Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:06:38

LOGOUT.hu

Xiaomi MI9 Lite (pyxis)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5701) eisento válasza amtibacsi (#5700) üzenetére


eisento
addikt

en voltam :D
nalam az android 11-re valtas utan mar max hangeron indul, pedig van hogy 1 nap 3 autoba is ulok :)

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#5702) amtibacsi válasza eisento (#5701) üzenetére


amtibacsi
aktív tag

Köszi. Nekem még a 10-es van. Lesz rá gyári 11 ? MIUI 12.0.10 jelenleg

(#5703) eisento válasza amtibacsi (#5702) üzenetére


eisento
addikt

globalba reg van mar eu-s meg nincs nem tudom mit tokolnek rajta...

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#5704) littlerock válasza eisento (#5703) üzenetére


littlerock
aktív tag

elvileg global stable van nekem, és a 12.07 jött utoljára... :(

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#5705) kmarci25 válasza littlerock (#5704) üzenetére


kmarci25
veterán

Akkor ott valami nem stimmel. MIUI Global 12.5.2 Stabil 12.5.2.0(RFCMIXM)
Android biztonsági frissítés 2021.06.01.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#5706) Robertó79 válasza kmarci25 (#5705) üzenetére


Robertó79
tag

Nekem is Miui Global 12.0.10 Stabil
Android 10
Android biztonsági frissítés 2021.07.01.
Régió jelenleg Magyarország eddig Svájc volt
Nem talál semmit a frissitő
Esetleg ha én raknám fel akkor melyiket kellene?

(#5707) Faterkam válasza Robertó79 (#5706) üzenetére


Faterkam
addikt

EEA Globalból az az utolsó. Sima Globalból ez:

Lstest V12.5.2.0.RFCMIXM(History)
MIUI 12
Android 11.0
Update at 2021-07-23 07:34:04

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#5708) eisento


eisento
addikt

na ugy tunik van egy hiba 11-es droidnal. Vagy csak nalam hulyult meg.

szoval kilovom a bt-t es magatol visszakapcsolja, azota van ez miota az egyik ceges s-maxunkba beizzitottam android autot, mert tukroztem a waze-t. azota hiaba kapcsolom ki bt-t visszakapcsolodik... :F mind1 egyelore hagyom aztan meglatjuk.... mondjuk nem tudom miert nincs pl eea verzio 11 droiddal. gyanus hogy ez se final :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#5709) Robertó79 válasza Faterkam (#5707) üzenetére


Robertó79
tag

Akkor nem is jön rá nekem az Android 11?

(#5710) aprokaroka87 válasza Robertó79 (#5709) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Elvileg jönnie kell majd, aztán hogy azt össze kapcsolják a Miui 12.5-el vagy elöször érkezik majd egy Android 11 frissítés, de marad a Miui 12, az már más kérdés.

(#5711) Faterkam válasza aprokaroka87 (#5710) üzenetére


Faterkam
addikt

Értelem szerűen a MIUI 12,5xx-től lesz Android 11. :K

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#5712) Norby86 válasza Faterkam (#5664) üzenetére


Norby86
őstag

Telefon váltás miatt szeretnék friss fastboot romot a készülékre telepíteni (mivel eddig eu romot használtam, root-al). A linken elérhető Global Stable jelenleg a legfrissebb fastboot rom? Ezt kell telepíteni, vagy az EEA stable romot? Mi a különbség a kettő között?

-Norbi-

(#5713) Faterkam válasza Norby86 (#5712) üzenetére


Faterkam
addikt

Itt vannak a legfrissebb ROM-ok. FastBoot is. Nálam sima EEA van fent.

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#5714) Norby86 válasza Faterkam (#5713) üzenetére


Norby86
őstag

Köszi! Akkor érdemesebb az EEA-t feltenni? Gondolom a Global Stable még nem annyira stabil, mint ez az EEA.

-Norbi-

(#5715) Faterkam válasza Norby86 (#5714) üzenetére


Faterkam
addikt

Nem tudom, nekem EEA van rajta gyárilag, én csak azt tudom frissíteni. Mást nem tettem fel.

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#5716) holderes válasza Norby86 (#5714) üzenetére


holderes
tag

Ilyesmit akarok én is,egy jó leírást tudsz adni rom cseréhez?

