Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:06:38

LOGOUT.hu

Xiaomi MI9 Lite (pyxis)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5901) Atomgeszi válasza user01 (#5900) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Sajnos nem. :( Azt írja, hogy már vissza lettek állítva.

(#5902) user01 válasza Atomgeszi (#5901) üzenetére


user01
aktív tag

Ebben a videóban látható, hogy jön elő a MIUI optimalizáció. Redmi-ről van szó benne, de nálam is (MI 9T) pontosan így működik.

[video]

(#5903) Uzi_Krom


Uzi_Krom
csendes tag

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy valaki találkozott már azzal a problémával, hogy a Mi 9 lite törli a telefonszámokat?

Nálam 1 éve kezdődött és nem tudom rá a megoldást. A google fiókba vannak elmentve a telefonszámok.

(#5904) TheSaint válasza Atomgeszi (#5897) üzenetére


TheSaint
aktív tag

A mi-sek nyúltak bele a csomagtelepítőbe, ott akad meg a dolog. Így viszont egyszerű a megoldás, kell feltenni egy másikat: [link]
Ha telepíteni akarsz, megkérdezi majd melyik csomagteleptővel, a külön felrakottat kell majd választani.

(#5905) Atomgeszi válasza user01 (#5902) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Így próbáltam, de sajnos semmi.

(#5906) Atomgeszi válasza TheSaint (#5904) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Mármint, hogy ezt telepítsem, majd utána a vancedet ezzel a telepítővel?

(#5907) TheSaint válasza Atomgeszi (#5906) üzenetére


TheSaint
aktív tag

Igen, előszőr az új csomagtelepítőt, majd mikor rányomsz a vanced apk-ra, meg fogja kérdezni melyikkel telepítsd.

[ Szerkesztve ]

(#5908) tusi_


tusi_
addikt

Hello

Van egy MI9 Liteom es kb egy honap ota mindig ujra telepiti ezt a szemet APP Vaultot a telefon. Mindig letiltom, bezarom, torlom, de ujra es ujra visszajon.
Hogy lehet ezt a szemetet vegkepp letiltani?
Olvastam az itteni megoldast, de sajnos nem segit.

[ Szerkesztve ]

eat, sleep, play, replay

(#5909) TheSaint válasza tusi_ (#5908) üzenetére


TheSaint
aktív tag

Egy próbát megér, amíg nem volt nyitva a bootloader-em, elég sok ilyen szemetet ki tudtam lőni vele: [link]

(#5910) tusi_ válasza TheSaint (#5909) üzenetére


tusi_
addikt

Köszi kiprobalom. Tonkre lehet vele tenni a kutyut? Illetve van vmi leiras, hogy tortenik az egesz? Nem ertek a telofonokhoz, csak a hasznaltukhoz.

eat, sleep, play, replay

(#5911) TheSaint válasza tusi_ (#5910) üzenetére


TheSaint
aktív tag

Semmi komoly beavatkozást nem csinál (nem is tud root jogok nélkül), minden visszavonható.

(#5912) nonamas


nonamas
csendes tag

Hétfői nappal én is elköszönök a társaságtól és a szerett telefonomtól. :)
Márciusban lenne 3 éve, hogy használom, de eljött az ideje a váltásnak.
Samsung Galaxy S21 FE lett az utódja, remélem ő is fog legalább ennyit bírni. :)
Szerintem már az utolsók között lehetek akik váltanak, mert sokan már leléptek.
Sziasztok! :)

(#5913) Faterkam válasza nonamas (#5912) üzenetére


Faterkam
addikt

Micsodaaa?
Itt kérem old hardcore Userek vanak ;)

Minek váltsak? Amoled kijelző, kitakarítottam a felesleges kínai Bloatware xarokat, az aksi 2 napot bír, igaz nem is nagyon csesztetem. E-mail, NFC, Budapest Go. :)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#5914) galervin93 válasza Faterkam (#5913) üzenetére


galervin93
őstag

:K

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#5915) mano660 válasza Faterkam (#5913) üzenetére


mano660
tag

:K

(#5916) pvt.peter válasza Faterkam (#5913) üzenetére


pvt.peter
őstag

Ha már felmerült az akksi téma :D
Cserélt már benne vki akksit, ha igen milyet tett bele?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#5917) melyon válasza pvt.peter (#5916) üzenetére


melyon
csendes tag

Szia. Itt rendeltem aksit hozzá.
[link]
Kicserélték, a csere nagyon egyszerű volt.
Teljesen jól működik.

