay

A kérdésem az lenne, hogy mi az a minimum amit meg kell tennem, hogy ezek működjenek. Feltétlenül kell EU rom (esetleg más), vagy elég egy BL nyitás?

A Dolby Atmossal van valakinek tapasztalata?

Köszönöm.

(#4153) DIEGO15 válasza DIEGO15 (#4152) üzenetére


DIEGO15
őstag

Amit elfelejtettem, hogy fontos, hogy rootolás után ne reklamáljanak az appok, hogy rootolva lett a teló pl. OTP smart bank.

(#4154) rellif válasza DIEGO15 (#4152) üzenetére


rellif
senior tag

Szia!
Hívásrögzítéshez valamelyik China alapú ROM kell.
Ez lehet xiaomi EU vagy Miuimix.
Gpay-t mire használnád? Mert, ha csak kártyamentéshez vagy online fizetéshez kell, ahhoz nem kell semmi.

(#4155) Tomi2017


Tomi2017
csendes tag

Szervusztok !
A segítségeteket kérném ! Karácsonykor vettem a telót, és merem állítani, eddig ez a legjobb telefonom. Sajnos most egy számomra érhetetlen hibát produkál ! Ha a szintén Vodás számot hívok, a kijelző lesötétedik, és semmire sem reagál ! Nem tudom a hívást befejezni, ha a másik fél nem teszi meg ! Gyári, globál van a telefonon.Esetleg van valami ötletetek, mit tegyek ? Köszönöm a segítséget.

(#4156) rellif válasza Tomi2017 (#4155) üzenetére


rellif
senior tag

Szia!
Ha csak Vodafone-nál jelentkezik az érdekes.
Egyéb esetben a közelségérzékelőre gondolnék.
Megpróbálhatod kalibrálni.

(#4157) barna70


barna70
csendes tag

Nálam mókolás nélkül 390Mbps a wifi, persze 5G . Legfeljebb még a legjobb csatornára szoktam állítani, sehol másutt. Az előző gagyibb Vernee teló is tudta ezt Mtk procival. Nehogy ez ne tudja már. Egyszerre 4 teló van a hálózaton, + 1-2 laptop, pc. Karanténban terhelve volt, nyomta mindenki itthon.

[ Szerkesztve ]

(#4158) dethroner válasza barna70 (#4157) üzenetére


dethroner
veterán

Nekem még csak 2,4G hálózat van, minden más teló tudja a 150-et, de a MI9 csak 72-vel csatlakozik. Semmi piszkálás nem volt ezen se, legfrissebb global rom van rajta.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#4159) Tomi2017


Tomi2017
csendes tag

Köszönöm szépen a segítséged.
Megnéztem, itt minden úgy változik, ahogy leírják.
Nos, majd elválik mi lesz ! :)

(#4160) huberpe válasza dethroner (#4158) üzenetére


huberpe
aktív tag

nekem előtte egy mi a1 volt, most ugye 9 lite de egyik sem tudta a 150-et. a családban lévő huawei-ek viszont gond nélkül mennek full sebességen.

(#4161) barna70


barna70
csendes tag

2.4-es wifin nekem is 72Mbps. Az 5g wifibe beinvesztálni csak megéri. Azonos netcsomag mellett 5x sebességnövekedés. Inkább wifire költöttem mint +netcsomagra. Pl. Tenda Ac6 Gearbest

[ Szerkesztve ]

(#4162) dethroner válasza huberpe (#4160) üzenetére


dethroner
veterán

Kolléga szerint mégis mi vagyunk a hülyék, mert nem tudjuk konfigurálni a hálózatot. Azt a hálózatot, ami minden más eszköznek jó, csak a Mi9-nek nem.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#4163) DroiDMester válasza dethroner (#4162) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Akkor nálam hogy megy 200.al?

Leírtam gagyi routerel nem fog, és amit kolléga javasolt Tenda Ac6. az is egy lófing 8.e res szar!

Ilyenekért kár pénzt kiadni, ipari hulladékok!

Nem ezen kel smucigoskodni, az ember ha vesz egy komoly normális routert az 5-10.évig elvan és akkor nincs ez hogy jaj ménem megy ennyin meg annyin, meg mit mókoljak hogy menjen.

[ Szerkesztve ]

(#4164) rellif válasza dethroner (#4162) üzenetére


rellif
senior tag

A személyeskedést ha kérhetem mellőzzük!

