Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:06:38

LOGOUT.hu

Xiaomi MI9 Lite (pyxis)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Sziasztok!

Volna pár kérdésem a telefonnal kapcsolatban.

- ha rootolva van a gép, akkor lehet hangrögzítőt futtatni rajt? Vagy rom csere kell?
- A Chrome böngésző elég sokszor lefagy. Csak nekem vagy ismert jelenség? Többször volt rajt gyári visszaállítás, de nem oldja meg.
- hogyha megnyitok egy linket alap helyzetből a MI böngészőt nyitja meg. Hol lehetne átállítani hogy a Chrome ot használja?
- hogyan lehet kitenni a képernyőre gyorshívót? Vagy egész egyszerűen a kedvenceket egy mappába?

:R

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#5002) eisento válasza vilmaboy (#5001) üzenetére


eisento
addikt

Beallitasok alkalmazasok alkalmazaskezeles 3 potty jobb felul alapertelmezett alkalmazasok.

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#5003) vilmaboy válasza eisento (#5002) üzenetére


vilmaboy
őstag

:R az istenért sem találtam..

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#5004) BLUE TORNADO válasza vilmaboy (#5001) üzenetére


BLUE TORNADO
senior tag

A Chrome nekem is fagyogat

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#5005) morfondőr válasza vilmaboy (#5001) üzenetére


morfondőr
őstag

Chrome fagyás nálam is előfordul!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#5006) atosan


atosan
addikt

Hali,
Már nem először tapasztalom, hogy az asztalról felvéve a telefont valamit tölt le a háttérben. Ezt ugye onnan tudom, hogy a hálózati sebesség be van kapcsolva és kb 1-1,5 megával nagyjából fél-egy percig valamit húz a netről. Mindenféle auto frissítés letiltva (play, rendszeralkalmazások, fb, stb).
Hol tudom megnézni mi teszi ezt?

Maine coon

(#5007) maglew


maglew
aktív tag

Sziasztok.

Mitől van az, hogy ujraindítom a telefont, megjelenik egy fastboot felirat és semmi nem történik hosszú percekig, amíg újra nem indítom ismét?

(#5008) maglew


maglew
aktív tag

Még egy kérdés: Miért nem jelennek meg a mozaikképek, ha PC-re dugom a telefont és képeket akarok lementeni? Semmilyen mozaikkép nem látható csak a logo :(

(#5009) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Komolyan kezdem megutálni az eu stabilt. Egész jól elvoltam, de nem lehet a nyamvadt értesítési hangokat beállítani, mert lefagy állandóan. A messengernek is egyik nap van hangja, másik nap néma. A héten már a 3. féle hangon jelez sms-t magától, nem állítottam, nem is lehet, mert összeomlik ez a szar miui. Szerencsére a csengőhangot még nem felejtette el. Ez hogy lehet stabil kiadás? Ezek egy tök alap funkciók. :W

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#5010) rellif válasza maglew (#5007) üzenetére


rellif
senior tag

Érdekes, mert fastboot-ba vagy gomb kombinációra vagy speciális újraindítási lehetőséggel esetleg parancssorból kellene csak indulnia.

(#5011) ginola válasza Victoryus (#5009) üzenetére


ginola
addikt

Factory reset!
Utána Xiaomi eu heti ROM!

(#5012) morfondőr válasza Victoryus (#5009) üzenetére


morfondőr
őstag

Nálam semmi gond az értesítésekkel (eu stabil)

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#5013) gixxergabi válasza morfondőr (#5012) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Nálam se...
De néha a chrome egy lapja nálam is fagyogat...

(#5014) littlerock


littlerock
aktív tag

Üdv!

Mint korábban írtam, pár dolog nem nagyon tetszett a telefonnal kapcsolatban, de talán most helyreállt az Android auto-s anomália. a Fejlesztői mód bekapcsolásával sikerült valamit állítanom az USB-s csatlakoztatással kapcsolatban. Ma már volt egyszerre térkép és telefon kihangosítás a kocsiban. az aksi idő lehetne jobb, de már raktam kábelt az irodába, az autóba, a nappaliba, meg az ágy mellé.

köszi a tanácsot Faterkam-nak!

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#5016) BLUE TORNADO


BLUE TORNADO
senior tag

Üdv!
Mostanában egyre több alkalommal nem akar reagálni a kijelző jobb felső része. Olyankor kijelző kikapcs, majd vissza be. Utána minden rendben van, mintha mi sem történt volna. Szerintetek mi okozhatja?

