Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:06:38

LOGOUT.hu

Xiaomi MI9 Lite (pyxis)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4401) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Meg lehet oldani valahogy hogy a lassított felvétel időtartama hosszabb legyen valamennyivel? Ezzel a telefonnal valahogy nem sikerül jó lassított felvételt készíteni mert nagyon rövid időt vesz fel. Lehet ezen állítani valahol?

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#4402) vilmaboy válasza Ferenczi Áko (#4400) üzenetére


vilmaboy
őstag

Én is Galaxy S9 ről váltottam erre a típusra. Mindig is Samsungos voltam, de le a kalappal ezelőtt a készülék előtt. Megváltoztak a nézeteim... 😁

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#4403) huberpe


huberpe
aktív tag

megpróbálkoznék még egyszer a google fotók+miui kamera problémámmal (ez talán az egyetlen bug,ami bosszant eddig).
szóval ha fut a háttérben a google fotók és csinálok egy képet a gyári kamerával, akkor 0.7MP-es képként látja az app. viszont ha előtte bezárom a fotókat és úgy fényképezek, akkor minden oké és rendesen pl. 12MP-esnek mutatja. próbáltam már mindkét appot resetelni ill. a google fotókat újra is telepítettem, de nem műdik egyik megoldás sem. :( olyan, mintha a miui kamera létrehozna egy kis felbontású képet (ez lehet a 0,7MP-es) mielőtt kiírja a végleges változatot és ez a hurka google fotók meg azt érzékeli.
erre valakinek tippje esetleg?

(#4404) bb71 válasza Ferenczi Áko (#4400) üzenetére


bb71
őstag

Új, használt? Ha új honnan?

(#4405) Ferenczi Áko válasza bb71 (#4404) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Használt de új állapotú, innen a hardverapro.hu-ról, 2 és fél év kiterjesztett garanciával..

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#4406) Klaya1986 válasza Ferenczi Áko (#4405) üzenetére


Klaya1986
aktív tag

Mennyiért sikerült hozzá jutni, ha nem titok?

(#4407) Ferenczi Áko válasza Klaya1986 (#4406) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Nem titok. 68ezer ft postával együtt.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#4408) dethroner


dethroner
veterán

Kérdésem lenne hozzátok. A tévémhez nem tud csatlakozni ez a teló. Néha látja mint elérhető készülék, de többnyire nem is látja. Ha látja, akkor se tud csatlakozni. A régi redmi note 4 telóm mindig látja a tévét, és mindig azonnal ki tudja tenni a tévére a teló képét. Ez miért van és mit lehetne tenni vele? És ahogy nézem, nem aktív a wifi direkt funkció, azt hogy lehetne aktiválni?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#4409) Robertó79


Robertó79
tag

Sziasztok másnál sem jelez a messenger, semmi értesítést nem kapok (11.0.1 stabil rommal használom)
Facebook nincs telepítve

(#4410) Klaya1986 válasza Robertó79 (#4409) üzenetére


Klaya1986
aktív tag

Nálam minden rendben. Legfrissebb global stabil rom. Bár nekem sosem volt bajom az értesítésekkel korábban sem. Facebook app nálam fent van.

(#4411) razorka777 válasza Robertó79 (#4409) üzenetére


razorka777
veterán

Szia!

Nekem ugyan jelzett hogy jött üzenet, de nem villant fel a kijelző.
Viszont nyitottam a BL-t és felraktam a pixel experience romot, ott tökéletes minden.
Az akku idő is nagyon jól alakul.

A kérdésem az lenne a többiekhez, hogy MIUI alatt AOD bekapcsolás nélkül megoldható, hogy értesítéseknél felvíllanjon a kijelző?
Custom romoknál ez jól működik. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#4412) kmarci25 válasza razorka777 (#4411) üzenetére


kmarci25
veterán

Persze, hogy megoldható.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4413) bobdetroit81 válasza fehermokus (#4398) üzenetére


bobdetroit81
csendes tag

Eu weekly 20.6.18-on vagyok és ugyanezt tapasztaltam kb 3szor eddig. Pont olyankor amikor gyorsan kellett volna a telefon. Nem túrtam még fel a fórumot, reménykedem hogy az új frissítés ezt már megoldja.

(#4414) fehermokus válasza bobdetroit81 (#4413) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Na én teszek egy próbát, hogy változott-e valami.
Nálam most működött, nem fagyott le...

[ Szerkesztve ]

(#4415) fehermokus


fehermokus
aktív tag

EU weeklyn vagyok és nem tudom, hogy találkoztatok-e már olyannal, hogy ha viberen hívnak, akkor nem lehet se felvenni, se elutasítani. Mi lehet a megoldás?