(#4165) DIEGO15 válasza rellif (#4154) üzenetére


DIEGO15
őstag

Ha a gyári hívásrögzítőt akarom használni akkor kell csak kínai rom, vagy akkor is ha egy third party appot szeretnék erre használni? NFC fizetés Revolut/Curve kártyával.

(#4166) kmarci25 válasza DIEGO15 (#4165) üzenetére


kmarci25
veterán

NFC fizetés Revolut/Curve kártyával.
Ehhez nem kell root.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4167) DIEGO15 válasza kmarci25 (#4166) üzenetére


DIEGO15
őstag

Kifejtenéd?

(#4168) rellif válasza DIEGO15 (#4165) üzenetére


rellif
senior tag

Csak a hívásrögzítéshez, ha nem változik semmi.
Már a következő iOS-ben is elérhető lesz a hívásrögzítés.

(#4169) kmarci25 válasza DIEGO15 (#4167) üzenetére


kmarci25
veterán

A GPay letöltöd apkmirrorról, telepíted, kártyád hozzáadod (ha engedi, mert hivatalosan még nem működik, de bizonyos Curve kártyákat hozzá lehet adni), és használod. A root-nak ehhez semmi köze nincsen.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4170) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Xiaomi r1d-vel megy 150mbittel, pedig az olcsó termék. A digi saját routerével nem. Az 5ghz se mindenható, azt meg jobban megfogják a falak. Végül az lett, hogy Xiaomi router ad 5ghz-en, a digis meg 2.4-en, a telefon meg válasszon ha akar. ;] A tv boxnak nem mindegy, telefonra ritkán másolok wifivel, nagyobb tétel zenénél már inkább usb.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#4171) DIEGO15 válasza kmarci25 (#4169) üzenetére


DIEGO15
őstag

Köszi. Nem konkréten root-gpay kapcsolatra gondoltam, hanem rom csere-gpay kapcsolatra. Ezek szerint tévedtem. Telepítés után csak indiai telefonszámot tudok megadni. :D

(#4172) DIEGO15 válasza DIEGO15 (#4171) üzenetére


DIEGO15
őstag

Meglett és működik Curve-vel. Köszönöm.

(#4173) kmarci25 válasza DIEGO15 (#4172) üzenetére


kmarci25
veterán

:C Jó hír! Arra figyelj, hogy olvastam olyat, hogy 15 ezerig csak a képernyő felébresztésével (azaz nem feloldással, csak felébresztéssel) is engedett fizetni. Szerintem ez nagyon nem biztonságos. Csak olvastam róla, mert jelenleg nincs NFC-s telefonom, de azért érdemes rá figyelni.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4174) morfondőr válasza dethroner (#4162) üzenetére


morfondőr
őstag

Úgysem hiszed el, hogy a 40 Mhz beállítása után lőttem ezt a képet:

A router egy egyszerű, 20k alatti Asus rt-n18u, ami még ráadásul csak 2.4 ghz-et tud csak. A rom pedig a legújabb stabil eu, mindenféle mókolás nélkül.

[ Szerkesztve ]

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4175) barna70 válasza DroiDMester (#4163) üzenetére


barna70
csendes tag

Lófing? azért megy 390 -nel. Szerinted az olcsó nem fog 200 csatlakozni. Akkor a 390- et a szomszédtól lopom?Drágábbal sem hasítana anyival jobban hogy megérje. Én nem panaszkodtam a net sebességre. Csak a bolond szegények és a gazdagok vesznek 30e routert.Itt szerinted mindenki hülye aki más megoldásokkal is próbálkozik. Csak a te megoldásod az egyedüli és a te routered az alap. Hogy smuci lennék, kikérem magamnak. Ne minősíts itt másokat. Ha kritika nélkül nem tudsz segíteni másnak az jellem hibára vall.

[ Szerkesztve ]

(#4176) dethroner válasza rellif (#4164) üzenetére


dethroner
veterán

Igazad van, elnézést kérek! ;)