[ Szerkesztve ]

(#5918) morfondőr válasza pvt.peter (#5916) üzenetére


morfondőr
őstag

Sajnos én sok helyen olvastam már, hogy akármelyik kínai termék utángyártott akkuja messze nem olyan minőségű, mint az eredeti, ezért sok esetben a ráírtaktól eltérően az eredeti kapacitásának csak a felét tudja új korában is. Persze lehet hogy valakinek szerencséje van és kifog egy valóban jót!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#5919) AiRLAC válasza Faterkam (#5913) üzenetére


AiRLAC
addikt

Egy barátom most fog váltani mert a Google Wallet (régebbi nevén Pay) már nem hajlandó működni a készüléken.

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#5920) zsola400 válasza AiRLAC (#5919) üzenetére


zsola400
aktív tag

Nálam még napi használatban van, működik az új Wallet/NFC is hibátlanul. Ha rootolt a teló akkor lehetnek gondok, Magisk frissítés +modul nálam is ezzel működik.
Az aksija az ami gyengélkedik, kb. felét tudja már.

(#5921) AiRLAC válasza zsola400 (#5920) üzenetére


AiRLAC
addikt

Hmm furcsa, a Play Protect Certification hiánya miatt volt, neked mit mond? Milyen verzió?

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#5922) Faterkam válasza AiRLAC (#5919) üzenetére


Faterkam
addikt

Hát én napi szinten használom a Google Pay-t, mióta megszűnt a Gránit Pay. Ide kényszerítettek. Most kaptam új kártyát is. gond nélkül digitalizáltam. Én már nem is nagyon használok plasztik kártyát, csak a Google Pay-t ;)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#5923) mano660 válasza Faterkam (#5922) üzenetére


mano660
tag

Hasonlóan, napi szinten használom a Google pay-t hiba nélkül.

(#5924) zsola400 válasza AiRLAC (#5921) üzenetére


zsola400
aktív tag

Ez nálam rendben van


  
Akkor nem gyári rom van rajta, Magisk 25.xx app kell, DenyList konfigurálás +USNF modul kell, de van Magisk topik

(#5925) AiRLAC válasza zsola400 (#5924) üzenetére


AiRLAC
addikt

Van egy linked a gyári ROMhoz?
Mi kell hozzá, MiFlash?

Újrateszem neki akkor, meg visszazárom a bootloader ha a gyári rom nem teszi meg (mondjuk még nem néztem utána hogy lehet-e és pontosan hogyan ;) )

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#5926) zsola400 válasza AiRLAC (#5925) üzenetére


zsola400
aktív tag

Nézed meg milyen rom van most rajta, ha xiaomi.eu és nincs root át kell mennie alapból a tanúsítványon nyitott bl-el is.
A gyári romhoz MiFlash kell és vissza
zárni, összefoglalóban is vannak linkek vagy esetleg itt: xiaomifirmwareupdater.com

(#5927) melyon


melyon
csendes tag

Sziasztok.
Nagyon köszönök mindenkinek minden hasznos hozzászólást.
Eddig voltam itt.... váltok A33-ra.
Üdv.mindenkinek. :R

(#5928) Tomasz72 válasza melyon (#5927) üzenetére


Tomasz72
tag

Majdnem megkérdeztem, hogy miiiééért!? :D
Aztán elolvastam a tesztet, és igazából megértelek.
Samsung nekem is képbe került, de ennyire "le" nem merészkedtem.
A53, az érkező 54 árát sokallom, a 33 meg olyan pont egyensúlyban van.
Kicsit fura, hogy szinte minden A szériásnál felhozzák ezeket a mikrolaggokat, úgy, hogy a Mi 9-nél sokkal többet hoz a tesztekbe...
Én még várok, egyenlőre hibátlan. Ha vacakol, akkor azért van, mert 6-700 óra után már csak igényel egy újraindítást. :D

Használd a samut egészséggel!.