(#4416) gixxergabi válasza fehermokus (#4415) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Én visszatettem egy régebbi vibert azóta se frissítettem mert asszem nekem is ez volt vagy 3 hete...

(#4417) fehermokus válasza gixxergabi (#4416) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Köszi, ez alapján rájöttem a megoldásra. Úgy tűnik én voltam a láma, nem a zöld telefont kell a körre ráhúzni, hanem a kört kell a zöld telefonra, legalábbis, ha fel akarom venni. Mivel egy régebbi viber még lassabban futott, így volt időm rendesen megnézni az animációt :).

(#4418) BLUE TORNADO


BLUE TORNADO
senior tag

Sziasztok!
A telefonom olyan tünetet produkál, hogy amikor buszon ülve hallgatom a zenét, minden nagyobb döccenőnél vált egy másik zenére. Van, hogy a következőre, de sokat előfordul az is, hogy 4-5 zenével arrébb ugrik. Eddig a gyári Zene alkalmazást használtam. Letöltöttem a Pi Music Player-t is, de a helyzet ugyan úgy fennt áll. Segítsetek légyszi, mert kezd elegem lenni ebből a telefonból.

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#4419) fehermokus válasza BLUE TORNADO (#4418) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Milyen fülessel hallgatod? Nem okozhatja az a problémát?

(#4420) BLUE TORNADO válasza fehermokus (#4419) üzenetére


BLUE TORNADO
senior tag

Elsőnek egy Panasonic RP-TCM115E, volt egy 1000 Ft-os kínai, meg egy Blitzwolf FYE-3. Nem hiszem el, hogy mind a 3 kula lenne

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#4421) fehermokus válasza BLUE TORNADO (#4420) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Nem nyomódhat be a teló vmelyik gombja menet közben? Miben tartod?

(#4422) BLUE TORNADO válasza fehermokus (#4421) üzenetére


BLUE TORNADO
senior tag

Gyári szilikon tok. Soha nem fogom a gombok környékén. De ezt új kora óta csinálja (Novemberi vásárlás)

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#4423) Timer válasza BLUE TORNADO (#4422) üzenetére


Timer
veterán

Beépített discman funkció. Divat a retró.

(#4424) DIEGO15 válasza BLUE TORNADO (#4422) üzenetére


DIEGO15
őstag

Kábeles fülessel is csinálja?

(#4425) BLUE TORNADO válasza DIEGO15 (#4424) üzenetére


BLUE TORNADO
senior tag

Sajnos igen. Van rajtuk mikrofon, de azzal nem lehet mást csinálni, csak megállítja a zenét.

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#4426) BLUE TORNADO válasza Timer (#4423) üzenetére


BLUE TORNADO
senior tag

Bolond volt, amelyik kitalálta :DDD

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#4427) DIEGO15 válasza BLUE TORNADO (#4425) üzenetére


DIEGO15
őstag

Véletlenül nincs olyan beállítva, hogy rázásra számot váltson? :D

(#4428) Timer válasza BLUE TORNADO (#4426) üzenetére


Timer
veterán

Poén volt részemről, ne vedd komolyan! ;) Szerintem az lesz, amit DIEGO15 írt. Mintha láttam vollna már ilyen lehetőséget valahol.

(#4429) BLUE TORNADO válasza DIEGO15 (#4427) üzenetére


BLUE TORNADO
senior tag

Ezt már kerestem, de sehol nem találtam ilyen beállítást. Sem a beállítások közt, sem pedig a zenelejátszó beállításai közt. Vagy lehet, hogy nem jól keresrem? :F

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#4430) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Hali!
Van már valami pontos dátum a Miui12 érkezéséről? Vagy esetleg valahonnan lehet tölteni (global eu)?

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#4431) kszthly válasza Winnie The P (#4430) üzenetére


kszthly
senior tag

2020. április 30.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#4432) Winnie The P válasza kszthly (#4431) üzenetére


Winnie The P
őstag

Érdekes, akkor már neked az van a telón?

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#4433) kszthly válasza Winnie The P (#4432) üzenetére


kszthly
senior tag


Természetesen, azóta folyamatosan.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#4434) ot93


ot93
senior tag

Üdv,
Van itt valakinek mi 9 se és mi 9 lite is? Érdekelne a kettő közötti különbség.
Írások alapján nagyon hasonló, persze méret meg felszereltség kissé különbözik...