(#5717) Norby86 válasza holderes (#5716) üzenetére


Norby86
őstag

1.) Fastboot romot letöltöd (előző link amit Faterkam adott meg), és a Mi Flash programot (ide feltöltöttem): https://drive.google.com/file/d/1AYSRzhxH-NhKuB5ORcTe0ztfhiOi4SSZ/view?usp=sharing
2.) A Mi flash zipet kitömöríted egy tetszőleges helyre. Ezután a mappát megnyitva ráklikkelsz a XiaoMiFlash.exe-re és itt ha kéri installálod a drivereket: "install".
3.) Most tömörítsd ki a fastboot romot teljesen hogy mappa szinten látszódjanak a fájlok (érdemes C meghajtóra kitömöríteni).
4.) A kitömörített mappát betallózod a MI Flash programban felül "select".
5.) A telefont fastboot módba elindítod (hangerő le+ bekapcs gomb egyszerre nyomva tart).
6.) Rádugod a gépre a telefonod, majd a Mi Flash programban rányomsz arra hogy "refresh". Ekkor megjelenik egy sor az id,device, stb. résznél.
7.) Ha ez meg van akkor alul legyen kiválasztva a "clean all and lock". Ez egyúttal lezárja a telefon bootloaderét is gyári állapotra. Ha ez is megvan akkor katt felül a "flash"-re.
8.) Elindul a telepítés, várd meg míg végig megy rendesen, végén kiírja hogy sucess zöldel ha végzett. Ha elindult a telefon és betöltött az android, lehúzhatod a kábelről, kész a fastboot rom telepítés. :)

-Norbi-

(#5718) holderes válasza Norby86 (#5717) üzenetére


holderes
tag

Köszi,a hétvégén megoldom.

(#5719) bobdetroit81


bobdetroit81
csendes tag

Sziasztok. Alapból EEA rom van a telefonon. Valahol azt olvastam a neten hogy ha global romra cserélem és a bootloadert visszazárom, akkor brickké válik. Van ezzel valakinek tapasztalata? Előre is köszi.

(#5720) eisento válasza bobdetroit81 (#5719) üzenetére


eisento
addikt

nekem eea volt gyarilag bl nyitas es most android 11 van ami global, bl lezarva. szoval semmi baja nem lesz

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#5721) bobdetroit81 válasza eisento (#5720) üzenetére


bobdetroit81
csendes tag

Szuper, köszi a gyors választ, szerintem én is lecserélem globalra.

(#5722) Pew


Pew
tag

Esetleg valaki EEA-n kapot már 12.5öt? Nagy a csend…

(#5723) bobdetroit81 válasza Pew (#5722) üzenetére


bobdetroit81
csendes tag

https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/

Még nincs, én itt szoktam trackelni.

(#5724) Faterkam válasza Pew (#5722) üzenetére


Faterkam
addikt

12.0.10 a legutolsó.

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#5725) eisento válasza Pew (#5722) üzenetére


eisento
addikt

Gyanus ez nekem, hogy mar nem lesz belole semmi.... ez a global is csak beta stable...

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#5726) ginola


ginola
addikt

Erre a telefonra melyik a legstabilabb custom ROM?

(#5727) asdf74


asdf74
tag

Sziasztok! Ha a messengeren kapok hangfelvételt és nekem nagyon fontos, lementeném , akkor hol találom. Le lehet egyáltalán menteni? Köszi

(#5728) szpali válasza asdf74 (#5727) üzenetére


szpali
addikt

Szerintem nem
:(

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#5729) asdf74 válasza szpali (#5728) üzenetére


asdf74
tag

Francba! Köszi :((
Ez sehol se tárolódik?

[ Szerkesztve ]

(#5730) kmarci25


kmarci25
veterán

Volt korábban valaki aki akkut cserélt. Hogy vált be? Segített valamit? Nálam már alig bír egy napot az akku. A telefont (még) nem cserélném, az akkut is csak akkor, ha érezhető javulást hoz...

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#5731) crok válasza asdf74 (#5727) üzenetére


crok
nagyúr

Hát ha mindenképp Android és MIUI.. akkor úgy rémlik screen recorder app-ben és|vagy a Game mode / Video tools-ban van lehetőség video-t rögzíteni úgy, hogy a forrás lehet a "belső hang", akkor felveszed az audio lejátszást videóra és kettészeded a videót.. paraszt de megy. (A beépített hangfelvevő elnémul amint felvétel gombot nyomsz.)