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#5929) melyon válasza Tomasz72 (#5928) üzenetére


melyon
csendes tag

Tulajdon képpen csak azért, mert most még el tudtam aránylag jól adni.
Különösebb hibák nem voltak, akkut is cseréltem benne. (gyárit)
Az A33 5G kap még egy jó pár évig frissítést és talán még nem az amortizáló frissítéseket adják hozzá.... kb.ua. a kategória, csak új... 5G-t nem is használom... minek... max. tudja, de ennyi..
Az új Xiaomik amik tetszenének ebben a méretben és "vasban" már feltekert árakon vannak.
...ennyi...

[ Szerkesztve ]

(#5930) asdf74


asdf74
tag

Sziasztok van vmi progi ami nem engedi a maxig tölteni az akksit?? Köszi

(#5931) zsola400 válasza asdf74 (#5930) üzenetére


zsola400
aktív tag

Pl. ha túlmelegszik az aksi, milyen rom egyébként.

(#5932) asdf74 válasza zsola400 (#5931) üzenetére


asdf74
tag

Global Stabil 12.5.7 (RFCEUVF)

(#5933) HENE


HENE
aktív tag

Sziasztok!
Szeretném kitolni a telefonom használhatóságát, egy akku cserével és egy friss - custom - rommal.
Hol érdemes akksit cserétetni Budapesten, ahol jó minőségűt szerelnek bele, lehetőleg gyári vagy aközeli kapacitással?
Milyen romot érdemes feltenni, ami stabil? Most lineage os 20 van rajta, de az ujjnyomatolvasó nem az igazi.

(#5934) Faterkam válasza HENE (#5933) üzenetére


Faterkam
addikt

Nálunk a család összes mobilját ide hordjuk: Link

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#5935) amtibacsi válasza HENE (#5933) üzenetére


amtibacsi
aktív tag

[link]
Ilyet rendeltem. Az eredeti estig kibírta, ezt szerencsére már délben töltőre kellett rakni :-)

(#5936) Ricardo válasza amtibacsi (#5935) üzenetére


Ricardo
félisten

Jó csere volt. :D

(#5937) Angeldust999


Angeldust999
csendes tag

Sziasztok!
Elolvastam az összefoglalót,de a fele "kínai"... :)
Pár éve 9 Lite-om van és nem bírtam megbarátkozni ezzel a MIUI rendszerrel meg a sok felesleges appjaival. Még utolsó lehetőségként, mielőtt váltanék pl. Pixel 6a-ra, kérdezném
van lehetőség lecserélni az egészet "szűz" Androidra? Mert hardverileg a telóval semmi bajom. Az akksi is bírja még. Köszi.

(#5938) Faterkam válasza Angeldust999 (#5937) üzenetére


Faterkam
addikt

Szűz androidra nem tudom, hogy van e mód, de a sok felesleges kínai bloatware xart le lehet szedni, pl ADB Tools :K

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#5939) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,

Lassan megütötte volna a 3 évet az akksi (illetve elég sűrűn kellett már tölteni is), így Aliról megpróbáltam egy viszonylag "gyári" csere akksit rendelni, talán sikerült is az alábbi képek alapján (a képek bal oldalán a régi, jobbon az új):


Teljesítményben egyelőre jónak tűnik, kíváncsi vagyok meddig bírja.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#5940) morfondőr válasza pvt.peter (#5939) üzenetére


morfondőr
őstag

Nekem is már 3 éves, de azért a nap végéig még kibírja. Nagyon köszi a tippet, be is rendeltem egyet, meg az asszony Mi 9 SE-jéhez is ettől az eladótól. Semmi kedvem mostanában telefont cserélni, mindenre elég ez is! Hátha így néhány évet még kihúzok vele! :R