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#4177) dethroner válasza morfondőr (#4174) üzenetére


dethroner
veterán

De, elhiszem. Én nem azt mondtam hogy bárki is hazudik, hanem azt kértem hogy oldjuk meg együtt, jöjjünk rá mi okozza nálam és más fórumozóknál is ezt a jelenséget. Ehhez képest kaptam az hogy retekszar olcsó routeren nem fog menni, meg hogy állítsam 40MHz-re a sávszélességet. Ez utóbbi nyilvánvalóan meg van, a többi teló 150-en csatlakozik. A routerem pedig egy Tp-link 1043 V3, ami nem lehet a hiba forrása szerintem, ha minden mást ki tud szolgálni 150-es linksebességen.
Ami különbség nálad, és már korábban is rávilágítottam, a rom. Nekem global, neked eu.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#4178) morfondőr válasza dethroner (#4177) üzenetére


morfondőr
őstag

Nálam semmi mókolás nincs a telefonon, egy régi, legolcsóbb tp-link routerrel is van 108mbps kapcsolat. Esetleg más eu romos is megnézhetné, hogy nála mennyi! Sok tweak van az eu romokban, érdemes feltenni, ha valami gond van vagy eladás, fastboot rommal azonnal vissza állítható minden!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4179) DroiDMester válasza barna70 (#4175) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

neked lehet elég a 390, amúgy ha jó lenne az a 8.e res hulladék, akkor nem 390 lenne hanem 433Mbps

és nem csak ennyi a lényege egy normális és egy hulladék között hogy az 1.ik ennyivel kapcsolódik a másik annyival!

Nekem vannak más cuccaim is, amik nem csak 433Mbps-t tudnak és sok sok egyéb más Wifi.s cucc(pl: micro, kávéfőző, mosógép, sütő, okos dugalj-ak 5.db teló a családban +tabletek +laptopok stb...) ezek mind-mind wifin mennek, egy ilyen hulladék router még 4.eszközt se tud normálisan kiszolgálni wifi.n szóval ne nevettess :O

nem beszélve arról hogy csak 100Mbps rajta a lan port, akkor minek van 1000.res netem ha csak a 10.ed részével tudom használni!

Mindenkinek másak az igényei ennyi........, de akkor nem kell jönni rinyálni hogy ménem megy csak 72.vel a teló!

És nem vagyok se bolond szegény, se gazdag! Megsúgom minimál bérért dolgozom minden reggel 4.kor kelek hogy 6.ra beérjek a melóba, és mégse hugyom 8.e res routerem van, hanem normális közép kategóriás ami 60.e volt! Az igaz hogy nem füstölök el havonta 50.e ret, meg nem iszok el havonta 30.e ret, és nem kocsikázok el havi 30.e ret benzinre!

Van akinek ezek fontosabbak és igenis smucig kiadni 20-30.e ret egy normális router.ra!

(#4180) lizakattila válasza dethroner (#4177) üzenetére


lizakattila
senior tag

Nálam is egy olcsó, Archer C5 van.
Az 5GHz rendben van:


Viszont 2,4-en elég k@k@ eredményt produkál valamiért. Még én sem jöttem rá, mi lehet az oka. Állíthatom a routert 40MHz-re, Auto-ra, bármire, nagyon ritkán tudja hozni a 150-es sebességet. De legalább van a kertben is jel, oda meg elég. :D


Úgyhogy ha lesz megoldás, akkor az jól jön. De nekem nincs ötletem. :F

"Ha próbára akarod tenni egy ember jellemét, adj neki hatalmat." - Abraham Lincoln

(#4181) Timer válasza dethroner (#4177) üzenetére


Timer
veterán

Azt nézd meg a routeren, hogy milyen csatornán szór. Válassz ki valamit kábé a spektrum közepéről kézzel. Fixáld az AC szabvány használatát, tiltsd az N szabványt (már ha nincs rá amúgy szükség). Channel bondingot engedélyezd. Ha ezek megvannak, kábé mennie kell. A gondot az okozhatja, hogy a spektrum széléről választ automatikusan csatornát a router. Mélyebb szakmázásba nem akarok belemenni, de szerintem ez segíteni fog. Azzal ne törődj, hogy más eszközökkel jó volt vagy sem, mert nem ugyanaz a SoC, más a rádiós modul. Ezek tudása nagyjából azonos, de vannak árnyalatnyi különbségek, itt ebbe futottál bele. Emellett, a vételi képességek készülékenként eltérőek. Minél nagyobb sávszélesség kell, annál több csatorna összefogására van szükség, annál nagyobb szerepet kap az antenna fizikai kialakítása és jelérzékenysége. Ráadásul a nagyobb sebességgel együttjáró bonding nagyobb MHz spektrumot is jelent, ami jelentősen növeli az esélyt, hogy ebben a spektrumban zavarforrás (más WLAN adó) is található. Ha nem stabil az átvitel, a kapcsolat egyéb paraméterei a stabil átvitel érdekében csökkennek (QAM alacsonyabb lesz, például, ami közvetlenül befolyásolja a maximális átvihető adatmennyiséget).