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#5017) Victoryus válasza BLUE TORNADO (#5016) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

a genyó miui, mint minden mást. :D

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#5018) BLUE TORNADO válasza Victoryus (#5017) üzenetére


BLUE TORNADO
senior tag

Ezért is nem akartam lefrissíteni 11-ről. De ez a sz@r telefon, egyik napról a másikra frissítette magát :(((

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#5019) galervin93 válasza BLUE TORNADO (#5018) üzenetére


galervin93
őstag

Dögöljek meg, ugyanez történt velem is (global). Nem tapicskoltam rá, nem fogadtam el semmit, éjjel mégis arra ébredtem, hogy világít a telefon, és frissít... :W Mondjuk én nagy gonddal nem találkoztam a 12-esben sem, a 11-esben is voltak apró hülyeségek, itt is, nem vészes, lekopogom. Azért egy HR-t nyomtam, mindenféle visszaállítás nélkül, szűz telepítés. Az akkuidő picit gyengébb, de még nem néztem utána mi az, annyira nem zavaró.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#5020) rellif válasza galervin93 (#5019) üzenetére


rellif
senior tag

Erőszakosak ilyen szempontból (is), de nem jobb az iOS és akár a Windows sem.

(#5021) kszthly


kszthly
senior tag

Nem is értem, hogy miért ragaszkodtok a MIUI-hoz, ha ennyi bajotok van vele.... 🤔

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#5022) BLUE TORNADO válasza kszthly (#5021) üzenetére


BLUE TORNADO
senior tag

Nekem a 11-el abszolút semmi bajom nem volt. Részemről direkt nem is akartam frissíteni a 12-re, amíg ilyen bugos fos.

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#5023) BLUE TORNADO válasza rellif (#5020) üzenetére


BLUE TORNADO
senior tag

Na nekem sem Windows, sem iOS nem kéne. Az iOS cuccokat meg dobnám tűzbe. Vagy eladnám, aztán vennék egy jó Xiaomi, vagy Asus gamer telót ;]

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#5024) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,

Már egy ideje szenvedek egy olyan problémával, hogy bizonyos alkalmazásoknál, pl. ESET Mobile Security, ACR mindig bekell állítani megnyitás után, hogy használhatja a kisegítő szolgáltatásokat.
Amit meg is tennék, de amikor a Kisegítő lehetőségeknél a További letöltött szolgáltatásoknál próbálnám megadni az engedélyt, akkor ez az engedély már megvan adva.
Utána hiába veszem el, majd adom meg újra, ugyanúgy nyivákol, hogy engedélyezzem ezt.
Egy idő, vagy újraindítás után megszűnik a probléma és minden megy flottul.
Találkozott már vki ezzel?
Ha igen, mi a megoldás erre a problémára?
Legutolsó Global Stable -t használok.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#5025) gixxergabi válasza pvt.peter (#5024) üzenetére


gixxergabi
senior tag

AOE-vel szívtam eleinte így...de most hogy a programot frissítették és azért javult meg, vagy a miui 12-es rom hozta el a javulást, nem tudom...

(#5026) pvt.peter válasza gixxergabi (#5025) üzenetére


pvt.peter
őstag

Always on Edge?
Hát nekem a MIUI12 bolondította meg ezeket.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#5027) gixxergabi válasza pvt.peter (#5026) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Igen az.

(#5028) Norby86


Norby86
őstag

Sziasztok!
Létezik már teljesen stabil, jól használható AOSP alapú rom a telefonra ami kiválthatná a MIUI rendszert? Néha gondol egyet a telefon ha bekapcsolom a képernyőt készenléti állapotból és csak a hátteret mutatja, semmi ikon. Ilyenkor képernyőt újra kinyomom, majd újra be és megjelennek az ikonok (MIUI 11 eu stable). De olvasom itt hogy a 12-be is vannak gondok, fel sem merem már rakni.

-Norbi-

(#5029) kszthly válasza Norby86 (#5028) üzenetére


kszthly
senior tag

Én Resurrection Remixet használok kb. 1 hónapja.
Nem bántam meg.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#5030) Bitpalace


Bitpalace
senior tag

sziasztok!

Másnak is volt olyan problémája hogy telfonálás közben mindenki a vonal másik végén panaszkodnak a minőségre? GOndolok itt arra hogy bárkivel beszélek, néha úgy berecseg a beszéd és torzul hogy nem értik egyáltalán mit mondok. Nem lefedettségen múlik random jön elő. Ez ha jól sejtem inkább szoftveres mint hardver ugye?

Másrészről ha betört a készülékem hátlapján az üveg hogy és hol tudják nekem kicserélni? (Telekom-os vagyok és Budapesten gondoltam van szervíz) De hallotam olyat is hogy futár hozza-viszi, csak kérdem én hoy mivel tudom lementeni az adatokat őgy, hogy nem vesszen el semmi?

Köszönöm a segítséget előre is!

Üdv!

(#5031) Ricardo válasza Bitpalace (#5030) üzenetére


Ricardo
félisten

A panaszok nem a hátlap betörése után kezdődtek?