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#4435) aprokaroka87 válasza kszthly (#4433) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

De ha jól sejtem ő az EEA Global romot kérdezte :)

(#4436) Winnie The P válasza kszthly (#4433) üzenetére


Winnie The P
őstag

És honnan lehet letölteni, mert nem találom? Most ez van Miui 11.0.3.0. QFCEUXM
aprokaroka87: :K

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#4437) kszthly válasza aprokaroka87 (#4435) üzenetére


kszthly
senior tag

Valószínűleg igen. Először azért is válaszoltam "OFF"-ban.
De szerintem kár arra várni, hogy egy pár hónapos fejlesztői romot átnevezzenek stabilra.
Persze, csak miután néhány hasznos funkciót eltávolitanak belőle, mert GDPR van... 🤔

Winnie: Ez a xiaomi.eu rom és bootloader nyitás szükséges hozzá.

[ Szerkesztve ]

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#4438) aprokaroka87 válasza Winnie The P (#4436) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ha jól látom akkor kb a második hullám-ban várható a frissítési " ablak "

Ami lehet igazából akár December is :D

(#4439) Winnie The P válasza kszthly (#4437) üzenetére


Winnie The P
őstag

Ok köszi, megvárom az EEA Global-t.
aprokaroka87: köszi

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#4440) mrThomi


mrThomi
addikt

Sziasztok, tudom hogy nem a jó topikba vagyok de a note 9 prohoz nincs teszt és kellene egy kis segítség. Minap vettem tehát egy Redmi Note 9 Pro telót a médiába. Belső mesterséges fényeknél a kamera mintha megőrülne. Nem igazán találja el a színeket, de mindig ugyan azokon a pontokon. Kint, természetes fénynél semmi ilyen probléma nincs. Berakok pár képet, pár centis különbséggel lett csinálva és ennyire bezavar valami. Videózásnál pedig ha pont a határhoz megyek amikor lenne ez a színváltás elkezd vibrálni a két színtónus között egy kicsit. De mindig igyan ott ugyan azokon a pontokon örült meg a színbeállítása.Mi lehet a probléma ? Szoftveres bug ? Global 11.0.3 van rajta. Vagy vigyem vissza, esetleg átcserélni egy mi 9 lite-ra ? Köszi a segítséget

[ Szerkesztve ]

(#4441) atosan válasza mrThomi (#4440) üzenetére


atosan
addikt

Itt még nincs teszt, de topikja már van [link] Talánn ott többet tudnak segíteni.

Maine coon

(#4442) morfondőr válasza ot93 (#4434) üzenetére


morfondőr
őstag

Feleségemnek SE van, nekem Lite, mindennapi használat alapján nem venni észre különbséget a kettő között a méretén kívül, amiből az akku mérete is adódik (az SE azért gyorsabban merül). Kamera is nagyon hasonló. Persze nüansznyi különbségek vannak, de ezt a hétköznapokban nem venni észre (pl. SD 712 vs SD 710).

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4443) rellif válasza mrThomi (#4440) üzenetére


rellif
senior tag

A fehéregyensúly-t nem ugyanazokon a pontokon méri,ebből adódik a különböző eredmény.
Gyári app-ban van pro mód, ott tudsz kézi beállításokat végezni.

(#4444) mrThomi válasza rellif (#4443) üzenetére


mrThomi
addikt

De ekkora különbséggel és színelváltozással ? Én ezt nem tartom normálisnak. Közbe akkot írtam a topikjába [link] ide felraktam a videot is. Nem tudom engem zavar
Ezen a videón látszik a legjobban [link]

[ Szerkesztve ]

(#4445) kmarci25 válasza mrThomi (#4444) üzenetére


kmarci25
veterán

Igaza van rellif-nek. Nézd meg a tusfürdős flakonos képeket: az első képen a kád sárga színű, itt mellényúlt a fehéregyensúly.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4446) Ferenczi Áko válasza mrThomi (#4440) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Neon cső van a fürdőszobában? Mert akkor az lesz a ludas..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#4447) mrThomi válasza Ferenczi Áko (#4446) üzenetére


mrThomi
addikt

Nem neon, de sima lámpafénynél is ilyen beltéren. Ez egy videó itt latszik [link] samsung note 10+ után egy kicsit fura. Tudom nem egy liga, de ilyet telefonoknál én még nem láttam

(#4448) BLUE TORNADO válasza BLUE TORNADO (#4418) üzenetére


BLUE TORNADO
senior tag

Senki egy érdemes választ?

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#4449) eisento válasza BLUE TORNADO (#4448) üzenetére


eisento
addikt

es csak buszon csinalja? ha igen akkor busz csere vagy masik utvonal ahol simabb az ut vagy amit irtak nezd meg nincs-e a razasra szam ugras funkciot kikapcsolni.

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#4450) gixxergabi válasza mrThomi (#4444) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Olyan mintha középpontosra lenne állítva a mintavételezés...
Néztem azt a videót, kipróbáltam én is fürdőszobában de ilyet nem csinál.
Elég új telefon biztos reszelnek még a kamera appon, addig is kipróbálnék másik appot azzal is csinálja e...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.