Még valami: Feleségem Mj 9 Lite-ja 200 mbit maximummal csatlakozik a hálózatomhoz, az én OnePlus 7 Pro-m 400 Mbit mellett. A router egyébként egy Ubiquiti, szóval nem a kétpálcás kategória. A szoftver EU 11.0.1 stabil.

[ Szerkesztve ]

(#4182) gixxergabi


gixxergabi
senior tag

Akkor nekem főleg rossz volt 52-vel.
Áttettem 40mhz-re (azt hittem azon van) 65 lett.
Bekapcsoltam SGI és 72 lett.
Amúgy eszembe nem jutott volna megnézni :U

(#4183) qge válasza DIEGO15 (#4171) üzenetére


qge
aktív tag

Hogy sikerült ezt az indiai telszam dolgot átlépned? Nekem Raiffeisen kártyám van, ott sajna még nincs NFC, ez a megoldás működhet? Köszi.

(#4184) Timer válasza Timer (#4181) üzenetére


Timer
veterán

Amiért írtam az utolsó bekezdést (visszaolvasva nem egyértelmű kellőképp), hogy mindegy, mid van, a vételi körülmények jelentősen rontják az elérhető maximumot. Itt, lakótelepi környezetben nem hogy 80 Mhz, 40 Mhz sincs teljesen tisztán. Éppen ezért kár is forszolni a dolgot, mert lehet, hogy csatlakozik, szépek is a számok, de például beindul a szomszédban egy letöltés, és a konkurens csatorna használat miatt végül instabil lehet a kapcsolat.

[ Szerkesztve ]

(#4185) dethroner válasza Timer (#4181) üzenetére


dethroner
veterán

Végigzongoráztam minden csatornát. Van ahol 72, van ahol csak 52, van ahol 39. Szóval elég nagy a szórás. Csak 2,4G-t tud a router, szóval az ac felejtős :)
Channel bonding alatt arra gondolsz hogy kézzel fixen 40MHz-re állítani? Mert az megvan.
Ezeken a telókon nem lehet külön kapcsolgatni 2,4 és 5G wifi sávokat? Nem találok rá menüpontot.
Ugyanazon a helyeken tesztelve, gyengébb a MI9 Lite wifi vétele mint a Redmi Note 4-e. Átlagosan 10dBi-vel rosszabb, kevesebb hálozatot is lát. Mondjuk ez utóbbi csak előny, kevesebb zavaró tényező van jelen az életében :DDD

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#4186) Timer válasza dethroner (#4185) üzenetére


Timer
veterán

Ha ennyire terhelt a 2.4 helyben, akkor tényleg érdemesebb lenne valami 5 GHz-es megoldást keresni. Kézzel kliensen nem nagyon lehet állítani, routerekben erre több opció is van: band steering jobbakban, vagy olcsóbb megoldásokban két külön háló két külön SSID-val, nevében 2G/5G jelöléssel. A bondingot jól értetted. Sajnos a gyenge antenna a QAM legnagyobb ellensége, szóval itt rögtön két ok is van, ami miatt indokolható a lassabb elvi maximum. Ezen szerintem nem segít szoftveres tweak, maximum csak instabilabb lesz a kapcsolat.

[ Szerkesztve ]

(#4187) dethroner válasza Timer (#4186) üzenetére


dethroner
veterán

Hogy mennyi hálózat látszik a nappaliban, itt egy jellemző kép, a Note4 ennyit lát.

Itt meg a következőn ugyanazon a helyen a Mi9 mennyivel gyengébbnek látja a saját (BVB) hálózatot és mennyivel kevesebb zavaró hálózatot lát.

De úton van hozzám egy Xiaomi AX3600, majd azzal kiderül az igazság.
De arra még tudsz/tudtok választ adni, hogy kapcsolható-e külön a 2,4, és az 5GHz-es wifi, vagy fixen állandóan megy mindkettő?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#4188) DIEGO15 válasza qge (#4183) üzenetére


DIEGO15
őstag

Azt sehogy. Másik appot kell leszedni. Nem a "TEZ" verziót, hanem a sima Google pay appot. Ha van Curve kártyád egy próbát megér.

(#4189) Timer válasza dethroner (#4187) üzenetére


Timer
veterán

Állandóan keres kliensként mindkét sávon. Egyébként a két képed jól illusztrálja, mekkora határ nagy szar antennát szereltek ebbe a telefonba. Attól ugyanis, hogy a telefon nem lát több hálózatot, nem jelenti azt, hogy az nincs is ott, és nem zavarja az adott frekvenciákat, mert hát nagyon is zavarja. Az, hogy ebből a mi9 lite semmit nem lát, az a felhasznált komponensek minőségét jellemzi.