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#5941) galervin93


galervin93
őstag

Nekem meg egy ideje elkezdett zöldülni a kijelző, felülről lefelé, amorf formában "terjed"... Kár érte, kiváló ügynök volt. Tudásra bőven elég a mai napig, nekem a töltéssel sincs gond (2 simmel mellett eddig is kellett etetni, nem érzem hogy feltűnően romlott volna). Valszeg maradok házon belül (11T) vagy off S21 FE, ezt meg befogom time lapse kamerának időjárás meg felhő videókhoz, nappali fénynél vállalható. :)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#5942) pvt.peter válasza galervin93 (#5941) üzenetére


pvt.peter
őstag

Ezen lehet segíteni kijelző cserével, szintén Aliról rendelhető, ha akarod még használni (érdemes olyantól rendelni ahol vannak visszajelzések, illetve jók az értékelései).
Nekem meg a kijelzőn vannak bizonyos helyeken beégések a Waze miatt :D

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#5943) galervin93 válasza pvt.peter (#5942) üzenetére


galervin93
őstag

Igen, jogos, de egyrészt ott lesz neki az a felhasználás, másrészt meg csak ott van bennem a kisördög, hogy nyomogatnék már valami újat... :D :N 3 éves, amúgy szépen teszi a dolgát. A hangszórója ami elég gyér már (kapja az ívet, sokat horgászom, por, nedvesség stb.), illetve a kijelző erős napsütésben nem igazán látszik jól.
Eladni nem tudom ld. kijelző, plusz az üveg hátlap is "pókhálós" (ez mondjuk vicces hetek-hónapók óta úgy lehetett már mire észrevettem, mert kemény tok van rajta, csak sejtem hogy egyszer pont az USB-csati kivágatával esett élre), meg hát masszívan látszik rajta a használat (karcok, kopás; peca nem a telefonok barátja :DDD) szóval ezért terv a kamera+póttelefon szerepkör.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#5944) pvt.peter válasza galervin93 (#5943) üzenetére


pvt.peter
őstag

Érdemes meghirdetni hardveraprón, függetlenül hogy milyen sérülések vannak rajta, lehet vkinek épp egy donor kell ;]

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#5945) janes1976 válasza pvt.peter (#5939) üzenetére


janes1976
őstag

Szia. Ha veszek 1 ilyen akksit, akkor ki tudja belerakni? Te kivel rakattad be? ;]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#5946) Victoryus válasza janes1976 (#5945) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

YouTube tutorial alapján sk. :D Redmi3s-ben cseréltem utoljára, ebben még nem.
Amikor már majdnem a használt ár negyedébe/felébe kerül a fenntartás, akkor már sk is nekiáll az ember.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#5947) littlerock


littlerock
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudom nyitni a bootloadert... 99%-nál megáll...
elvileg 04.22-től már nyithattam volna, azóta kb kétnaponta próbálom.
Három féle programot töltöttem le, bár a régin ami az összefoglalóban van nem is találom az ilyen opciót...

Az Mi fiók és a Xiaomi fiók között mi a különbség?
Valamelyiken a helyreállító email címet nem engedi megerősítőként alkalmazni, mert azt írja, hogy az másik fiókhoz tartozik... de azzal vagyok bejelentkezve a fiókba...

Milyen másik fiókhoz rendeltem volna azt hozzá???
Ez utóbbit honnan, és hogyan lehet lenyomozni?
Esetleg cseréljek email címet is, vagy az újraindítja az 1 hónapot?

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#5948) pvt.peter válasza janes1976 (#5945) üzenetére


pvt.peter
őstag

Ez alapján cseréltem ki. Nem egy nagy műtét, figyelj oda, hogy legyen felmelegítve a hátlap egyenletesen, hogy a ragasztó szépen elengedje.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#5949) galervin93


galervin93
őstag

Nos bő 3 év után elhagyom a bázist. :) A telefon továbbra is tök jól működik amúgy, kis kijelző színesedés bizonyos szögekben, meg két SIM-mel már merülget (eggyel sokkal jobb a helyzet). Megmarad tartaléknak. Kiváló ügynök volt. :K :)
Az utód egy Realme GT 2 Pro lett.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#5950) Zoli2 válasza pvt.peter (#5939) üzenetére


Zoli2
aktív tag

Szia Péter!
Mennyire vált be az Aliról rendelt akksi? Tud annyit mint a gyári? Három éves lesz a készülékem és 10 % alatt bármikor kikapcsolhat már, szóval megérett a cserére. Mennyi idő alatt érkezett meg? Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.