De PC-n nem volna egyszerűbb? Belépsz messenger.com-on -> megkeresed a felvenni kívánt hangot de nem játszod le -> nyitsz egy developer tools-t (F12) -> network tab -> aztán lejátszod -> vissza a Network tab-re Dev. tools-ban és a Filter-be írd be hogy audioclip majd jobb klikk és megnyitás új tabon -> ezzel le is tölti, mp4 konténer formában. YT video.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5732) pvt.peter válasza eisento (#5658) üzenetére


pvt.peter
őstag

Ezek szerint csúszik :D

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#5733) szpali válasza asdf74 (#5729) üzenetére


szpali
addikt

Nem tudom, gugli ezt dobta első találatnak (nem olvastam végig és nem is próbáltam ki)
https://www.followchain.org/download-audio-facebook-messenger/

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#5734) crok válasza szpali (#5733) üzenetére


crok
nagyúr

Ezek már nem működnek, ha végignyomkodtad volna láttad volna. Azóta az m.facebook.com, a d.facebook.com meg a touch.facebook.com nem jeleníti meg a Messenger-t, még a menü is más lett, vagyis pl. a touch az igen de ugrik is át a Messenger app-be.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5735) eisento válasza pvt.peter (#5732) üzenetére


eisento
addikt

szerintem csinaljak a 12.5 miui verziot, legalabbis azt olvastam hogy a lite meg megkapja :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#5736) asdf74 válasza crok (#5731) üzenetére


asdf74
tag

Basszus!!!! Millió köszönet!!!!!! Sikerült!!!!!
Nagyon hálás vagyok!!!!! :R :R :R

(#5737) asdf74 válasza szpali (#5733) üzenetére


asdf74
tag

Köszi! crok irányba terelgetett. Sikerült!!!!! ;)

(#5738) crok válasza asdf74 (#5736) üzenetére


crok
nagyúr

Nincs mit, örülök hogy megoldódott - biztos fontos lehetett.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5739) asdf74 válasza crok (#5738) üzenetére


asdf74
tag

:K :B

(#5740) lizakattila


lizakattila
senior tag

:Y :(

"Ha próbára akarod tenni egy ember jellemét, adj neki hatalmat." - Abraham Lincoln

(#5741) kmarci25 válasza lizakattila (#5740) üzenetére


kmarci25
veterán

Hát, 2 éves modell, mit vártunk...?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#5742) gyépés válasza lizakattila (#5740) üzenetére


gyépés
aktív tag

Hát, tudtuk, hogy az következik, de így is szomorú...

"Ha kell, ha nem, ha muszáj... Hívjatok úgy: SZOMORÚ SZAMURÁJ!" by Kocsor Zsolt

(#5743) user01 válasza lizakattila (#5740) üzenetére


user01
aktív tag

Ehhez képest...
Ezekre a Xiaomi telefonokra jön MIUI 13 frissítés: [link]

(#5744) kmarci25 válasza user01 (#5743) üzenetére


kmarci25
veterán

És láttad, hogy rajta van a listán a Mi 9 Lite is? :DD

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#5745) Ferrarer válasza user01 (#5743) üzenetére


Ferrarer
tag

Ezek szerint csak az android 11 alapú MIUI13-at kapja meg, de ez is valami

(#5746) eisento


eisento
addikt

Várhatóan december 16-án mutatkozik majd be a Xiaomi következő nagy szoftveres felülete és egyben frissítése, a MIUI 13, ami néhány telefon esetén már Android 12 is hoz magával. Igen komoly változásokra lehet számítani dizájn terén, az utóbbi időben nem módosított a gyártó az ikonkészleten, erre most tehát sor kerül.


A fenti, egyelőre még nem feltétlenül megerősített lista szerint viszont igencsak nagy számban kapják majd meg az eddigi modellek a MIUI 13-at, Xiaomitól kezdve Redmiken át egészen a Poco telefonokig vagy Xiaomi táblagépekig lesz min dolgoznia a vállalatnak. A tippek szerint az build-számmal is rendelkező mobilok kapják majd meg a listából elsőként a csomagot, a többi pedig 2022 elején, vagy közepén.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#5747) pvt.peter válasza lizakattila (#5740) üzenetére


pvt.peter
őstag

Nem teljesen értem, hogy mi az ami megszűnik, hisz kap MIUI13 -at, csak Android 11 -el.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#5748) eisento válasza pvt.peter (#5747) üzenetére


eisento
addikt

nem lesz tobb biztonsagi illetve android verzio frissites.

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#5749) eisento


eisento
addikt

Skacok. Hozzam kerult ismeros mi 9 liteja, hogy tegyem fel neki az android 11es globalt. A miui unlock az istenert nem latja a telefont. Usb hibakereses bekapcsolva, miui fiok hozzarendelve de ennyi. Van vmi extra usb driver vagy valami ami kell neki? :F

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#5750) crok válasza eisento (#5749) üzenetére


crok
nagyúr

Masik kabel esvagy masik port ha radugva a gepre meg se jelenik mint eszkoz. Ha megjelenik de nincs driver akkor a driver benne van a MiFlash-ben.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.