(#5032) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Android 10 alatt van már működő éjszakai módos gcam? :R

(#5033) kszthly válasza Atomgeszi (#5032) üzenetére


kszthly
senior tag

Nekem ez működik rendesen.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#5034) Bitpalace válasza Ricardo (#5031) üzenetére


Bitpalace
senior tag

Nem sajnos. Az független a hatlaptol

(#5035) Ricardo válasza kszthly (#5033) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem lagol a kereső benne?

(#5036) kszthly válasza Ricardo (#5035) üzenetére


kszthly
senior tag

Amikor átkapcsolom, egy pillanatra megtorpan, de aztán simán megy.
Persze lehet, hogy a rom is számít.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#5037) Norby86 válasza kszthly (#5029) üzenetére


Norby86
őstag

Köszi a tippet! Felrakom a napokban aztán kiderül. Melyik gcam ajánlott hozzá? Vagy van benne jó minőségű képeket és videókat készítő kamera szoftver? Ebben a romban már a google appok integrálva vannak?

-Norbi-

(#5038) kszthly válasza Norby86 (#5037) üzenetére


kszthly
senior tag

Az #5033-as hozzászólásban linkelt appot használom.
A Google appokat külön kell feltenni.
Nálam az
amr64 > android 10 > pico van fent.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#5039) atosan válasza Ricardo (#5035) üzenetére


atosan
addikt

Nálam laggol, gyári 12.0.3.0(QFCEUXM) rom.

Maine coon

(#5040) Ricardo válasza atosan (#5039) üzenetére


Ricardo
félisten

Köszönöm.

(#5041) Ricardo


Ricardo
félisten

Amikor megjött a 12.0.3.0. Örültem, megjött a MIUI 12 nincs elfelejtve a készülék. Azóta viszont semmi. Előtte 2 nappal költöztem a készülékbe, így korábbi tapasztalatom nincs. Milyen gyakran szoktak jönni a biztonsági frissítések?

(#5042) bobdetroit81


bobdetroit81
csendes tag

Sziasztok, dirty flash-sel feltoltam a 20.10.15-ös weekly romot. Hiba volt. A tárcsázó lefagy ha rányomok (tehát nem megy a hívás), a jegyzetek lefagynak, a beállítások menü mintha lebegő ablakban lenne...mmás is beleszaladt ilyenbe?
Szerintetek érdemes clean installt nyomni, vagy várjak a jövő heti update-re? Vajon az kijavítja a hibákat? Az EU fórumból nem lettem okosabb.

(#5043) zsola400 válasza bobdetroit81 (#5042) üzenetére


zsola400
aktív tag

Töröld a mappa tartalmát valami file kezelővel pl. total commander majd restart vagy twrp alatt:
/data/system/package_cache/

Ha ez sem rakja helyre akkor marad a clean install. Egyébként milyen rom-ra raktad fel?

(#5044) Atomgeszi válasza kszthly (#5033) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Megpróbálom :R

(#5045) fujifilm1


fujifilm1
senior tag

Az EU Stable ezen a telefonon is tartalmazza az automatikus call record-ot?
Megkért valaki hogy rakjam fel a call record miatt.
Általában ezzel az eu stable verzióval nincs különös baj?
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#5046) bobdetroit81 válasza zsola400 (#5043) üzenetére


bobdetroit81
csendes tag

Sajnos nem a legutóbbi. Talán kettővel előbbi. Nézem a mappat., Köszönöm a tippet.

(#5047) verser233


verser233
senior tag

Sziasztok! Más is tapasztalt olyat hogy sokszor az smsek nem "mennek ki"? Azt írja hogy sms küldése és nem történik semmi, és az illető nem is kapja meg. Ilyenkor rábökök az üzenetre és akkor alulról fel jön egy ablak " várakozás xy online állapotára, küldés sms/mms-ben" rámegyek, és akkor már elküldi rendesen. Naponta többször is elofordul. Tmobilnal vagyok és e-sim van regisztrálva a Samsung Galaxy watch active 2 órához, de a telefonban normál fizikai SIM kártya van. T-mobile nem lát hibát.... Ezelőtt iPhone készülékben volt a kártya és sose volt ilyen bajom.

Ötlet esetleg mi lehet ez, esetleg valami beállítási hiba?

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#5048) Fricó válasza verser233 (#5047) üzenetére


Fricó
aktív tag

Én sem tudok SMS-t küldeni, Telenornál vagyok.
Nagyon bosszantó, hogy nem megy el az sms azonnal, van hogy 1-2 hét után küldi csak el.
Sem az új 12.0.3 ROM-nál, sem a 11.x.x. ROM-al sem ment.
Mi lehet a megoldás?

(#5049) eisento válasza Fricó (#5048) üzenetére


eisento
addikt

nalam is telenor kb 1 percig kuldi... regebben volt egy verzio sms appbol amivel azonnal kuldte de most megint szar... global rom legutobbi...

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#5050) ginola válasza Fricó (#5048) üzenetére


ginola
addikt

VoLTE zavar valószínűleg be!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.