Csak megjegyzésképp: hányok már ettől a telefontól. A random widget bezárások, a NOVA fizetős verziójának kilövése azóta sem szűnt meg, heti egyszer elhasal. Semmilyen beállítás nem segít, maximum az változik, hogy napi egyszer, vagy heti egyszer jelentkezik a gond. Nevetséges.

(#4190) rellif válasza Timer (#4189) üzenetére


rellif
senior tag

Engem a hálózat sebességnél jobban bosszant, hogy az SMS-ek nagyon lassan mennek el. Telenor, Telekom ugyanúgy sz@r. Már kértem konfigurációs beállítást is, hátha én vagyok a hülye. :U

(#4191) barna70 válasza DroiDMester (#4179) üzenetére


barna70
csendes tag

Tud többet is mint 390. Ismét nincs igazad. Én hugyozni is tudok wifi nélkül. A családnak elég. Ne magadat állítsd sablonnak be. Ha más kis routerre keres megoldást akkor minősíteni csak a routert minősítd, és ne a segítséget kérőt. Még egyszer megkérlek ne minősísd a hozzászólókat. Mellékesen a tüdőm még a dohánytól szűz. És nem iszom. Feltételezted az olcsó router tulajdonosokról hogy részegesek, és felelőtlenül költekeznek. Akkor nyiss egy blogot más oldalon és taníts ott pénzügyet. És mégegyszer leírom én nem panaszkodtam a net sebességre, csak irritál ha más magát írja le sablonnak. A tőlem másképp élőket nem nézem le. Én szociális téren dolgozok. Jól néznék ki ha ilyen aroganciával végezném a munkám, vagy élnék. A tőled olcsóbb routert használók nevében visszautasítom hogy meggondolatlanúl költekeznénk, és részegesek lennénk. Ne minősítsd tovább a hozzászólókat megkérlek mégegyszer. Oktatás és kioktatás között nem csak írásban van különbség. Itt az előbbire van szüksége mindenkinek. És ezzel ezt a témát befejeztem. 1 olcsó routert használó írását olvashattátok.

[ Szerkesztve ]

(#4192) zsola400 válasza DIEGO15 (#4188) üzenetére


zsola400
aktív tag

Neked sikerült hozzáadni a Gpay-hez a Curve kártyát, nfc fizetés működik? Nálam március óta működött hibátlanul (Revolut>Curve>Gpay) de most egy rom csere után nem engedi hozzáadni az érintéses fizetést valami "Mastercard elutasítja" szöveggel.

(#4193) rellif


rellif
senior tag

(#4194) szasanyi


szasanyi
félisten

A hivatalos (Global) MIIUI12 érkezéséről nincs még pontos(abb) infó?

(#4195) szpali válasza szasanyi (#4194) üzenetére


szpali
addikt

Ez nem az?
https://www.igeekphone.com/download-and-install-miui-12-based-on-android-10-on-xiaomi-devices-here/

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#4196) rellif válasza szpali (#4195) üzenetére


rellif
senior tag

Ezek EU ROM-ok.

(#4197) fehermokus válasza Timer (#4189) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Nálam továbbra sincs semmi gond sem a widgetekkel, sem a Novával.
Sőt az SMS-ek is remekül jönnek-mennek. - rellif -
Az én telóm PL szériás, nem tudom, hogy itt van-e a kutya elásva, vagy ennek semmi köze hozzá.

(#4198) rellif válasza fehermokus (#4197) üzenetére


rellif
senior tag

Valójában csak a küldés ami nagyon lassú.
A kézbesítési jelentést is bekapcsoltam, hogy lássam megérkezik e egyáltalán.

(#4199) Timer válasza fehermokus (#4197) üzenetére


Timer
veterán

Elhiszem, nálam viszont ez a tapasztalat. Mondtam a páromnak, hogy adjuk el a f@szba, inkább kipótlom egy OP-ra, de tetszik neki. Csak engem zavar, ha valami sz@r, de az nagyon. Mindenesetre, nyomok neki egy FR-t, aztán kiderül, hátha megoldja.

[ Szerkesztve ]

(#4200) fehermokus válasza Timer (#4199) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Már jó néhány telefonon használtam Novát, egyikkel sem volt gond. Több Xiaomi is volt köztük, így leginkább a beállításokra gondolok. Sőt a haveri körömben mindenki Novát használ és nincs vele gond (nem MI 9 Lite-on).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.